Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    6   5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Trockis

19.02.2024. 11:56

»

Orvels

TAUTA pieprasa nekavējoties uzsākt militāru konfliktu


Krievi Avdejevkā nošāva visus poļu, franču un ASV algotņus. Nevienu dzīvu neatstāja, bet mobilizētos ukraiņus saudzēja.

Atbildēt

Orvels

15.02.2024. 07:42

TAUTA pieprasa nekavējoties uzsākt militāru konfliktu.

Atbildēt

Nu

12.02.2024. 12:29

»

skaidri jāapzinās,

ASV un NATO karu Ukrainā zaudē


Bet tas ir tikai loģiski. Nevar karot pa pusei. Tā ka nevar saprast - pediņš, biseksuālis vai transvestīts. Vajag pateikt - mēs, visas pasaules pediņi un transvestīti, lesbietēm aplaudējot, cīnīsimies par mūsu vērtībām līdz pēdējai patronai un ukrainim. Tikai tad kad izbeigsies gan vieni gan otri, tad Krievija varēs aiziet līdz Ziemeļjūrai vispār bez neviena šāviena. To homoseksuālisti nevēlas. Bet nav iespējams uzvarēt karu to tikai "atbalstot" un korumpējot jau tā pasaulē korumpētākās (pārliecinoši apsteidz Somāliju un pat Armēniju) valsts darboņus.

Atbildēt

skaidri jāapzinās,

11.02.2024. 17:58

»

Skaidri

jāapzinās, ka lielākā daļa aizbrauks


ASV un NATO karu Ukrainā zaudē

Atbildēt

Skaidri

11.02.2024. 14:13

jāapzinās, ka lielākā daļa aizbrauks....

Atbildēt

vicei klimaksa krīze hroniskā

10.02.2024. 23:20

»

Es ari lieku akcentu uz Suvalku koridoru

tur jau 500 ASV tanku Polijā...


,,vice-šmice,, tas kurš ,Pēteris Karlovs (Пётр Алексеевич Карлов) ir plānprātiņš !.!

Regresīvs "mākslinieks" , ar tukšu "būri" ,un milzīgām ambīcijām !

Tur pat psihiatra slēdziens,nav vajadzīgs , ,,vice-šmice,, ir дебил из дурки

Diemžēl darīšana ,ar čekas aģenta atvasi – čekistēnu !

Piemērots kadrs , vervēšanai , agenta segvaards ,,vice-šmuce,,! !!

Nav svarīgi , GALVENAIS,lai ir savējais , pilda pasūtījumu (arī kriminālo) ..

VĒLAMS , lai jaunais vadītājs būtu,tikpat stulbs , kā es ,,vice-šmice,, !!

Bet tas ,būs arhi GRŪTI , izpildāms !!!!

Atbildēt

vicei klimaksa krīze kārtējā

10.02.2024. 23:15

»

cionisms pāri visam

1913. gadā tika radīta FRS uz 99 gadiem...


vice-šmuce VDD provokators (tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки)

Jūs saprotat , ka mani sauc Pēteris Karlovs ,tas kurš “vice” .

Pēteris Karlovs ir krievs , Пётр Алексеевич Карлов (дебил из дурки) .. Tādi lūk ,brīnumi !

,,vice,, tas kurš Pēteris Karlovs (Пётр Алексеевич Карлов) ir plānprātiņš

Regresīvs "mākslinieks" , ar tukšu "būri" ,un milzīgām ambīcijām !

Tur pat psihiatra slēdziens,nav vajadzīgs , ,,vice-šmuce,, ir дебил из дурки

Diemžēl darīšana ,ar čekas aģenta atvasi – čekistēnu !

Piemērots kadrs , vervēšanai , agenta segvaards ,,vice-šmuce,,! !!

Lustrējams , kastrējams ,un maināms-nekavējoties !! .

Atbildēt

tu

10.02.2024. 23:14

»

Pfe

Tu nemelot arī kādreiz vari


smadzenes ieslēgt arī kādreiz vari? vai arī tev vairs nav ko ieslēgt?

Atbildēt

Atis Priedītis

10.02.2024. 17:11

»

!

publisko labak regulari trakumsergas preventivo posu cenas


Iespēja, ka Latviju centīsies glābt tie, kuri jau ir sazagušies miljonus un tie, kurus pašlaik slavina masu mediji ir ar nulles ticamību. Visi šie patreizējie bagātnieki un elki, pie pirmās izdevības no Latvijas aizmuks. Pat tie, kuriem cilvēki tic no visas sirds. Vienīgais ko cilvēki var darīt ir publiskot visu viņiem zināmo informāciju par šiem pseido patriotiem, tā ir vienīgā iespēja cerēt, ka vismaz dažiem sāks atmosties sirdsapziņa.

Atbildēt

Ir Nikolaja pēcteči

10.02.2024. 15:57

»

cionisms pāri visam

1913. gadā tika radīta FRS uz 99 gadiem...


Stāsts par cara ģimenes noslepkavošanu ir meli un dezinformācija.Gotorpas Goldšteinu Romanovu klans ir dzīvāks par dzīvu un tiem pieder 89,1% FRS,pārējiā daļa pieder pasaules bagātākajiem jūdiem.
Romanovi bija Maltas ordeņa Sv.Romas impērijas imperatori,Krievzemē nekādi cari nekad nav bijuši.

Atbildēt

cionisms pāri visam

10.02.2024. 15:41

»

fakts

Kamēr eksistē starptautiskais rabināts vai kominterne,kā nu kuram labāk patīk tikmēr nekada Nirnberga 2 nebūs,jūdi paši sevi netiesās.Arī Nirnberga 1 jūdi netika tiesāti,tikai viņu pakalpiņi


1913. gadā tika radīta FRS uz 99 gadiem!!!

Tie gadi beidzās 2012.gadā!!!!

FRS pamatā cionisti izraisīja divus pasaules karus, likvidējot liekās masas, izprovocējot konfliktus, lai usd būtu vērtīgs.

USD nav ASV nauda, bet FRS nauda, ko aizdod ASV un to kā kosmopolītu pasaules policistu izmanto pret tautām un valstīm.

ASV bankrotu izraisa politiski mākslīgi naudas lietu meustari no FRS starp Trampu un Baidenu.

FRS usd kā pasaules norēķinu vienība tika segta ar cara Nikolaja Ii zeltu uz ASV un Ķīnas impērijas zeltu uz ASV.

Ķīnas zelts atdots Taivānai.

Krievijas zelts nav atdots, tai vietā ir sankcijas. Jo nav Nikolaja Ii tiešā pēcnācēja. Par tādu caru uztaisīja Putinu. Bet cionists Putins uzmeta aizkulises- naudas lietu meistarus.

Ne jau finanšu ministri ko lemj.

Cionisti visticamāks pievāks Krievijas zeltu, Kominternes zekts tiem jau ir un pievāks Krimu un 6. ukrainas dienvidu apgabalus.

Aizkulišu naudas meistari grib ieiet jaunās valūtas norēķinu pasaulē un karam jāattīra Ukraina hasidu hazāriem no Maskavas, ASV un Izraēlas. Un jaunai norēķinu sistēmai jāsākas bija sen! Bet tagad atlikts uz 2025. gadu.

ASV prezidents netiks ievēlēts vispār, ASV bankrotēs.Cionisti ar aizkulišu naudas meistariem vienosies, arī ar Ķīnu. Digitālā nauda ar savu citu raksturu ir ceļā pie mums!

Atbildēt

aga

10.02.2024. 15:37

Atgādinu , šeit nav Krievija - Te ir klasiska PVN valsts. Mēs jau esam samaksājuši , lai nodokļu iekasētāji un pārdalītāji aizsargātu mūs no ienaidniekiem! Pretējā gadījuma lūdzu atgrieziet savas alagas valsts budžetā par pēdējiem 30 gadiem!

Atbildēt

Nu

10.02.2024. 14:46

»

Jukums

Nez ko tad tie krievi vēl joprojām nav izmetuši to ļeņinu iļjas dēlu no mauzoleja? Laikam jau tāpēc, ka latviešu strēlnieki viņu sargā:D


Tāpēc, ka atšķirībā no šī brīža režīma Latvijā, krievi nav vandāļi un, ar cieņu izturas pret savu vēsturi, gan pozitīvo gan negatīvo. Savukārt Latvijas režīms iznīcina vairāku paaudžu piemiņu, tā kā huņņu orda. Viņiem par to būs jāatbild, kādreiz. Tāpat kā viņu bērniem. latvijā ir ļoti daudz cilvēku, kas dzīvo ar vienu domu - sagaidīt to brīdi, ka varēs atriebties. Un pēc tam - kaut vai plūdi.

Atbildēt

Atis Priedītis

10.02.2024. 14:32

»

Viss gulags sen

ir nopublicēts un n-tie noziegumi,bet Nirnberga2 nav


Nekāda noziegumu cilāšana nenotiek. Notiek noziegumu noklusēšana. Gaismā tiek izcelti tikai tie noziegumi par kuriem praktiski nekāds sods nedraud. Noziegumi, kuru atklāšana sāktu atvērt cilvēku acis tiek pilnībā noklusēti, jo ar šiem noziegumiem ir saistīti cilvēki, kurus masu mediji ir padarījuši par elkiem un cilvēki joprojām nespēj noticēt, ka šie mākslīgi radītie elki bija spējīgi izdarīt arī ļoti lielas nelietības.

Atbildēt

fakts

10.02.2024. 14:30

»

Viss gulags sen

ir nopublicēts un n-tie noziegumi,bet Nirnberga2 nav


Kamēr eksistē starptautiskais rabināts vai kominterne,kā nu kuram labāk patīk tikmēr nekada Nirnberga 2 nebūs,jūdi paši sevi netiesās.Arī Nirnberga 1 jūdi netika tiesāti,tikai viņu pakalpiņi.

Atbildēt

Atis Priedītis

10.02.2024. 14:13

Latviešiem ir unikāla iespēja sākt pārvarēt bailes un sākt atklāti atcerēties visus noklusētos vēstures notikumus. Tā kā Latvija jau ir novesta līdz iznīcības robežas šis varētu būt pēdējais mēģinājums sākt glābt Latviju. Pat ja tas neizdosies, Latvija aizies nebūtībā ar apziņu - mēs darījām visu iespējamo lai Latviju glābtu. Šobrīd gan valdošā ir nostāja paspēt nozagt to, ko vēl ir iespējams nozagt un tad mukt vai nu uz kādu Rietumvalsti vai uz Krieviju. Es esmu tas naivais kurš regulāri publisko savas atmiņas pat neskatoties uz draudiem un ņirgāšanos. Mani vada apziņa, ka es tiešām esmu izdarījis visu iespējamo lai Latvija turpinātu pastāvēt.

Atbildēt

jautaajums

10.02.2024. 14:04

»

Jukums

Nez ko tad tie krievi vēl joprojām nav izmetuši to ļeņinu iļjas dēlu no mauzoleja? Laikam jau tāpēc, ka latviešu strēlnieki viņu sargā:D


Nez kāpēc "civilizētā" rietumu pasaule nepieprasa mauzoleja likvidāciju.Interesanti kāpēc?No krieviem tur nav atkarīgs nekas.
Turies pastalniek,tev ir sava valsts!

Atbildēt

Jukums

10.02.2024. 13:29

»

Nu

Krievi gan saka, ka pēc Latviešu strēlniekiem - Ļeņina apsardzes, Satversmes sapulces izdzenāšanas, sprostvienībām pie Perekopa, dzenot krievu zollīšus uz franču projektētās līnijas, latviešiem vēl pietiek nekaunības par okupantiem saukt krievus :) Bet tu, propagandas atrauga, neesi pilnvarots stāstīt...


Nez ko tad tie krievi vēl joprojām nav izmetuši to ļeņinu iļjas dēlu no mauzoleja? Laikam jau tāpēc, ka latviešu strēlnieki viņu sargā:D.
Un, kur tad nu vēl bez obligātās jeņķu piesaukšanas - tā kļuvusi par gandrīz vai obligātu krievu propagandas sastāvdaļu.

Atbildēt

Nu

10.02.2024. 13:02

»

Tev

Pamatīgs poļitmurlo galvā kipit


Vispār jau nē. Ja rēķinām, ka vairāk kā 60% Dievzemītes populācijas (tur ir ganlatvieši, krievi, ukri, čečeni, armēņi, azerbaidžāņi, gruzīni un kas tik vēl ne, izņemot libānieti) ir iedzīti puspagrīdē, ar aizbāztu muti un ierobežotām ekonomiskās darbības iespējām. Kas rezultējas ar ļoti loģisku pieņēmumu, ka jebkuras jukas, kuras novedīs pie varas un īpašumu pārdales ir tikai apsveicamas. Un arī ierēdņi, izņemot sasmērējušos, pat nemēģinās pretoties. Tautai nav motivācijas. Latviju par pievākt bez pretestības jebkurš, kuram ir interese.

Atbildēt

Nu

10.02.2024. 12:43

»

Latvija - neizdevusies valsts

Vai ne jūs, bēgot no PSRS, no katra gludekļa sludinājāt, ka nu tik mēs, būdami gudrāki, čaklāki un visādi citādi labāki par krieviem, uzbūvēsim tāāāādu superlatviju, tādu Austrumeiropas Šveici? Un? Kur ir


Veļikije Vasjuki. Kaut kas taču šiem bija jāsludina, bet konsultantu nebija. Toties Zelta teļu izlasījuši bija visi (vismaz filmu noskatījušies). Dievzemītē tagad darbojas jau trešā politiķu paaudze, kura par rokasgrāmatām politiskajā darbībā izmanto Ilfa un Petrova darbus. Tāda nacionālā īpatnība.

Atbildēt

Nu

10.02.2024. 12:37

»

Jukums

Tā ļoti īsi sakot - krievu vatņiki, dažāda kalibra krievu propagandisti, ideologi, polittehnologi, medvedjevi, putini, lavrovi utt - variet necensties, pat ja izlīdīsiet vai no ādas ārā, jūs nevienu latvieti nepārliecināsiet! Latviešiem jau sen ir izstrādājusies tāda, kā dabīgā imunitāte pret šo krievu...


Krievi gan saka, ka pēc Latviešu strēlniekiem - Ļeņina apsardzes, Satversmes sapulces izdzenāšanas, sprostvienībām pie Perekopa, dzenot krievu zollīšus uz franču projektētās līnijas, latviešiem vēl pietiek nekaunības par okupantiem saukt krievus :) Bet tu, propagandas atrauga, neesi pilnvarots stāstīt par latviešu pārliecināšanu, jo par latviešiem tu zini tikai tik daudz, cik tev ar karotīti ielej mutē, jeņķa ekskrement.

Atbildēt

Jukums

10.02.2024. 12:32

Tā ļoti īsi sakot - krievu vatņiki, dažāda kalibra krievu propagandisti, ideologi, polittehnologi, medvedjevi, putini, lavrovi utt - variet necensties, pat ja izlīdīsiet vai no ādas ārā, jūs nevienu latvieti nepārliecināsiet! Latviešiem jau sen ir izstrādājusies tāda, kā dabīgā imunitāte pret šo krievu propagandu un tā drīzāk izraisa tikai vāji slēptu smīnu!
Ja kādam patīk tas russkijmira bardaks, mūžīgais naids, dēvējot visus apkārtējos par fašistiem, nacionālistiem utt, ja kāds vēlas dzīvot mūžīgā atpalicībā un puskriminālā vidē - ceļš uz matušku ir vaļā! Varat droši piebiedroties mamikiniem, aijo benešiem un līdzīgiem eksemplāriem!

Atbildēt

karš ir iespējams

10.02.2024. 12:03

»

Latvija - neizdevusies valsts

+100


rinka tak draudēja, ka liegs Krievijai pieeju Baltijas jūrai. Nezin, vai viņš pats saprot, ko runāja. Neviens uz to vispār nereaģēja, jo viņu neviens par pilnu pasaulē neņem, bet signāls bija- mēs esam lieli un vareni, mēs bloļkēsim Krieviju.

Atbildēt

idioti te ir pilns

10.02.2024. 11:59

»

Es ari lieku akcentu uz Suvalku koridoru

tur jau 500 ASV tanku Polijā...


Putins nevienam neko neatdāvinās. Un vajag aizmirst domas par Kaļiņigradas blokādi. Tas uzreiz izraisīs 3.pasaules karu. Latvija divos pasaules karos jau ir pieteikoši cietusi. Karot gribētāji lai brauc uz Ukrainu.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

10.02.2024. 11:50

»

Nav saprotams

tikai,kāpēc tu te slīkstot gadiem ilgi sūdos,vēl neesi nonācis Sorķīra Rajā


Vai ne jūs, bēgot no PSRS, no katra gludekļa sludinājāt, ka nu tik mēs, būdami gudrāki, čaklāki un visādi citādi labāki par krieviem, uzbūvēsim tāāāādu superlatviju, tādu Austrumeiropas Šveici? Un? Kur ir?

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

10.02.2024. 11:15

»

Krievijas laika ziņas

vairs nav no Vladivastokas līdz Barselonai


Turpini vien sildīt ieskābušo propagandas zupu! Potēšanās rezultātā vēl nenonāvētie penzionāri noticēs! :)

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

10.02.2024. 11:14

»

tiešām?

Tev taisnība, ka hunta ir teroristiska pret tautu vispār...


Tad kāda suņa pēc bija vajadzīga "dziesmotā revolūcija" vispār? Kāda suņa pēc bija vajadzīgs "valstiskums"? Lai dzīvotu vēl lielākos mēslos nekā iepriekš? Apbrīnojama loģika. :)

Atbildēt

Tu

10.02.2024. 10:42

»

Latvija - neizdevusies valsts

neviens sen netic...


redzi tikai savu baiļu projekcijas ...dumiķi.

Atbildēt

Es ari lieku akcentu uz Suvalku koridoru

10.02.2024. 10:27

»

karš ir iespējams

Karš ir iespējams, ja tiks relaizētaai Landsbegisa draudi bloķēt Krievijai pieeju Kaļiņingradai un mūsu netardicionāli orentētā preža draudi liegt pieeju Krievijai Baltijas jūrai, kas sauacas Krievijas blokāde. Tad gan būs casus belli un uz to atbildētu jebkura sevi cienoša valsts. Kā no tā izvairīties...


tur jau 500 ASV tanku Polijā

bet!

slepenajos miera līgumos starp Zeļenski un Putinu Stambulā var būt šis jauājums atrisināts


kā?

Krievija atdāvina Kaļiņingradu ar labas gribas žestu cionistu interesēs

Tieši tāpat cionists Nedvedevs Norvēģijai uzdāvināa lielas Krievijas platības

Kremlī ir cionisti un cionistu lobiji

Atliek Seļenskim izdot rīkojumu ar likuma spēku - atslepenot miera līguma dokumentus starp Pcionistu nacistiem žīdiem putinu un zeļenski

Bet jautājums paliek - liekie cilvēku miljardi

Jaunajā valūtas sistēmā pasaulē vērtība būs informācijas kodi un gudvils

kas ir “gudvils”? Tās ir īpašas intelektuālas spējas.

Atvasinoties no “good and will”.

Iespēhams ka no miljardiem palīdzēs atbrīvoties PVO ar vakcināciju, jo kovidafēra izgāzās. Bija paredzēts, ka nomirs 60 procenti.

Atbildēt

karš ir iespējams

10.02.2024. 10:14

»

Latvija - neizdevusies valsts

Vakar noskatījos gandrīz visu. Galvenais priekš manis - Krievijai nav interešu mūsu teritorijā. Tautas valodā runājot, krieviem tāda Latvija nafig nav vajadzīga. Vienīgais gadījums, kad realizēsies "mēs būsim nākošie pēc Ukrainas" propagandistiem tik mīļais scenārijs, būs tad, ja notiks uzbrukumi KF...


Karš ir iespējams, ja tiks relaizētaai Landsbegisa draudi bloķēt Krievijai pieeju Kaļiņingradai un mūsu netardicionāli orentētā preža draudi liegt pieeju Krievijai Baltijas jūrai, kas sauacas Krievijas blokāde. Tad gan būs casus belli un uz to atbildētu jebkura sevi cienoša valsts. Kā no tā izvairīties- neļaut tādiem iediotiem izraisīt karu, jo paši jau viņi nekaraos, bet pirmie aizbēgs uz ASV.

Atbildēt

tiešām?

10.02.2024. 10:11

»

Latvija - neizdevusies valsts

neviens sen netic...


Tev taisnība, ka hunta ir teroristiska pret tautu vispār.

Bet kur tā nav? Varbūt smirdošajā rašā ir labāk? Tad dodues tur.

Lapsas kungu “oseņila misļ”, ka kozjoli un leviti necēla žogu, bet ceļ cietumu un varas iestādes jaunas. Faktiski viņš tikai nepateica, ka Latviju puektā kremļa kolona jau pārņēmusi.

Un kas no tā? Tauta to ietekmēt nevar, valstis atmirst kā institūcijas un slepenība ir vērtīgāka par reklāmu.

VDD un SAB pentagonus, cietumus ceļ Latvijā citādākdomājošo protestantu dēļ. Zelta miljarda dēļ. Un globālo korporāciju interesēs, pārejā uz jauno pasaules norēķinu kārtību.

Visticamāk, ASV sabruks, ASV parāds FRS tiks nodzēsts, ne Tramps, ne Baidens netiks ievēlēts, bet cionisms var gūt iespaidu Eiropā un Krievijā ar digitālo naudu aizkulišu Vatikāna Maltas ordeņa padomē.

Jautājums, kā tiks likvidēti miljardiem cilvēku. Cik ātri un kā. Cionistu sarkanā kibuca interesēs sazobē ar Ķīnas sarkaniem, ZKorejas diktatūru.

Pēc būtības augoņu ir daudz - Baltkrievijas - ķīnas atbalstītais, ZKoreja, Kremlis… Ar vienu bumbu nepietiktu uz visiem.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

10.02.2024. 09:35

»

tev kreļa trolli

neviens sen netic


neviens sen netic

Toties jūs esat kārtējo reizi bagātīgi noķēzījušies no vidukļa uz leju ar saviem "Krievija mūs okupēs", "mēs būsim nākošie pēc Ukrainas" utt. Šis ir tieši tas, uz kā balstās pašreizējās varas iespējas netraucēti zagt, pieņemt prettautiskus likumus, stiprināt totalitārismu. Tās ir ierindas latvieša bailes no lāča, kas ļauj NATO un viņu sešiniekiem šajā teritorijā darīt visu, kas vien prātā ienāk. Es saprotu jūsējo uztraukumu par to, ka kādā dienā šīs bailes, uz kurām ir būvēta visa iekšpolitika un ārpolitika 30+ gados, kādu dienu pazudīs, jo tad latvietis sāks uzdot jums neērtus jautājumus un meklēt uz tiem atbildes. Un tādi kā es darīsim visu, lai šī diena pienāktu pēc iespējas ātrāk, jo tas ir pirmais un šobrīd galvenais priekšnoteikums tam, lai Latvijai un tās sabiedrībai parādītos kaut jel kādas cerības uz izdzīvošanu un gaišu nākotni.

Atbildēt

Lapas:    6   5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: