Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Atbildot uz jautājumiem mana raksta komentāros, ko es gribu pateikt ar šo un kādi ir mani ierosinājumi, paskaidroju: šis ir aicinājums esošajai varai mainīt attieksmi pret komunikāciju ar sabiedrību.

Uzskatu, ka iespējams divu mēnešu laikā ar prasmīgu komunikāciju un menedžmentu bez jebkādiem ierobežojumiem panākt normālu 60 procentu aptveri vakcinētajiem, darot to pilnībā brīvprātīgi, bez jebkādas nevakcinēto segregācijas:

1) atļaujot piedalīties kultūras dzīvē, apmeklēt koncertus, restorānus, teātrus uttm uz ātro antigēnu testu pamata,

2) atļaujot sniegt visus pakalpojumus uz ātro antigēnu testu pamata, kā tas ir Vācijā vai Austrijā, vienlaikus atceļot visus ierobežojumus kā Zviedrijā vai Dānijā,

3) sagādājot Sputnik krievvalodīgajiem un Latgalei un vienlaikus aizliedzot lietot vārdu attivakseris jebkurā oficiālajā komunikācijā.

Stulbu reklāmas kampaņu un ampelēšanās ar lielveikalu vakcināciju vietā maksāt ģimenes ārstiem vairāk par vakcināciju, un to turpmāk veikt tikai profesionālajos kabinetos.

Investēt naudu slimnīcu un skolu ventilācijas sistēmu pārbūvē, gādāt par riska grupu brīvprātīgu vakcināciju pie viņiem dzīvesvietas vai pansionātos, kā arī kategoriski nekādā veidā pagaidām neaicināt vakcinēt bērnus, kā to arī iesaka PVO. Par aicinājumu vakcinēt bērnus bez vecāku piekrišanas saukt pie atbildības.

Par vakcināciju turpmāk diskutēt tikai Ārstu biedrības vadībā, nevis Pavļuta vai Kariņa maršā.

Pavļutam paziņot, ka viņš kā vakcinācijas ministrs uzņemas politisko atbildību par šī procesa pilnīgu izgāšanu, atkāpties un nodarboties ar bērnu audzināšanu un klavieru spēlēšanu, laižot vietā jebkuru citu partijas biedru vai profesionāli, piemēram, Ilzi Aizsilnieci.

Beigt skaitīt miroņus katrā ziņu raidījumā un katrā portālā, beigt baidīt cilvēkus.

Sagādāt zāles, kas nu jau ir apstiprinātas pietiekami daudz, un atcerēties, ka vakcinācija vienmēr ir tikai līdzeklis un nekad mērķis.

Vai turpināt, vai iesākumā pietiks?

P.S. Šim aicinājumam ir sakars tikai ar manu pozīciju, un man pilnīgi vienalga, ja kādam, kurš visu dara tikai naudas dēļ, gribas domāt, ka man par šo maksā Aldis, Ainārs vai Daniels. Viņi visi ir pieauguši cilvēki un paši atbild par sevi, tāpat kā es par sevi.

P.P.S. Tie, kas mani pazīst un ir satikuši beidzamā gada laikā, varbūt būs pamanījuši, ka esmu mainījies. Uzskatu, ka katram ir ne tikai iespēja, bet arī nepieciešamība mainīties un dzīves otrajā pusē sākt kalpot. Kam? To lai katrs pats domā. Kam kalpoju es? Dabai un Mīlestībai, kas ir lielākais spēks un jauda, ko zinu.

Novērtē šo rakstu:

62
6