Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

interesanti,

15.06.2019. 11:10

tas "FKTK" ir vārds vai uzvārds, vai arī aģenta kļička?

Atbildēt

Latvis

13.06.2019. 17:48

Lai tas FKTK pasaka: Kam reāli pieder banka "Citadele", ja konkursā bija pieteicies tikai viens pircējs. Ka ne bijušajiem "Pareks"īpašniekiem, kas arī veiksmīgi tika vaļā no slitās Pareksa puses uz LV rēķina un tagad ar amerikāņu finansu kompānijas starpniecību pārvalda savu, jau uzlaboto banku?

Atbildēt

Y

13.06.2019. 13:48

»

FKTK-am

necik nav žēl FKTK , paskataties, kā jūs- FKTK uzraugat bankas: kā var tas būt, ka Parex līdz šim brīdim caur savu tiesību parņēmējiem uzmācas klientiem ar nepareizi veiktiem aprēķiniem uzbāzto American Express karšu sakarā...


Patērētāju tiesības nav FKTK lauciņš. Par mikroskopiskiem līguma noteikumiem rakstiet PTAC. FKTK tikai uzrauga, lai bankas nebankrotētu, lai neaizraujas riskējot ar klientu naudu utt. Lai nemazgā kukuļus arī.

Atbildēt

zinātāja

13.06.2019. 13:03

Šitais pāķis agrāk neko nedarīja, pirms neiejaucās ASV. Krievijas nauda atmazgājās miljardiem.

Atbildēt

FKTK-am

13.06.2019. 11:40

necik nav žēl FKTK , paskataties, kā jūs- FKTK uzraugat bankas: kā var tas būt, ka Parex līdz šim brīdim caur savu tiesību parņēmējiem uzmācas klientiem ar nepareizi veiktiem aprēķiniem uzbāzto American Express karšu sakarā...
Paraugaties FKTK, kā Parex krāpa klientus ar American Express mikroskopiskas drukas Tipveida noteikumiem karšu noformēšanas brīžos slēpjot no klientiem Tarifus un Cenrādi un FKTK līdz sim brīdim neliekas ne zinis par to, ka pirmslikvidacijas Periodā ar negodīgiem paņēmieniem pie algas kartēm piesaistīja šīs augļotaju sadardzinatās American Express kartes.

Cita valstī vainīgie sēdētu cietumā par klientu maldināšanu dodot iepazīties karšu noformēšanas brīžos ar mikroskopiskas drukas Parex karšu noteikumiem

Atbildēt

lauķis

13.06.2019. 06:49

»

Q

Kāda jēga vienu zagli nomainīt ar citu, mafijas sistēma tāpat rullēs tālāk, tikai kukuļus saņems citu partiju zagļi


Bravo!
Šo lietu vajadzētu atcerēties pirms nākamajām vēlēšanām,vai vērts balsot par šo kloāku.

Atbildēt

Q

13.06.2019. 05:52

Kāda jēga vienu zagli nomainīt ar citu, mafijas sistēma tāpat rullēs tālāk, tikai kukuļus saņems citu partiju zagļi!

Atbildēt

Latvis

12.06.2019. 23:46

»

Latvim

Bez Latvijā darbojošām bankām nekur pasaulē vairs nemazgā otkatus?? Ko tik neuzzināsi Pietiekā. Nomierinies, nav vairs Latvijās bankās Krievijas otkatu, bija bet vairs nav. Visi nerezidenti ārā padzīti. Saki paldies Putniņam par banku sistēmas attīrīšanu


Izlasi divreiz un lēnām, ko es rakstīju! Atkatu naudu MŪSU no Latvijas, ja slikti saproti latviski.
Bet krievi ar amerikāņiem sadarbojas nelegālās naudas kustībās. Tā ka amerikāņiem ir informācija par šādām darbībām no KF un kad šie gribēs, tad to banku arī "noraks", ja labi ne no lobēs, jeb samaksās.

Atbildēt

Ir ir

12.06.2019. 21:37

pamatojums atlaist.
Putniņš runā nepatiesību. Ir normāls pamatojums atlaist Putniņu - 500 milj. ABLV.

Citādi iestājies šķērsām un nekust. Tādu kumosu "bezkompromisa cīnītāji" ar visu iespējamo ļaunumu garām laist netaisās. Ne tāpēc politikā līda un ne tāpēc sponsoru naudiņu tērēja.

Atbildēt

Tiesībsargs

12.06.2019. 20:36

Politiskais spiediens pret FKTK var radīt draudīgu precedentu arī citām patstāvīgajām iestādēm

TIESĪBSARGA BIROJS

Centieni sakārtot likumu “tā, kā vajag” jeb atbilstoši politiskajiem uzstādījumiem, tiecoties atbrīvoties no esošajiem FKTK padomes locekļiem un piedāvājot “zelta izpletņus”, veido draudīgu precedentu ne tikai FKTK darbībā, bet norāda uz likumdevēja uzdrīkstēšanos steigā mainīt patstāvīgo iestāžu darbības nosacījumus, kas var skart jebkuru no patstāvīgajām iestādēm.

Atbildēt

Latvim

12.06.2019. 20:02

Bez Latvijā darbojošām bankām nekur pasaulē vairs nemazgā otkatus?? Ko tik neuzzināsi Pietiekā. Nomierinies, nav vairs Latvijās bankās Krievijas otkatu, bija bet vairs nav. Visi nerezidenti ārā padzīti. Saki paldies Putniņam par banku sistēmas attīrīšanu.

Atbildēt

Latvis

12.06.2019. 19:32

Nu bet kur paliek atkatu nauda? No Ukrainas, Krievijas pārskaitītā? Ne jau ar maisu naudu ved, bet nomazgā un bez Latvijā darbojošām bankām, tas nav iespējams. Un investori, kas ar mūsu banku darboņu ieteikumiem investē lielveikalos--- no kurienes šiem tā nauda?

Atbildēt

valdībai 2

12.06.2019. 19:19

Latvijā būtiski sarucis jaunu ārvalstu investīciju projektu skaits

Finanses
Autors: LETA
2019. gada 12. jūnijs plkst. 17:34

Latvijā pagājušajā gadā sākti 34 jauni ārvalstu investīciju projekti, kamēr 2017.gadā tika sākti 53 jauni investīciju projekti, secināts auditorkompānijas «EY» investīciju piesaistes pētījumā.

Atbildēt

???

12.06.2019. 18:52

»

valdībai

10 miljardi noguldījumu aizplūduši (uz Poliju, Ungāriju u.c.), virs 100milj. nodokļu nauda nebūs budžetā, un visiem jāpriecājas, ka ievesta "kārtība"??? Kad šie idiņi ies ārstēties? Tāpat kā ar Krievijas gāzi uz Vāciju. Mēs dzīvojam ar plikiem dibeniem un no politiķu muldēšanas, bet Vācija un ES smīn...


Banku bizness nav kartupeļu vaga dārzā, bet gan starptautisks un no tā izrietošām konsekvencēm. Ja nemāki strādāt domājot vairākus soļus uz priekšu un atteikties savlaicīgi no mainīgajā starptautiskajā situācijā no nelikvīdiem līdzekļiem, lūk rezultāts.

Atbildēt

valdībai

12.06.2019. 18:36

10 miljardi noguldījumu aizplūduši (uz Poliju, Ungāriju u.c.), virs 100milj. nodokļu nauda nebūs budžetā, un visiem jāpriecājas, ka ievesta "kārtība"??? Kad šie idiņi ies ārstēties? Tāpat kā ar Krievijas gāzi uz Vāciju. Mēs dzīvojam ar plikiem dibeniem un no politiķu muldēšanas, bet Vācija un ES smīn bārdā.

Atbildēt

aha

12.06.2019. 18:03

Burovs arī vairs pāris gadus tik atklāti neņemot ķepā, parāk daudz ir ko zaudēt (ārzonu banku kartes varētu daudz ko pastāstīt)... Un Putniņš arī pēdējos trīs gadus sācis baigo cīņu ar naudas atmazgātājiem. BET KUR TU BIJI PUTNIŅŠ AGRĀK? Agrāk ar Rimševicu aptīrīji bankas, vai ko?

Atbildēt

putniņa meli

12.06.2019. 17:57

Putniņš ir daudzus gadus "veiksmīgi" sadarbojies un sastrādājies ar Rimševicu un ir pat viņa rekomendēta persona. Vai gan tas vien nav pierādījums, ka Putniņš un viņa vadītais daudzu desmitu cilvēku kolektīvs (ko viņi tur vispār tik daudzi dara, izņemot nesamērīgi lielo algu saņemšanu?!!!) ir veicis liela apjoma koruptīvus darījumus, kuru rezultāts ir banku krīzes un netīrās naudas atmazgāšana lielos pat pasaules mērogā apmēros.
Ja FKTK sāk cept šadus rakstus (izmantojot tikpat morāli degradētus, stulbus un dārgus PR konsultantus), tad tas liecina vien par viņu pašu morāles zemo līmeni un zemajām prāta spējām un to, ka sāk raustīties zaudēt vietu pie siles. Viņus visus- visu kantori ir jābāž cietumā un jo ātrāk, jo labāk, citādi būs vēl lielāki banku sektora riski un krīzes un tautas grūti un sūri krātie nodokļi aizies turpat, kur nelieša un Latvijas nodevēja Godmaņa noziedzīgās bankas Perex glābšanai aizņemtie no nabadzīgās tautas naudas resursi.

Atbildēt

Ne banka

12.06.2019. 16:28

Nu beidzot. Mūsu acupriekšā grauj neatkarīgi institūciju, un visi tā klusē. Prasās arī ECB komentārs. Kā viņi vērtē šos notikumus?? Kā parasti, kamēr kāds no Eiropas skaļi neuzbļauj, mūsu darboņi neattapsies.

Atbildēt

Acīmredzot FTKT

12.06.2019. 16:19

strādā pārāk labi un nav sagaidīts ar finanšu instrumentiem lielāks trieciens Latvijas ekonomikai.

Atbildēt

brīvais tirgus

12.06.2019. 16:11

Pēc kādiem ekonomikas likumiem veidojas augļotāju peļņas procenti,zelta cena un energoresursu cenas?
Esot taču brīvā tirgus ekonomika.
Varbūt tomēr augļotāju diktāts?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: