Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Tas, ko es šobrīd vēlos pastāstīt, ir šokējoša informācija. Lūdzu, noskaņojieties tam. Es saprotu – ne jau visi mīl skaitļus tā, kā tos mīlu es. Bet nu būs jāpaciešas.

No 2021. gada 1. februāra līdz 12. septembrim Anglijā ir fiksēti 2542 vīrusa Delta celma izraisīti nāves gadījumi. Šis skaitlis ir samērā neliels, jo Delta variants ir kļuvis par dominējošu celmu tikai jūlija sākumā. Datumu – 12. septembri – esmu izvēlējies nevis savas iegribas pēc, bet tādēļ, ka neesmu atradis jaunākus datus.

Tad, lūk, 1613 cilvēki no šīs grupas bija izgājuši PILNU VAKCINĀCIJAS KURSU. 722 vispār nav bijuši vakcinēti. Pārējie bija saņēmuši vienu devu.

Vēlreiz tas pats – labākai uztveršanai. No 2542 Anglijas iedzīvotājiem, kuru nāves cēlonis bija Delta celms, 1613 bija pilnībā vakcinēti pret koronavīrusu. Procentos – 63%.

No tā varētu izdarīt steidzīgu secinājumu, ka Delta variants biežāk nonāvē vakcinētos. Tomēr ir jāņem vērā vakcinēto un nevakcinēto attiecība Anglijā kopumā.

Tāpēc es dodu priekšroku piesardzīgākam izteicienam: Delta celms vienkārši neatšķir vakcinētos un nevakcinētos. Tāpat kā neatšķir cilvēkus pēc ādas krāsas, valodas, reliģijas u. tml.

Citiem vārdiem runājot, vakcīnas nedarbojas pret Delta celmu. Vismaz tās, kas tika lietotas Anglijā. Cilvēki mira un mirst no Deltas neatkarīgi no tā, ir vakcinējušies vai nav. Un tas Latvijas iedzīvotājiem ir jāzina.

Mēs reāli esam iesoļojuši Antiutopijas telpā. Mītu atspēkojošas ziņas ir viegli atrodamas un publiski pieejamas. Nedaudz elementāras matemātikas un nedaudz angļu valodas – tas ir viss, kas būtu nepieciešams. Un tomēr globālā vakcinācijas mašīna turpina triumfējoši virzīties uz priekšu, it kā šo ziņu nebūtu.

Speciāli tiem, kas aicina sodīt mani par nepatiesas informācijas izplatīšanu, dodu saiti uz Lielbritānijas valdības vietni Public Health England. Varat sūdzēties Anglijas karalienei:

https://assets.publishing.service.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/1018547/Technical_Briefing_23_21_09_16.pdf?fbclid=IwAR3CcXrn2gYjcK1CDtXdwTHJ58Eyan0_bdO4cy7j1xNPRegTcUP4xGyV7YY

Novērtē šo rakstu:

162
16