Menu
Pilnā versija
Foto

Signāls

Ainārs Kadišs · 18.10.2020. · Komentāri (106)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Vai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes. Bailes tikt izsēdinātiem no transporta, bailes tikt administratīvi sodītiem. Tās ir bailes no varas.

Šoreiz es nerunāju par maskas lietošanas ietekmi uz veselību. Par to jau pietiekami izteikušies speciālisti. Es vēršu uzmanību uz ko citu.

Pakļaušanās valdības absurdajiem, nožēlojamajiem, neloģiskajiem un klaji pretrunīgajiem lēmumiem ir spēcīgs signāls par tautas verdziskumu, padevību un to, ka ar cilvēkiem var darīt, ko grib. Tas nevar labi beigties, jo vara pieder sociopātiem, cilvēkiem, kuriem ir sveša morāle, sirdsapziņa, empātija vai pat vienkārša līdzjūtība, tā pieder cilvēkiem, kuri neieredz tautu, no kuras paši nākuši.

Valdības lēmums par obligāto masku nēsāšanu vēl būtu sīkums, ja vien... Ja vien tas nebūtu solis šo neliešu mērķa virzienā - solis uz pasauli kā elektronisko koncentrācijas nometni.

Vai atceraties laikus, kad mēs bijām cilvēki ar vārdu, uzvārdu un tēva vārdu? Mums bija pases ar izdevējiestādes darbinieka parakstu. Pēc tam mums iedeva citas pases. Tēva vārds tajās pazuda, bet mums piešķīra personas kodus (numurus). Tad personas numurus sāka lietot cilvēka identificēšanai. Tad sāka numurēt mājlopus, izdeva viņiem pases un iereģistrēja elektroniskā uzskaites sistēmā...

Tad mūs visus piespieda kļūt par banku klientiem. Tad mūs piespieda lietot banku kartes un bezskaidras naudas norēķinus. Tad mūs nosauca par nodokļu maksātājiem ar identifikāciju pēc numura. Tad mums ieviesa "pandēmiju", un sākās eksperimenti ar mājas arestiem, kurus nosauca jaunizgudrotā vārdā - pašizolācija (atcerieties Orvela "jaunrunu"). Cilvēki pakļāvās.

Tad sāka realizēt (tas jau ir ieviests) cilvēku pārvietošanās kontroli - spiegošanu, kuru veic ar Covidpass aplikācijas palīdzību. Tagad notiek sabiedrības sagatavošana jeb, precīzāk, - smadzeņu skalošana pēdējiem diviem soļiem uz totālu kontroli un cilvēku paverdzināšanu. Tie ir brīvprātīgā - piespiedu vakcinācija un cilvēku čipošana.

Kāda visai zemas morāles sieviete, kura vēlēšanās, tēlaini runājot, "izmesta pa durvīm, bet ierāpusies atpakaļ pa logu, jau atklāti draudēja Latvijas sabiedrībai ar čipošanu. Šī sieviete ir pastulba, tādēļ nesaprot, ka čipošana jāpasniedz nevis kā sods un kontroles instruments, bet kā bonusu. Izgāzās. Bet Latvijas sabiedrība to norīs.

Vai esat gatavi spert pēdējos divus soļus pretī pilnas laimes, miera un drošības pasaulei? Tad uzlieciet masku un - uz priekšu!

Bet - bez manis. Un - cik zinu - bez daudziem maniem draugiem...

Novērtē šo rakstu:

116
25