Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Uldis

20.09.2021. 15:52

»

Pirātu partija

Pilnīgi piekrītu, Ainārs Ērglis ir covididiots, kuram mazliet nāk apgaisma, un veiksmes stāstam dod padomus...


Ja tu paskatītos The White house youtube un saskaitītu like un dislike, saprastu, ka valstī, kur vieniem ir desmitkārt lielāks atbalsts nekā otriem, tad pielektu, ka tur pilsoņu karš nav iespējams, vēl jo vairāk, ja ņem vērā, ka Baidenu atbalsta parazīti, debilas bābas un pederasti, kas noteikti nav karotāji.

Atbildēt

Es

20.09.2021. 14:12

»

Nu pēc tiem visiem

Babru, ļedjajevu un buldozeru-gobzemu mītiņiem jāuzņem dokumentāla filma par intervijām ar cilvēkiem, kuru radinieki nomiruši no covid. Aizdomāsies gan antivakseri un tie kas vēl šaubas


Nevis no covid, bet no pneimonijas. Ar pneimoniju daudzi arī iepriekš ir slimojuši, mēģinājuši pašdakterēties, daudziem tas ir beidzies nāvīgi slikti. Problēmas ir pavisam kur citur, bet, lai to saprastu, vajag galvu un spēju domāt neatkarīgi. Tas jums nedraud, varbūt gēni, varbūt neizglītotība.

Atbildēt

Nu pēc tiem visiem

20.09.2021. 10:58

Babru, ļedjajevu un buldozeru-gobzemu mītiņiem jāuzņem dokumentāla filma par intervijām ar cilvēkiem, kuru radinieki nomiruši no covid. Aizdomāsies gan antivakseri un tie kas vēl šaubas

Atbildēt

VID

20.09.2021. 10:31

TAjā video visi VID-enieki ir normāli. Tikai viens mulķis uzmācas viņiem ar savu glāzīti. Ko tad nefilmēja Podiņu ar salietām drēbēm, streipuļojošu utt.???? VIDEO viņš ir pilnīgi adekvāts

Atbildēt

Es

20.09.2021. 08:43

»

Skaidrais prāts

Kur izglītotajā Latvijā var rasties tik daudz kovididiotu? Vai tiešām viņi ir apmaksātie varenās kaimiņvalsts aģenti? Normālam cilvēkam nav saprotams viņu stulbums. Ja negribi vakcinēties- nevakcinējies, bet atbildi arī par tāda lēmuma sekām. Man,vakcinētam, tu neesi ne draugs ne brālis, bet ļaundaris...


Izklausies pēc garīgi slima indivīda. Uzraksti visu to pašu, par draugu un brāli, vārds vārdā ar parakstu. Lai citi zinātu, kāds tu preteklis patiesībā esi. Ir ļoti labi, ka šajā laikā krīt daudzu dziļi samaitātu liekuļu maskas.

Vienīgais, ir tāda nianse kā psihosomātiskās saslimšanas, un tad var izrādīties, ka viena daļa kovidticīgo vienkārši nav izturējuši spriedzi, ko rada TV un radio satura nekritiska aprīšana. Katrā ziņā, ja iepriekš sabiedrībā garīgi labili vai potenciāli nelīdzsvaroti bija kādi 5% cilvēku, tagad to ir vairāk.


Atbildēt

Ultimāts E. Levitam sākas 18. septembrī

20.09.2021. 08:22

»

Ultimāts E. Levitam sākas no 2021. gada 18. septembra

Latvijas tautas ULTIMĀTS...


Tas ir nopietni un ultimāts trāpījis tieši desmitniekā, lai gan par Ultimāta teksts dažās vietās ir nepilnīgs, kādi ir visi teksti, bet būtība ir “atdodiet mums mūsu cilvēktiesības”, kas nostiprinātas LR Satversmē.

Atbildēt

VB

20.09.2021. 07:54

A, ko tieši man iesākt, ja ģimenes ārsts tomēr neiesaka neko saasināt? Man sirdī ir 1 stents, dzeru zālēs pret trombiem. Jā, pīpoju un iedzeru ar, bet nu tomēr...

Atbildēt

Ultimāts E. Levitam sākas no 2021. gada 18. septembra

20.09.2021. 07:19

Latvijas tautas ULTIMĀTS
Valsts prezidentam Egilam Levitam!

Mēs ierosināsim Valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta prezidenta pensija, dzīvoklis un mašīna. Latvijas Republikā nevar būt prezidents, kas neievēro Satversmi un Tautas gribu. Tādēļ tiks ierosināts Likums par prezidenta pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, liedzot Jums visas privilēģijas.

MŪSU PRASĪBAS

1. Atteikties no obligātās vakcinācijas, nosakot, ka vakcinācija var būt tikai un vienīgi brīvprātīga. Paskaidrojam Levitam - par nevakcinēšanos nedrīkst atlaist no darba, nedrīkst spiest vakcinēties, liedzot pakalpojumus un elementāras iespējas. Tā nav brīvprātīga vakcinācija.

2. Izbeigt cilvēku šķirošanu. Paskaidrojam Levitam - cilvēku nelaišana sabiedriskās vietās, transportā un pat tualetē. Tā ir cilvēku šķirošana. Nekavējoties to izbeigt!

3. Atsākt normālu mācīšanās procesu. Paskaidrojam Levitam - bez nevajadzīgām maskām, liekiem testiem un audzēkņu dalīšanas vakcinētajos un nevakcinētajos.

4. Pārtraukt uzņēmējdarbības ierobežošanu ar apšaubāmām prasībām. Paskaidrojam Levitam - apšaubāmas ir epidemioloģiskās prasības, ja nav tādas epidēmijas, kas tās pamato.

5. Izteikt neuzticību Kariņa valdībai un izveidot jaunu valdību, kas atbilst valsts interesēm. Paskaidrojam Levitam - sabiedrībai ir vajadzīga valdība, kurā ministri ir amatam atbilstoši profesionāļi.

6. Nodrošināt godīgas nākamās Saeimas vēlēšanas. Paskaidrojam Levitam - vienu partiju finansēšana no valsts budžeta, liedzot finansējumu citām, nav godīga konkurence.

7. Prasības izpildīt divu nedēļu laikā, atceļot likumus un valdības noteikumus, kuri diskriminē, ierobežo un šķiro cilvēkus!
Pretējā gadījumā Jūs, Levita kungs, tiksiet atbrīvots no amata ar īpašu likumu, zaudējot bijušo prezidentu privilēģijas!
Latvijas tauta!" lasāms Lindas Liepiņas profilā.

Atbildēt

retorisks jautājums

20.09.2021. 03:42

Kāpēc neviens neuzņemas atbildību par vakcinācijas sekām?
Kāpēc neviens neuzņemas atbildību par inficēto masku savākšanu un utilizēšanu?Kovids taču ir briesmīgi lipīgs bet inficētās maskas tiek vienkārši izmētātas.
Kāpēc neviens neuzņemas atbildēt par ekonomikas graušanas sekām?
Faktiski cīņa notiek nevis pret kovid bet pret cilvēci.

Atbildēt

O)O

19.09.2021. 19:23

Bērnišķīgi naivs, ja ne dumjš raksts.
Vakcīna kā reizi ir mērķis. Ierobežojumi ir mērķis. Vai tiešām VĒL JOPROJĀM tas nav skaidrs? Ja nav, tad cilvēks ir vienkārši stulbs. Covid, kas ir absolūti tas pats kas slikta gripas sezona ir tikai iemesls, pie kam ja gripu meklētu ar testiem un cilvēkiem, kas nositas ar moci atrodot gripu liktu, ka nāves cēlonis ir gripa, tad gripa būtu daudz bīstamāka nekā šī covid shēma. Pareizi viens gudrs cilvēks teica - Covid ir gripa 2.0 ar daudz labāku PR un nopirktiem ārstiem un slimnīcām kuriem maksā par katru "covid" slimnieku ekstra.
Un tas viss priekš kam? Mērķi ir kā jau teicu ACĪMREDZAMI - cilvēku kontrole un špricēt šo draņķi cilvēkos, pie kam var būt, ka nebūt tieši šo vakcīnu ( ir skaidrs, ka tā "vakcīna" ir bīstams draņķis), bet NORMALIZĒT to, ka valsts var noteikt ko cilvēkam durs, nevis cilvēks pats izvēlas jā vai nē.
Ja cilvēki nepamodīsies drīz, tad tas viss beigsies ļoti slikti. Bet vairums guļ kamēr mašīna kurā viņi ir pasažieri traucas uz aizu.

Atbildēt

wow

19.09.2021. 19:17

»

Riska grupa

sabiedrības loceklis ir ikviens konkrētās valsts iedzīvotājs, gribi to vai nē


Mēs , Krievijas imperators , Nikolajs II , utt

Atbildēt

wow

19.09.2021. 19:15

»

jautaajums

Par kuru no sabiedrībām ir stāsts


ne jau tavs politSIA.

Atbildēt

ha-ha

19.09.2021. 18:37

Kāda miljonāriem daļa gar tautu,invalīdiem,pensionāriem,kuriem maskas,vakcinēšana prasa tēriņus,bet ienākumi ir zem civilizēta dzīves minimuma?Viņi pat negrasās pieprasīt pašvaldībām nodrošināt vakcinācijas pieejamību invalidiem un organizēt to.Tā vietā no dažādu bārdaiņu mutes skan aicinājumi apgūt dāsnos ES līdzēkļus,kuri tiek izniekoti bagātnieku vajadzībām.

Atbildēt

reptilis

19.09.2021. 16:20

Pilnīgi piekrītu visam uzrakstītajam! Pats vakcinējos ar Džonson vienreizējo vakcīnu....un tādu bardaku ,kā šis process es sen nebiju redzējis un pat saprotot,ka viss vakcinācijas process ir sačakarēts,es nebiju domājis ,ka viss ir tik traki. Pustumša telts...krēsli ārā...vējš,kurš purina telti un rindā stāvētājus,kuri lamā valdību par tādu vakcinācijas organizāciju. Tur nekādus cariņa Olginas troļļus nevajag,pati valdība sevi parāda ,kā neko jēdzīgu izdarīt nemākošus nejēgas.....,kā vien mācēšanu sev pietuvinātajiem saraust naudu no ""cīņai ar Covid""iedalītajiem līdzekļiem:(((...skumji,bet fakts.

Atbildēt

Skaidrais prāts

19.09.2021. 16:02

Kur izglītotajā Latvijā var rasties tik daudz kovididiotu? Vai tiešām viņi ir apmaksātie varenās kaimiņvalsts aģenti? Normālam cilvēkam nav saprotams viņu stulbums. Ja negribi vakcinēties- nevakcinējies, bet atbildi arī par tāda lēmuma sekām. Man,vakcinētam, tu neesi ne draugs ne brālis, bet ļaundaris, kas grib lai Covids var darīt savu ļauno darbu netraucēts Latvijā, pārpildīt slimnīcas, palielināt mirstību jau tā mūsu izmirstošajai tautai. Pareizi valdība dara,ierobežojot jūsu tiesības piedalīties pasākumos utt.Nav jāvazājas apkārt, lai saslimtu un aizņemtu vietu slimnīcā un pat morgā.

Atbildēt

Oi

19.09.2021. 14:34

Kāds sakars Latgalei ar kaut kādu sūda Sputniku. Latgalē vienmēr esam krievelīšus dauzījuši, un turpināsim sist

Atbildēt

vietējais

19.09.2021. 13:38

Tur jau tā lieta ka cilvēki netic valdībai un tādēļ nekāda komunikācija nelīdzēs. Vienkārši mēs dzīvojam dažādās realitātēs un tādēļ cerēt uz saprašanos savā starpā ir nereāli. Es atceros Kariņa interviju, kad pašvaldības prasīja līdzekļus piedzērušos bezpajumtnieku uzturēšanai,Kariņa atbilde bija noņemiet no viņu kontiem.Šis cilvēks vispār nesaprot kā dzīvo liela daļa valsts iedzīvotāji, viņs ir pārliecināts ka visiem ir bankas konti, aifoni, planšetes un pilna māja ar datoriem un internetu.

Atbildēt

jautaajums

19.09.2021. 13:01

»

Riska grupa

sabiedrības loceklis ir ikviens konkrētās valsts iedzīvotājs, gribi to vai nē


Kuras sabiedrības loceklis,pilsoņu sabiedrības,personu sabiedrības,cilvēku sabiedrības,SIA?Diemžēl šo sabiedrību ir daudz.Nav arī valsts,ir komercfirma reģistrēta starptautisko uzņēmumu reģistrā,gribi to vai nē.

Atbildēt

Riska grupa

19.09.2021. 12:29

»

wow

neesi sabiedrība


sabiedrības loceklis ir ikviens konkrētās valsts iedzīvotājs, gribi to vai nē

Atbildēt

jautaajums

19.09.2021. 12:01

»

wow

neesi sabiedrība


Par kuru no sabiedrībām ir stāsts?

Atbildēt

Q

19.09.2021. 11:57

Šai valdībai nekas neizdosies, jo tai ir pazudis jebkāds atbalsts, lielākā tautas daļa to vienkārši ienīst un darīs visu pretēji valdības aicinājumiem, tā kā paliek vienīgais risinājums nomainīt šos sūda brāļus!

Atbildēt

wow

19.09.2021. 11:47

neesi sabiedrība.

Atbildēt

Pirātu partija

19.09.2021. 11:31

»

Žulis

Pēdējā laikā saradies daudz padomdevēju,kas kritizē valdības neprasmi muļķot tautu un māca valdībai kā pareizāk to vajadzētu darīt


Pilnīgi piekrītu, Ainārs Ērglis ir covididiots, kuram mazliet nāk apgaisma, un veiksmes stāstam dod padomus.
Atgānāšu vēlreiz, katra gadsimta sākumā, pie katras ēras maiņas ir šāda veida pandemijas.
Pandēmija ir vajadzīga lai cilvēkus, kuri nemainās, nepieņem jauno pasaules uzbūvi, vienkārši paņemtu prom. Dažreiz tas ir karš, šoreiz vīrus.
Mainieties, mainiet domāšanu, un vīrus jūs neaiztiks.
Līdz 2024.gadam valsts iekārtas nomainīsies visur.
Arī Latvijā. Šie ir kleptokrātiskās ulmaņu republikas pēdējie dzīves gadi!
NATO izjuks jau nākošā gadā, ASV ieslīks pilsoņu karā 2023.gadā arī sadalīsies. Sāksies pēc 2022.gada 22.marta krīzes. Baidenu likvidēs, valsti vadīs nēģeriete.
Pēc tam ES, līdz 2024.tādas savienības nebūs. Franciju, Vāciju, Itāliju mocīs dabas kataklizmas, šīs valstis visvairāk ierobežo cilvēkus un negrib mainīties.
Tāpat raška, sāk jukt arā, drīz puķina atstādināšana, paliks bunkurā uz visiem laikiem.
Lielbritānijā pēc mēneša aizies karaliene, raškā cars, bēres smukas, gandrīz vienlaicīgi.

Atbildēt

sabiedrība

19.09.2021. 11:01

jāpatriec zagļu un meļu Ļevitz/Knariņa banda!

Atbildēt

Žulis

19.09.2021. 11:01

Pēdējā laikā saradies daudz padomdevēju,kas kritizē valdības neprasmi muļķot tautu un māca valdībai kā pareizāk to vajadzētu darīt.

Atbildēt

Antūns

19.09.2021. 10:51

»

raksta autoram

Klau, ērgli. Tev kas par naidu pret Latgali un krievvalodīgajiem, kur tu esi rāvis, ka viņiem vajag sputņiku, tevi pašu vajag kā sputņiku ar smilgu pakaļā palaist orbītā. Provokators tāds


Kur Tu, durak, izlasīji, ka Ērglis piedāvā Latgales iedzīvotājus un krievus vakcinēt VIENĪGI ar Sputņik? Viņš runā par izvēles brīvības nodrošināšanu.

Atbildēt

raksta autoram

19.09.2021. 10:29

Klau, ērgli. Tev kas par naidu pret Latgali un krievvalodīgajiem, kur tu esi rāvis, ka viņiem vajag sputņiku, tevi pašu vajag kā sputņiku ar smilgu pakaļā palaist orbītā. Provokators tāds.

Atbildēt

Secinājums

19.09.2021. 10:23

Nav nekādas jēgas lūgt pārvaldniekus,tie neko nelemj,tikai tupi pilda pavēles.
Nakamā mēneša vidū kovidafēra tiks atcelta pilnībā,pie aitu un kāmīšu kājām tiks nomesti izpildītāji.
Diemžēl teātris turpinasies,nākamajā cēlienā bads.

Atbildēt

zeze

19.09.2021. 10:18

Drīz visa šūmēšabās ap vakcināciju beigsies. Nupat mans paziņa , zviedrs, aktīvs vakcinācijas atbalstītājs aizdomājies un pat negrasās špricēt otro devu, jo pazīstams ārsts devis interviju, ka vakcīna nedarbojas. Nav brīnums, ka briļļainais Bils, aktīvākais Bigfarmas reklamētājs, jau brīdina par vēl drausmīgākas "pandēmijas" tuvošanos, no kuras cilvēce varēs paglābties tikai tad, ja trīs mēnešu laikā spēs izstrādāt jaunu vakcīnu. Tā kā Covid teātra trupa drīz atstās skatuvi, bet svēta vieta nepalik tukša. Teātris turpināsies.

Atbildēt

Aināram Ērglim

19.09.2021. 10:12

ieteiktu vakcinēties pret C19 katru dienu. Priekšlikums tāds.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: