Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība tiek sadalīta divās daļās un sarīdīta viena pret otru, lai lielvaras varētu uz mums mācīties.

Jebkura valsts, kuras vadītāji domā par savu tautu, pašlaik iet uz endēmiju, nevis runā par valsts aizvēršanu un nevakcinēto iespundēšanu savās mājās, vienlaikus par valsts naudu uzpirktajos medijos biedējot, biedējot un biedējot.

Ko jūs gribat nobiedēt? Jau pašlaik ir vakcinēto pandēmija, jo tieši vakcinētie iedomājušies, ka viņu QR kodi pasargā no saslimšanas, un vazājas bez maskām un jebkādas izsargāšanās pa visurieni, par to lepni ziņojot sociālajos medijos.

Šis vairs nav stulbums. Sauksim lietas īstajos vārdos – tas jau ir apzināts noziegums pret savu tautu, un par to nāksies atbildēt. Katram personiski. Gan laicīgajā dzīvē, gan Dieva priekšā.

Liktens dzirnas maļ smagi, bet ne vienmēr lēni. Karma ir iedarbināta. Secinājumi katram jāizdara pašiem. Lai svētīti tie, kas nebaidās, un lai baidās tie, kam jabaidās. Dievs, svētī Latviju!

* "Raivis Dzintars: Nevakcinējušos pedagogu atbrīvotās darba vietas būs Izglītības un zinātnes ministrijas atbildība

Kaut arī par obligātās vakcinācijas likumu dēvētais normatīvais akts Saeimā tika apturēts, valdība ir pieņēmusi Ministru kabineta noteikumus, kas, par spīti koalīcijas partneru Saeimā iebildumiem, obligāto vakcināciju noteiktu profesiju pārstāvjiem tomēr noteiks.

No koalīcijas visdzirdamākie iebildumi pret obligātu pedagogu vakcināciju skanēja no Nacionālās apvienības, kas pauda bažas, ka pret vakcinēšanos noskaņotie skolotāji un pasniedzēji varētu pamest darbu, bet tas radītu vēl dziļākus robus audzēkņu izglītībā."

Pārpublicēts no Facebook

Novērtē šo rakstu:

99
9