Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

rio

27.09.2018. 08:09

Kāds sakars Bartusevičam ar priesteri- zemes jautājumā.

Atbildēt

stalins

21.09.2018. 19:17

Mab fantaazija ir visai oerobezhota,jo maz ko varu pieraadiit pats sev,bet aizdomu daudz.Peec manas saprashanas ir ne tikai likuma burts,bet arii gars.Un reaali P.Zeilja nav vainiigs lielaa meeraa savaa homoseksuaalajaa orientaacijaa .Bet Romas bazniica ir paraadaa paskaidrojumu,ka homoseksualitaate nav greeks Dieva priekashaa ,bet kautkaada novirze vai iipatniiba.Ja palasiitu ebreju sveetos rakstus ,kas tik interesants neatklaatos.Par Sodomu runaajot-Ebreju Dievs mekleeja iisteni ticiigos,par zilajiem :dusmiigs Dievs.

Atbildēt

stalins

20.09.2018. 18:25

Saprotu ,ka teema sensitiiva,tomeer izvairiisimies no lamaam.Protams ,ir jautaajums ,kas naak praataa daudziem-vai tas taa nejaushi gadiijaas pirms paavesta viziites?Nu ja citaas zemees ir analogijas,tad laikam nejaushi nav.Kaapeec par upurjeeru izveerteets ir P.Zeilja -nezinu,bet ljoti interesants jautaajums ir par shantaazhu.Cik katolju gariigaas kaartas paarstaavju Latvijaa tiek shantazheets?kas.kaadaam metodeem,noluukiem,resursiem-tur var daudz jautaajumu rasties.Interesanti vai DP priekshniekam Mezhvietam nav jautaajumu?

Atbildēt

es domaju,ka

18.09.2018. 19:14

»

Nu jā!

Pie katoļu nemitīgās maucības ir vainīgs DZIMUMISMS (angliski - gender), SOROSS, NVO, HOMOSEKSUĀLISMA AIZSTĀVJU PERĒKĻI, un tas apstāklis, ka nr 1 un nr2. dzemdina un dzemdē arvien jaunus homoseksuālus cilvēkus.Tāpat tiek pieminēti BĒRNU DĀRZI, liekulīgi noklusējot tos neskaitāmos bērnu dārza vecuma...


lielaka mauciba sakas ar krievu okupaciju Latvijaa. Aizliedz baznicas,dedzinaja visu,kas bija pie rokas. Izsutija cilvekus uz Sibiriju un tagad shie olaapitie okupantu pectechi realizee savu ciltstevu sapnjus,izniidet latvietibu kaa tadu. Tadelj ir shi provokaacija,ta ka nevajag apspjaudit nevainigu priesteri,pirms tiesas izmekleshanaa. Ka jus pirmie netiekat sodiiti! Dievs visu redz un dzird paganu radijumi. Laiks atgriezties arii jums,neticigie un no celja nomaldiijushies!

Atbildēt

vai

16.09.2018. 12:26

»

Atveriet acis

Vecs un stulbs liekulis meklē stulbeņu baru, kas viņam varēti bļaut līdzi. Mācītāju spēcīgākā argumentācija - tā ir, jo es tā saku. Žēl, ka lielai sabiedrības daļai viduslaiku tumsonība turpinās un no tā cieš bērni un neaizsargātie. Jācīnās nevis pret praidu, bet pret dzimum-noziedzniekiem. Ko šis Bulis...


tev šķiet, ka nepierādīs?Protams, ka pierādīs..tie, kas šo lietu ir uzkonstruējuši, par pierādīšanu arī parūpēsies.Un nevajag te viduslaiku tumsonību piesaukt, ja neesi pamanījis tad bērni un neaizsargātie bez priesteriem cieš daudz vairāk...

Atbildēt

Nu jā!

14.09.2018. 12:18

»

q

qŠodien 19:58...


Pie katoļu nemitīgās maucības ir vainīgs DZIMUMISMS (angliski - gender), SOROSS, NVO, HOMOSEKSUĀLISMA AIZSTĀVJU PERĒKĻI, un tas apstāklis, ka nr 1 un nr2. dzemdina un dzemdē arvien jaunus homoseksuālus cilvēkus.Tāpat tiek pieminēti BĒRNU DĀRZI, liekulīgi noklusējot tos neskaitāmos bērnu dārza vecuma bērnus, kas tiek piesmieti un izvaroti tieši katolicisma darbības apcirkņos.TIEŠI katoļu draudzes ir tie bHOMOSEKSUĀLO PRIESTERU PERĒKĻI, kur bērni (un diemžēl arī pieaugušie) tik regulāri piejaucēti, seksuāli izmantoti un degradēti.
Un nekāds konkordāts nespēj šos mauku barus tiklākus un šķīstākus padarīt, jo visi ir vainīgi (Soross,NVO un Stambulas konvencija), TIKAI PAŠAS MAUKAS _ NĒ, un pie tādas politikas grēks tikai vairojas.

Atbildēt

Elijah

14.09.2018. 12:02

Nezinu, kas tas Bullis tāds ir, bet te skaidri redzams, tēvainis vellu dzen. Pirmkārt, PSRS laikos pie baznīcu durvīm čeka stāvēja un vēroja baznīcā gājējus. Šo rindu autors arī tika izsaukts pie augsta ranga funkcionāra (kas tagad ĻOTI ticīgs tapis), kas lika izvēlēties - vai nu baznīca vai darbs.
Tagad baznīckungi kopā ar valdību visur pirmajās rindās rēgojas, un nav lietas valstī, kur nebūtu baznīckungi klāt, bet ticība skaitās vareni godājama lieta un tikai vairs retais klajus ZAIMUS atļaujas (ja nu vienīgi anonīmi komentāros).Lūk, pat Stankevičš kā nojūdzies skraidīja pa visām instancēm, lai tikai geji nedabūtu kādas cilvēktiesības, jeb mātes tiktu pasargātas no varmācības.
Tad nu šīs lielās visatļautības gaisotnē daža laba draudze ir (protams - slepus)kļuvusi par sava veida mauku māju, kur SAIMNIECES apkalpo heteromelnsvārčus, bet klostera zēni - homoseksuālos un pedofīlos, un baudu izsmalcinātība sit visaugstāko vilni.
Kad nu Dievam ir mērs pilns, un viņš liek kādam no šī netikļu bara IEKRIST, tā atskan šausmu saucieni - GLĀBIET, ČEKA NĀK un denuncē mūsu kristāldzidros priesterus!
Bet Bullim derētu atcerēties, cik daudz spēj PATIESA grēku nožēlas lūgšana, un tā vietā, lai aizstāvētu noziedzniekus un izvirtuļus (ja vien pats tāds nav!), izsludināt vispārēju gavēni , kur izvirtušie katoļu garīdznieki maisos tērpušies un pelnus uz galvas kaisīdami savus noziegumus NOŽĒLO un no grēkiem ATGRIEŽAS. PIESEGŠANAS gaisotnē tas NAV realizējams.

Atbildēt

Mumins

12.09.2018. 17:02

Nu, es domāju, ka to visu varētu atrisināt medicīniskā ekspertīze priesterim. Izrādītos, ka viņš jau gadus 15 pat pie lielākās gribas neko tādu izdarīt nevarētu. Izskatās ļoti šūts baltiem diegiem, te ir jāmeklē, kam tas viss ir izdevīgi.

Atbildēt

stalins

12.09.2018. 07:49

»

Seminārists

Staļinam. Padomju laikā nebija nekādas vajadzības čekistiem kaut ko piesviest priesteriem, jo garīdznieki ēdās un kodās savā starpā un vēl ar savu ordināriju, un skrēja rēķinus kārtot pie Reliģijas lietu pilnvarotā, vai uz VDK. Meli, ka padomju laikā bija kaut kādas provokācijas pret priesteriem. Seksuālie...


Diemzhel shii draama priesterim Zeilam var beigties ar trageediju.Kur tad miesiigam cilveekam likties starp maniaku un "vilku avs draanaas" kaa arii nodeveeju-kaa pieljauj Stankevics un sveeto un taadu kam nav ne traipinja?.A.god.Bula kungam turpmaak buus sarezgiijumi dienesta karjeraa,ja tiks atziits Zeila par vainiigu.Tas arii ir iemesls kaapeec biiskapi sleepj taadas lietas.Bet Bula kungs cer kalpot bazniicai ar lielaaku atbildiibas nastu,jaaa paraada arii politisku aktivitaati.
Jo dariit.Katolju bazniicai vajadziiga reforma.Jaatbrivojas no visaam taam dogmaam,jaaparveertee biiskapu loma,jaapaaugstina draudzes statuss un kaa te mineeja- jaamaina attieksme pret dziives paraadiibaam kaa homoseksuaalisms.Nav izprotama arii sievietes paklaushanas sakralizaacija.Galu galaa jaapaarveertee vesture.Vai shitie blezi,kas saucas biiskapi buus gatavi tam?

Atbildēt

q

11.09.2018. 19:14

qŠodien 19:58
Ja, gadījumā, pietiek.com nav lietas kursā, starp Latvijas Republiku un Vatikānu ir noslēgts konkordāts. Kur skatās Valsts drošības policija, ja pieļauj šādas Latvijas valsti ķengājošas provokācijas. Pašlaik, spriežot pēc mediju attieksmes un komentētāju līmeņa, ir sākušās katoļu un vispār ticīgo vajāšanas, pretstatā kam plaukst uz zeļ stāsti par homoseksuāli ''skaistajām'' attiecībām un genderisma teoriju, ko šeit grib uzspiest caur Sorosa finansētām NVO - feminisma, abortu, homoseksuālisma aizstāvju perēkļiem. Vai gribam, lai Latvijā arī drīz ir nevis tēvs un māte, bet vecāks Nr. 1 un vecāks Nr. 2, un bērnudārzos bērni tiek uzrunāti kaut kādā ''nekatrajā'' dzimtē?

Atbildēt

Igors

11.09.2018. 19:14

»

stalins

Tavs rakstiitais jau driizaak peec taisniibas izklausaas,nekaa tur tie biiskapi muld.Bet taisniiba sanaak ,ka vienkarshi naudas izspspieshana.Sanaak ka vajadzeeja vairaak maksaaat un attieciigi vairaak spiest no ticiigajiem aaraa naudu.Katolju bazniicas noteikumi ir taadi ,ka tas viss jaasleepj skapii...


SARKANGALVĪTE rupji un ciniski melo. Pa visiem gadiem sākot no 1917 g (Krievijā) un no 1940 g ( Latvija') nebija NEVIENA gadījuma, ka čeka kaut kam būtu piesviedusi pretpadomju literatūru ( žurnālu, grāmatu, vēstli).Nebija ne mazākas vajadzības. Gēbelsa cienīgi meli. Bija citas lietas, bet ne piesviešana.Pretīgi meli. Latvijā bija daudz apocietināto un pat cietumā, izsūtījumā gājušo nāvē priesteru . Vēl vairāk bija provokatoru, stukaču, ieienesīgo vietu kārotāju, izēdot tur jau esošo priesteri. Riebjās meli. Upuru bija ļoti daudz pašu līdzpāteru vainas dēļ. Ko vērts bija A. Springovičs, Samušs un līdzīgie???

Atbildēt

Seminārists

11.09.2018. 19:05

»

stalins

Tavs rakstiitais jau driizaak peec taisniibas izklausaas,nekaa tur tie biiskapi muld.Bet taisniiba sanaak ,ka vienkarshi naudas izspspieshana.Sanaak ka vajadzeeja vairaak maksaaat un attieciigi vairaak spiest no ticiigajiem aaraa naudu.Katolju bazniicas noteikumi ir taadi ,ka tas viss jaasleepj skapii...


Staļinam. Padomju laikā nebija nekādas vajadzības čekistiem kaut ko piesviest priesteriem, jo garīdznieki ēdās un kodās savā starpā un vēl ar savu ordināriju, un skrēja rēķinus kārtot pie Reliģijas lietu pilnvarotā, vai uz VDK. Meli, ka padomju laikā bija kaut kādas provokācijas pret priesteriem. Seksuālie skandāli bija, bet visas puses par to klusēja, jo nepiedienīgi un NEIZDEVĪGI bija runāt par to visām pusēm. Nekas jau tur arī īpašs nebija. Bija slepkavības , t.sk. noindēšana. CITA VEIDA SAVSTARPĒJĀ IZRĒĶINĀŠANĀS. Visi cilvēki ir grēcīgi, nekas nebija, nav un nebūs svēto un tiklo. Ja penisa atsūkāšanu par samaksu uzskata par izvarošanu, man nav ko teikt. Man pretīga šī "garīga" vadība - sarkangalvītes, viņu liekulības un politiskās prostitūcijas, patoloģiskas alkatības dēļ. FU, fu. Mēris uz viņu namiem!

Atbildēt

stalins

11.09.2018. 12:56

»

Seminārists

Latvijā daļa katoļu priesteru un bīskapu ļoti mīl pasūkāt jaunu puišu dzimumloceķlus, un par to puišiem ar labiem dotumiem samēŗigi maksā, apdāvina, dzirdī ar alkoholu.Šeit gadijās, ka pasūkāja ne tiem un ne tam, bija tak vairāki vīrieši.Iekrita nabags ar 2. gr. invalīdu pshiatrijā neizskatīgo Žeņu. ...


Tavs rakstiitais jau driizaak peec taisniibas izklausaas,nekaa tur tie biiskapi muld.Bet taisniiba sanaak ,ka vienkarshi naudas izspspieshana.Sanaak ka vajadzeeja vairaak maksaaat un attieciigi vairaak spiest no ticiigajiem aaraa naudu.Katolju bazniicas noteikumi ir taadi ,ka tas viss jaasleepj skapii .Un tad nebriiniisimies ,ka shajaa mafiozajja organizaacijaa atklaasies patieshaam trakaas lietas ,kur ne policija ,ne prokuratuura neko neizmeklee-jo ir tachu maajieni no "augshas".Bet tur ne Dievs maajo,bet kaadi citi.
Jaa Bulim ir taisniiba,ka taadi gadiijumi bija par to pretpadomju agitaaciju,bet cik daudz biezhaak pie priesteriem atrada (un ne piesvieda) pornograafiju...Jaa ljoti labpraat shaadi priesteri bija ar mieru sadarboties.Cekisti arii teica-jebkura vara ir no dieva?Tad nu esiet laipni un paliidziet mums.Zheel ,ka Bulim nav naacies sadarboties,jeb tomeer ir? Bulja kungs ir bijis vienmeer sveets,jeb tomeer ne? Jaa Latvijas katoljiem ir briiniskiigi biiskapi.

Atbildēt

Igors

11.09.2018. 11:13

»

Seminārists

Latvijā daļa katoļu priesteru un bīskapu ļoti mīl pasūkāt jaunu puišu dzimumloceķlus, un par to puišiem ar labiem dotumiem samēŗigi maksā, apdāvina, dzirdī ar alkoholu.Šeit gadijās, ka pasūkāja ne tiem un ne tam, bija tak vairāki vīrieši.Iekrita nabags ar 2. gr. invalīdu pshiatrijā neizskatīgo Žeņu. ...


Man arī bija sekss ar katoļu mācītājiem un vienu bīskapu. Nekas tur nebija slikts, prasija lai izdrāžu dupsī, kaut kā izdrāzu.Citādi tikai minets, salaidu spermu mutē, sanēmu naudu un aizgāju. Bieži sauca atkārtot.

Atbildēt

Seminārists

11.09.2018. 11:05

Latvijā daļa katoļu priesteru un bīskapu ļoti mīl pasūkāt jaunu puišu dzimumloceķlus, un par to puišiem ar labiem dotumiem samēŗigi maksā, apdāvina, dzirdī ar alkoholu.Šeit gadijās, ka pasūkāja ne tiem un ne tam, bija tak vairāki vīrieši.Iekrita nabags ar 2. gr. invalīdu pshiatrijā neizskatīgo Žeņu. Kļuva par upuri naudas izspiešanā, pamaz maksāja. Daudzi priesteri un pat bīskapi slimo ar sifilisu un pat HIV/AIDS, un inficē puišus. Izvarošanas nekādas nebija. Daudzi garīdznieki dara kunilingus un rimmingu prostitūtām un nesmādē rimmingu uztaisīt puišiem. Nenosodīsim nabaga vecīti, seksu kaut kādā veidātak gribas pilnīgi visiem, viņš vecītis palika par upuri, nevis "cietušāis", kurš saņema pieticīgu naudu un baudu. Bet likums gan ir bargs."Cietušais" to darīja visu dzīvi un darīs, bet vecītim šausmīgs gals.Jūtu līdzi nelaimīgajam vecītim. Necepaties pa velti. Te nav nekādas politikas un sakara ar pāvesta vizīti, tā sagadijās.

Atbildēt

Atveriet acis

11.09.2018. 09:31

»

fakts

Izskatās, ka autors neapjēdz, ka visi viņa argumenti Zelča aizstāvībai ir precīzi tādi paši kā tie ko gadu desmitiem savu pedofilu un seksuālo noziedznieku aizstāvībai izmantojuši katoļu baznīcas amatpersonas visā pasaulē


Vecs un stulbs liekulis meklē stulbeņu baru, kas viņam varēti bļaut līdzi. Mācītāju spēcīgākā argumentācija - tā ir, jo es tā saku. Žēl, ka lielai sabiedrības daļai viduslaiku tumsonība turpinās un no tā cieš bērni un neaizsargātie. Jācīnās nevis pret praidu, bet pret dzimum-noziedzniekiem. Ko šis Bulis teiks, ja tomēr noziegums tiks skaidri pierādīts? Vai gribēs sēdēt blakus kamerā?

Atbildēt

dakteris

10.09.2018. 15:44

»

zilais lakatiņš

JĀNI BULI----PIDERASS PESTELI!!! lūdz Dievu,lai ,Tavā tūplī--neieripo čiekuriņš!!! PIDERASS---PESTELI


Atkal jau tu neklausi un nedzer tabletītes, kuras tev izrakstīja?!

Atbildēt

ta

10.09.2018. 15:42

»

rozā vainadziņš

TOS PIDERASUS ---PESTEĻUS IR JĀDRĀŽ


Kaut tev mēle nokalstu, cērme!

Atbildēt

Alima

10.09.2018. 09:52

Palasiet komentārus un skaidri redzēsiet Latvijas cilvēku attīstības līmeni.Un ar tādu līmeni mēs vēlamies labāku dzīvi savā valstī.Utopija.

Atbildēt

čeka godīgos baznīc'ā neatstāja

10.09.2018. 08:32

......................

Atbildēt

fakts

10.09.2018. 06:39

Izskatās, ka autors neapjēdz, ka visi viņa argumenti Zelča aizstāvībai ir precīzi tādi paši kā tie ko gadu desmitiem savu pedofilu un seksuālo noziedznieku aizstāvībai izmantojuši katoļu baznīcas amatpersonas visā pasaulē.

Atbildēt

Aldis

09.09.2018. 23:33

»

Tadjau

Nu tad mazās provokäcijas upuris ir bulis


Nē, vienkārši Bulis tagad ir atvēris nelielu no savas pakaļas iznākošo ķieģeļu rūpnīciņu, jo tā ir viņa teritorija un viņa padotais, kuri, pāvestu gaidot, nespēj savai miesai un prātam gavēni ieturēt un šādu skaļu provokāciju noorganizē. Un, ja kas no šī taps apstiprināts- kādam parauga un gara stiprināšanas dēļ būs jālido.

Atbildēt

Vai tas nav vēlēšanu projekts?

09.09.2018. 23:11

Ja šis fakts izdomāts, lai latgaliešus samusināt, izprovocēt balsot par Saskaņu, kura iestājās par Latvijas un latgaliešu priestera aizstāvjiem, sevišķi Jānis Ubanovičis, tad pāvestam Bulam taisnība.

Sak, mēs esam latgaliešu aizstāvji. Balsojiet par mums. Mēs iznomājām balsošanai sarakstos latviešus, jo mums savējo krievu nopietnu cilvēku nav ko likt pirmajā vietā. Mūsu sastāvs ir nabadzīgs.

Ja tas nav vēlēšanu projekts safabricēts - tad pāvests varēja nomierināties, vismaz ievērot mērenību izteikumos, tā kā to dara Zbignevs Stankevičs.

Rēzeknes Vēstis iestājās pret valsts varas darbību, paķēra uz nomelnošanu, it kā viņu rīcībā būtu izmeklēšanas un operatīvie materiāli.

Ne jau no Rīgas sabrauca organizētās noziedzības grupa, paķēra mācītāju un izblamējās. Nebūt nē, tik prasti policija nestrādā.

Katoļu baznīca ir nenormāla ar dzimumtieksmes apmierināšanas aizliegumu baznīckungiem, tas ir, precēties.

Aizliegums nevar noslāpēt visstiprāko dzinuli - dzimumtieksmes apmierinājumu (tagad moderni to sauc par seksu) un baznīctēvu spiesti nodarboties ar visu to, ko atrod - masturbēt, uzturēt baznīcas sievas un pa kluso nodrāzties, un varbūt arī šajā gadījumā, kā šeit apraksta. Gan jau nofilmēja policija, ierakstīja sarunas un savāca citus pierādījumus.

Atbildēt

atkal

09.09.2018. 21:12

»

Tieši tā!

Bandītiskā komunistu- čekistu- cionistu 4. maija kliķe uz vienu roku ar žīdu cionistiem- sātanistiem. Lieta safabricēta, lai Latviju pazemotu


cionistu-židmasonu zombijparanojas plānprātiņš aptirsies un smird kā nedaģērēta seskāda.

Atbildēt

da nu

09.09.2018. 18:32

»

siska

Es nu Valsts policijas apgalvojumiem pilnīgi neticu, tur viss tiek fabricēts no A līdz Z


zelta doma, ko es atklāju tikai tad, kad man uzcepa...

Atbildēt

Aldis

09.09.2018. 17:29

"Pie mums – paldies Dievam – šādu gadījumu nav bijis.", saka bīskaps Bulis, kura padotais tiek vainots smagā (bet ņemot vērā padotā amatu- vienkārši prātam nepieņemamā) noziegumā. Varbūt bīskaps mācētu pastāstīt, kā katoļu baznīcā nebija gadījums ar mācītājpedofilu Lēvaldu? Ak nemācēs, jo katoļi par to neko nezin, viņš bija jau luterānis, kad aizstaigāja uz zonu? Vai varbūt bīskapam Bulim raustās valoda, jo pāvests ir paziņojis par nulles iecietību pret varmākām un ka par nolaidību seksuālās izmantošanas gadījumos bīskapi var tikt atbrīvoti no amata http://m.delfi.lv/pasaule/article.php?id 48367197 ??? Ko-e?

Atbildēt

nekā jauna

09.09.2018. 17:18

Valsts policija (VP) 2010.gada aprīlī paziņoja, ka ir noskaidrojusi un aizdomās par pedofiliju aizturējusi trīs vīriešus - mācītāju, bērnu slimnīcas apsargu un bijušo cietumnieku. Viņi par saviem upuriem izvēlējušies nepilngadīgus zēnus, starp kuriem bijuši arī bērni ar garīgās attīstības traucējumiem.
Par dzimumnoziegumiem pret nepilngadīgajiem apsūdzības tika uzrādītas toreizējam Latvijas evaņģēliski luteriskās baznīcas mācītājam Agrim Pāvilam Lēvaldam, kā arī bijušajam bērnu slimnīcas apsargam.
Lēvalds tolaik sacīja, ka nav "pat roku piedūris" cietušajiem bērniem.

Izskatot lietu pirmajā instancē, Rīgas apgabaltiesa 2011.gadā atzina Lēvaldu par vainīgu un piesprieda viņam četru gadu cietumsodu ar policijas kontroli uz diviem gadiem bez mantas konfiskācijas.
Šo spriedumu gan nedaudz mīkstināja Augstākā tiesa, kas viņam piesprieda trīs gadu un astoņu mēnešu cietumsodu ar policijas kontroli uz diviem gadiem

Atbildēt

tu saki?

09.09.2018. 16:37

»

nu patiešām

Nezinu neko ne par Latgali, ne par katoļiem, bet te nu jāpiebilst" vai tiešām no četriem cilvēkiem (kā pamanīts presē, runa ir par priesteri un trīs cilvēkiem, slimā cilvēka piegādātājiem), no četriem cilvējiem Uzvārds ir Tikai Vienam? Ja nosaucāt vienu uzvārdu (Zelčs laikam), nu tad konsekventi sauciet...


Loģiski, ka priestera apcietināšanu kāds pamana un tālāk jau informācija aiziet, bet kaut kāda Ivana Sudnakova pazušanu, labi ja pamana viņa darba kolēģi un pat tie nodomā, ka kārtējais plosts.
Ja par vodeomateriāliem, tad pavisam interesanti. No kurienes kaut kādam bīskapam informācija par to ko policija izņēmusi un kas tajās kasetēs redzams. Tātad skaidri redzams, ka Latvijas Romas katoļu baznīcas Rēzeknes – Aglonas diecēzes bīskaps Bulis MELO UN PIESEDZ savu padoto.

Atbildēt

siska

09.09.2018. 16:29

Es nu Valsts policijas apgalvojumiem pilnīgi neticu, tur viss tiek fabricēts no A līdz Z

Atbildēt

Tu nu gan

09.09.2018. 06:51

»

ĀMEN!!!!!!!

Baznīcas ir mauku māja,kur izmanto sievietes


esi īsts kroplis! Kur tādi rodas?

Atbildēt

zilais lakatiņš

09.09.2018. 00:23

JĀNI BULI----PIDERASS PESTELI!!! lūdz Dievu,lai ,Tavā tūplī--neieripo čiekuriņš!!! PIDERASS---PESTELI!!!!!!

Atbildēt

nu tik nevajag muldēt

09.09.2018. 00:11

»

A.P.

Tas, ko katoļu līderi ir pastrādājuši sakarā ar Melno Pirmdienu (9 miljonu zemē nomešana), ir nacionālais noziegums, par kuru pienākas augstākais soda mērs. Pujāts, Stankēvičs ir nacionālie noziedznieki kopā ar "prihvatizācijas", "oik" u.c. nacionālajiem noziedzniekiem


"ar Melno Pirmdienu (9 miljonu zemē nomešana)," . Tajā brīvajā pirmdienā cilvēki atpūtīsies (tiem, kas strādā reālu darbu, nevis tikai tūtiņdreijeru amatu, viena atpūtas diena patiesi ir no svara.). Un katoļi varēs izvēlēties- vai atpūsties kā visi, vai savas reliģiskās lietas kārtot. Nu lai tak visiem tiek, un beidziet te kašķi celt par vienu brīvdienu atvasarā.

Atbildēt

nu patiešām

09.09.2018. 00:05

Nezinu neko ne par Latgali, ne par katoļiem, bet te nu jāpiebilst" vai tiešām no četriem cilvēkiem (kā pamanīts presē, runa ir par priesteri un trīs cilvēkiem, slimā cilvēka piegādātājiem), no četriem cilvējiem Uzvārds ir Tikai Vienam? Ja nosaucāt vienu uzvārdu (Zelčs laikam), nu tad konsekventi sauciet arī 3 pārējos.
(Ir jau skatīts un lašīts gan par to, kā noziedznieki neķītreļi slēpjas zem maskas, gan arī pretēji, kā apsūdzēti pilnīgi nevainīgi cilvēki, Tad jau laiks un tiesa rādīs.) Katrā ziņā- cilvēkim tiek iedvests doma "vainīgs". Kad lasu "izņemti videomateriāli" kā argumentu (un visi padomā, cik lielā mērē neķītri tad tie bijuši, ak kāds nelietis), lai gan citur izlasām, ka tajos ir Tikai Dievkalpojumi filmēti (un nekas cits), bet tas netiek pateikts, tad tā ir vai nu žurnālistu neprasme, vai sensāciju uzburšana, bet esdomāju, ka tā ir maldināšana (par tiem konfiscētajiem video. Par pašu gadījumu kopumā nevaru spriest).

Atbildēt

padomājiet bez naida

08.09.2018. 23:27

Es nesaprotu, kāpēc jums tāda reakcija, diskutētāji! Personiski zinu apcietināto priesteri. Nu absurds, ka ar vēzi slims cilvēks 73 gadu vecumā tirgo cilvēkus un pērk seksu, turklāt uzbudinās uz garīgi slimo. Prātiņ', nāc mājās! Un tas viss notiek pirms pāvesta vizītes un pirms vēlēšanām! Nu padomājiet paši, vai tas neož pēc plānveida provokācijas!
Par Zeiļu nekādu baumu nekad nav bijis. Kā tā var maskēties 45 gadus? Nu murgs.

Atbildēt

šitā

08.09.2018. 22:52

»

zem diviem karogiem

PESTELIS---bērnu drāzējs


parasti bļaustās tie slēptie...kas paši sevi neatzīst...

Atbildēt

zem diviem karogiem

08.09.2018. 21:56

PESTELIS---bērnu drāzējs!
.....kā teca gruzīns,es pisu,to rozā cepurīti.
kas karājās , uz naglas!!
...GOMOSEKI UN PESTEĻI ir jāsit!!! PIDERASI!!!!

Atbildēt

jēpiks

08.09.2018. 21:47

Ak,mīļā inkvizīcija un labā indulgencija!
Nezinu vai šis priesteris ir vai nav vainīgs,bet Francisks lidmašinās laulā peģikus-grauj ticību,antikristietis.

Atbildēt

rozā vainadziņš

08.09.2018. 21:46

TOS PIDERASUS ---PESTEĻUS IR JĀDRĀŽ!!
...baznīcas--KRETĪNI----PIDERASI!!
....Jānis Bulis---normāls tūplis!!!!
...PESTELIS--PIDERASS!!!!!
...čiekuriņu dirsā iebazt,tam pestelim!!!
....utainais priesteri!!! PIDERASS!!!!!

Atbildēt

Anmarija

08.09.2018. 21:21

Vainot var visus ... It īpaši, ja pats blakus neesi bijis un tikai to vien dari, kā lasi rakstus par negācijām katoļu garīdzniecības vidū un visam tici, neanalizējot un neko nepārdomājot...Uzskatu, ka šoreiz tā ir provokācija pret katoļu baznīcu, jo ļoti aizdomīgi izskatās tai lietā iesaistītie personāži- bezdarbnieks un kaut kāds strādājošais...Vai tikai nav bijis tā, ka, lai slēptu noziedzīgus nodarījumus, tie abi piepina klāt garīdznieku- lai lielāks troksnis un paši uz brīvām kājām, jo kamēr mūsu gausā izmeklēšana noskaidros,paies ilgs laiks...

Atbildēt

Čekistu darbs!

08.09.2018. 21:17

»

da nu

Malacis Bulis. Pateica patiesību. Mēs Zeili pazīstam. Tas viss absurds


Maisi nav atvērti! Čekisti un komunisti tiesā, prokuratūrā, policijā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: