Menu
Pilnā versija
Foto

Sistēma un opozīcija

Arturs Priedītis · 22.11.2019. · Komentāri (44)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

hi hi

25.11.2019. 16:30

»

Priedīt,

nosauciet kaut trīs vai vienu latvieti, kuru uzskatāt par sev līdzvērtīgu! Lūdzu


Tikai tev līdzvērtīgus četrus latvuviešus GODS STĀDĪT:kols,šņore,ķirsis,iesalnieks----uzminēju nerātnais.

Atbildēt

Priedīt,

24.11.2019. 20:54

nosauciet kaut trīs vai vienu latvieti, kuru uzskatāt par sev līdzvērtīgu! Lūdzu!

Atbildēt

a411

24.11.2019. 18:31

Atkal tevi grupveidā paņēma priekšā un pakaļā, naciku mavka ar izrautu dzemdi?
Turpini sevi pārdot Kremļa gondoniem!

Atbildēt

a411

24.11.2019. 16:56

Tev uz varžacs uzkāpa,Priedīt! Nevari tu nereaģēt! Turpini sevi atklāt...

Atbildēt

a411

24.11.2019. 14:34

»

a411

Tā nav pirmā reize, kad Kremļa gondoni izmanto manu niku. Tagad ir skaidrs, kurš to dara


Ārstēt galvu nēsi mēģinājis? Pie proktologa pārbaudies pēc tam kad tevi Kremļa gondoni izmato?

Atbildēt

a411

24.11.2019. 13:15

»

a411

ja tu to dari kā kremļa gondons tad ko vēl prasi pats sev


Tā nav pirmā reize, kad Kremļa gondoni izmanto manu niku. Tagad ir skaidrs, kurš to dara...

Atbildēt

hi hi

24.11.2019. 12:23

čivļi vairs nava sorosa vienvērtīgi,čivļi ir 30 gados tomēr kļuvuši DAUDZVĒRTĪGI,šiem vairs oiku "vērtības" makaroni nava karami.Tas ir labi,tas nava slikti.saimes kopas palaišanas "VISUMĀ" process iekustināts,tas nava apturāms vairs ne ar kādām kondomu vārsmām un laimes lāču pasakām.REFERENDUMAM BŪT!

Atbildēt

CENZĒTS (un politiski represēts)

24.11.2019. 03:28

C.: "…spēks, kas vēlas realizēt sekojošus galvenos sistēmiskos uzdevumus: 1) dibināt īstu LR – neatkarīgu, suverēnu valsti bez noziegumu brīvības un kriminālā kapitālisma; 2) izstāties no ES, NATO; 3) padzīt okupācijas karaspēku; 4) likvidēt lielākos nacionālos nodevējus un laupītājus; 5) sodīt organizētās noziedzības noziedzniekus un noziegumu brīvības ieviesējus parlamentā; 6) no darba padzīt valsts visu struktūru alkatīgos vadītājus; 7) nacionalizēt masu komunikācijas līdzekļus; 8) nacionalizēt ārzemniekiem atdoto zemi, mežus, 9) nacionalizēt ar izglītību, medicīnu, garīgo kultūru, stratēģiskās komunikācijas infrastruktūru (ostām, dzelzceļu, avio) saistīto materiāli tehnisko bāzi."
--------------

Vis jau ir pareizi, principā jeb "konceptuāli". Tikai – NEKAS no uzskaitītā "nenostrādās" un NEVIENS no pilnīgi pareizi definētajiem "galvenajiem sistēmiskajiem uzdevumiem" netiks pienācīgi kvalitatīvi / rezultatīvi izpildīts, JA – a'priori netiks pilnībā likvidēta pašreizējā krampjaini agonējošā un pat demonstratīvi kriminālrecidīvu personāžu un inerti parazitējošu profānu bezjēgā pārkropļotā "ķēķa tiesiskuma" sistēma jeb pašreizējā (!) tā dēvētā "trešā vara".

T.i. – par visu cien. A.P. ieskicēto "sistēmisko uzdevumu koncepciju" var pilnībā aizmirst, JA netiks "nocirsta un līdz pēdējai šūniņai ar karstu dzelzi izdedzināta" pašreizējā šķietami visvarenā "nozieguma brīvības astoņkāja" pati galvenā un vistoksiskākā "likumīgi" klaji noziedzīgā metastāze, ar kuras irzpildfunkcionāru derdzīgi netīrajām ķetnām un uz kuras uzurpēto "pārcilvēciski ekskluzīvo pirmtiesību" ekspluatācijas rēķina (pie tam "valsts un tautas vārdā"!?) līdz šim ir tikuši sashēmoti / pastrādāti ABSOLŪTI JEBKĀDI, tostarp visneiedomājamākie un arvien biežāk visnecilvēcīgākie noziegumi. Tostarp gan pašu "BEZgodību" apzināti noziedzīgi sashēmoti un piekopti, gan arī "par samērīgu atlīdzību leģitimēti" šim "ķēķa rūpalam" pietuvināto "vienlīdzīgĀKo kustoņu" sashēmoti / pastrādāti visdažādākie iespējamie administratīvie / civilie / kriminālie noziegumi.

Jo, kā zināms, uz šo kriminālrecidīvo "ķēķa tiesiskuma" sistēmu jeb "nozieguma brīvības astoņkāja" visdrausmīgāko un vistoksiskāko metastāzi (galvenokārt) balstās / uz tās rēķina trekni barojas VISA šīs pašreizējās "rietumdeŗmoliberastisko virsvērtību un ķēķa tiesiskuma valsts" VARAS priXvatizācijas / eXpluatācijas SISTĒMA.


Ir sacīts: "Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spēku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /

Un, arī: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"." ;)

Atbildēt

...

23.11.2019. 23:06

»

Arturs Priedītis

2019.gada novembrī sakarā ar latviešu emocionāli ģenerēto vēlēšanos atlaist Saeimu atkal uzvirmo senā kaite par tautas nevainību. Tautas jēdziens ir viens no pretrunīgākajiem jēdzieniem. Tas ir demagoģijas klasisks elements, sava veida mitologēma masu apziņā. Herders teica, ka “Tauta ir Dieva domas”. ...


Priekš kam tad mums vispār valstī, ja tauta un nācija ir neskaidri, strīdīgi jēdzieni? Ja reģiona iedzīvotāji ir apmierināti ar NATO, ES un "okupācijas" karaspēku, tad kur tur problēma un vajadzība pēc neatkarības neskaidras formas, no indivīdiem būvētai, vienībai?

Nu, labi, tas vēl tā - no rubrikas "abstraktas pārdomas par semantiku". Ko es patiesi gribētu no jums dzirdēt ir kaut aši uzmestu, kaut ļoti nepilnīgu, bet tomēr skici jūsu sapņu pārvaldes sistēmai LR teritorijā. Varētu arī minēt piemērus tagad eksistējošai vai vēsturiskai sistēmai, ko vajadzētu reproducēt šeit. Savādāk viss ir pārāk nekonkrēti un pārāk uz negatīvo orientēti. Vajag jau arī pozitīvu plānu, kad pamata nostādnes un opozīcijas sastāvs ir noformēts. Ko tad liksim vietā un kā tas funkcionēs? Kā un cik dziļi centralizētā pārvalde virzīs ekonomiku, kultūru, ikdienas dzīvi?

Atbildēt

a411

23.11.2019. 21:48

»

a411

Kāpēc Kremļa gondoniem būtu jāreaģē uz maniem komentāriem


ja tu to dari kā kremļa gondons tad ko vēl prasi pats sev?!
tev biežāk jāiet pie galvasārsta ar savu ielaisto šsizofreniju un personības dalīšanos.

Atbildēt

pilnīgi neticams lumpendebilisms...

23.11.2019. 20:56

»

a411

Pilnīgi neticami, ka tai brīnumvalstī ir notikušas tādas lietas


tu labāk pacenties pats uz savu šo pašreizējo muļķu zemes siles "valsti" eurolatvāniju paskatīties tā max. objektīvāk, pirms šķībi šķielē un atļaujies kā trakumsērgas lēmēta kuce gaudot uz kaimiņiem.

Atbildēt

a411

23.11.2019. 20:30

»

šī neadekvātā komentāra kontekstā

visticamāk esi maniaks aktīvajā fāzē


Pilnīgi neticami, ka tai brīnumvalstī ir notikušas tādas lietas...

Atbildēt

Bilde

23.11.2019. 18:43

laba, jo opozīcija patiešām ir to vērts, lai uz pakaļas būtu uzraksts. Tā ir urbja treknā pakaļa no rēzeknes bandītu bara.

Atbildēt

Šitais

23.11.2019. 18:41

»

apmēram pareizi

Var piekrist AP kopumā, tikai varēja konspektīvāk


taču atkal nobalsos par latviešu kuiļiem, kuri visur ievieš 140 zīmes priekš apdauzītajiem latviešiem, kas ir reti riebīga varza pierīgas krūmos, kur šie mājo kopā ar žurkām un nācijas tēvu.

Atbildēt

a411

23.11.2019. 14:33

Krievijas vēstures viltotājs Oļegs Sokolovs nozāģējā savas studentes rokas un ar tām mugursomā devās upē.Vai Priedītim tas ir pieņemami raksta kontekstā?!

Atbildēt

Vai nāks jauns piektais gads?

23.11.2019. 14:10

»

Okšķeris

No Mozaīkas: Jeļcina noziegums. Par ko liecina aizvadītie 30 gadi Latvijā? Vai par to ir padomāts? Tie liecina, ka "brīvība" tika iedota totālai valsts nespējīgai tautai, kura visai drīz pati atsacījās no brīvības un iestājās jaunā "savienībā". Jeļcins faktiski pastrādāja noziegumu. Turklāt divkārtēju...


Vai nāks piektais gads?

2019. gada 7. novembrī tūkstošiem mediķu no visām Latvijas pilsētām rīkoja streiku un protesta akcijas pie Saeimas ēkas Rīgā, Jēkaba ielā, protestējot pret to, ka ar likumu uzņemtās saistības palielināt mediķu algas MP K.Kariņa valdība nepilda. Mediķi jūtas izmisuši un apkrāpti! VP E. Levits, bijušais ET tiesnesis, kuram patīk izteikties par tiesiskuma jautājumiem, "sociāli atbildīgu valsti", izvairās komentēt šo valdības prettiesisko rīcību. Protestos atskanēja aktīvs aicinājums atlaist Saeimu.

Nepanākot vienošanos par atalgojuma garantiju izpildi, mediķi plānoja turpināt protestēt un visā Latvijā rīkos akciju "Nolaid karogu, iededz sveci!", no 8.novembra līdz 13.novembrim lielākajām slimnīcām, ģimenes ārstu praksēm un citiem aizdedzot sveces, kā arī pusmastā nolaižot valsts karogu, informēja Latvijas Ārstu biedrības un Latvijas Jauno ārstu asociācijas pārstāvji.


Ir pagājuši desmit gadi kopš "Lietussargu revolūcijas", kad Tauta arī aicināja atlaist Saeimu VP V. Zatleram. Tad valsts drošības dienesti kopā ar V. Zatleru saprata, ka laiks tautai "nolaist asinis" un S. Āboltiņa, A. Pabriks, A. Štokenbergs, S. Ēlerte uzņēmās šo soli - satracināt mītiņotājus 2009. gada 13. janvārī Rīgā, Doma laukumā pēc vislabākajiem cara ohrankas scenāriju principiem. Kad mītiņotāji tika pārvērsti par pūli un pūlis Doma laukumā tika satracināts, drošības sistēmas darbinieki privātās drēbēs izsita dzērienu veikalam logus, sāka mest akmeņus Saeimas ēkas logos, bet policija noslēdza visas izejas no Doma laukuma un satracināto pūli vadīja tikai pa Jēkaba ielu gar Saeimas ēku, kur to sagaidīja gumijas ložu šaujamrīkiem bruņoti policisti, kas pret pūli atklāja uguni, vienai personai izšaujot aci. Nemieru apspiešanai policija bija nosūtījusi norakstīšanai paredzētus policijas auto. V. Zatlers iepriekšējā dienā, 2009. gada 12. janvārī aizlidoja uz Īriju "it kā tikties ar latviešiem". Otrā rītā Saeimas logi bija salikti no jauna, nekas neliecināja par to izsišanu, jo logi bija laikus sagatavoti nomaiņai. Aizturētās personas tiesāja pēc krimināllikuma pantiem, kas bija ārkārtīgi bargi un bija spēkā no LPSR laikiem. Aizturēto A.A. Bērziņu cietumā sita un spīdzināja, notiesāja ar tiesas spriedumu, kas bija pretrunā citam tiesas spriedumam. Satversmes tiesa, kuras pienākums ir novērst šādas situācijas, nereaģēja.


Tagad situācija ir līdzīga - mediķi saprot, ja viņi atkāpsies, tad tiešām ir tikai divas izvēles - zārks vai čemodāns, kas arī ir zārks Latvijai, jo ārsti un medicīnas darbinieki aizbraucot būs miruši Latvijai.Šodien VP E. Levits ir tāds pat cionistu ieliktenis- marionete kā ka savulaik VP V. Zatlers. E. Levits nekad nerosinās atlaist Saeimu, jo šī Saeima ar viņa "skolnieku" no Vācijas, Minsteres laikiem, MP K. Kariņu ir daudz labākās izredzēs savā varas korporācijā pret latviešu un Latvijas tautām.Visas sistēmas - izglītības, medicīnas, tieslietu utt. ir speciāli ar lēmumiem un likumiem radītas divsejainas. Viena ir godīgā nabadzīgo daļa - pilnīgi beztiesiska un tiek reāli iznīcināti un tā ir lielākā, vājākā sabiedrības daļa, kura tic valstij un domā, ka valsts godīgi par to rūpējas.Otra puse visu sistēmu ir bagātāko daļai - ārsti, privātpasniedzēji - privātskolas, kurās iemāca un iemācās, kur nelieto mobilos t. un planšetes, tiesību sistēmā bagātie ar kāju atsper tiesas sēžu telpu durvis, kurās tos ieved Kolaboranti.Ar cionistu Saeimas darba stratēģiju, manipulējot ar Saeimas deputātu nezināšanu un aprobežotību, varaskāri un slavaskāri, naudaskāri un privilēģijām, Saeimas prezidijs sasniedz cionistiem vajadzīgo likumdošanu. Cionisti ir vienā pajūgā speciāli iejūguši tīršķirnes rikšotāju un klibu, nodzītu zemnieka zirdziņu.Reāli apjāja medicīnas godīgos darba darītājus. Saeima pat, maldinot lētticīgos, ar Saeimas pr-jas I. Mūrnieces manipulācijām savulaik pieņēma likumu! Labi zinot, ka pāri pieņemtajam likumam par algu paaugstināšanu mediķiem ir hierarhiski augstāks - budžeta likums. Likums par nāk. gada valsts budžetu. Mediķi nav juristi un tika maldināti.Tagad cionistu kalpone I. Mūrniece atvainojas. Viņa savu atvainošanos var sev pati iebāzt vistumšākajā vietā.

Atlaist Saeimu ar "nāves eņģeli" - slepkavu veselības ministrijā I. Viņķeli, kura tika īpaši apmācīta ASV cionistu skolā, kura turpina A. Čakšas iesākto genocīdu!

Atbildēt

Okšķeris

23.11.2019. 13:13

No Mozaīkas: Jeļcina noziegums. Par ko liecina aizvadītie 30 gadi Latvijā? Vai par to ir padomāts? Tie liecina, ka "brīvība" tika iedota totālai valsts nespējīgai tautai, kura visai drīz pati atsacījās no brīvības un iestājās jaunā "savienībā". Jeļcins faktiski pastrādāja noziegumu. Turklāt divkārtēju noziegumu: 1) dodot brīvību patstāvīgai valstiskajai dzīvei nesagatavotai tautai bez īstas politiskās elites, 2) patiesībā melojot par brīvību un jaunu dzīvi. Jeļcins nevarēja nezināt, ka vara saglabāsies PSKP/VDK morālajiem kastrātiem un LR būs tikai ārēji noformēta ar LR simboliku un institūtiem, kaut gan būtībā nekas nemainīsies. LR būs LPSR turpinājums, bet tikai ar citu vizuālo noformējumu. Pie tam būs milzīga laupīšana, jo padomju sabiedrības kopīpašumus izlaupīs PSKP/VDK morālie kastrāti un viņu galvenie atbalstītāji. Latvijā notika tas pats, kas agrāk notika Āfrikā, kur brīvību iedeva valstiski neadekvātām ciltīm. Koloniālās sistēmas likvidēšana prasīja pārejas periodu, kurā tiek sagatavota elite. Tā vajadzēja būt arī Latvijā. Bet, protams, morālajiem kastrātiem nemaz nebija vēlēšanās kaut ko darīt cilvēciski, valstiski, nacionāli patriotiski. Tāpēc radās kriminālais kapitālisms - nacionāli reakcionārs un krimināli oligarhisks smirdējums.

Atbildēt

Vai

23.11.2019. 11:17

tiešām nav iespējams īsāk un konkrētāk???? Cik var tos bla,bla,bla ražot???? Dīvains autors...

Atbildēt

37 000 paraksti savàkti +

23.11.2019. 10:46

Referendums visiem liberastiem izrakstis vilka pasi atpakal uz MINSTERI . Vàcija büvé 50 mosejas prieks turkiem,varbüt vienu sküni var uzbüvét prieks liberastiem no Latvijas . Tur bütu vieta farizejam kopà ar visu salasnu varzu. Var pieaicinàt Birkavu & Zàlïti ,lai uztaisa attirisanu un masàzu prieks komsomolkàm un komisàriem. Tur büs vajadzigi advokàti un tulki un vetàrsti ari prieks Dzïvnieku Fermas. Vetàrsts vinus izkniebs asté un krépés.Ex prezidents màcis Latviesu Valodu uz jaunvàrdu bàzes .Uz Jauno Krastu Liberasti!

Atbildēt

Fēlis

23.11.2019. 08:45

1) dibināt īstu LR – neatkarīgu, suverēnu valsti bez noziegumu brīvības un kriminālā kapitālisma; 2) izstāties no ES, NATO; 3) padzīt okupācijas karaspēku; 4) likvidēt lielākos nacionālos nodevējus un laupītājus; 5) sodīt organizētās noziedzības noziedzniekus un noziegumu brīvības ieviesējus parlamentā; 6) no darba padzīt valsts visu struktūru alkātīgos vadītājus; 7) nacionalizēt masu komunikācijas līdzekļus; 8) nacionalizēt ārzemniekiem atdoto zemi, mežus, 9) nacionalizēt ar izglītību, medicīnu, garīgo kultūru, stratēģiskās komunikācijas infrastruktūru (ostām, dzelzceļu, avio) saistīto materiāli tehnisko bāzi. Priedītis savā elementā. Un kur tad izčibēja punkti par pilsonību nepilsoņiem un valsts valodas statusu krievenei? Jūti ka latvieši neatbalstīs un jāpagaida, līdz izstāsimies no NATO un tiks izvesti NATO spēki, lai Krievija varētu atjaunot "vēsturisko taisnīgumu"?

Atbildēt

Ne viss ir tā, kā tas izskatās

23.11.2019. 08:38

Vispirms ir jāsaprot, ar ko tautai ir darīšana savās prasībās pret 13. Saeimu. Jāsaprot, kas vispār ir Latvijas 4. maija varas korporācija no politiskā aspekta? Tas šodien ir VDD - patiesais varas turētājs, nevis tauta, kā rakstīts Satversmes 2. pantā. VDD sastāv no SAB, DP u.c. iestādēm un komisijām, komitejām utt., kas personām dod pielaidi valsts noslēpumiem, valsts korporācijas amatpersonu kodola, vadības noslēpumiem. Kas korporācijas kodolā ietilpst bez vecajiem čekistiem un komunistiem? "Jaunie čekisti un komunisti", kas izaudzināti pēc veco līdzības, jo vecie neko citu nesaprot un neko jaunu nav apguvuši.

Kāds ir pamats un cēlonis 4. maija varas korporācijai? Tie esam mēs visi un kopējais valsts parāds, par kuru atbildam mēs visi un ikviens solidāri. Vienkāršāk - mēs - visi un ikviens it kā esam viena akcija akciju sabiedrībā - 4. maija varas korporācijā. Jo mēs, LR, neesam suverēna valsts, bet daļa no ES un globālajā ekonomikā daļa no globālā parāda SVF/PB/FRS akciju turētājiem, privātpersonām, bet mūsu pilsoņu pases ir jūras tiesību parauga, kas apliecina, ka atbildam solidāri par LV parādu, esam daļa no LV aktīva vai īpašuma. Tā teikt kolonijas dzīvie vergi, parādnieki globālajai korporokrātijai, to akciju turētājiem, privātpersonām, ar visām savām būdām un dzīvokļiem, zemi un mežiem, derīgajiem izrakteņiem un VAS Latvenergo utt.

Šajā 4. maija varas korporācijas pārvaldītajā teritorijā bez pilsoņiem ir arī pastāvīgie iedzīvotāji, PSRS laiku okupanti, kuri nevar piedalīties vēlēšanās, tomār daļa ir naturalizējušies un veido Saskaņas elektorātu.


Lai būtu izprotami, tālāk jārunā par demokrātijas ierobežošanu, kas jau ir realizēta ar diviem tiesību normatīvajiem aktiem - VDD izveidošanu, centralizējot varu, un vienlaikus likumgrozījumiem piešķirot pielaidi valsts noslēpumiem CVK vadībai, kura ar šo gadu reāli drīkst viltot balsu skaitu vēlēšanās valsts drošības interesēs. Kāpēc VDD ir vajadzīga CVK balsu skaita viltošana? Tādēļ, lai izslēgtu riskus varas korporācijas atbildībā pret valsts parādu, kādi rastos Saskaņai nonākot valdībā, ar ko ir totāli meli, ka 13. Saeimas atlaišanu organizē Kremlis, kāda ir VDD oficiālā demagoģija informatīvajā telpā pret pilsoņu iniciatīvu atlaist 13. Saeimu, jo tā nepilda likumu par algu paaugstināšanu mediķiem, palielinot aizbraucēju skaitu no Latvijas un palielinot nabadzības līmeni, un arī samazinot medicīnas pakalpojumu pieejamību Latvijā.


CVK uzdevums, mērķtiecīgi viltojot balsu skaitu it kā valsts drošības interesēs saskaņā ar minētiem riskiem, ir izslēgt iespēju, ka Saeimā nonāktu neprognozējamas personas, kuras it kā "tautas un demokrātijas" interesēs izjauktu it kā "labējo koalīciju", ievirzot Saskaņu valdībā, kas var beigties ar neprognozējamām sekām - valsts apvērsumu, divvalodības likumu ar koordināciju no Kremļa utt., un tas nav pieļaujams arī no naudas aizdevēju, globālās korporokrātijas, interešu viedokļa, veidojot riskus parāda atgūšanā un ģeopolitiskajā ietekmē ar parāda nastu Latvijai.


Tādēļ 4. maija varas korporācija ar VDD realizē brutālu genocīdu pret Latvijas tautu, ar mērķi nostiprināt savas varas pozīcijas, radot apstākļus, kad daudzi spiesti aizbraukt. Aizbraukušo uz Latviju atsūtītā nauda veido ceturto daļu valsts budžeta. Varas korporācija dara visu, lai samazinātu pensionāru un slimo skaitu, tos ar nesasniedzamiem medicīnas pakalpojumiem kvotu sistēmā nogādājot "labākos medību laukos", atvieglojot slogu uz valsts budžetu.


Latvijas 4. maija varas korporācijas realizētais genocīds pret tautu, demokrātijas ierobežošana un varas centralizācija bailēs no Saskaņas nokļūšanas valdībā ir nekas cits kā nenotikušās Latvijas deokupācijas sekas pēc 1991. gada


Tādēļ nemaz nav pārspīlēts kaut kur komentāros minētais apzīmējums, ka "I. Mūrniecei (NA), 12. un 13. Saeimas spīkerei un I. Viņķelei, veselības ministrei, ir rokas līdz elkoņiem pilsoņu asinīs".

Atbildēt

Sam ti yrod

23.11.2019. 08:28

»

Cyril

ужасный урод латыш


Tvoji pretki CINGIZHAN .Ulovil ?

Atbildēt

CENZĒTS (un politiski represēts)

23.11.2019. 00:55

»

Domātājs

Mūsu gadījumā cīņa beidzās nesākoties gadus 20. atpakaļ


Ir sacīts: "Jebkura problēma (t.sk. gan reāli esošā, gan arī un īpaši jau - tikai šķietamā) slēpj sevī zināmas iespējas un lielāku vai mazāku veiksmi."

Un, arī: "Ja nav iespējams mainīt jebko, kas nešķiet gana ideāls, bet no kā nav iespējams izvairīties – atliek vienīgi izmantot iespēju manīt attieksmi pret to." ;)

Atbildēt

Edis

23.11.2019. 00:28

»

Niks A.

Strukturē tekstu,vecīt.Apziņas plūsma nav Tava stiprā puse


Uz prieksu!Gribetos apzinas plusmu!Uzraksti eseju,noveli,garstastu..Ar prieku izlasisu!Tas bez ironijas.Vecit.

Atbildēt

CENZĒTS (un politiski represēts)

23.11.2019. 00:01

»

Domātājs

Nekāda tā saucamā "spēka", kas mūs varētu izvest no "tumsas" nav un arī diez vai būs...


Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, nožēlojami gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Un, arī: "Kurš cīnās, tas, iespējams, var arī zaudēt, bet - kurš necīnās, tas JAU IR zaudējis!" ;)

Atbildēt

Domātājs

22.11.2019. 23:45

Nekāda tā saucamā "spēka", kas mūs varētu izvest no "tumsas" nav un arī diez vai būs.
Ar saeimas atlaišanu vai bez, nekas fundamentāli nemainīsies. Mēs paši iznīcināsim visu atlikušo un aktīvākie, spējīgākie aizbrauks. Tad šo teritoriju savāks KF. Tas ir tikai laika jautājums. Skumji.

Atbildēt

CENZĒTS (un politiski represēts)

22.11.2019. 23:36

»

ilustrācijai

vajadzēja atgādināt par Cimdara 2 priekšgājējiem, G.Valdmani, I.Roni u.c


Iespējams. Arī, t.sk.

Atbildēt

CENZĒTS (un politiski represēts)

22.11.2019. 23:13

C.: "Morālie kastrāti izveidoja kriminālo kapitālismu. Taču viņi to ideoloģiski un politiski neaizsargā tādā pašā nenogurstošā centībā kā to darīja ar sociālisma valsts drošības aizsargāšanu PSRS/LPSR laikā, nesaudzīgi vēršoties pret jebkuru politiskās iekārtas kritiku. Tas ir dīvaini! Vajadzēja aizsargāt vēl nežēlīgāk! Morālajiem kastrātiem taču nav nekādas leģitimācijas. Tāpēc viņiem vajadzētu momentā iznīcināt visniecīgāko varas apdraudējumu. Bet tas nenotiek! Kriminālajā kapitālismā ir iespējama šī noziedzīgā, antisociālā, antihumānā režīma kritika. Tajā skaitā opozicionāra satura grāmatu izdošana, regulāra publicistisko eseju izplatīšana, pamfletu sacerēšana, interneta portālu piepildīšana ar atmaskojošiem tekstiem, karikatūrām utt."
--------------

Tā NAV taisnība, cien, A.P. – visticamāk, šādu patiesībai (un objektīvajai realitātei) neatbilstošu pieņēmumu iemesls varētu būt attiecīgi aktuālas informācijas deficīts.

Atbildēt

Tikai pāris citāti un...

22.11.2019. 23:02

"LR valsts politiskā iekārta ir noziedzīga kriminālā kapitālisma iekārta ar noziegumu brīvību, nodrošinot nacionāli reakcionāru un krimināli oligarhisku režīmu, kas sekmē latviešu tautas bojāeju. LR kriminālā kapitālisma galvenais noziegumu veids ir organizētā noziedzība."

"PSRS/LPSR sagraušanas rezultātā varu saglabāja PSRS/LPSR nomenklatūras amorālākā daļa, kuras zemcilvēkus saucu par morālajiem kastrātiem. Tie ir primāti ar izteiktu nodevības sindromu. Vieni ir idejiskie (sociālisma) nodevēji, otrie ir profesionālie (VDK) nodevēji."

Pietrūkst pilnīgāka skaidrojuma, ka šie morālie kastrāti visas savas darbības PSRS laikā saskaņoja ar Maskavu, kur tieši tāpat valdīja un joprojām valda kriminālie grupējumi augstākajās varas skruktūrās. Vai tad šodien šie paši krimināli oligarhiskie primāti būtu mainījuši savu mentalitāti un atkratījušies no moskovītiem? Nu, nē taču! Viss notiek ļoti saskaņoti un metodiski, kaut arī maskējoties aiz nacionāliem partiju nosaukumiem un rietumnieciskām "vērtībām" - atliek rūpīgāk pavērot izmaiņas procesos, ko vada Putins, un procesos, ko menedžē "neat-kārīgās" Latvijas Saeima.

Atbildēt

Cikàgas Gangsteris

22.11.2019. 20:35

»

Okšķeris

Latviešu pelēko zvirbuļu (“caurmēra latviešu”) portrets ir komplicēts. Tas nav vienvirziena, vienas krāsas un otas viena triepiena rezultāts. Latviešu mietpilsoņi nav tikai mietpilsoņi – tā teikt, vienkārši muļķi ar primitīvu apziņu. Latviešu muļķu satelīts ir kaut kāda idiotiska pašpārliecinātība, ...


Iesaku tev aiziet pie kirurga un iznemt pédéjàs divas ribas lejà ,katrà pusé vienu .
Tad tu varési zemàk noliekties lïdz savam kàjstarpim, un panemt muté un nelaist valà ...
Gluzi kà,izbadéjies jaunpiedzimis tels ticis pie govs pupa. Kurva matj

Atbildēt

Okšķeris

22.11.2019. 19:19

Latviešu pelēko zvirbuļu (“caurmēra latviešu”) portrets ir komplicēts. Tas nav vienvirziena, vienas krāsas un otas viena triepiena rezultāts. Latviešu mietpilsoņi nav tikai mietpilsoņi – tā teikt, vienkārši muļķi ar primitīvu apziņu. Latviešu muļķu satelīts ir kaut kāda idiotiska pašpārliecinātība, iedomība, augstprātība, nelietība, savējo nicināšana un graušana, agresīva visgudrība, stulba domāšana, nespēja saskatīt galveno, nepateicība, zemiska gatavība atbalstīt jebkuru amoralitāti un tāpēc nekaunēšanās apgalvot, ka 2+2 5. Latviešu mietpilsoņiem nekas nav svēts (arī brīvība, neatkarība, suverenitāte), un viņi spēj vienīgi lišķīgi tēlot svētuļus. Citās tautās muļķi parasti neatbaida, nekaitina, neizraisa pretīgumu, dziļu nepatiku. Ar latviešiem tā nav. Muļķi atbaida, kaitina, izraisa pretīgumu, dziļu nepatiku. Bet vispār – latvieši mostas! Sākusies latviešu īstā “atmoda”! Latviešu pelēkie zvirbuļi ir sākuši masveidā apzināties, ka ir principā nekur nederīgs antropoloģiskais materiāls, kas ir šķērslis normālo latviešu un cittautiešu ceļā Latvijā.

Atbildēt

apmēram pareizi

22.11.2019. 19:12

Var piekrist AP kopumā, tikai varēja konspektīvāk.

Atbildēt

izprovocētais

22.11.2019. 18:44

Gadi,vecuma demence.Galvas smadzeņu asinsvadu pārkaļkošanās.Gari,izplūduši sacerējumi.Bet,jāatzīst,ka tomēr ceļ pietiek.com intelektuālo līmini.Labs tualetes papīrs priecē,ja ir.

Atbildēt

patiess vēlējums

22.11.2019. 18:40

O,jā!B.Priedīti,izstājaties no ES,no NATO,un beidzot brauciet prom uz austrumiem.Šreibt pietiekā varēsiet arī Sibirijas hektara.Nu,rubļi nav eiras,bet gan jau juaņi paglābs.Varēsit pastučīt arī Ķīnas čekai.

Atbildēt

hm

22.11.2019. 18:31

Ja paraugās sistēmiski, tad PSRS sabrukuma rezultātā kriminālais kapitālism pārņēma varu gandrīz visās bijušajās republikās. Arī Lietuvā un Igaunijā.
To var nosaukt par valstisko vērtību pārdales procesu.
Bez kā kapitālisms nevar pastāvēt. Ja nav paša galvenā - kapitāla!
Šis pārdales process līdzinājās tam, kā savulaik valsts ekspropriēja privātīpašumu. Šoreiz tikai pretējs, bet arī likumsakarīgs. Vai, kā rakstā, sistēmisks.
Zelta zivtiņa, kura izpilda jebkuru vēlēšanos, dzīvo tikai pasakās.

Atbildēt

Priedīt! Kas notiek? Kas tie par murgiem?

22.11.2019. 17:33

13. Saeima savus galvenos uzdevumus ir veikusi! Tagad var iet!

Pirmais no tiem bija varas korporācijas apstākļos ātri, steidzamības kārtā grozīt likumu, nomainot CVK Cimdaru un varai lojālo K. Bērziņu, piešķirot pielaidi valsts noslēpumiem, ar ko noslepenoja Cimdara iepriekšējo darbu un uzlika par pienākumu 14. Saeimas vēlēšanās balsis skaitīt pēc VDD norādēm un saskaņā ar valsts noslēpumu, pretējā gad. K. Bērziņai iestājas kriminālatbildība.

Otrs uzdevums bija pieņemt un nobalsot par 2020. gada valsts budžetu, ignorējot likumu par mediķu algu palielināšanu.

Turpmāk Saeimā ievēlēs tikai varas un VDD pārbaudītas personas, "varai noderīgus idiotus", kas neradīs VDD varai pārsteigumus. Bet politiskās reklāmas un vēlētāju došanās pie vēlēšanu urnām būs teātris - formāla padarīšana, ar budžeta līdzekļiem sildot ekonomiu un lētticīgo prātus.

Es esmu parakstījies par Saeimas atlaišanu, bet mani māc šaubas, ka CVK elektronisko parakstu skaitu noviltos.Pirmkārt. Kliķei tās liekas klapatas un izdevumi, rīkot jaunas Saeimas vēlēšanas, jo jaunus, bez kompromātiem "noderīgos idiotus" atrast aizvien grūtāk. Un arī VP, personu, kas uzņemtos šo amatu.Otrkārt. Šī 13. Saeima jau sava darba pirmajās dienās tālredzīgi ar VDD norādēm grozīja likumu, piešķirot pielaidi valsts noslēpumiem CVK pr-jai K. Bērziņai, Cimdara vietniecei. Tas jau nodrošina parakstu un balsu skaitu viltošanu.Treškārt. Mēs redzam, ka 4. maija varas korporācija ir mierīga un pārliecināta .., ka K. Bērziņa nepievils VDD cerības kā līdz šim.Piešķirot K. Bērziņai minēto pielaidi, vienlaikus noslepenots Cimdara iepriekšējais darbs, arī K. Bērziņas kā viņa vietnieces. Kā zināms, divi Cimdara priekšgājēji nošāvās. Viens pat ar divām lodēm. Jums tas viss nešķiet dīvaini?

Tādēļ, visticamāk, balsu skaitu CVK noviltos un referendums par 13. Saeimas atlaišanu nenotiks.

Esošā 4. maija varas korporācija uzlielīs tautu par "veselo saprātu" un atzīs, ka tauta tālredzīgi atbalsta 13. Saeimas lēmumu nepalielināt mediķu algas.. jo, kā ziņo kasjauns.lv, Saeima savu "cionistu gudro izvēli" pamato ar iespējamo sodu : "Mēģinot paaugstināt mediķu algas par 60 miljoniem, Latvijai vēl varētu nākties samaksāt 66 miljonus lielu sodu".

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: