Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

represēts

31.05.2019. 13:52

Mediju varoņus (radio, tv u.c.), kas cīnās pret mūslaiku disidentiem, visus vajadzētu apbalvot ar trīszvaigžñu ordeni un svētā Jura krustu.

Atbildēt

Benita

30.05.2019. 15:31

Pateicoties apbalvojumiem, to kārtīgai numurēšanai var atklāt Lielā terora "varoņus", kas pat pirms Hruščova atkušņa pēc padomju čekistu mēriem bijuši pārlieku asinskāri. Un, Tavu brīnumu, var atklāt arī ārštata operatīvo darbinieku gaitas, par kurām, neesot vēl pieejamām kartotēkām rakstīja Intūrista sakarā, un kas atklājas arī ar ordeņu gaitu noskaidrošanu. Nav brīnums, ka DVI kāds brēca par "bērnu" aizsardzību, un nav brīnums, ka negrib numurēt to, kas kā bumerangs pa pauri var sadot. Ne jau tikai Benito Musolīni ir godināts augstiem ordeņiem, par ko var lasīt Brāļu kapos.

Lasiet VDK izpētes komisijas atklājumus!
https://www.lu.lv/vdkkomisija/zinas/t/35549/

"[78] Atbilstoši citviet publicētajam apbalvojums saņemts gadu ātrāk, pamatojoties uz Baltkrievijas PSR Centrālās izpildkomitejas 1932. gada 11. jūlija lēmumu (sk. nkvd.memo.ru). Par labu minētajai versijai kalpo publikācija – Орден и родина. В Беларусь вернулся еще один орден Трудового Красного Знамени БССР. 2004, 8. septembris. Pieejams: www.sb.by/articles/orden-i-rodina.html – kur informē, ka Alberta Sieka dēls, bijušais LPSR Iekšlietu ministrijas majors Leonīds Tess 2004. gada 26. augustā uzdāvināja Baltkrievijas milicijas muzejam sava tēva, baltkrievu čekista Alberta Sieka ordeni, kura numurs ir 101, kur rakstīts "у знак выпалненьня свайго абавязку перад Соцыялiстычнай Бацькавшчынай на фронце Працы" un kas esot pēc būtības piešķirts par to, ka Alberts Sieks esot aizturējis ārvalstu izlūkdienesta aģentus – māti un meitu, kuras diplomātiskās neaizskaramības aizsegā, esot paslēptas lielos čemodānos, mēģināja pārvest pāri robežas kontrolpunktam Negoreloje (Негорелое) vācu diplomāts. Apbalvojumu no rīdzinieka Leonīda Tesa rokām esot saņēmis iekšlietu ministrs Vladimirs Naumovs. Nav gan saprotams, kāpēc ziņā norādīts, ka Alberts Sieks bijis baltkrievs."

Atbildēt

Ordeņu kapitulāts

30.05.2019. 13:18


...tāpat leģitīmi jautāt, kāpēc likumā nav paredzēts un ordeņu kapituls nesteidz rosināt visus apbalvojumus numurēt, lai novērstu Valsts prezidenta kancelejas un atbildīgo muzeju nelikumīgo rīcību, kā arī lai izslēgtu no aprites viltotus apbalvojumus, bet gadījumā, kad apritē nonāk apbalvojumi, būtu skaidri zināms, kam piederošu apbalvojumu tirgo.

Droši vien tāpēc, ka lai var muhļīties tos iedalot sev, čomiem u.t.t.
Izveidot numerācijai nevajadzētu būt nekādu problēmu, ja, piemēram, 90-to g.sākumā, tādam štruntam kā "Brīvprātīgo kārtības sargu" nozīmītei katrai bija savs individuālais numurs, kas sakrita ar apliecības numuru,

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: