Menu
Pilnā versija
Foto

Šis laiks kā piebūrums

Māris Ruks · 26.04.2022. · Komentāri (82)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Anna

24.07.2022. 11:25

»

krievs

krievija nekad nevienam nav uzbrukusi un netaisās uzbrukt


Vai tad Krievija pašreiz ngrauj Ukrainu?Iebrukusi,uzbrukusi,un slepkavo.

Atbildēt

Anna

24.07.2022. 11:23

»

Pomeranču Vainadziņš

Izlasīju to garadarbu


Tikai tagad lasu.Piekrītu,ka s..s.Personīgi es Ruku iesūdzētu tiesā,ja būtu noķengāta kā
tās daudzās reālās personas grāmatā.Esmu vakcinēta ar Janssen un Moderna,un neesmu jutusi nekādas blaknes.Nedomāju,ka esmu zaudējusi saprātu.

Atbildēt

Foce

23.05.2022. 12:05

Latviesiem pohui par ko riet.
Idinji, kads kars, kada pandemija..nozog jums pasu galveno kamer jus te rejat- brivibu!

Atbildēt

Foce

23.05.2022. 10:02

»

111

Nu atveriet taču beidzot PVO mājaslapu, kur redzami dati par vakcīnu nodarīto postu. Blakņu biežums un smaguma pakāpe desmitiem un dažās pozīcijās pat simtiem reižu pārsniedz tradicionālo vakcīnu komplikāciju biežumu. Brīnos, ka tas vispār publicēts


Jaa izklausas tiesi pec daktera parakstita. Bija covids bet tam izgazoties tika idiotu pratiem radita lielaka beda -Kars. Tagad Latvietis vairs nedzivo Latvija, bet Ukrainas pierobeza.
Tagad politiku sastradatie noziegumi nevienu nesatrauks jo tak Ukraina Kars. Atveriet acis kars no Globalistu puses nekad pasaule pedejos 50 gados nav beidzies.
Zombiju aitas izglitojat sevi.

Atbildēt

Guna

02.05.2022. 11:24

Ja kāds vēl šaubās, ka šis laiks ir kā sātanisko spēku uzbrukums visai cilvēcei, tad pēc grāmatas Piebūrums-19 izlasīšanas tas kļūst pavisam skaidrs jebkuram, vēl saprātu nezaudējušam, cilvēkam.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

02.05.2022. 10:35

Izlasīju to garadarbu.
Subjektīvi, bet - sūds!

Atbildēt

ss

29.04.2022. 13:44

»

loģika

vakcinētie arī protams slimo, tā nepasargā no saslimšanas, bet slimības gaita ir nesalīdzināmi vieglāka un mirstības līmenis zemāks. nu ko tad jūs piedāvājat, ja ne medicīnu, tad pieburšanu


Ko Tu gvelz, varbūt veglāka slimības gaita, kam es nepiekrītu, personīgi redzēju tos portētos slimnīcā, bet sekas no potes gan diezgan pasmagas un sāk jau parādīties.

Atbildēt

ss

29.04.2022. 13:33

»

Pomeranču Vainadziņš

c: "Bet plāns visu cilvēci pārvērst bezsmadzeņu radījumos ir izgāzies


Kas nu ir, tas ir, rudenī arī pie mums varēs redzēt ka čikiniekā, Bordānveidīgie arī būs laivā iekšā, vēl jau ir partijas kur var ātri pārskriet, un tikt pie siles, ja vinnēt Ždanokas partija, visi patrioti būtu tur un nemaz šo nebrāķētu.

Atbildēt

111

27.04.2022. 19:22

»

loģika

Ieslēdziet loģisko saprātu, raksta sazvērestības teorijas saindē cilvēku prātus, lai tajā pašā laikā novērstu uzmanību no patiešām konkrētiem noziegumiem pret cilvēci,no krievijas agresora puses karu Ukrainā. Pret vīrusu, vai nu tas mākslīgi radīts vai radies no sikspārņiem , vienīgā iespēja ir vakcīna...


Nu atveriet taču beidzot PVO mājaslapu, kur redzami dati par vakcīnu nodarīto postu. Blakņu biežums un smaguma pakāpe desmitiem un dažās pozīcijās pat simtiem reižu pārsniedz tradicionālo vakcīnu komplikāciju biežumu. Brīnos, ka tas vispār publicēts.

Atbildēt

...

27.04.2022. 19:11

»

Lasītājs

Kam vispār pieder SVF? To nevienam nav izdevies noskaidrot. Visi Rietumu prezidenti-premjeri ir SVF ar viltību "iedabūtie" amatos. Tātad, galvenais Rietumu valstu vadītājs ir SVF, bet nav zināms, ko viņš grib ar mums darīt, ir tikai nojautas un tās nav labas


SVF pieder privātpersonām, un valstis aizņemas naudu no tā, maksājot vēl arī procentus. Kādreiz youtubā bija ļoti apgaismojoša intervija ar amerikāņu režisoru, Nika Rokfellera draugu Āronu Ruso.
Bet raksts patiess, paldies autoram par drosmi.

Atbildēt

Izlasīju..

27.04.2022. 18:13

Izlasīju Māra Ruka jaunāko grāmatu un iesaku to izlasīt ikvienam,kurš vēl nav mainstream mediju nozombēts.
Paldies autoram par drosmi un nevienaldzību!

Atbildēt

Es

27.04.2022. 15:02

Vislabāk būtu, ja šis "autors" nekad neko vairs nerakstītu. Tā jau visapkārt drazas pietiek.

Atbildēt

Pensionāre

27.04.2022. 12:51

Skumji paliek klausoties mūsu valdības runas.Ta viņi cilvēkus naida,šķiro soda,tā veidojot sašķeltu sabiedrību,tad vēl TV ,radio pauž paviršu informāciju.Nevajadzētu būt pārāk optimistiskiem,jo karu Ukrainā atbalsta ļoti daudzi nevien Latgalē bet tepat Zemgale,jo ukrainis ir šo cilvēku uztverē fašists,par latviešiem vispār nav runa.Valdība esiet modri,ienaidnieks neguļ.!!!

Atbildēt

Gada glezna

27.04.2022. 10:02

»

krievs

krievija nekad nevienam nav uzbrukusi un netaisās uzbrukt


Pēc jūsu loģikas Hitlers nebija iebrucis PSRS un uzsācis karu. Tā bija specoperācija, lai savaldītu komunistus-teroristus.

Atbildēt

...

27.04.2022. 04:09

»

Cilvēks

Demokrātija pret orkiem ir bezspēcīga. Pasaule tikai tagad par to pārliecinājās, ko mēs jau zinājām kopš 40 gada, kad tie iebruka pie mums


Ja ar orkiem saprot tos kas drukā naudu un koloniju pārvaldniekus un to pakalpiņus tad jā,jo tie paši ir radījuši šo verdzības sistēmu un nosaukuši to par demokrātiju.Diemžēl vairākums to vēl nav sapratis.

Atbildēt

Roza Luksemburga

26.04.2022. 21:13

»

Pomeranču Vainadziņš

c: "Bet plāns visu cilvēci pārvērst bezsmadzeņu radījumos ir izgāzies


Ja, tiesam, un Francija jau ieperk 12 milj. T.s. Pediatrisko vakcinu berniem. Tulit kersies klat ari pie mazajiem, lai vairs nevaretu vairoties. Vecajiem uzliks obligato no 60 gadiem, ta tiekt , lai nedzivo lieki un nesanem pensijas. Mus gaida tas pats, ja velesanas cilveki vel nebus atmodusies.

Atbildēt

Roza Luksemburga

26.04.2022. 20:58

»

Piedegums-19

Kovidafēra ar kovidbiloģisko ieroci...


Es varu pievienoties, ka tada info tiesam ir atrodama. Arbovirusi, ko parnesa odi, ar augstu mirstibu jau figure pa PVO portalu. Skaidrs, ka nakosais vakcinacijas raunds ieplanots uz rudens pusi, vel tikai jasaprot pret ko tiesi. Musu vieniga iespeja tomer ir velesanas nebalsot par tiem 62 un vinu partijam, kas nobalsoja par obligato vakcinaciju. Un turet acis un ausis vala, nelaut sev iestasit visadas mulkiibas no tv un lielajiem portaliem.

Atbildēt

Marika

26.04.2022. 20:24

Katrs mostas tad, kad mostas. Citi vēl šodien atsakās mosties, pat šeit viens ielavījies. Un tiem būs ekstremāli grūti visai tuvā nākotnē (kad SHTF).
Kad atceros savu atmodu, nāk prātā arī šī filma/intervija ar K.Austin Fitts (vairāk, kā gadu atpakaļ), kā vienu no daudzajām. Kau arī vispārējos vilcienos man bilde bija skaidra arī pirms šīs intervijas.
Es jau vairākkārt esmu izteikusies šeit šī gada laikā, bet redzīgo procents nav visai liels pie latviski runājošiem. Ja gribat izdzīvot, gādājiet dzīvesvietu cik iespējams tālu no pilsētām (pat meža būdiņa būs vairāk vērta nekā dzīvoklis), gādājiet sev neatkarīgu iztikas avotu, kaut ilgspēlējošo paiku kādam laikam uz priekšu, ģeneratoru gādājiet sīkiem gadžetiem. Daudzus no galvenajiem priekšdarbiem tagad iesākt ir gandrīz vai par vēlu, jo inflācija jau sākusies, un masu kustība no pilsētām ir pašā pīķī.
Kad es pašā inokulācijas sākumā brīdināju savu draudzeni Latvijā, viņa teica "es ticu kariņam un mūsu valdībai". Tagad viņa tikai sāk mosties, bet gudra sieviete, augstskolas diploms... Apmātības pakāpi nenosaka izglītība bet cilvēka psiholoģija, cik lielā mērā jūs atļaujat kādam citam risināt savas problēmas... un cik uzņematies atbildību par sevu un ģimeni pats, tik elementāri.

Atbildēt

Tvaikaiela

26.04.2022. 20:20

Pacients izbēdzis no psihenes un atsācis publicēt šizofrēnijas sacerējumus.

Atbildēt

Vai ta nu neredzi!?

26.04.2022. 20:02

»

vienojošais debilisms

tevi un taml. šizofrēniskos psihopātus vajag ārstēt. piespiedu kārtā. ar augstsprieguma elektroterapiju


Tas jau mūsu Vējonu Raimis pavairāk sametis pa lampu,vai nu no krievu Lieldienām nevar vēl atiet…

Atbildēt

vienojošais debilisms

26.04.2022. 19:49

»

vienojošs sauklis

Pukin huilo! Putin posol nahui! Slava Ukrainai! Uz to ir jāierauj


tevi un taml. šizofrēniskos psihopātus vajag ārstēt. piespiedu kārtā. ar augstsprieguma elektroterapiju.
ja nevar izārstēt, vajag utilizēt. kā toksiskus atkritumus. nekavējoties. ar trīskāršu dezinfekciju.

Atbildēt

varētu padomāt, ka

26.04.2022. 19:41

»

elmāriņ

tev psihiatrs sūta sirsnīgus sveicienus


tevi psihiatrs jau ir atzinis par neārstējamu idiotu, kas izmantojams tikai sveicienu nosūtīšanai?

Atbildēt

derdz

26.04.2022. 18:45

Tas lab, bet no cilvēkiem, kuri būs pie varas un vadīs tā ka visiem labi

Atbildēt

vecā ziņkārība

26.04.2022. 18:33

Man visvairāk patīk dažu cilvēku pārliecība,ka,ja valdībā nebūs Kariņa,Pavļuta un būs cits prezidents,tad PvO direktīvas tiks ignorētas,vakcinēšana izbeigta,Eiropas komisija un parlaments tiks pasūtīti pie vella un tā tālāk.Galvenā problēma ir Kariņa un Levita atrašanās savos posteņos.Arī Ruks domā tāpat,vai ne?

Atbildēt

loģika

26.04.2022. 17:53

»

Interesanti

Kāda vakcīna un kāds saprāts, ja vakcinētie slimo 3 reizes vairāk un mirstība ne no covid ir palielinājisies gada laikā par 6000


vakcinētie arī protams slimo, tā nepasargā no saslimšanas, bet slimības gaita ir nesalīdzināmi vieglāka un mirstības līmenis zemāks. nu ko tad jūs piedāvājat, ja ne medicīnu, tad pieburšanu :)

Atbildēt

Elmars

26.04.2022. 17:26

Ogres novadā demontē piemiņasvietas fašistu patriecējiem... Nākamais solis procesā varētu būt Salaspils nometnes pasludināšana par kurortu. NuuJa, dažus nošāva, dažus sadedzināja, bet tas tokš normāls darba process.

Atbildēt

johaidii

26.04.2022. 16:59

Klimata paarmainjas ir izdomaajums, preciizaak, bubulis. Tas mainaas visu laiku. Sasilshana? Jaa, kopsh ledus laikmeta pastaaviigi sasilst, nu un tad? Citplaneetieshi - tie gan! Man vakar darbaa kniipstangas nozuda...KAA? Atsleega tikai man, neviena cita. 8.staavs....Bet LOGS ta valjaa! MAITAS!;-)

Atbildēt

Piedegums-19

26.04.2022. 16:46

Kovidafēra ar kovidbiloģisko ieroci.

Gaidi ar maisu!

Bet Geits jau runā par nākošo pandēmiju 2022. gada rudenī. Bet pavļuti un kankari- vanckari izpildīs PVO norādes.

ANO PVO jau runā par gaidāmo pandēmiju. Tas viss sameklējams ANO PVO mājaslapā. Kāpēc par to neraksta mēdiji Latvijā?

B. Geits un ANO PVO jau “rūpēs pasaules vislabāko veselības stāvokli”, ja kāds tam vēl tic, 2022. gada nogalē “draud” ar arbavīrusiem, ko pārnēsā odi un citi dzīvnieki, kas esot pamanīts jau Francijā un citur sakarā ar silto klimatu..

Eksotiskie “donge un čikuņgu vīrusi” jau klauvējot pie pasaules durvīm, kandidējot uz jauniem obligātās potēšanās vilņiem..

Sadarbība starp PVO un valstīm dotu ANO PVO pilnvaras jauniem globāliem cilvēktiesību ierobežojumiem, jaunas eventuālās infekcijas pārvēršot par “nepārvaramas varas apstākļiem”.

31. 03. 2022. PVO arbavīrusu ierobežošanai aktivizējusi innicatīvu “jauniem pūļa imunizācijas pasākumiem” kopā un vakcīnu ražotājiem, lai ierobežu jauno arbavīrusu (piemēram Zika vīrusu, ko pārnēsā odi) pandēmiju 2022. gada rudenī.

Savukārt ASV brīvībā izlaisti miljarduem genētiski modificētu odu, kuru uzdevums esot krustošanās ceļā iznīcināt Zika vīrusu.

Par to, ja kaut kas noiet greizi un tiek inficēti miljoniem cilvēku, neviens atbildību nenes.

Cik zināms, pasaulē ir vismaz 30 bioloģisko laboratoriju, kas ražo bioloģiskos ieročus, tostarp ar Zika vīrusu. Odi ar Zika vīrusu jau notverti Sibīrijas mežos..

Atbildēt

Arvids

26.04.2022. 16:32

Labs raksts! Bet Latvijā varnešu uzbrukums demokrātijai turpinās. A.Vasiļevskis joprojām par savu uzskatu paušanu sēd uz nārām, Pudniks arī vairs nav manīts, ir nopirkto propogandas līdzekļu nomelnots un pataisīts par cilvēku, kam suns no rokām maizi neņem. Toties pavļuku,mordānu, krāniņu u.c. dzīres turpinās.

Atbildēt

loģika

26.04.2022. 15:57

»

krievs

krievija nekad nevienam nav uzbrukusi un netaisās uzbrukt


Ieslēdziet loģisko saprātu, raksta sazvērestības teorijas saindē cilvēku prātus, lai tajā pašā laikā novērstu uzmanību no patiešām konkrētiem noziegumiem pret cilvēci,no krievijas agresora puses karu Ukrainā. Pret vīrusu, vai nu tas mākslīgi radīts vai radies no sikspārņiem , vienīgā iespēja ir vakcīna, lai paglābu cilvēkus, nu šeit nav variantu...tikai medicīna...

Atbildēt

Ivo

26.04.2022. 15:27

Paskatieties apkārt - daudzi cilvēki tik tiešām uzvedas kā centrālo mēdiju nozombēti.. Joprojām staigā maskās, gaida "vīrusa" atgriešanos, zaudējuši nacionālo un dzimuma identitāti..Jā, var teikt: klīst pa pasauli kā noburti vai pieburti. Kā "pārvārīti dārzeņi"..
M.Ruka grāmatu jau izlasīju un iesaku to izlasīt ikvienam, īpaši tiem, kas vēl šaubās, ka tas, kas notiek tagad un ir noticis dažu pēdējo gadu laikā, ir kā slepens piebūrums visai cilvēcei. Ir laiks pamosties un rīkoties!

Atbildēt

MI

26.04.2022. 15:20

»

asv kongresa runataja Pelosi:Slava Uhanai !

varonus uz tribunalu


Kaune šokolado fabrike ir saldainių dirbtuvės „Aškinazi“ – įsteigta 1888 m.

Atbildēt

Pamēģini neļaut krieviem zagt un būsi fašists kuru jālikvidē

26.04.2022. 15:12

»

lauķis

Es ļoti cienu krievus un krieviju,bet,Putina atbalstītāju skaits aug neskatoties uz to ka visa ekonomika ir dibenā un bads deguna galā


Ukrainā nekad nav bijuši, nav un nevar būt krieviem brāļi. Arī putina atbalstītāju skaits neaug, tie vienkārši pakāpeniski atveras un parāda savu īsto plēsoņu dabu.

Atbildēt

Lāpsta

26.04.2022. 15:06

»

Pomeranču Vainadziņš

c: "Bet plāns visu cilvēci pārvērst bezsmadzeņu radījumos ir izgāzies


Man ar liekas,ka viņiem viss daudz maz iet kā plānots.Tas,ka visi pamodusies un nu tik būs,tāda muldēšana vien ir.Principa attiecīgajā poza visi ir jau nolikti,kādi vēl kko rūc pretī,nu bet ko tur…Tagad jautājums tikai vai sākt darboties izmantojot lubrikantu,vai tāpat…

Atbildēt

asv kongresa runataja Pelosi:Slava Uhanai !

26.04.2022. 14:56

»

vienojošs sauklis

Pukin huilo! Putin posol nahui! Slava Ukrainai! Uz to ir jāierauj


varonus uz tribunalu.

Atbildēt

lauķis

26.04.2022. 14:51

»

krievs

krievija nekad nevienam nav uzbrukusi un netaisās uzbrukt


Es ļoti cienu krievus un krieviju,bet,Putina atbalstītāju skaits aug neskatoties uz to ka visa ekonomika ir dibenā un bads deguna galā.
Lai nebūtu pārpratumu,tos kas slaktē savus brāļus Ukrainā es neuzskatu ne par krieviem ne cilvēkiem.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: