Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ne1

01.10.2020. 14:54

»

Cibiņš

putins ir kārtigi ieziepējis franču politiķus, un tas notiek jau gadiem (sarkozī, lepēna, širaks un c.t.), īstenībā makrona idejas un priekšlikumi attiecībā uz putina krieviju ir pilnīgs absurds un realā politikā var radīt katastrofālas sekas netikai Baltijas valstīm, bet visai tizlajai ES...


cibiņam ar cāļa smadzenēm nu nekādi neizdodas saskatīt viņa kaklakungu noziegumus bret cilvēci no gejropas savienības, jo tie tašu kaklakungi... tas nekas, ka gejropas okupācijas pašpārvaldes vietvalži izved apzinātu genocīdu pret latviešu tautu viņu dzimtenē... interesanti kad cāļa smadzeņu īpašnieki ieraudzīs to, ka staļinpapa izsūtīto sibīriešu skaits ir veselu kārtu mazāks, kā pašreizējo svešo pakaļu laizītāju izdzīti skaits uz Īriju un citām geju zemēm?

Atbildēt

ne1

01.10.2020. 14:47

»

ha-ha

Arī otiņš,tāpat katrs kārtīgs latvietis,nav spējīgs saistīt un nesaista Ulmaņa neleģitīmo režīmu ar okupāciju,bet neviens nevar noliegt neleģitīmā vadoņa lomu okupācijā,bet slavejot un godinot Ulmani,tiek slavināta un godināta okupācijā,līdz ar to tiek slavināts un godināts komunistu un komsorgu izveidotais...


4. maija režīmu izveidoja un Latvijas PSR augstākā padome un visa pašreizējā valdībiņa un zaglīgās meļu valsteles pārvalde ir padumjā režīma tiesību pārmantotāja... ja jau tālajā 1940. gadā valsti, ko pārvaldīja militārā apvērsumā pie varas nākušais diktators, būtu kāds okupējis un inkorperējis savā sastāvā, tad taču šo 30 garo gadu garumā taču tautmīļiem vajadzēja to oficiāli atzīt un sākt ar 1918. gada 18. novembrī dibinātās valsts atjaunošanu, atbilstoši viņas Satversmei un Vēlēšanu likumam...
šobrīd mēs dzīvojam surogātā, kurā ir mainīti pat tie Satversmes panti, kurus nedrīkst mainīt bez visas tautas nobalsošanas un centrālā vēlēšanu komisija rīko vēlēšanu farsus, kas neatbilst Saeimas Vēlēšanu likumam...

Atbildēt

Žulis

01.10.2020. 14:36

»

Sandra

Tu esi enerģētiskais vampīrs. Tikai kritizē. Nekad neraksti par to, ko darīt, lai Latvija būtu pārtikusi valsts


Jūs maldāties, cienītā! Es daudz esmu rakstījis par to ko darīt. Un arī par mani daudz gudrāki cilvēki ir rakstījuši. Cits jautājums ir par to, cik šodien vairs ir atlicis to kas spēj un grib kaut ko darīt. Cik vispār ir tādu, kas šodien spēj apjēgt kas īstenībā notiek tālāk par viņa personīgo degungalu vai nabu.

Atbildēt

žuļim

01.10.2020. 14:29

»

Žulis

Te daži, ieskaitot raksta autoru, pauž sašutumu un “cepas” par Makrona teikto tā, it kā Latvija šodien būtu suverena valsts ar savu neatkarīgu ārpolitiku. Veidot vai neveidot, un kādu veidot dialogu ar Krieviju, to nenosaka mūsu kāzu ģenerāļi, kas uzmetušies par valstsvīriem. Kādas pavēles viņiem tiks...


Latvija nav Francijas kolonija, kam būtu ar atplestu muti jāklausās tās pederasta, kura reitins jau sasniedzis minimumu, teiktā. Mums ir nopietni sabiedrotie: ASV, Apvienotā Karaliste un Polija, kas noteikti Ukrainā un Lībijā nenostāsies kremļa pusē, kā Francija.
Nedirs par "latviskām valdībām"? Krievmīlošos izdzimteņos: LC, DPsaimnieks, LPP, ZRP un Vienotībā, nav bijis nekā latviska.

Atbildēt

Žulis

01.10.2020. 13:54

Te daži, ieskaitot raksta autoru, pauž sašutumu un “cepas” par Makrona teikto tā, it kā Latvija šodien būtu suverena valsts ar savu neatkarīgu ārpolitiku. Veidot vai neveidot, un kādu veidot dialogu ar Krieviju, to nenosaka mūsu kāzu ģenerāļi, kas uzmetušies par valstsvīriem. Kādas pavēles viņiem tiks dotas no Maskavas, Vašingtonas vai Briseles, tā viņi arī rīkosies. Ja būs attiecīga pavēle, jau rīt visi lielie Latvijas preses izdevumi būs pilni ar samierinošiem rakstiem par Krieviju. Tikai nevajag domāt, ka dialogs ir raksti presē vai tas, ko kāds politiķis sava reitinga celšanas nolūkos vāvuļo publiskajā telpā. Īstais dialogs atspoguļojas starpvalstu sadarbībā. Un šeit nu var teikt, ka mūsu “latviskās valdības” ir paklausīgi izpildījušas visas Krievijas prasības. Uz dzīvi Latvijā ir atstātas demobilizētās okupācijas armijas militārpersonas, deokupācija un dekolonizācija, pat lustrācija šeit nav notikusi, kas deva iespēju lielu mūsu ekonomikas daļu pārņemt Krievijas vai ar to saistītām firmām, bijušajiem okupācijas varas funkcionāriem un viņu pēctečiem. Tad vēl tādi “sīkumi” kā Abrenes uzdāvināšana, uzturēšanās atļauju tirgošana, pilsonības piešķiršana uz atvieglotiem noteikumiem. Kas attiecas uz to nepilsoņu un krievu valodas jautājumu, tāpat kā agresīvo pret krieviem un Putinu vērsto retoriku presē, tad padomājiet kas īstenībā no tā ir ieguvējs un jūs sapratīsiet, ka tieši kremlis ir ieinteresēts šajā ārišķīgajā, bet īstenībā pilnīgi nekaitīgajā trokšņošanā. Tas ir ideāls līdzeklis kā uzturēt nepārtrauktu spriedzi un šķeļot Latvijas sabiedrību panākt ka šeit nu jau 30 gadus pie varas ir prettautisks režīms, kas nevis ceļ un attīsta, bet gan izlaupa valsti.

Atbildēt

tu un tavs krievs, triolli debilais

01.10.2020. 13:53

»

krievsam

Ikviens civilizācijas atkritums drīzāk no rokas šķirtos, nekā no "muļķu zemes un kolonijas" atgrieztos atpakaļ savā bidlostānā


abi esat atkritumi, piediršat komentārus katru dienu

Atbildēt

krievsam

01.10.2020. 13:51

»

Sputnik & RT

katastrofa ir mulku zeme latvija,asv kolonija


Ikviens civilizācijas atkritums drīzāk no rokas šķirtos, nekā no "muļķu zemes un kolonijas" atgrieztos atpakaļ savā bidlostānā.

Atbildēt

nekur nav jābrauc

01.10.2020. 13:48

»

Propoganda

Šito gaida un stāsta kādus gadus 20...


Ekonomika Krievijas Pederastijā ir nokritusies līdz 2005 gada līmenim, katru gadu iziet no ierindas 10% novecojušās infrastruktūras, krieviem bez energoresursiem, kuru ieņēmumi šogad kritušies divas reizes, vairs nav ko eksportēt, un, loģiski, nav iespēju importēt. Vēl šogad sagaidāmi pirmie bada dumpji un tie ies tikai plašumā. Karos Ukrainā, Sīrijā, Lībijā un armēņu okupētā Kalnu Karabahā krievi izšaus pēdējās patronas un tad krievu paverdzinātās tautas tos varēs apsist kā trakus suņus kaut vai ar bozēm.
Mums atliek tikai uz to visu noskatīties, graužot popcorn.

Atbildēt

paldies, Otto!

01.10.2020. 13:40

Paldies par rakstu, Otto! ... Izvērsts apskats par šo makronu, tomēr būtiu vajadzīgs. Kas viņš ir? Ko viņš pārstāv? Ko par viņu domā francūži. Šī informācija tiek apzināti slēpta, noklusēta. ... Un vēl, par tām "ēzeļa ausīm." Vai tad Tu nezināji, ka putins, kā jau īsts "pacans," tur savu vārdu? Ēzeļa ausis mums tiešām putins pasniedza! Vai tiešām jau esi aizmirsis ušakovu - maskavas ēzeļa ausis?

Atbildēt

Maksims

01.10.2020. 13:16

»

Propoganda

Šito gaida un stāsta kādus gadus 20...


Tad paskaties uz krievu mašīnām. Kā ražoja sūdus, tā joprojām ražo. Paši krievi labprātāk brauc ar ārzemniecēm - ar bmw un audi no Vācijas, kas it kā zaudēja karā.
Mani kā Latvijas krievu uztrauc Krievija un Latvija. Ja krievi masveidā sāks bēgt no Krievijas uz Latviju, tad krievi arī Latviju pataisīs par sūdu bedri, kur valda nabadzība un kriminālās bandas.

Atbildēt

FKK

01.10.2020. 13:04

»

Nepratis

Neko nesaprotu - te vēl nesen Ozols Sudrabai televīzijas ēterā klēpi ar sarkanām rozēm dāvināja - vai tad tagad kažoks apmests un Krievija vairs nepatīk? Kaut kas nesaskan


Cilvēks, kurš par spīti politiskajām domstarpībām spēj izrādīt publisku cieņu sievietei ir džentlmenis.
Protams, ka vēlāk Sudrabai iesaistoties politikā nekādu iedomāto Otto atbalstu Sudrabai neviens neredzēja. Jo īsprātiņi nespēja nošķirt divas atšķirīgas lietas - pieklājību no politiskās vienprātības.

Atbildēt

Propoganda

01.10.2020. 13:00

»

Maksims

Tu paskaties statistikas datus - kādā bija alga Krievijā 2014.gadā un kāda tā ir tagad. Tas pats par pensijām...


Šito gaida un stāsta kādus gadus 20.
Mums vajadzētu kritiskāk paskatīties uz sevi.
Krievijai tikpat kā nav valsts ārējā parāda. Mums tas pārsniedz gada valsts budžetu. Mēs to vairs nevaram atdot naudā. Varbūt vienīgi lielgabalu gaļā var pieņemt maksājumus. Mēs dzīvojam uz parāda un mācam Krieviju, kas dzīvo pēc saviem līdzekļiem un nebaltai dienai ir uzkrājuši.
Mani neuztrauc Krievija. Gan jau šie paši tiks galā bez mūsu palīdzības.
Mani uztrauc tas, kas notiek tepat un tas ka tādu pamuļķu kā Otto Ozols ir pilna Latvija. Varbūt šie varētu braukt uz Krieviju, izveidot partizānu vienības un cīnīties pret korupciju utt. Tas būtu Latvijai tikai par labu.

Atbildēt

TYT

01.10.2020. 12:57

»

JKES

Cien. Otto. Kad gaidīt Jūsu padomus Trampam, Putinam, Markelei un citiem, ne pārāk gudriem politiķiem


Cilvēki, kuri māk lasīt un uztvert pausto domu noteikti pamanīs, ka Otto tikai pateicās Makronam par padomu, nevis pats tādu dod padomu.
Krievijas troļļi sašutuši ironizē, ka Otto it kā dod padomu lielvalsts politiķim. Viņi nespēj aptvert, ka nelielas tautas pārstāvis var uzdrošināties lielāko uzrunāt. Šie cilvēki iesprūduši savā domāšanā sen izkurtējušu impēriju laikā, kur visu izlēma 'augstue kungi', bet mazākajiem bija jātur muti, kā kalpu tautām. Otto nepieder pie vergu filozofijas sekotājiem.

Atbildēt

Nepratis

01.10.2020. 12:49

Neko nesaprotu - te vēl nesen Ozols Sudrabai televīzijas ēterā klēpi ar sarkanām rozēm dāvināja - vai tad tagad kažoks apmests un Krievija vairs nepatīk? Kaut kas nesaskan!!

Atbildēt

Maksims

01.10.2020. 12:37

»

Propoganda

Sevišķi patika par to ekonomikas punduri un salīdzinājumiem par tēriņiem militārajā jomā ES - 3- 4 reizes vairāk nekā Krivija...


Tu paskaties statistikas datus - kādā bija alga Krievijā 2014.gadā un kāda tā ir tagad. Tas pats par pensijām.
Krievijā algas un pensijas samazinās! No sankcijām ļoti cieš vienkāršie iedzīvotāji, kuru vadzis drīzi lūzīs - vienkāršie krievi ņems rokās lāpstas un cirvju, un nopostīs gan Kremli, gan nogalinās Putinu ar viņa zagļu bandu un parazītiem miljonāriem, kuri palikuši bagāti uz vienkāršās krievu tautas rēķina.

Atbildēt

Maksims

01.10.2020. 12:33

»

Jānis

Kad tu, Antiņ, pēdējo reizi biji Maskavā vai Sibīrijā? Krievija sen tāda nav


Maskavas pievārtē ir skolas, kur bērni ziemā kurina ar malku un ateja ir ārā - sausā ateja ar caurumu grīdā. Un ūdens no akas. Tas pats sakāks par daudzām piemaskavas slimnīcām, kur iekštelpās nav modernas tualetes un nav pat ūdensvada. Pilnīga nabadzība un netīrība. Tas Krievijas galvaspilsētā!! Katastrofa!!! Krievija priekš vienkāršā krieva ir neizdevusies valsts! Krievi dzīvo ļoti sliktos apstākļos, jo Krievijas vara ar Putinu priekšgalā Krieviju izzog un iznīcina.

Atbildēt

Propoganda

01.10.2020. 12:31

Sevišķi patika par to ekonomikas punduri un salīdzinājumiem par tēriņiem militārajā jomā ES - 3- 4 reizes vairāk nekā Krivija.

Kā tas sanāk, ka šito ekonomisko punduri kopš 2014 gada ar sankcijām nevar nekādīgi nolikt pie vietas.
Pat valsts valūtas rezerves nav samazinājušās

Tāpat nav skaidrs kāpēc šitādu reģionālo valstiņu visi tā baidās. Pie lielā galda nez kāpēc sēž ASV, Ķīna un Krievija, bet ar ES neviens īpaši ārpolitikā vairs nerēķinās.

Atbildēt

Maksims

01.10.2020. 12:28

»

Jānis

Kad tu, Antiņ, pēdējo reizi biji Maskavā vai Sibīrijā? Krievija sen tāda nav


Pilns jūtūbs ar krievu dzīvi Sibīrijā - nabadzība, bezdarbs, alkoholisms, pamesti ciemi un pamestas pilsētas, neizbraucami ceļi, sabrukušas mājas, veca tehnika, cilvēki netīrās un noplīsušās drēbēs. Katastrofa!!!

Atbildēt

Precīzi

01.10.2020. 12:23

»

JKES

Cien. Otto. Kad gaidīt Jūsu padomus Trampam, Putinam, Markelei un citiem, ne pārāk gudriem politiķiem


Desmitniekā.

Sekos. Sekos padomi.
Un uztraukums, ka mūsu viedoklis šiem ir absolūti vienaldzīgs.

Atbildēt

pamulkim

01.10.2020. 12:18

»

žerārs depardjē

Tu gribi, lai visā pasaulē dzīves līmenis ir kā nabadzīgajā alkoholiķu un laupītāju zemē Krievijā? Tu vēlies, lai Parīzē visi wc podus nomaina pret 2 ķieģeļiem? Tu gribi, lai Parīzē modes dāmas staigā vatņikos, pižikos un ķirzauniekos


Makrons tacu pateica tev un tev lidzigajiem,beidziet vienreiz riet uz Krieviju.tavi ,,raksti,, un ,,komenti,, var tikt aizsutiti uz Eiropas padomi un piestaditi ka lietiskie pieradijumi attiecigo strukturu eirokomisariem.pa spurslam var dabut ari dzeltenais sorositu portals kasjauns.lv par tavas un tev lidzigo ,,komentetaju publikacijam,, !

Atbildēt

patiesi

01.10.2020. 11:33

Makrons tiek šantažēts, ir nobijies un laiza Putina zābakus. Ja Makrons neklausīs, tad Parīzē degs ne tikai Dievmātes katedrāle, bet degs visa Francija - par to parūpēsies Krievijas aģenti.

Atbildēt

žerārs depardjē

01.10.2020. 11:28

»

to šitos kropļus jāizolē!

Ja kāds šeit ir jāizolē, tad tikai tevi, trakais āzi


Tu gribi, lai visā pasaulē dzīves līmenis ir kā nabadzīgajā alkoholiķu un laupītāju zemē Krievijā? Tu vēlies, lai Parīzē visi wc podus nomaina pret 2 ķieģeļiem? Tu gribi, lai Parīzē modes dāmas staigā vatņikos, pižikos un ķirzauniekos?

Atbildēt

to šitos kropļus jāizolē!

01.10.2020. 11:19

Ja kāds šeit ir jāizolē, tad tikai tevi, trakais āzi.

Atbildēt

Ex-seržants

01.10.2020. 11:06

Krievija ir ekonomisks punduris, salīdzinot ar Eiropas Savienību, ar 140 miljoniem iedzīvotājiem iepretim ES apmēram 500 miljoniem. ES kopējie ieguldījumi aizsardzībā katru gadu ir apmēram 3-4 reizes lielāki nekā Krievijai.
--------------------------------------
Salīdzinājums nekorekts. EP lēmumus ārpolitikas jomā pieņem vienprātīgi. Tas nozīmē, ka, ja kaut viena dalībvalsts ir pret, tad lēmums netiek pieņemts. Nav laikam jāskaidro, ka ārpolitikas jomā attieksme pret Krieviju tādām valstīm kā Grieķija un Francija būs atšķirīgas no Baltijas republiku nostājas. Tāpēc arī nekādas nopietnas sankcijas nav gaidāmas un Kremļa čekistiem atliek tik paņirgt par ES tukšo retoriku.

Atbildēt

deģenerātam

01.10.2020. 11:05

»

Vox populi

Kuri tad tie runātāji būs? Mūsu AM sodomītu krievi kārtīgā mājā iekšā nelaidīs, roku nedos un pie viena galda nesēdīsies! Ir jāsaprot, ka mūsu valsts brūk kopā arī tāpēc, ka mūsu ārlietas kārto nekam nederīgs (kriev. val – нерукопожатный) ministrs


Ne tikai jūsu agonējošā valsts, dzīvniek, brūk kopā, bet arī no krievu pasaulītes tikai smaka paliks.
Ja runa par sodomītiem, tādu ir puse jūsu domes deputātu, pederastija ir cauraugusi visus Krievijas Pederastijas sabiedrības slāņus, īpaši baznīcu un armiju, bet jūsu virspidaru Putinu beidzot arī Anglijas tiesa ir nosaukusi par pedofīlu, par ko jau sen rakstīja Putina noslepkavotie Artjoms Boroviks un Aleksandrs Litviņenko.

Atbildēt

slimajam

01.10.2020. 10:50

»

hm

Pie Krievijas prezidenta ar latgalisko uzvārdu - Putins regulāri dodas vizītēs vai vismaz sazvanās visu lielāko un ietekmīgāko valstu vadītāji. Reizēm - pat vairākas reizes nedēļā. Pat Zelenskis atzinās, ka zvanot Putinam...


Vai tiešām domā, ka ja Tramps krievu virsp-idaru Putinu papliķē pa plecu, bet Lielais brālis Sji Dzjiņpins tam piesprauž medāli, nozīmē, ka viņi nenicina to mēslu no visas sirds? Protokols prasa pieklājību arī pret pēdējo sūdu.

Atbildēt

tas tiesa

01.10.2020. 10:45

»

Larsons Kniede

Daudz pārspīlējumu. Krievija nav pundurvalsts, tā joprojām ir reģionālā lielvalsts, kas Eiropu ietekmē ļoti būtiski


Krievija nav pundurvalsts un kad tai pienāks gals, Daugava no Valdaja augstienes nesīs uz jūru asiņainu ūdeni un smaka no austrumiem veselu mēnesi būs nepanesama.

Atbildēt

Uldis

01.10.2020. 10:42

Ko tad varēja gaidīt no putinososa, pederasta Makrona?

Atbildēt

Vox populi

01.10.2020. 09:52

»

Hm

Nu Makrons, muldētājs, nemuldētājs, bet vēstījumu viņš nodeva skaidru, uz Krieviju ir jābeidz riet un jāsāk runāt. Pateica skaidri un nepārprotami, ka tas varētu būt skaidrs pat ārlietu ministrijas praidam. Lielais saimnieks vēl aizņemts priekšvēlēšanu kampaņā un viņam šī "frontes līnija" ne visai interesē...


Kuri tad tie runātāji būs? Mūsu AM sodomītu krievi kārtīgā mājā iekšā nelaidīs, roku nedos un pie viena galda nesēdīsies! Ir jāsaprot, ka mūsu valsts brūk kopā arī tāpēc, ka mūsu ārlietas kārto nekam nederīgs (kriev. val – нерукопожатный) ministrs!

Atbildēt

Jozis

01.10.2020. 09:44

Autora viedoklis kādiem var šķist pieņemams, citiem nē. Taču norādītie fakti - tie ir neapstrīdami.
Tas, ka ar kaimiņiem ir jāsadzīvo daudzmaz normāli - arī ir nenoliedzami, nav uz tiem jārej, kā tas, dažkārt, gadās mūsu ārlietniekiem, arī fakts. Taču pazemot sevi - kāpēc?

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

01.10.2020. 09:40

Nu kā Jums patīk Putina "pavāra" Prigožina troļļu fabrikas aktivitātes portālā ??
Par velti zēni nestrādā..priekšzīmīgi pelna savu maizīti. Šī tēma - dialogs ar Krieviju, sankciju atcelšana, jauna lielvaru vienošanās "Jalta2" - ir pati aktuālākā patreiz un tāpēc redzam, cik stipri sarosās uzreiz troļļu pasaule.
Ļoti zīmīgi un svarīgi, ka Prigožina troļļu armijai un mūsu vietējiem Puzes troļļiem intereses un uzskati sakrīt.
Saimnieki ir no vienas un tās pašas VDK raudzes - ASV ienaidnieki, NATO noliedzēji un 9. Maija slavinātāji.
PS
Kad Putinam un viņa Sistemai olas ir spīlēs, uzreiz vienlaicīgi aktīvi kļūst visi Krievijas ietekmes aģenti un pusaģenti. Sarkozī tika saukts par personīgo Putina "pūdeli"...Saakašvilli stāstīja, ka Sarkozī bija speciāli atlidojis pie viņa uz Gruziju un veselu dienu mēģināja pierunāt toreizējo Gruzijas prezidentu piekāpties Putinam, piedraudot ar Krievijas uzbrukumu.
Makrons ir Putina "pūdelis" Nr2, kas izpilda Kremļa "lūgumus". Uzreiz galvu pacēla arī bijušais Vācijas kanclers Šrēders. kas sen jau ir "iznācis no skapja".
Kompromati un nauda dara savu ! Bail pat iedomāties, cik labi Krievija ir visu "sakārtojusi" mūsu nozagtajā valstiņā.
VDK un KP izveidotajā un kontrolētajā Latvijā(vājākajā posmā no trim Baltijas valstīm) pašlaik par prezidentu piestrādā VDK un Putina Krievijas ietekmes aģents Levits.
VDK šim censonim ir stāvējusi klāt visus viņa apzinīgās dzīves gadus..nodrošinājusi veiksīgu darbu ārzemēs(Lavitam tā nebija trimda!) un izveidojusi spožu, strauju karjeru šai viduvējībai neatkarīgajā Latvijā.
Levit!!
Krieviem ir teiciens - "DOLG PLATEŽOM KRASEN"!

Atbildēt

skats no malas

01.10.2020. 09:37

Mantojuma nodoklis nekustamam iipashumam FR ir 80% no taa tirgus veertiibas. Un vinji veel maaciis muus, kaa jaadziivo. Muuseejie tikai diplomaatiski korekti smaida un klanaas, bet vai vajadzeeja?

Atbildēt

Cibiņš

01.10.2020. 09:26

putins ir kārtigi ieziepējis franču politiķus, un tas notiek jau gadiem (sarkozī, lepēna, širaks un c.t.), īstenībā makrona idejas un priekšlikumi attiecībā uz putina krieviju ir pilnīgs absurds un realā politikā var radīt katastrofālas sekas netikai Baltijas valstīm, bet visai tizlajai ES
post skriptumu
vai var piedot un izlikties neredzam visus krievijas valsts noziegumus, ja čekisti piesola gāzi un nafru ''pa lēto'', parāk prasti??

Atbildēt

bomzis

01.10.2020. 08:55

Krievijas kremļa vara atklāti slepkavo opozicionārus, iekaro kaimiņu zemes, nodarbojas ar visdažādākām riebeklibām, bet mums iesaka viņiem visu piedot un bučot roku? Vai mums tūlīt jānotupjās ceļos ar zemu noliektu galvu un prasīt zaļo viriņu nekavējošu ienākšanai no Austrumu puses lai varžēdājiem labs prāts?

Atbildēt

formula

01.10.2020. 08:54

Nevajag saspringt . Kad demokrātijām izdevīgi, tās bučo roku visādiem kadafiem,šiklgrūberiem,džugašu viļiem ...Francūzis mums vienkārši to atgādina.

Atbildēt

ha-ha

01.10.2020. 08:53

Arī otiņš,tāpat katrs kārtīgs latvietis,nav spējīgs saistīt un nesaista Ulmaņa neleģitīmo režīmu ar okupāciju,bet neviens nevar noliegt neleģitīmā vadoņa lomu okupācijā,bet slavejot un godinot Ulmani,tiek slavināta un godināta okupācijā,līdz ar to tiek slavināts un godināts komunistu un komsorgu izveidotais patreizējais režīms,kurš ir nolicis Latviju uz iznīcības ceļā ar robotizācijas un ievesto talantu murgu programmas palīdzību.

Atbildēt

kārtējais sviests

01.10.2020. 08:50

Izmēdiju ziņas - NRA, 29.septembris, Ekonomika

Pagājušajā nedēļā starp Latvijas Republiku un ASV Finanšu ministriju tika parakstīts līgums par tehniskās palīdzības sniegšanu noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas novēršanas jomā. No Latvijas puses līgumu parakstīja kapitālā remonta svarīgākā persona - Finanšu izlūkošanas dienesta priekšniece Ilze Znotiņa, valdības vārdā viņai asistēja finanšu ministrs Jānis Reirs, bet ASV pārstāvēja vēstnieks Džons Leslijs Kārvails.

No finanšu ministra Reira teiktā izriet, ka amerikāņi palīdzēs sašķirot aizdomīgos uzņēmumus labajos un sliktajos: “Šobrīd ir svarīgi turpināt pilnveidoties un jo īpaši spēt pārvaldīt riskus tā, lai, no vienas puses, spējam efektīvi cīnīties ar noziedzību un mazināt riskus, bet, no otras - neapgrūtinām labu uzņēmumu un investoru iespējas biznesam. Zīmīgi, ka visās tikšanās reizēs ar atbildīgajām augstajām amatpersonām esam bijuši vienisprātis, ka riski ir profesionāli jāpārvalda, nevis no tiem jānorobežojas.”

Tas nozīmē, ka turpmāk ASV noteiks kurš uzņēmums slēdzams vai kurš drīkst darboties.
Makrona teiktais ir tikai ziediņi!

Atbildēt

ESMAIJA

01.10.2020. 08:47

Kādam saimniekam kaimiņos atnāca jauni iemītnieki. Acīmredzot naidīgi. Visus atkritumus meta pāri žogam viņa pusē. Saimnieks pacietīgi visu savāca un satīrīja, bet jaunais kaimiņš gaidīja uzbrukumu, lai varētu uzsākt ,,karu", bet nekā neizdevās šo krietno vīru izaicināt.Vienurīt pie viņa parādes durvīm atradās apgāzts apķepis atkritumu spainis , bet viss saturs izlijis turpat zemē. Saimnieks paņēma spaini, izmazgāja, noberza spožu jo spožu, pielasīja ar skaistākajiem āboliem un devās pie jaunā kaimiņa. Pēc zvana pie durvīm kaimiņš nopriecājās ta nu vienreiz būšu panācis ko gribēju. Karš ir sācies! Un viņš ar lielu prieku atvēra durvis. Kas tas? Viņš iesaucās ieraudzīdams smaidošo kaimiņu un pilno ābolu spaini, kas mirdzēt mirdzēja no tīrības. Nekas, kaimiņ, mēs otram varam dot tikai to, kas katram ir. Lūdzu, ēdiet uz veselību, Tie ir labākie, kas manā dārzā aug.
Vērojot, kā risinās mūsu valstsvīru attiecības ar tuvāko kaimiņu un šorīt lasot šo rakstu, man šis sen dzirdētais stāstiņš ienāca prātā.Un atziņa, ka mūsu valstsvīriem vēl daudz jācenšas , lai izaugtu līdz Makrona līmenim.

Atbildēt

latviesu valodas triumfs

01.10.2020. 08:42

»

Q

Mazi sunīši rej tikai aiz sētas,ja vārtiņi ir ciet! Tas par pastalniekiem


tranzits likvidets,nerezidentu nauda padzita,krievu skolas slegtas,covid-19 vakcinas nav,jauni nodokli tiek izdomati un ieviesti,vienu vardu sakot laime ir pilniga !

Atbildēt

Q

01.10.2020. 08:24

Mazi sunīši rej tikai aiz sētas,ja vārtiņi ir ciet! Tas par pastalniekiem!

Atbildēt

NON

01.10.2020. 08:16

ne Latvija , ne Igaunija nav Francija kaut vai platības, iedzīvotāju skaita un galvenais jau ietekmes ziņā pasaulē. ES kontekstā takšeļi no lielo suņu bara. Riet jau var uz pareizajiem krūmiem, bet liela jēga no tā nav, ja pati ES neieņem un nepauž vienotu konsekventu pozīciju

Atbildēt

Visi ceļi ved uz Romu

01.10.2020. 08:03

Otto dod padomus Makrona k-gam un zina vislabāk kā pareizi lietas darīt! Apbrīnojami! Varbūt pirms mācīt lielvalstu vadītājus sakārtojam savu zemi, lai nav jābūt visnabadzīgākai ES valstij?!
Vismaz mēģināt uzturēt dialogu ( vai vismaz izmantot lielisko iespēju paklusēt!) būtu svarīgi tādai mazai un ekonomiski nepatstāvīgai valstij kā Latvija, kurai ir tieša robeža ar KF! Kad beidzot nācija beigs kultivēt sevī upura tēlu?! Tik gaudas par netaisno vēsturi un pilnīga nespēja domāt pragmātiski, konstruktīvi, uz valsts attīstību vērsti.

Atbildēt

Kaspars

01.10.2020. 07:56

Ottiņam ir ieciklējies smadzenēs mazā smilškastes stūrī spēlējošā puisīša sindroms - man draugu nevajag,pays esmu liels un gudrs..visu zinu un māku..

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: