Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Hihi

02.04.2021. 02:08

Mute aizsieta, jo ņem visiem kā traks suns?

Atbildēt

vēl jau

26.03.2021. 20:40

RNS vakcīnu efektivitāte virs 90%, zenekas 60%

Atbildēt

runā nu cik gribi

26.03.2021. 18:19

vakcīnu nav-fakts

Atbildēt

Kirchenshteina instituuts

26.03.2021. 13:44

Klusē mikrobu mednieki.

Atbildēt

Vārds

26.03.2021. 12:29

Tad , kad kāds/kāda uzņemas nozīmīgu titulu, kaut arī goda, uzņemas arī atbildību par to. Ja dr., prof., to nav sapratusi, tad lai iet dziļi zinātnē un rok tur, nevis plātās ar tukšiem vārdiem un viedokļiem, kas tikai slavas dēļ.

Atbildēt

Spriedīsim pēc savām dotībām un vēlmēm

26.03.2021. 09:17

»

pļešks

Vēl pāris gadiņi,un šis students izkārtos Rolex loģistiku no Šveices un tad jau arī ministrēšanas laiks klāt


Vēl pāris gadiņi un šis students Latvijā radīs 1000 jaunas darbavietas. Nākotne pieder gudrajiem un nevis shēmotājiem un valsts izzadzējiem.

Atbildēt

mūslaiku varonis

26.03.2021. 07:58

Muļķu zemē gudram cilvekam sevišķi jāuzmanās ar runāšanu.Pārpratīs,nesapratīs,paķers fragmentu,ko it kā saprata,un bez sajēgas izmantos,bet savu pēcpusi būs piesedzis.

Atbildēt

Aldis

26.03.2021. 06:38

Lituva un Igaunija pasūtija visu piedāvāto. Vai tur bija cita informācija..

Atbildēt

cilvēki

26.03.2021. 00:37

brauca simts kilometru paši uz Rīgu potēties. Daudzi brauktu, ja piedāvātu.

Atbildēt

Loģistikas students 3.kurss

25.03.2021. 23:54

»

nu protams

Kādas gan problēmas dažus simtus ģimenes ārstu nodrošināt ar -70 grādu saldētavām, apmācīt viņus ar tādām apieties un vēl nodrošināt atbilstošu temperatūru transportēšanas laikā...


Kāpēc katram ģimenes ārstam nepieciešama saldētava ar -70 grādu temperatūru? Tāpēc jau ir loģistika, kas sakārto lietas tā, ka katram ģimenes ārstam nevajag saldētavu. Un katrai mašīnai, ja vien ceļā netiek pavadīts vairāk nekā mēnesis, arī nevajag saldētavu.
Un Pavļuts ir muzikants. Bet Viņķele, kaut gan tēvam lauku ārstam vajadzēja būt ar labiem gēniem, manuprāt ir pastulba, škiet, ka maģistra grādu nopirkusi vai arī viņas darbs ir plaģiāts. Vispār, kā tas iespējams, ka tiks stulbs cilvēks tiek pie maģistra grāda?? Viņķele ir prasta, mazizglītota bāba ar fašistiskiem uzskatiem.
Ja cilvēks būtu gudrs, godīgs, altruistisks, patriotisks, kulturāls un ar paša izstrādātu un aizstāvētu maģistra darbu sabiedrības veselībā, tad šāds cilvēks būtu ļoti labs Veselības ministrs. Bet Viņķele nebija šāds cilvēks.
Līdzīgi ir ar Zavadsku. Profesores amats ir, bet vispusējas un plašas gudrības nav. Varbūt šī ir gudra pediatrijā, bet noteikti ne valsts un tehniskajās lietās.

Atbildēt

aha

25.03.2021. 22:45

»

mēnesi glabājama bez ledusskapja


mēnesi glabājama bez ledusskapja
un pēctam
apglabājama bīstamo atkritumu poligonā.

Atbildēt

nu protams

25.03.2021. 22:44

»

Loģistikas students 3.kurss

Tiešām? Varam padiskutēt - kas tieši ir sarežģītāk? Mūsdienās nav problēmu nodrošināt -70 grādu aukstumu. Kas rada problēmas transportēšanai? Šoferu trūkums? Sliktie Latvijas ceļi? Šoferi nesaprot ceļazīmes un nelieto GPS? Nav "ledusskapju"? Kā zini, ka nav - veici pētījumu...


Kādas gan problēmas dažus simtus ģimenes ārstu nodrošināt ar -70 grādu saldētavām, apmācīt viņus ar tādām apieties un vēl nodrošināt atbilstošu temperatūru transportēšanas laikā.
Ja par speciālistiem, ministriju vadībā, tad nevajag savēlēt saeimā, klaunus, aktierus un sportistus, tad nebūs jāžēlojas, ka viņi kļūst par ministriem. Un, starp citu, Viņķele ar maģistra grādu sabiedrības veselībā, perfekti atbilda tavam nozares speciālista kritērijam.

Atbildēt

Loģistikas students 3.kurss

25.03.2021. 21:15

»

mēnesi glabājama bez ledusskapja


Tad jau vakcīnu transportēšana ir vieglāka par vieglu :)

Atbildēt

salīdzinot ar ekonomiskajiem zaudējumiem

25.03.2021. 21:09

»

stulbajam cilvēkam

Jebkuram, kurš nav stulbs, ir labi saprotams, ka kaut ko uzglabāt un transportēt -70 grādu temperatūtā ir krietni sarežģītāk nekā -5 grādos


un traucēto visas medicīnas darbu, mirušo skaitu... neviena vakcīna nav par dārgu

Atbildēt

izskatās pēc

25.03.2021. 21:07

»

Un kas vainīgs, ka mēs nēesam iepirkuši Krievijas vakcīnas? Kāpēc šitā speciāliste nav ieteikusi vakcīnu bez blakus iedarbībām ar 92% efektu no Krievijas


pēc spiediena iegādāties sputņiku un pat to te ražot...naudas milzīgas...tikai krievi Savējiem pār Phizer un Zeneka

Atbildēt

Phizer

25.03.2021. 20:39

instrukciju izlasījāt? Kas sarežģīts? dārga gan...

Atbildēt

Es

25.03.2021. 20:04

»

nu nemaz un absolūti nav lielāki

Mirušo skaits šogad pirmajās astoņās nedēļās Latvijā pieaudzis par 37,2% salīdzinājumā ar pagājušā gada attiecīgo periodu, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati...


Tas vairāk liecina par jau zināmo - ka Eiropa strauji noveco. Arī Latvija. Un par to, ka veselu gadu, tupot vai guļot mājās, visi šie cilvēciņi ir pagandējuši jau tā slikto veselību - diabēts, vēzis, sirds un asinsvadu saslimšanas, iekšķīgās slimības. Ja tu pierādītu, ka starp šiem 6007 bija daudz NEtipisku nāvju, ka mira jaunie, tā būtu cita lieta, bet tagad sensācija vienkārši izpaliek. Tevi jāj, tu esi apstulbināts, un tagad tu atsperies te, lai iedirstu savas atklāsmes arī te. Nav tur atklāsmju!

Atbildēt

Loģistikas students 3.kurss

25.03.2021. 19:46

»

stulbajam cilvēkam

Jebkuram, kurš nav stulbs, ir labi saprotams, ka kaut ko uzglabāt un transportēt -70 grādu temperatūtā ir krietni sarežģītāk nekā -5 grādos


Tiešām? Varam padiskutēt - kas tieši ir sarežģītāk? Mūsdienās nav problēmu nodrošināt -70 grādu aukstumu. Kas rada problēmas transportēšanai? Šoferu trūkums? Sliktie Latvijas ceļi? Šoferi nesaprot ceļazīmes un nelieto GPS? Nav "ledusskapju"? Kā zini, ka nav - veici pētījumu?
Viegli ir mētāties ar vispārīgām frāzēm. Piemēram, ekonomikai jābūt ekonomiskai un jebkurš, kurš nav stulbenis, sapratīs, ka ministriju jāvada nozares speciālsitam un nevis muzikantam vai sportistam.

Atbildēt

nē nu

25.03.2021. 18:22

»

Stulbi cilvēki pieņem ļaunu nodarošus lēmumus

Zavadska ar loģistiku nenodarbojas, bet Zavadska pauda viedokli, kas ietekmēja vakcīnu iegādi jeb neiegādi, kā rezultātā mirst cilvēki...


Ja ķirurgs ir plānprātīgs, tad labāk viņu vispār nelaist klāt pacientam. Bet tevi pakārs par to, ka teici, ka operāciju jāveic ar skalpeli, nevis virtuves nazi, bet skalpeļus uz slimnīcu neatveda un pacients nomira, jo klausot tavu ieteikumu, nebija paņēmis no mājām nazi. Loģiski?

Atbildēt

Stulbi cilvēki pieņem ļaunu nodarošus lēmumus

25.03.2021. 18:19

»

fakts

Spēlējies vien pats savā smilšu kastē, bet tās dīvainās sēnes, gan vairs nelieto, tad nerādīsies halucinācijas, kurās Zavadska nodarbojas ar loģistiku


Te Zavadska par loģistiku: "Es pagājušā gada nogalē IVP ietvaros biju paudusi viedokli par komplicētību, kas saistīta ar "BioNTech/Pfizer" vakcīnu loģistiku un izmaksām salīdzinājumā ar citām mRNS vakcīnām ("Moderna", "CureVac") vai vīrusu vektoru vakcīnām "Oxford/AstraZeneca" un "Janssen"."
Viedoklis par komplicētību saistībā ar loģistiku!!!
Bet, viņai nav zināšanu loģistiskā, un viņas viedoklis bija kļūdains, un viņas viedokļa dēļ mira cilvēki.
Par loģistiku lai runā loģistikas speciālisti un nevis diletante Zavadska.

Atbildēt

pie parastās gripas

25.03.2021. 18:16

»

Haahaaa

Miršanas rādītāji nav lielāki kā citiem gadiem pie parastās gripas. Lūk tāāā


2020. gada 23. janvārī
Pagājušajā nedēļā trīs cilvēki miruši no gripas, līdz ar to kopumā šosezon no gripas miruši jau 13 cilvēki
Kopš gripas sezonas sākuma, par kuru uzskatāms 30.septembris, kopumā slimnīcās ievietots 801 pacients
Kopumā slimnīcās ievietoti 73 pacienti

Atbildēt

nu nemaz un absolūti nav lielāki

25.03.2021. 18:14

»

Haahaaa

Miršanas rādītāji nav lielāki kā citiem gadiem pie parastās gripas. Lūk tāāā


Mirušo skaits šogad pirmajās astoņās nedēļās Latvijā pieaudzis par 37,2% salīdzinājumā ar pagājušā gada attiecīgo periodu, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.

2021.gada pirmajās astoņās nedēļās, proti, laika periodā no 4.janvāra līdz 28.februārim, Latvijā miruši kopumā 6007 iedzīvotāji, kamēr pagājušā gada pirmajās astoņās nedēļās Latvijā nomira 4377 iedzīvotāji.

Atbildēt

Valentīna

25.03.2021. 18:03

....viss jau jauki, tikai paklausoties Zavadskas k-dzes uzstāšanos televīzijā ir skaidri jūtama Astras zenekas slavināšana,novirzot jebkuru jautajumu par Pfizer atpakaļ pie Zenekas. Man tas izklausaas pec klajas lobēšanas...Ne reizes nav dzirdēts ka šī kundze stāstītu kādas ir labās īpašības ne Modernai , ne Pfizer toties ka Astra zeneka pasargā no smagām saslimšanām gan ik uz soļa. Kas ir smaga saslimšana??? Vai Zavadskas kundze gribetu pati inficeties ar vidēji smagām formām vai palikt kropla , bet nenomirt? Diez vai... bet par ko ir runa! Nevis taisnoties par to " kas man nav jādara" , bet gaidam " ko Tu esi izdarijusi , ja jau tu pārstāvi Eiropu PVO zinātniece, lai Tava tauta saņemtu labāko vakcinu" ?
Un nevajag uzskatīt citus par muļķiem, jo arī citiem ir gan svešvalodas zināšanas gan doktora grādi un spējas atrast zinātniskos rakstus kuros nebūt nav tik viennozīmīga informācija kā mums grib iebarot....

Atbildēt

Frementijs

25.03.2021. 17:56

Kas tā par eksperti,kura ar burvju nūjiņas mājienu nav mūs visus paglābusi no visiem kovidiem un mani no impotences?

Atbildēt

Stulbi cilvēki pieņem ļaunu nodarošus lēmumus

25.03.2021. 17:26

»

fakts

Spēlējies vien pats savā smilšu kastē, bet tās dīvainās sēnes, gan vairs nelieto, tad nerādīsies halucinācijas, kurās Zavadska nodarbojas ar loģistiku


Zavadska ar loģistiku nenodarbojas, bet Zavadska pauda viedokli, kas ietekmēja vakcīnu iegādi jeb neiegādi, kā rezultātā mirst cilvēki.
Zavadska tajā komisijā runāja kā tās vakcīnas tiks piegādātas, kā tiks uzglabātas, kā tiks pasūtītas, cik izmaksās u.t.t.
Pareizi citi raksta - Zavadskai gan tagad, gan toreiz vajadzēja paklusēt vai tikai un vienīgi runāt par savu lauciņu un nelīst citu cilvēku atbildības sfērās.
Iedomājies, es aiziešu uz operācijas zāli un pateikšu, ka esmu no ietekmīgas komisijas, pārstāvu valdību un ķirurgam jādara viss, ko es saku, tas nekas, ka man nav lielas sajēgas par medicīnu. Un ķirurgs darīs. Pacients nomirs. Kas vainīgs? Es taču nē, es izteicu tikai viedokli un vispār es esmu zinātnieks un par zinātniskiem uzskatiem nedrīkst tiesāt!

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

25.03.2021. 17:24

»

Secinājums

Zavadska ir ne tikai nozieguma līdzdalībniece bet arī melīga neradība.Youtūbē atrodams interesanta duršana Zavadskas izpildījumā-LTV ZIŅAS PIEĶERTAS MELOJOT PAR VAKCINĒŠANĀM!!! Daces Zavadskas Pote...


Ir sacīts: "Kad vienu suni sit, tad visi pārējie suņi klūp virsū sistajam, nevis sitējiem. Bet – neaizmirsīsim, ka tie jau ir suņi (ne Cilvēki)..."
/ Anšlavs Eglītis /

...
Latv(ĀN)is latv(ĀN)im -- mīļākā 'paika'!!!
(Kaut vai - dēļ kauna lien zemē, pēc laika,
BEIDZOT kad apjēgsi, CIK tas ir stulbi ~
"Nācijas kolēgu nosist kā gulbi"...)

-------

muļķu zeme SILES "valsts" parodija "euro.latvānija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Ar savu murgu palagu

25.03.2021. 17:22

»

Hahaha!

Nekad nesasausties ar šo noziedznieku 4. maija valsts finanšu korporāciju...


atkal pieķēzījis visas vietas.

Atbildēt

Haahaaa

25.03.2021. 17:10

Miršanas rādītāji nav lielāki kā citiem gadiem pie parastās gripas. Lūk tāāā

Atbildēt

Potei

25.03.2021. 17:01

»

Pote

Cik var skandēt noziegums, noziegums. Kāds noziegums? Nu kāda starpība, vai dabūsi savu vakcīnu šodien vai pēc mēneša. Ja gribēsi, tad dabūsi vienu, divas trīs četras, lai liekās nav jālej ārā


Jums vajag atbildi - apskatieties uz miršanas rādītājiem Latvijā pret saslimušo skaitu salīdzinājumā ar abām kaimiņvalstīm. Tur Jums atbilde, kādēļ vakcināciju bija jāuzsāk strauji. Prokuratūrai nāksies vien izvirzīt apsūdzības.

Atbildēt

?

25.03.2021. 16:45

Šī "zinātniece" nesen apgalvoja, ka cilvēkam mierīgi var arī iepotēt 10 000 devu.

Atbildēt

fakts

25.03.2021. 16:07

»

Stulbi cilvēki pieņem ļaunu nodarošus lēmumus

Bērniņ, vai man viss jādara izmeklētāju vietā? Vai man tagad visus faktus tev jāpienes pie kājām


Spēlējies vien pats savā smilšu kastē, bet tās dīvainās sēnes, gan vairs nelieto, tad nerādīsies halucinācijas, kurās Zavadska nodarbojas ar loģistiku!

Atbildēt

danu

25.03.2021. 15:32

nesaprotu kāpēc Jums jātaisnojas? Un jau ne jau pirmo reizi?!

Atbildēt

tūlīt mani potēs

25.03.2021. 15:13

Manī dīgst mana mazā dziļā gudrība,kura balstīta mūžsenā apjēgsmē "piegādes kavējas vienmēr".Es gaidu saslēgumu ar lielo kolektīvo pūļa gudrību,lai skaļi un skaidri paziņotu,ka mēs jau toreiz zinājām,ka nekas nesanāks,nekas nebūs un vispār.Visādi stulbie politiķi,īpatņi eksperti izlikās,bet es jau sen to zināju.

Atbildēt

pilnīgi skaidra lieta

25.03.2021. 15:00

PIETIEK.commercial piekoptā prakse sava skaudīgā,sīkā ego apmierināšanā izķēzoties ar ņirdzīgiem virsrakstiem skaidri norāda,kas ie apmaksats un kas nav.BTW,no A.Gobzema jau sāk tālredzīgi baidīties?

Atbildēt

ai,ai,ai

25.03.2021. 14:57

»

biete

Dace Zavadska palaida garām lielisku iespēju. Paklusēt


dikti sevi gribēja izrādīt un še tev brālīt vasaras svētki

Atbildēt

Žulis

25.03.2021. 14:44

Ekspertu vērtējums? Pēc kādiem kritērijiem? Pēc nepieciešamās loģistikas un cenas? Viszemākā cena un lētākā loģistika ir Krievijas vakcīnām. Un tur nav vajadzīgi nekādi eksperti ne komisijas, ne zināgtniskie grādi, lai to konstatētu. Bet tādi kritēriji kā efektivitāte, iegūtās imunitātes ilgums, blakusparādības un kontrindikācijas būs zināmi ne ātrāk, kā pēc pāris gadiem. Šobrīd neviens eksperts un neviena komisija to nezin.
Ar to vakcinēšanu Latvijā ir radīta tāda situācija, kad neviens ne par ko reāli neatbild, bet labu naudu par vakcinēšanas organizēšanu saņem vesels bariņš personāžu.

Atbildēt

Janis

25.03.2021. 14:43

Kovididiniem vajadzetu īstus uzpurnus ,lai nevar pāriet un rokas sasietas uz muguras .lai nevar parakstit

Atbildēt

biete

25.03.2021. 14:42

Dace Zavadska palaida garām lielisku iespēju. Paklusēt....

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: