Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Paskatījos "progresīvo" frakcijas vadītāja Andra Šuvajeva interviju 1:1 LTV. Es saprotu, ka latviešu kultūras un mākslas darbinieki kopš Raiņa un Aspazijas laikiem tradicionāli pārsvarā vienmēr bijuši kreisi, maigi izsakoties. Bet ja viņi gadījumā arī šoreiz ir balsojuši par "progresīvajiem", tad iesaku viņiem noskatīties to interviju. Jo tas cilvēks taču pat nav morāls kroplis. Viņš ir vienkārši parasts nelietis.

Savukārt "progresīvajiem" jauniešiem piedāvāju paskatīties portālu https://www.october7.org/?fbclid=IwAR3iN2DmywX_MDxPI5CwNF0guGzlPZYquDXOPPRZOTtTbi1aVJM0T0MpU-E, kur mēģināts sakopot 7.oktobra izdzīvojušo stāstus. Es atkārtoju - tikai izdzīvojušo. Pārsvarā tie ir viņu vecuma cilvēki.

Marija Linarte un Jānis Joņevs šeit noteikti iebildīs, ka, lūk, sliktie ebreji nupat sabumboja bēgļu nometni Gazas pilsētā. Atgādinu viņiem, ka IDF jau trīs nedēļas katru dienu apziņo Gazas iedzīvotājus, lai viņi nekavējoties atstāj sektora ziemeļus un Gazas pilsētu, un pārvietojas vismaz uz sektora dienvidiem.

Tātad tie, kuri izvēlējās palikt un līdz ar to piesegt pazemes tuneļos noslēpušos Hamas karotājus, ir vienkārši viņu līdzdalībnieki. Kad sabiedrotie bumboja Berlīni 1945.gadā, tos, kuri teica "viss nav tik viennozīmīgi, jo ir nianses", uzskatīja par Hitlera atbalstītājiem.

Izskatās, ka sapinušies meistarībā ir ne tikai mūsu "gaišie spēki", bet vispirms viņu galvenais režisors Edgars Rinkēvičs, kurš izdomāja dot šiem cilvēkiem vadīt mūsu Latviju.

Novērtē šo rakstu:

171
54