Menu
Pilnā versija
Foto

Šis bija labs samits

Edgars Rinkēvičs · 30.06.2022. · Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jukums

08.07.2022. 18:33

Kur var dabūt attēlā redzamā simpātiskā vīrieša telefonu? Neviens nezin? Es labprāt apsriestu sammitu ar viņu un norādītu uz nepilnībām. Proti, neviens nav pamanījis, ka Eiropā neviens fiziski karot vairs nespēj, jo banāli nav ideju. Par ko krist karā? Par geju tiesībām? Vai zaļo enerģētiku, kas Tev liek iet aukstā vannā? Tāpēc krievu armija ātrums uz Rietumiem būs atkarīgs tikai no Almaz-Antey rūpnīcas 24 h jaudas spārnoto raķešu ražošanā.

Atbildēt

Patriotiskais gars

07.07.2022. 17:53

pēc šī saieta un gaga7 burziņa draiskuli bojku mazbriti izmeta MĒSLAINĒ,tas ir jauki,nemaz nav slikti.Nekas labais nesanāca,kolektīvajai ŠVAK ar tiem resursiem----aprika pasūtīja,latinos pasūtīja,arābi pasūtīja,ĶĪNA pasūtīja,KRIEVIJA pasūtīja un edikam viss LABAIS.Gan tas rinka UZRAUJ.Ies zaldātos,nerātnais.

Atbildēt

Roze un Kronis

07.07.2022. 10:07

Pediņ - RINKĒVIČS! Būs armijā jāiet , mamma raudās!
Varēsi , kopā ar lopu dakteri Veldri ,būt lielgabala
gaļa!

Atbildēt

Lieliskais Cilvēks

05.07.2022. 17:42

»

Šis sūkātājs izliekas nesaprotam,

ka sācies pēdējais lielais antikoloniālais karš, kura laikā spēku samērs pasaulē radikāli izmainīsies.Pajoliņš domā, ka visa "pasaule" ir ar viņu, tikai nejēdz, ka pasaule ir 7 miljardi, bet "civilizētā" pidrillu pasaule - tikai miljards. Visa Āfrika, Tuvie Austrumu un Dienvidamerika ir nostājusies ...


tiešām nekas LABAIS NESANĀCA,kad tie pinni un švedi tur tiks vēl LIELAIS JAUTĀJUMS(tie tāpat pastāvīgi tajā burziņā bija-kā sadarbojās ar ādolfu),bet nu šiem atkal jānodod savas "vērtības",TURCIJAI jāizdod kurdistānas "pretošanās" dalībnieki,kuri jau aplaimoti ar brīvības molekulām;tāda fatkulas 2016 gada apvērsuma Turcijā virzītāji.Pēc edika tā irā laba REBE,bet ja to nepildīs---LABAIS CEĻŠ SLĒGTS---Turcijas parlaments NEBALSOS.Nesaki OP pirms grāvis nav pārlēkts.Nav šiem resursu are apokalipses jātnieku piesaukšanai,ar covidu sanāca,kas ir tas ir.

Atbildēt

Hari,hari

05.07.2022. 16:59

»

Haralds Kalns

Rinkevič! Lai nu tev tiek labs samits. Bet kāpēc vecie, degradējošie Jevropas krapāni (tajā skaitā arī tu) nespēj nostāties veča cienīgā stājā pret slepkavu Putinu, bet kautri koķetē. Tas var iznākt pretī, no negaidītas vietas, nākotnē! No tava labā samita, kāds labums Latvijai- galu galā mums ik vienam...


Vai tad tiešām esi tik stulbs un nesaproti, ka Krievijai ir vajadzīga sadarbība ar Eiropu? Un anglosakši jau 2 karus uzsākuši, lai krievu rūdas nesavienotos ar vācu tehnoloģijām? Tik grūti sajēgt acīmredzamo? Tagad baidena un sorosa iebīdītie zaļie kontrolē Eiropas politiku un laiž ES vilcienu no sliedēm par prieku amerikāņu biznesam.Un Ukraina ir tikai dūmu plīvurs šim pasākumam, nekas vairāk. Ja ES turpinās esošo politiku, tie zaudēs ASV un Anglijai. Jābūt pilnīgam latvānim, lai turpinātu pārzīvot par NATO un Speķa Reihu. Nāc pie prāta!

Atbildēt

Patriotiskais gars

05.07.2022. 13:45

»

rocksteady

Jā, tā Āfrika ir varens sabiedrotais :DDDDD


kad apniks idiotiskā skribelēšana,kolektīvie rietumi var tikai PARIET,nekādu praktiski ekonomisku resursu nav.Cerams,Irāna un ARGENTĪNA tiks uzņemtas B R I K S organizācijā un ARGENTĪNAI(šķeršļu nebūs), jāiepērk KRIEVIJAS,ĶĪNAS labākie pretgaisa un pretkuģu ieroči,dīzeļzemūdenes---kolonizētās-okupētās MALVINU salas beidzot jātbrīvo.Labs laiks.

Atbildēt

Seko notikumiem!

05.07.2022. 10:24

»

rocksteady

Jā, tā Āfrika ir varens sabiedrotais :DDDDD


Tuvie Austrumi 100% ir mainījuši pozīciju! Āfrikā ir viss, kas vajadzīgs reālai attīstībai, Dienvidamerika ir nabadzīga tieši neokoloniālās atkaribas dēļ, kas tagad beigsies līdz ar Pasaules Bankas terora beigām un dolāra derivātu drukātāju krahu.Ķīnu bez krievijas atbalsta Rietumi piežmiegtu, jā, viņi nav mīlnieki.Bet situācija tos salikusi ar mugurām kopā. Un kolektīvie Rietumi demonstrē totālu nevarību, Ukrainas keiss ir lakmusa papīriņš. Rietumi nav gatavi mirt par ideju, Austrumos kareivju un izlēmības oietiek.

Atbildēt

rocksteady

04.07.2022. 21:34

»

Šis sūkātājs izliekas nesaprotam,

ka sācies pēdējais lielais antikoloniālais karš, kura laikā spēku samērs pasaulē radikāli izmainīsies.Pajoliņš domā, ka visa "pasaule" ir ar viņu, tikai nejēdz, ka pasaule ir 7 miljardi, bet "civilizētā" pidrillu pasaule - tikai miljards. Visa Āfrika, Tuvie Austrumu un Dienvidamerika ir nostājusies ...


Jā, tā Āfrika ir varens sabiedrotais :DDDDD
Tuvie austrumi nekad nav bijuši rusņas pusē :D
Dienvidamerika slīkst nabadzībā.
Ķīnai nekāda vārgā rusņa nav vajadzīga. Vladivostoka ir ķīniešu pilsēta ;)

Atbildēt

Šis sūkātājs izliekas nesaprotam,

03.07.2022. 21:01

»

Tiesiskums

ļoti slikts sanāca burziņš,vēl sliktāks sanāca drauģeļu saiets gaga7--draiskulis borja,krāsainās-puķainās zeķēs no kļavas lapas zemes,draga ar milzīgu ARĒJO parādu ap 150% no kopprodukta,samurajs ar pat fantastiš PARĀDU 266%,jauniņais ģermānis utt.UZ PLANĒTAS ZEME IZVIRZĀS JAUNS VIENOTS un NODROŠINĀTS...


ka sācies pēdējais lielais antikoloniālais karš, kura laikā spēku samērs pasaulē radikāli izmainīsies.Pajoliņš domā, ka visa "pasaule" ir ar viņu, tikai nejēdz, ka pasaule ir 7 miljardi, bet "civilizētā" pidrillu pasaule - tikai miljards. Visa Āfrika, Tuvie Austrumu un Dienvidamerika ir nostājusies Krievijas-Ķīnas koalīcijas pusē.Baltijas liktenis nekādus jautājumus nerada, Eirāzija būs no Elbas līdz Sahalīnai.

Atbildēt

Jukums

02.07.2022. 18:02

Tas katram liek aizdomāties: Vai nav savādi-kā latviijci te slavē savu rodinu no kuras paši atbēga uz baltiju, un laā rietumus, pie kuriem paši atbēga????

Atbildēt

Nomierinies!

02.07.2022. 16:49

»

!

Nato nav samiti, tie ir praidi


Tev taču tur nav jāpiedalās!

Atbildēt

VAU

02.07.2022. 14:15

»

hi hi

otanieši pudeles brāļi---ir jau pierādījuši,visur lien


jā šos esti Topā pat meičas piedauzīja.

Atbildēt

hi hi

02.07.2022. 12:33

»

IM

A kā savādāk? Pudelē liels spēks


otanieši pudeles brāļi---ir jau pierādījuši,visur lien.

Atbildēt

Tiesiskums

02.07.2022. 12:31

ļoti slikts sanāca burziņš,vēl sliktāks sanāca drauģeļu saiets gaga7--draiskulis borja,krāsainās-puķainās zeķēs no kļavas lapas zemes,draga ar milzīgu ARĒJO parādu ap 150% no kopprodukta,samurajs ar pat fantastiš PARĀDU 266%,jauniņais ģermānis utt.UZ PLANĒTAS ZEME IZVIRZĀS JAUNS VIENOTS un NODROŠINĀTS AR VISU SPĒKS----B R I K S.Kaputen ģegemonam un VIENPOLĀRAM sabatham.Krievijas Prezidents 2007 gadā pareģējoši brīdināja---tagad zīst ķepu "varenajiem".

Atbildēt

Labs semīts

02.07.2022. 06:42

Labā samitā.

Atbildēt

sitas bija labas sankcijas !

02.07.2022. 06:08

https://www.cnbc.com/2022/07/01/amazon-blocks-searches-for-lgbtq-products-in-the-united-arab-emirates.html

Atbildēt

ccc

01.07.2022. 22:27

Eu kremlini, kā tagad ir ar to nemitīgo skandēšanu par Somijas piemēru - ka mums no viņiem jāmācās uzturēt attiecības ar fašistu rusņu? :D Kā tagad ir ar tiem somiem?

Atbildēt

ko te piebilst...

01.07.2022. 17:08

kurš caurums tika izčakarēts ?

Atbildēt

Nacionālās protestu īpatnības

01.07.2022. 12:08

»

Jukums

Kremlim jeb kurš kaimiņa lēmums ir neloģisks un nepareizs nu gluži ka CCCP imigrantiem LV-latviijciem


Pat vecam cilvēkam izlien ārā tas, ka ir izieta tikai pamatskola. Kautkur re dzēts jau kad jeb kurš rakstakopā... Analfabēts - reālpolitiķis? :)

Atbildēt

Nacionālās protestu īpatnības

01.07.2022. 12:06

180 dienas krieviem ko uzbrukt, tad nāks nato un 5 gados atkaros? Tā?

Atbildēt

tagad jau muļkim skadrs ka puķins avens nevar būt draugi

01.07.2022. 11:25

»

Par sabiedrotajiem, kā par cilvēkiem!

....Ja kads tevi nodevis vienreiz, kāpēc tad, lai viņš to nedarītu, otreiz? Edgar, neesi Naivais


laikam tikai Roadeks muižniekam un čekas sporta zaglei brokai NEKAD nebūs skaidrs...čangaļi paliek č angļi, strēgst domāšana, neevolucionē

Atbildēt

IM

01.07.2022. 11:03

»

Jukums

Kremlim jeb kurš kaimiņa lēmums ir neloģisks un nepareizs nu gluži ka CCCP imigrantiem LV-latviijciem


Būtiski ir cik neloģisks un nepareizs ir pieņemtais lēmums, pēc kaimiņa saprašanas. Vai tas vienkārši ir tāds pats par sevi un kaimiņa intereses nekādi neskar. Vai tas ir tāds kas skar kaimiņa intereses. Un ja skar, tad kādā mērā skar - pieņemamā vai nepieņemamā. Nu nav taču tajā nekā jauna un neparasta - diplomātija. Un ja skar nepieņemamā mērā, un tāds lēmums netiek atcelts tad skaidrs taču ka ir tikai normāli ka agri vai vēlu seko ne visai patīkama atbildes reakcija, un pie citu variantu neesamības seko vai nu militāra operācija, vai pat karš.

Atbildēt

Latvijai labi

01.07.2022. 10:44

Ukrainai piga...kauns nav??? atliek cerēt , Ukrainai būs, bet kara noslēpums,,,tas noslēpumus gan jau 4 mēnešus...makaronzilisarkans....glups cilvēks vienmēr pārkams un smird pēc maitas, dabas likums

Atbildēt

atnāks tavi krievu šarikovi sakurinās

01.07.2022. 10:39

»

tomēr

daudzus vairāk uztrauc , ar KO ziemā mājas kurināt , nevis tās Riņka sapņu brigādes


tavu trušu būri, tev mājas nekad nebūs. Tie, kam mājas, tie zin, kur mežs

Atbildēt

Jukums

01.07.2022. 10:00

»

tomēr

daudzus vairāk uztrauc , ar KO ziemā mājas kurināt , nevis tās Riņka sapņu brigādes


Tādi, kas spēj domāt tikai par savu kabatu, vienmēr visos laikos nav trūkuši. Tādi te tagad pie varas jau 30 gadus, un pirms tam valdija LPSR..Ta ir lielas daļas imigrantu domāšana-īsta soviets gara.

Atbildēt

Anatolij

01.07.2022. 09:58

»

ASV protektorāts Latvija

Lielākios drauds mieram un stabilitātei ir NATO un ASV imperiālisti. ASV joprojām nav aizvākušas savu okupācijas karaspēku no VFR un Japānas, bet pārsaukusi to par NATO karaspēku, kas lietas būtību namaina, un ar šo karaspēku apdraud mieru Eiropas kontinentā un Āzijā


Tie ir slima kremlista murgi un meli, ko tie piekop kopš sava valsts apvērsuma 1917.gadā lai muļķotu mūsu krievu tautu, un kā redzams-liela daļa pat tagad no tiem bolseviki meliem nav tikusi vaļa.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

01.07.2022. 08:44

Lielākios drauds mieram un stabilitātei ir NATO un ASV imperiālisti. ASV joprojām nav aizvākušas savu okupācijas karaspēku no VFR un Japānas, bet pārsaukusi to par NATO karaspēku, kas lietas būtību namaina, un ar šo karaspēku apdraud mieru Eiropas kontinentā un Āzijā.

Atbildēt

apbižota liver- jeb aknu desa

01.07.2022. 08:44

»

pederastijas antireklama

sis bija labs pederastu sammits


Arī tvnet rubrikā atspēkota Krievijas propaganda par "ukraiņu “kaujas gejiem”, kuriem Harkivas apgabalā teritoriālās aizsardzības spēkos esot pat atsevišķa vienība ar nosaukumu “Zilā austere”.
".. iespējamais gūsteknis monotonā balsī stāsta, ka viņš neesot homoseksuāls, bet vienībā viņu esot spieduši stāties homoseksuālos sakaros ar komandieriem. Viņš tikai esot pildījis pavēles un tādējādi kļuvis par kaujas geju"
"Nosaukumu “Zilā austere” gūsteknis nemin, tas lasāms video aprakstā"
[tvnet.lv]

Atbildēt

tomēr

01.07.2022. 08:32

daudzus vairāk uztrauc , ar KO ziemā mājas kurināt , nevis tās Riņka sapņu brigādes

Atbildēt

IM

01.07.2022. 08:17

»

Jukums

Katrā ziņā, NATO pieņemtie lēmumi ir pietiekami nozīmīgi, lai Krievijai būtu skaidrs, ka nekādi uzbrukumi kaimiņiem, viņiem neizdosies. Un, ka nekāda uzvara Ukrainā, Krievijai netiks pieļauta. Šo lēmumu izpilde gan ir atkarīga no dalībvalstu rīcības. Ļoti pozitīvi ir tas, ka pievienojas Somija un Zviedrija...


Krievija nezīlē vai uzbrukums izdosies vai neizdosies. Krievija izvērtē iespējas kādas ir uzbrukt vai neuzbrukt pēc katras kaimiņu neadekvātas rīcības. Ja neuzbrukt nekādu iespēju nav tad skaidrs taču ka Krievija uzbruks, neatkarīgi no tā vai uzbrukums izdosies vai nē. Jo nav taču citu iespēju. Ja neizdosies tad būs vismaz brīdinājums ka citu reizi var arī izdoties. Viņi uzskata ka var to atļauties (vismaz savā reģionā) jo ir kodol lielvalsts un neviens viņiem par to neko nevar padarīt. Pat vairāk, viņi uzskata ka tāda rīcība ir reģionālai lielvalstij atbilstoša rīcība. Un pat vēl vairāk, viņi droši vien arī uzskata ka tas ir viņu kā lielvalsts pienākums sakārtot reģionu un vērsties vismaz pret viņu tiešo kaimiņu neloģisku un neadekvātu rīcību. Kādas pēdējā laikā netrūkst. Un ko tu viņiem padarīsi? Neko! Var jau protams vēl paspriest cik šāds uzstādījums ir adekvāts un loģisks, bet, ja tas tāds ir, tad nāksies vien Eiropai to pieņemt.

Atbildēt

Par sabiedrotajiem, kā par cilvēkiem!

01.07.2022. 07:58

....Ja kads tevi nodevis vienreiz, kāpēc tad, lai viņš to nedarītu, otreiz? Edgar, neesi Naivais!

Atbildēt

Jukums

01.07.2022. 06:29

Katrā ziņā, NATO pieņemtie lēmumi ir pietiekami nozīmīgi, lai Krievijai būtu skaidrs, ka nekādi uzbrukumi kaimiņiem, viņiem neizdosies. Un, ka nekāda uzvara Ukrainā, Krievijai netiks pieļauta. Šo lēmumu izpilde gan ir atkarīga no dalībvalstu rīcības. Ļoti pozitīvi ir tas, ka pievienojas Somija un Zviedrija.
Maniaks putins var melot, lamāties un draudēt cik vien vēlas, bet Krievijas loma un ietekme visu laiku samazinās, ar viņiem vairs neviens nerēķinās, kā ar prognozējamiem partneriem, kuri pilda līgumus un solījumus. Krieviju uzskata par tādu, kā barbaru bandu, kura ar laiku pati sabruks no iekšpuses.

Atbildēt

vispār jau

01.07.2022. 05:17

»

!

Nato nav samiti, tie ir praidi


Praidi ir fašistiskajā krievijā- nemitīgi ar kaut ko lepojas, parasti, nozagtu vai citu paveiktu.

Atbildēt

tikmēr lugandonā

01.07.2022. 05:14

»

pederastijas antireklama

sis bija labs pederastu sammits


t.me/luxta_tv/4700

Atbildēt

...

01.07.2022. 03:47

»

galīgi labs sammmmits

laikam virkni reižu peģiks dabūja pieliekties


Rinkevičs vienkārši paziņoja ka viņu labi samina samitā.Tur jau to vien dara ka viens otru min.Lielie onkas jau visu ir saštukojuši bet šitie deģenerāti tēlo papagaiļus.

Atbildēt

galīgi labs sammmmits

01.07.2022. 01:20

laikam virkni reižu peģiks dabūja pieliekties?..

Atbildēt

Haralds Kalns

30.06.2022. 22:29

Rinkevič! Lai nu tev tiek labs samits. Bet kāpēc vecie, degradējošie Jevropas krapāni (tajā skaitā arī tu) nespēj nostāties veča cienīgā stājā pret slepkavu Putinu, bet kautri koķetē. Tas var iznākt pretī, no negaidītas vietas, nākotnē! No tava labā samita, kāds labums Latvijai- galu galā mums ik vienam!??

Atbildēt

Sarkanais mēris

30.06.2022. 22:29

Par sabiedroto valstu aliansi, to varēsim nosaukt tikai tad, kad no tās būs izmesti visi čekas stukači, komunisti un krievu okupantu perējums.

Atbildēt

SomijA

30.06.2022. 21:29

»

cccp

Eu kremlini, ko tagad teiksit pa Somiju? Parasti izmantojāt viņus kā kruķi saviem argumentiem - redz kā Somija māk sadarboties ar rusņu :D Ko nu


Сама выбрала противостояние ..инфляцию ..удорожание всего .и тд ..Это их выбор и его надо уважать

Atbildēt

cccp

30.06.2022. 21:26

Eu kremlini, ko tagad teiksit pa Somiju? Parasti izmantojāt viņus kā kruķi saviem argumentiem - redz kā Somija māk sadarboties ar rusņu :D Ko nu?

Atbildēt

IM

30.06.2022. 21:21

Kur tas labums slēpjas. Dzīve Eiropā palika drošāka vai nedrošāka? Vai viss labums tajā ka, kā saka, ne šis ne tas.

Atbildēt

!

30.06.2022. 21:11

Nato nav samiti, tie ir praidi!

Atbildēt

Америка нас

30.06.2022. 20:54

Не бросит ..наверное и это главное .Наши Политики и дальше могут быть на острие противостояния с Россией ..Чего то требовать ..Указывать .. вмешиватся в Судебную систему с требованиями Немедленно освободить а так же срывать Флаги соседей и тд и как Смелые Литовцы даже Блокировать!Слава Нате!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: