Menu
Pilnā versija
Foto

Šī valsts ir mana

Pietiek lasītājs · 31.07.2015. · Komentāri (72)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

juuuu

09.08.2015. 11:04

Rokas nost no latgales biznesa, šitā es vairs ģimeni uzturēt nevarēšu. Robiņi skraida kā aptrakuši, priekšnieks naudu prasa, es saku pretim, nu a ko darīt, ja medijos šita tēma ir uzcelta? Šis man- pohuj, ved ar paraplānu iekšā, mūsējie nevar uztvert. Nu kur man tādā vecumā vēl paraplāna kursus dabūt latgalē, nav viņu, jābrauc būs uz Rīgu.Pa zeļonku ievest vairs nav variants, biju domājis caur dzelzceļu, bet tur vēl sliktāka situācija, pat cigaretes neļauj.

Atbildēt

doma

02.08.2015. 10:44

Mēs redzam, kādas problēmas Eiropā ir ar bīstamiem imigrantiem, tāpēc mums no tā ir jāmācās un jāprot pateikt Nē imigrantu uzņemšanai. Mēs varētu palīdzēt citā veidā - varbūt aizsūtīt tur savus robežsargus (vai manikīristus :( ) vai celtniekus sētas būvēšanai vai kādu kuģi.

Atbildēt

aizver muti, latvāni

02.08.2015. 09:46

»

mainit plskt 18 uz 11!

Protests nedrikst but vakaraa, jo tad visa valdiba jau sez savas privatmajas Rigas mezos. Un viniem nosplauties, kas daras pie tuksam valdibas ekaam


Ne jau valdībai vajag kaut ko pierādīt, jo tam nav jēgas, bet tiem, kas grib kaut ko mainīt latvanijā! Aprobežotam latvānim "grūti pielec"!

Atbildēt

Pašslavētājs

02.08.2015. 09:41

»

Vietējais

Liels, liels paldies autoram par apjomīgo domu un apsvērumu izklāstu. Es ae saviem paziņām un domubiedriem jau ilgstoši esam apmēram līdzīgi sprieduši par lietām. Mūsu viedoklis ar autoru sakrīt par 90% vismaz


ir šis censonis, jo pats slavē savus murgus bez sistēmiskuma un pareizības, pats īsti nezinot, ko gribēja teikt. Bet es jau ilgi nelasīju šo penteri.

Atbildēt

Vietējais

02.08.2015. 01:34

Liels, liels paldies autoram par apjomīgo domu un apsvērumu izklāstu. Es ae saviem paziņām un domubiedriem jau ilgstoši esam apmēram līdzīgi sprieduši par lietām. Mūsu viedoklis ar autoru sakrīt par 90% vismaz.

Atbildēt

Vo

01.08.2015. 13:03

»

Skolotāja

Lapsas kungs ir malacis, ka dod iespēju visiem izteikties. Var redzēt, kādus plānprātiņus esam izskolojuši.Bet tik liels plānprātiņš kā šis autors jau neiet skolā, bet ir ievietots kādā palīgskolā


Kāpēc tu, kremļa trolli sauc sevi par skolotāju??
Varbūt nodēvējies par profesori, tas izklausīsies vēl efektīgāk!
Tikai, lai cik varenos vārdos sevi tu nenodēvētu, tavs plānais prātiņš tevi nodod. Vairāk par pliku zākāšanos un apsaukāšanos tu neko citu nemāki uzrakstīt.

Atbildēt

mainit plskt 18 uz 11!

01.08.2015. 12:57

Protests nedrikst but vakaraa, jo tad visa valdiba jau sez savas privatmajas Rigas mezos. Un viniem nosplauties, kas daras pie tuksam valdibas ekaam!

Atbildēt

sociāli atstumtais

01.08.2015. 12:28

būtu ļoti slikti LV , ja šāds materiāls paliktu tikai virtuāls !
šai vēsturiskajā vietā un vēsturiskajā laikā, šeit šī šībrīža analīze , kas ir kā ,, degviela ,, kā benzīns , ja gribiet , kurai ir tikai japieliek degošs sērkociņš ir jāpaziņo visiem Patriotiem , t.i. latviešiem un citiem , kuri vienmēr un visur ir gatavi aizsargāt savu Valsti pret savu valdību ( patvaldību ) ,
bet 4. augustā visi uz protesta piketu Rīgā pie mk !
varu Latvijas tautai !
par taisnīgu , godīgu Latvijas valsti !

Atbildēt

4.augusta protests

01.08.2015. 12:17

Autoram ir viena kļūda - 4.augusta protesta pikets pret nelegālo ekonomisko imigrantu uzspiesto ievešanu notiks nevis "darbadienas vidū", kā autors nepareizi norāda, bet plkst.18.00 pie Ministru kabineta ēkas Brīvības 36.

http://www.taisnigums.lv/2015/07/ka-informe-biedriba-tevijas-sargi.html

Atbildēt

Skolotājs

01.08.2015. 11:09

»

Skolotāja

Lapsas kungs ir malacis, ka dod iespēju visiem izteikties. Var redzēt, kādus plānprātiņus esam izskolojuši.Bet tik liels plānprātiņš kā šis autors jau neiet skolā, bet ir ievietots kādā palīgskolā


Es gan neatbalstu tādu demokrātiju. Tas dod vaļu nenormālajiem. Katrs nenormālais redz, ka viņs arī var kaut ko teikt. Tas noved pie vispārējas muldēšanas, ko redz un mācās citi. Jāmāca ir no labiem paraugiem, bet nevis no murgotāju sacerējumiem. Politikā jau tāpēc ir ārprats, laižot amatos muļķus. Tagad katra latviešu ķēkša redz, ka var kļūt izglītības vai kultūras ministre.Kādas ķēkšas jau nav bijušas tur, ka galva iet riņķī no bezjēdzības izjušas skolās.

Atbildēt

Artūrs Malta VLT valdes loceklis.

01.08.2015. 10:21

Nebūs Latvijas lauku - nebūs Latvijas!

latgali jau var saukt par Dāniju!

Atbildēt

latvāņi smird

01.08.2015. 10:18

»

Skolotāja

Lapsas kungs ir malacis, ka dod iespēju visiem izteikties. Var redzēt, kādus plānprātiņus esam izskolojuši.Bet tik liels plānprātiņš kā šis autors jau neiet skolā, bet ir ievietots kādā palīgskolā


Tiešām var redzēt, kādus plānprātiņus esat izskolojuši... visas saeimas vairāk ka 20 gadu garumā un viņu aprobežotie vēlētāji - vieni vienīgi garīgi kropļi, kuri no tādiem pašiem iemācījušies!!!

Atbildēt

Skolotāja

01.08.2015. 10:05

Lapsas kungs ir malacis, ka dod iespēju visiem izteikties. Var redzēt, kādus plānprātiņus esam izskolojuši.Bet tik liels plānprātiņš kā šis autors jau neiet skolā, bet ir ievietots kādā palīgskolā.

Atbildēt

ezis

01.08.2015. 08:37

»

Feiss

Šitādu garu traktātu jau nu varēja ar paša uzvārdu - liekas, ka atkal trollis priedītis! Ja jau tik gudrs un aktīvs, lai rada jaunu partiju un ved mūs saulītē


es šaubos ka to rakstijis priedītis. es līdz šim nevienu priedīša sacerējumu neesmu spējis izlasīt tālāk par trešo ceturto rindkopu, kad jau paspēju totāli nogarlaikoties, tos lasot. bet šo es izlasīju visu, no sākuma līdz beigām un ar interesi. priedītis tā nebūtu spējis uzrakstīt.

Atbildēt

Žulis

01.08.2015. 06:33

Redzu, ka te komentos troļļi ( trollis)kārtējo reizi spokojas ar manu, pareizāk sakot, gandrīz manu ( Dabas bērns/ Žulis) niku. Kaut kā jau tā troļļu maizīte darba devēju acīs ir jāatpelna. Un, ja citādi nav iespējams, tad tiek izmantoti arī viszemiskākie paņēmieni.
Bet, kas attiecas uz šo rakstu, tad jāsaka ka tas tiešām ir pamatīgs, gan analītisks, gan apkopojošs materiāls par to kas un kā ir noticis un šobrīd notiek Latvijā. UN vērtīgi to būtu izlasīt un pārdomāt katram latvietim. Tāpēc vajadzētu šo rakstu iespējami vairāk izplatīt un popularizēt. Varbūt,autoram, kādai nacionālai organizācijai vai PIETIEK redakcijai ir iespēja šo materiālu izdot un izplatīt brošūras veidā? Jo daudzi cilvēki ar internetu vēl joprojām ir uz "Jūs".
Jā, ir arī diskutējamas vietas šajā rakstā, taču uzskatu, ka kopumā šis raksts ir ļoti vērtīgs un vajadzīgs valdošās kliķes propagandas apstulbinātajiem un dezorientētajiem cilvēkiem Latvijā.
Visbeidzot, lai nebūtu pārpratumu - es neesmu šī raksta autors un, diemžēl, neesmu arī pazīstams ar šo cilvēku.

Atbildēt

Feiss

01.08.2015. 06:00

Šitādu garu traktātu jau nu varēja ar paša uzvārdu - liekas, ka atkal trollis priedītis! Ja jau tik gudrs un aktīvs, lai rada jaunu partiju un ved mūs saulītē!!!

Atbildēt

žulim

01.08.2015. 00:21

Ej nu ej, es arī reizēm komentēju, bet varbūt neviens nelasa?

Atbildēt

Pedofīlu lielvalsts pilsone

01.08.2015. 00:02

Asprātīgs sacerējums, saklausu arī savu personīgo izmisumu. Un runa nav par krekliem(bēgļiem), bet par sirdsapziņām. Laimdota Straujuma kā īpaši s....a ierēdņa esence kaut kad pavasarī izteicās, ka konsolidāciju var nesaukt par konsolidāciju, bet par vēlmju nepiepildīšanos(Latvijas radio1).Feja.Par Latviju domājot, atceros izstādē 1914 Arsenālā foto ar jaunu puišu sasalušiem līķiem uz balta sniega, kas bija krituši par Latvijas brīvību.Manas asaras ir izraudātas, cīnoties par tiesībām dzīvot man un bērnam Latvijā ar paceltu galvu, tāpēc, visticamāk, emigrēsim.P.S.Lapsēn, kāpēc izdzēsi komentāru par VDK un privātdetektīviem zem Allika raksta?Retoriski:)

Atbildēt

Dabas bērns/Žulis

31.07.2015. 22:31

Paldies visiem latviešiem un visai latviešu nevājprātīgajai saimei, kas izlasīja šo manu garabērnu. Pats rakstu, pats komentēju, pats komentēju paša komentārus un pats rakstu atkal komentārus, lai pats tos komentētu. Es neesmu vājprātīgs. Ja es būtu vājprātīgs, tad nevarētu izlaist šo garo vājpratu šajā portālā, kur vājprātīgos nedrukā, lai nebojātu latviešu apetīti no vājprātīgā vājprāta.

Atbildēt

ezis

31.07.2015. 20:58

viennozīmīgi, valdībai ir pilnīgi PAJĀT uz tās pieņemto lēmumu sekām ilgtermiņā, jo ar savu mantu vai brīvību viņi ne par ko neatbild, ne par vienu lēmumu! Valdībā viņi domā tikai kā atsēdēt kārtējo garlaicīgo darba dienu. tāda ir viņu attieksme, jo tādu mēs to pieļaujam. kāmēr vien valdošajiem parazītiem termins - sabiedriskā doma vai tautas viedoklis izraisīs tikai smīnu un žāvas, tikmēr šī valsts ar savu kultūru un pamatnāciju lēni un klusiņām turpinās iet savu skuju taku, kuras beigās esošā 6 pēdu dziļā bedre, starp citu, nemaz tik tālu vairs nav.

Atbildēt

Pupa

31.07.2015. 19:32

Kurš skaidri domā, skaidri izsakās.
Nespēju izlasīt, lai gan sākumā bija atsevišķas labas tēzes.

Atbildēt

multi

31.07.2015. 19:18

Ja līdz šim Eiropas valstis labvēlīgi uzņēmušas imigrantus, nodrošinot viņiem pajumti un pabalstus, tad kàpēc viņiem nebraukt? Eiropiešiem dominē kristīgàs vērtības, labdarība...Tikai - vai iebraucēji un viņu reliģija beigās negūs pàrsvaru. Jaunākajā literatūrā lasu, ka zviedriem jau sāk piegriezties multikulturālisms, Francijas laukos jau ķīnieši...

Atbildēt

ja kāds nezin

31.07.2015. 18:56

Par nedemokrātiju var autoram piekrist. Bet par K.Ulmani - mēs jau nezinām, vai un kādi draudi viņam tika izteikti pirms līguma parakstīšanas. Scenārijs bija vienāds visās Baltijas valstīs.
Toties salīdzinot ar mūslaikiem - Ulmanis lika uzsvaru uz lauksaimniecības preču ražošanu un eksportu, unLatvija bija attīstīta valsts ar zelta krājumiem ārvalstu bankās. Un viesstrādnieki brauca pie mums.

Atbildēt

meklēju sponsoru latviešu introducēšanai āfrikā

31.07.2015. 17:59

Kā būtu, ja latvieši sāktu bēgt uz āfriku? Par apkuri nav jāmaksā, dzīvokli nevajag, banāni aug kokos, .. mazliet darba un piepūles un āfrika zeltu un plauktu.. LAFRIKA.. skan lepni

Atbildēt

Vo

31.07.2015. 16:29

»

sabiedrība, kurā

sabiedrība, kurā nav nekādas līdzjūtības un ir tikai "es" un "man" un "mūsu", nav uzskatāma par civilizētu. No raksta dveš tāds "putras dauķa" pašapmierinātības trulums - sak, man ir labi, bet citiem nepalīdzēšu...


Vai, kāds tu, aunapakausīti esi līdzjūtīgs, izpalīdzīgs un cik ļoti pārdzīvo "rasisma izpausmes"!
Kur bija tava līdzjūtība kad šajās Āfrikas valstīs ar ārējas militāras intervences palīdzību tika gāztas tur iedibinātās valdības? Kad uz Lībijas , Irākas, Sīrijas pilsētām tika mestas bumbas, kad ASV, Lielbritānijas, Francijas armijas daļas un Rietumu finansēti algotņi ielauzās suverenu valstu teritorijās un demokrātijas vārdā ieviesa tur haosu? To haosu, no kura tagad glābjas bēgļu bari?
Un nevajag te raksta autoram piedēvēt to, ko viņš nav teicis! Raksta autors nav teicis ka "turīgie=labie, bet trūcīgie, nu, tie jau kaut kādi tur .... " - to saki Tu!!! Ja tu kaut ko sajēgtu no tiem laikiem, tad zinātu, ka komunisti vajāja un centās iznīcināt tieši inteliģenci un tāpēc arī tieši inteliģencei nācās emigrēt, kad Latvijā ieplūda sarkanais mēris. Vienkāršajiem darba darītājiem nebija īpaši jābaidās par savu dzīvību, jo "proletariāts" taču padomju laikos bija slavēts un godā celts.
Visbeidzot, nemētājies ar tādu jēdzienu kā "rasisms" tur, kur tas neiederas. Rūpes par savu tautu un Tēvzemi nav rasisms. Raksta autors nevienā vārdā nav minējis, ka Āfrikā dzīvojošie nēģeri būtu kaut kas sliktāks vai mazvērtīgāks par Latvijā dzīvojošiem latviešiem.

Atbildēt

Vo

31.07.2015. 16:01

»

Fausts

Enerģiskā autora pirmo teikumu mikroanalīze bez lupas varētu būt šitāda: Autora gabals: „Pēdējā laikā masu medijos un sociālā telpā tiek agresīvi pasniegta informācija par nepieciešamību Latvijai uzņemt Āfrikas un citu valstu bēgļus, kas dodas pāri Vidusjūrai uz Dienvideiropas valstīm, kuras jau netiek...


O, Tu, aunapakausīti, savukārt esi dižrunātājs. Pats izdari pieņēmumums un pats šos pieņēmumus noved līdz apbsurdam.
Piemērs: "Pieņemsim, ka autors ar „sociālo telpu” domā Latvijas sabiedrības dzīves telpu – ģeogrāfisko vidi. Bet tad sanāk, ka šī informācija tiek agresīvi pasniegta ģeogrāfiskajā vidē – kliegts uz ielas, mežā, restorānā u.tml."
Tu esi ļoti aizdomīgs un, nepamatojot savu aizdomu pareizību, no savām aizdomām izdari secinājumus
Piemērs: "....aizdomīgi ir lasīt, kāpēc „domas” un „pārdomas” ir izraisījušas „sašutuma vētru”...Nākas saprast, ka autora domāšana faktiski vienmēr ir „sašutumu vētra”..."
Tu neko nesajēdzot no psihiatrijas izmanto psihiatrijas terminu
Piemērs: "...autora vēlēšanās savu refleksiju (domu, pārdomu) haosu pārvērst par „kārtību un argumentēti uzlikt uz papīra” ir vistipiskākā šizofrēnija..." Sekojot šai tavai "loģikai" visi, kas kaut ko sakarīgu raksta ir šizofrēniķi.
Tev kaut kādā veidā ir pielipusi padomju laika čekistu domāšana.
Piemērs: "No garīgās veselības viedokļa ļoti aizdomīga ir autora attieksme pret valdības lēmumu."( Padomju laikos tos, kuri kritizēja valdības lēmumus čekisti mēdza spundēt psihiatriskajās slimnīcās un piedēvēt viņiem šizofrēniju.)
Tu nevis nokaunies par savu nezināšanu un nesaprašanu, bet vēl ar to lepojies
Piemērs: "pilnīgi nesaprotamie vārdi „lēmums ir sistēmisks”." Iesaku palasīt literatūru par sistēmisko domāšanu.
Tā, lūk, aunapakausīti - dižrunātāj!

Atbildēt

>>>>lauķim

31.07.2015. 15:57

Latvija jau pirmā bija par Vāciju ,Franciju...dzeltenā aitu valsts....

Atbildēt

sabiedrība, kurā

31.07.2015. 15:45

sabiedrība, kurā nav nekādas līdzjūtības un ir tikai "es" un "man" un "mūsu", nav uzskatāma par civilizētu. No raksta dveš tāds "putras dauķa" pašapmierinātības trulums - sak, man ir labi, bet citiem nepalīdzēšu.
Raksta aizskare frāze "bet mūsu valdība KAUT KĀDIEM BEGĻIEM... ". Jā, šādi tautas pārstāvji citus no nāves neizglābes, tikai vēl "nostučīs" visprecīzākaja padomju cilvēka garā...
Teksts par vēsturi "Gandrīz visi šī bēgļu viļņa pārstāvji, kas, tuvojoties sarkanarmiešiem, bēga no Latvijas, bija inteliģence un mantīgo šķīru pārstāvji, kurus neskāra 1940.-1945. gada represijas. " - te autors tātad uzsver- sie, mūsejie, emigranti bija LABIE tāpēc, ka no Mantīgajām sķirāM (sak, nebija kaut kādi nabagi.) Inteliģence. (Tajos laikos būt inteliģentam- ta nebija cilēka paša izvēle, tā bij privilēģija, kuru atļauties varēja maza daļa no turīgākām gimenēm nākusi. Tātad- atkal, iestājas pat to, ka turīgie=labie, bet trūcīgie, nu, tie jau kaut kādi tur .... ).
Valdību ietekmēt es nevaru. Cilveku domas - arī nē. Tādus te, gluzi vai rasistiskus rakstus, jalasa gribot negribot.
Bet mani, manā "parastā cilvēka līmenī" satrauc cita lieta- ka tiekam pieradināti pie domas, ka tāda, nosķīrēja un rasistiska, pieeja ir vienīgā pareizā. Neatrodu piemērus, kad būtu sabiedrībā, vai skolās, runāts par to, diskutēts- vai varam palīdzet, kā varam palīdzēt. Ja kāds cilvēks izteiks tik tādu domu - jāpalīdz bēgļiem - iuz viņu gāžas rasisma šalts. Nav platformas, kurā "virtuāli) pulceots tie, kas domā, ka cilvēkam jābūt cilvēcīgam. Ko vērtas visas teorijas par valstiskumu, ja valstī dzīvos un tiks audzināti cietsirdīgi "putras dauķi" ...

Atbildēt

lauķis

31.07.2015. 15:18

»

Ireland, Deutschland, Sverige

Iedomājieties, ka ar šādiem pat saukļiem izdzītu latviešu desmitus tūkstošus no Austrālijas, īrijas, Vācijas, Zviedrijas. ASV, kurās tagad latvieši un viņu radinieki dzīvo un strādā (tajā skaitā arī latvieši bēgļi...


Austrālija , ASV nav nacionālas valstis , arī Vācija , francija , Zviedrija ir kļuvušas par bezsugas aitu valstīm, es negribu lai arī Latvija kļūtu par bezsugas aitu valsti.

Atbildēt

Fausts

31.07.2015. 15:11

Enerģiskā autora pirmo teikumu mikroanalīze bez lupas varētu būt šitāda: Autora gabals: „Pēdējā laikā masu medijos un sociālā telpā tiek agresīvi pasniegta informācija par nepieciešamību Latvijai uzņemt Āfrikas un citu valstu bēgļus, kas dodas pāri Vidusjūrai uz Dienvideiropas valstīm, kuras jau netiek galā ar bēgļu pieplūdumu. Šajā sakarā man bija daudz domu, pārdomu, un, kamēr gatavojos šo sašutuma vētras izraisīto haosu pārvērst par kārtību un argumentēti uzlikt uz papīra, valdība jau paspēja pieņemt lēmumu par bēgļu uzņemšanu.
Taču iztirzāt tēmu pēc notikušā nemaz nav par vēlu. No vienas puses, šāds valdības lēmums ir nedemokrātisks, tādējādi nelikumīgs un Satversmei neatbilstošs, no otras puses, šis lēmums ir sistēmisks un šī lēmuma pieņemšanas mehānisms spilgti parāda, ka tas pulkstenis, kurš mums rāda, ka pašlaik esot demokrātija, jau sen ir salūzis, apstājies, un objektīvi mēs dzīvojam pilnīgi citā realitātē. Tieši no šī viedokļa atgriezties vēlreiz pie jautājuma ir ne tikai derīgi, tas ir mūsu pilsoniskais pienākums”.
Mans gabals: 1. Kā saprast vārdus „sociālā telpā tiek agresīvi pasniegta informācija”? Pieņemsim, ka autors ar „sociālo telpu” domā Latvijas sabiedrības dzīves telpu – ģeogrāfisko vidi. Bet tad sanāk, ka šī informācija tiek agresīvi pasniegta ģeogrāfiskajā vidē – kliegts uz ielas, mežā, restorānā u.tml. Vai tad Āboltiņa klaigā Doma laukumā par nēģeru uzņemšanu?
2. Pavisam šizofrēniska ir frāze „man bija daudz domu, pārdomu, un, kamēr gatavojos šo sašutuma vētras izraisīto haosu pārvērst par kārtību un argumentēti uzlikt uz papīra”. Lai paliek autora ziņā, kāda ir atšķirība starp „domām” un „pārdomām”. Toties aizdomīgi ir lasīt, kāpēc „domas” un „pārdomas” ir izraisījušas „sašutuma vētru” un tā savukārt ir izraisījusi „haosu”. Nākas saprast, ka autora domāšana faktiski vienmēr ir „sašutumu vētra”, kas noslēdzās ar „haosu”. Bet tādā gadījumā autora vēlēšanās savu refleksiju (domu, pārdomu) haosu pārvērst par „kārtību un argumentēti uzlikt uz papīra” ir vistipiskākā šizofrēnija – izraisa radikālas indivīda pārmaiņas (dubultošanos). Nav skaidrs, kāpēc mums tas jāzina, ka autoram ir tāda kaite.
3. No garīgās veselības viedokļa ļoti aizdomīga ir autora attieksme pret valdības lēmumu. Šajā ziņā aina arī ir šizofrēniska: 1) pilnīgi aplamie vārdi par lēmuma saistību ar demokrātiskumu, tiesiskumu, Satversmi un 2) pilnīgi nesaprotamie vārdi „lēmums ir sistēmisks”.
4. Šizofrēniskums/idiotija ir apgalvojums „objektīvi mēs dzīvojam pilnīgi citā realitātē” no vienas puses un skaidrojums „Tieši no šī viedokļa atgriezties vēlreiz pie jautājuma ir ne tikai derīgi”. Tā ir kaut kāda slimīga māžošanās, aicinot „pilsonisko sabiedrību” nerēķināties ar to, ka „objektīvi mēs dzīvojam pilnīgi citā realitātē”. Autors pats ir pieradis mētāties no vienas „realitātes” uz otru „realitāti”, kā tas notiek zināmā garīgajā stāvoklī, un liek to darīt visiem. Tas nav labi.

Atbildēt

Vo

31.07.2015. 14:43

»

Bet

galvenais jautājums taču ir apiets! Galvenais jautājums ir par latviešu lietderību vai nelietderību pie valsts stūres, jo to visu taču sastrādā latvieši, par ko šī ūdensgabala ūdensgalva no trulības skolas klusē. Tas ir tas kodols, par ko netiek smirdināts šajā kompilētajā palagā!!!! Tā var muldēt līdz...


Kurā vietā tu, aunapakausīti mūsdienās redzi latviešu kā tautas varu šajā valstī? Mums ir internacionāla Saeima, internacionālu partiju sastādīta, kas kalpo internacionālajām lielvarām. Latviešu tautai šeit nav nekādu lemšanas tiesību! Latviešu nacionālās intereses un vajadzības šai internacionālajai varai nav interesējušas nevienu brīdi! Tā, ka beidz muldēt par latviešu stulbumu un nelietderību! Pats tu esi tā trulā ūdensgalva, ja nesaproti acīm redzamo!

Atbildēt

Vo

31.07.2015. 14:33

»

Andrievs

"...valdības lēmums ir nedemokrātisks, tādējādi nelikumīgs un Satversmei neatbilstošs...


Ak tu, naivais aunapakausīti!
Latvijā esot demokrātiski ievēlēta Saeima? Ha, ha, ha. Vai tu zini ar ko partokrātija atšķiras no demokrātijas? Nezini? Nu tad papēti izziņas materiālus, pirms te uzstājies ar savām "gudrībām"! Ja tu saki, ka šis ir demokrātiskas vēlēšanas, tad tev jāatzīst, ka arī komunistu laikos Latvijas PSR bija tik pat demokrātiskas vēlēšanas.
Ceru, ka kaut kas no mana teiktā tev pierāpoja!

Atbildēt

nu ja, dabiski

31.07.2015. 13:06

Pilnmēness, tak' jau...

Atbildēt

laikam esmu Rasists!

31.07.2015. 12:19

Mani interesē tikai viens, profāna cienīgs jautājums. Šo jautājumu esmu uzdevis dažiem labi izglītotiem paziņām, arī krievu/židu izcelsmes tiesībzinātņu profesoram no Maiami. Jautājums šāds: masmēdiji ik pārdienas ziņo par Nelegālo Imigrantu tūkstošiem, kas peldošos un grimstošos vrakos šturmē kādu ES valsts piekrasti. Sakiet, lūdzami, kur atrodas tā juridiskā šķirtne, kuru šķērsojot, Nelegālais Imigrants transformējas par Bēgli, kuram ES valstij, tai skaitā Latvijai, jāgarantē tolerance, mīļa uzņemšana, trekni pabalsti, etc., u.t.j.? P.S. Būšu patiesi pateicīgs ikvienam, kurš sniegs izskaidrojumu šim juridiskajam kāzusam!

Atbildēt

D.

31.07.2015. 12:06

»

Ja pateiks savu vārdu, DP vērsīsies tieši pret personu, nevis pret viedokli.Valsts samals miltos par nodokļu maksātāju naudu. Esmu jau pieredzējis! Tādēl, piemēram, man ir intersanti attīstīt domas un viedokļus, nevis popularizēt sevi


Lai attīstītu domas un viedokļus, vispirms ir jābūt domām un viedokļiem sakarīgiem, loģiskiem, orģināliem, konstruktīviem, bet nevis sačurātiem mīzaliem uz ekrāna.

Atbildēt

U.U.

31.07.2015. 12:03

»

Fēlis

Tu jau arī nestādies priekšā, bet autoru noraksturo kā labi pazīstamu, nevis savā iztēlē piešķirtu īpašību nesēju. Latvietis latvieša mīļākais ēdiens? Pats uz tik ,,nepolitkorektu'' un analītisku rakstu esi spējīgs? Diez vai, jo ,,Demokrātija'' par to var sodīt. Bail? Nu jā. Sistēma izstrādāta un ja...


Mani sauc Ude Frics Ulrihs (U.U.). Mani pazīst, kas kaut ko pazīst. Esmu Samsalas dāņu vācu izcelsmes vecpuisis. Latviski protu lasīt un rakstīt. Runāt latviski neprotu. Latgaliski neko neprotu, jo neesmu dzīvnieks.Maskavā studēju vienā kursā ar Alfrēdu. Latvieši zina, ka Alfrēds ir Alfrēds Rozenbergs. Es viņu atrunāju neierakstīt nāvējamo sarakstā latviešus, bet ierakstīt tikai tos, kuri sevi sauc par latgaliešiem. Bet to jau visi zina, ka Rozenbergs mani piemānīja.Viņš paklausīja manam sievastēvam un ierakstīja latviešus indējamo sarakstā. No tā laika slēpjos aiz U.U., jo latvieši var mani nomazgāt par to, ka nepelnīti atstāti dzīvi. Tagad visi visi arī no muļķākajiem latviešiem zinās, ka U.U. esmu es. Nav vairs ko slēpties, jo nēģeri brauc pie latvju daiļavām. Sveiciens Alfrēdam!

Atbildēt

Fēlis

31.07.2015. 12:00

»

Ireland, Deutschland, Sverige

Iedomājieties, ka ar šādiem pat saukļiem izdzītu latviešu desmitus tūkstošus no Austrālijas, īrijas, Vācijas, Zviedrijas. ASV, kurās tagad latvieši un viņu radinieki dzīvo un strādā (tajā skaitā arī latvieši bēgļi...


Tas būtu lieliski! Emigrācija nostrādāja kā sašutuma un bezcerības nopludināšanas vārsts. Ja nebūtu emigrācijas, valdība tiktu piespiesta rīkoties adekvātāk un tautas interesēm atbilstošāk, nevis pateikt- ja kas nepatīk, tad lūk lidosta. Atgriežoties emigrantiem mainītos lietu kārtība.

Atbildēt

Fēlis

31.07.2015. 11:48

»

U.U.

Tipiska latviešu filistra tipisks gļēvs pļāpājiens, baidoties pat nosaukt savu vārdu savas mājas aizstāvēšanai, kas ir tik raksturīgi dažādiem pseidopatriotiskiem muldētājiem. Par satura aplamībām, uzskatu kroplību nav vērts pat runāt. Noteikti kāds no brīvvalsts izglītības sacūkojumiem, kas ir aktīvi...


Tu jau arī nestādies priekšā, bet autoru noraksturo kā labi pazīstamu, nevis savā iztēlē piešķirtu īpašību nesēju. Latvietis latvieša mīļākais ēdiens? Pats uz tik ,,nepolitkorektu'' un analītisku rakstu esi spējīgs? Diez vai, jo ,,Demokrātija'' par to var sodīt. Bail? Nu jā. Sistēma izstrādāta un ja vēl esi liekēdis valsts iestādē... Bet viņam nav bail pateikt, ka ,,demokrātija'' ir blefs un tev, tirliņ, nav nekādu morālu tiesību ķengāties par cilvēku, kurš procesus izprot labāk par tevi un nebaidās to pateikt.

Atbildēt

hihihihi

31.07.2015. 11:47

»

referendums

Valstij svarigus jautajumus nedrikst izlemt pa kluso aiz slegtam durvim, kaa to vienmer dara Latvijas vara...


Savāc 155 000 parakstu par savu naudu referenduma rosināšanai! Ar šo gadu likums to prasa!

Atbildēt

31.07.2015. 11:46

»

D.

Piekrītu Jūsu vārdiem! Te kaut kas nav kārtībā. Tie sentimentālie čīkstētāji par "manu valsti" ir katru reizi tie lielākie nelieši un valsts nodevēji. Šis autors arī nesaka man savu vārdu. Tātad nav īsti pārliecināts par savu godīgumu tautas acīs. Ja pateiks vārdu, tad tauta tūlīt atmaskos, jo tauta...


Ja pateiks savu vārdu, DP vērsīsies tieši pret personu, nevis pret viedokli.Valsts samals miltos par nodokļu maksātāju naudu. Esmu jau pieredzējis! Tādēl, piemēram, man ir intersanti attīstīt domas un viedokļus, nevis popularizēt sevi.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: