Menu
Pilnā versija
Foto

Skaidro naudu atņems visiem un medicīnu - trūcīgajiem

Arnis Kluinis, Neatkarīgā · 20.06.2023. · Komentāri (57)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Baskāji

23.06.2023. 01:00

Es tikko nopirdos. Tāpēc,ka iedzēru šņabi. Bet tev pat baskāji krievu Maskavas deģenerāt,nav pirdienu. Jo ēd kakas un bezdi visur,pat gultā ar sievu...kurai tas nepatīk,bet tik daļēji patīk,jo ir tāda pat dzīvniece. Vai ne? Visi ir tuvāk,nekā izliekas krivijas čort.

Atbildēt

Baskājainam

23.06.2023. 00:49

Kā atnāci šeit iekarot,tā arī nosprāgsi. Bez murgiem,tikai suverinetāte,neatkarība mums latviešiem atlikusi ar valsts LR atjaunošanu. Protams,pēc velna radītās valsts likvidācijas Krievijas. Ar jums baskājiem nīststo ASV protams.

Atbildēt

Maskavas fans

22.06.2023. 00:28

»

Latiš

Maksājot nodokļus šai"valstij" tu apzodz ģimeni un baro pie siles esošos noziedzniekus


Tas gan desmitniekā. Maksājam par jūsu krievu "atjaunoto" LR. Uzturam visus krievu okupantus. Nodrošinam krievu sadistiem čekistiem,militāristiem un krievu mira sadistiem pensijas,sociālo paketi,ceļus,infrastruktūru,medicīnu..ļaujam darboties policijā,šiverēties par prokuratūru,cietumu sistēmu un visbeidzot nagla VDD,čekas pēctecības kantoris ar nomainītu nosaukumu un izkārtni uz durvīm. Kas uztur Latvijā Maskavas totalitāro varu. Tiesās,tiesneši aģenti,deputāti tikaai aģenti ietekmes. Banķieri,biznesmeņi,kriminālā pasaule saražoti jau tik daudz "autoritātes " kas gaida tikai fas,lai sāktu atkal latviešu tautas aplaaupīšanu,teroru un noslepkavošanu .
Jūs krievu izdzimteņi,taču neesat cilvēki. Paši nekad nedzīvojat un citiem neļaujat dzīvot.
Tikai pēc LR neatkarības atjaunošanas un jūs visus tiesāšanas ar cietumsodu...un deportāciju,šeit,šinī zemē sāksies izaugums ekonomiskais un tālāk sociālais.

Atbildēt

Latiš

21.06.2023. 18:16

»

?

Kur maksā aploksnēs? Zinu daudzus vienkāršā darba strādniekus, nevienam nekur aploksnē nepiemaksā


Maksājot nodokļus šai"valstij" tu apzodz ģimeni un baro pie siles esošos noziedzniekus.

Atbildēt

Letiņš

21.06.2023. 17:52

»

pag

Jums nepatīk Latvijas krievu skolas? Jums tur slikta izglītība? Tad ejiet uz latviešu skolām


Salīdzinot ar KF skolām, LV izglītība ir tik slikta, ka Krievijā ar mūsu izglītību tikai sētniekos!

Atbildēt

!

21.06.2023. 17:48

»

Darītājs

Tajā laikā bija gan. Skaļā kokvilnas lieta, ikru, dimantu lietas, utt


Tā bija valsts mantas izzagšana. Ēnu ekonomika ir, kad ražojot nemaksā nodokļus. Spekulācija arī nav ēnu ekonomika! Tā ir spekulācija! Kas ir vai nav atļauta.

Atbildēt

Darītājs

21.06.2023. 11:45

»

Domātājs

Kāda ēnu ekonomika bija Padomijas laikā? Spekulācija, kas bija kriminālsodāma? Piemājas dārzā varēji audzēt un pārdot tirgū ko gribi


Tajā laikā bija gan. Skaļā kokvilnas lieta, ikru, dimantu lietas, utt.
Spekulācijām arī īpaši pievērsa uzmanību. Kaut vai Teikmanis, Levita sekretārs, piesprieda sodus ar brīvību atņemšanu.

Atbildēt

noverojums virtualaja telpa

21.06.2023. 10:52

ieredni Latvija neievero valsts valodas likumu,sakusi saviem valsts instituciju portalu nosaukumiem likt klat pielikumu,, gov,, !kads sakars latvijas valsts institucijam ar anglicismiem,jeb kads sakars latvijas valsts institucijam ar liellopiem.

Atbildēt

nevozmoznaja misija

21.06.2023. 10:48

»

nu tad

čemodan, vokzal, rossija un visas problēmas paliek pagātnē


tavejie nosaukumu ,,vokzal,, nakts melnuma norava,vagonus un lokomatives pardeva ,bet lokomotivju masinistus atlaida no darba !

Atbildēt

IM

21.06.2023. 10:38

Darītājiem ir kirdik. Muldētāji vairojas nedomājamā ātrumā un visiem viņiem gribas labi paēst. Kas tad šos baros ja ne tie darītāji kas vēl turas uz ūdens. Piekārs tiem vēl nodokļus, un daudzi vēl aizies pa burbuli. Bet muldētāji tik vairosies un viņu apetīte tik augs. Kā tas viss var funkcionēt absolūti nav saprotams?

Atbildēt

pag

21.06.2023. 10:31

»

Letiņš

Sliktā Latvijas izglītība


Jums nepatīk Latvijas krievu skolas? Jums tur slikta izglītība? Tad ejiet uz latviešu skolām.

Atbildēt

jautājums

21.06.2023. 10:30

»

Monarhists

Ne jau visi var atļauties desas! Cilvēki brīvdienās cep pankūkas, tas ir daudz lētāk! Kad ir švaki ar pārtiku un komunālos samaksāt arī ir grūti, tad par darbu valsts un tautas labā, nav laika domāt! Un tādu kam nav laika prātot, esot 75% Latvijā dzīvojošo, pēc statistikas


Tas laikam ir jautājums par attieksmi...par katra dzīves vērtībām....Liela daļa latviešu 18-19.gs cīnījās par savas tautas interesēm...bez visām desām..Par pankūkām: Tas ir pilnīgi normāls ēdiens...Un vēl-varbūt mazāk vajag tērēt naudu alkoholam un greznām bet nevajadzīgām lietām, kā piemēram-Dziesmu svētku apmeklējumiem, auto, utt, tad naudas pietieks ar pārtikai..

Atbildēt

latviijec

21.06.2023. 10:27

»

Letiņš

Sliktā Latvijas izglītība


izglitiba visiem viena: Ta nevar vieniem traucet, citiem netraucet.

Atbildēt

Monarhists

21.06.2023. 10:17

»

jautājums

Vai Tu pats un cilvēki strādā desas, vai valsts un tautas labā????Desas dēļ strādā imigranti


Ne jau visi var atļauties desas! Cilvēki brīvdienās cep pankūkas, tas ir daudz lētāk! Kad ir švaki ar pārtiku un komunālos samaksāt arī ir grūti, tad par darbu valsts un tautas labā, nav laika domāt! Un tādu kam nav laika prātot, esot 75% Latvijā dzīvojošo, pēc statistikas.

Atbildēt

Monarhists

21.06.2023. 09:44

»

404

Toties pa to laiku pamazām atgriežas arī bijusī baltvācu muižniecība: "Fon Rozenu dzimtas pēctecis vēlētos atgūt Lielstraupes pili. Notikumiem līdzi seko arī 'Netflix'. Vēl vairāk - "13. gadsimtā Lielstraupes pils pirmo reizi minēta dokumentos. Šī dzimta gandrīz vienmēr saimniekojusi Liestraupes pilī...


Cerība ir, ka nākotnē būs kārtība! Strādās pie barona, barons par to dos pārtiku, māju kur dzīvot, saslimsi -- atsūtīs ārstu, kurš iedos zāles, mājās būs vajadzīgs liels remonts -- barons palīdzēs! Vecumdienas arī nebūs jāpavada veco ļaužu pansionātā( nabagmājā), barons no mājas ārā nedzīs, bet liks vēl taviem pēcnācējiem parūpēties par tevi, ja pats vairs nevarēsi, badā arī neatstās!
Visas sociālās garantijas, kādas nav bijušas pēcāk, ne pie vienas varas!

Atbildēt

!

21.06.2023. 09:34

»

Hgf

1939 baltvācieši nebija spiesti izceļot no Latvijas. Latvijā viņiem bija visas tiesībās kā jau Pilsoņiem. Nekāda terora nebija. Kā piemēram šodien notiek krievu terors pret latviešiem...


Sliktais Putins, ne tikai savus krievus sauc, bet visus labi izglītotos, kam nepatīk dzīvot ar pederastiju pārņemtajos rietumos, kur valda sātanisms.
Vācieši jau vesalu ciematu iekārtojuši Donas guberņā.
Tā ka nesatraucies,bet padomā, ja Tev izglītība atbilst prasītajam!

Atbildēt

vv

21.06.2023. 09:27

»

Hgf

1939 baltvācieši nebija spiesti izceļot no Latvijas. Latvijā viņiem bija visas tiesībās kā jau Pilsoņiem. Nekāda terora nebija. Kā piemēram šodien notiek krievu terors pret latviešiem...


Kāds krievu terors, vieni latvieši vadošos amatos, pilnas valsts iestādes ar latviešu ierēdņiem, teros ir latviešiem no latviešiem, par krieviem vispār nav ko runāt, kriev i visus melnos, slikti apmaksātos darbus strādā

Atbildēt

vv

21.06.2023. 09:23

"ka labāk maksāt šiem ierēdņiem algu par nestrādāšanu nekā par strādāšanu", precīzi, valsts iestādēs nedrīkst strādāt ātri, censoņiem kas uzsākuši darbu valsts iestādēs un nezin ka jāvelk viss iespējami lēnāk, vienas dienas darbu jāsadala uz mēnesi, aizrāda, ka nevajag steigties, var pat atbrīvot no darba, un tas nav nekāds feiks, tā ir realitāte, bet uzņēmējiem ir jāuztutr šie nevienam nevajadzīgie plānā galdiņa urbēji, valdošai varai tie ir izdevīgi, jo vēlēšanās no viņiem saņems balsis, un šie ierēdņi saņem labas algas un citus bonusus, par kuriem privātie var tikai sapņot. Šlesers solija nomazināt ierēdņu bandas un grupējumus, bet kaut kā nemana.

Atbildēt

Hgf

21.06.2023. 08:36

»

404

Toties pa to laiku pamazām atgriežas arī bijusī baltvācu muižniecība: "Fon Rozenu dzimtas pēctecis vēlētos atgūt Lielstraupes pili. Notikumiem līdzi seko arī 'Netflix'. Vēl vairāk - "13. gadsimtā Lielstraupes pils pirmo reizi minēta dokumentos. Šī dzimta gandrīz vienmēr saimniekojusi Liestraupes pilī...


1939 baltvācieši nebija spiesti izceļot no Latvijas. Latvijā viņiem bija visas tiesībās kā jau Pilsoņiem. Nekāda terora nebija. Kā piemēram šodien notiek krievu terors pret latviešiem.
1939 gadā Hitlers sauca vāciešus visā pasauleē,atgristies Vācijā. Repatreēties. Ko viņi arī izmantoja.
Krievijas okupanti šodien arī varēja izmantot tādu pašu iespēju. Jo saimnieks un gēnijs Putins arī taču sauc visus krievus uz mātušku laimes zemi..vajadzzīgi karavīri..mātītes lai dzemdētu jaunus bērnus,karavīrus,vergus.
Laimīgu ceļu...

Atbildēt

Jaunā Jeruzaleme

21.06.2023. 06:11

»

Žoržs Soross

gribat vai negribat bet latvijas teritorija tiek iekljauta Lielhazarijas kaganata ar galvaspilsetu Kijeva. Tagat prieksvakars un sagatavoshanas sikumi


Ar galvaspilsētu Konstintanopole. Bet Kijevu un nelielu Ukrainas daļu atstās “nacistiem” - ukraiņu tautai, kas paliks pāri no Ukrainas. To piespiedīs parakstīt sliktu līgumu ar Krieviu. Zeļenskis dzīvos vecajā Izraēlā kā miljardieris. Putina dubultnieku nogalinās. Inkins ar Si vienojušies iesaldēt Ukrainas karu, sagatavoties Taizemes konfliktam.

Juaņa pret žīdu usd naudu pasaulē. Kompromiss - pasaules pūļa likvidācija, ekonomikas transformācija uz digitālo naudu.

Latvijā VID, FID un ELT terors. Pa kempingiem jau braukā VID un FID aģenti.

Tirdznieciba, pakalpojumi, būvniecība. VID kontrolē pircēju pirkumus caur kases aparātiem un SS.com.

Atbildēt

Žoržs Soross

21.06.2023. 04:18

gribat vai negribat bet latvijas teritorija tiek iekljauta Lielhazarijas kaganata ar galvaspilsetu Kijeva. Tagat prieksvakars un sagatavoshanas sikumi.

Atbildēt

404

20.06.2023. 22:41

»

izcilības pārskats

Vidējais latvietis, rēķinot pēc iedzīvotāju skaita un ekonomikas lieluma, kijivijas atbalstīšanai tērē daudzreiz vairāk nekā vidējais amerikānijietis vai vidējais vācijietis


Toties pa to laiku pamazām atgriežas arī bijusī baltvācu muižniecība: "Fon Rozenu dzimtas pēctecis vēlētos atgūt Lielstraupes pili. Notikumiem līdzi seko arī 'Netflix'. Vēl vairāk - "13. gadsimtā Lielstraupes pils pirmo reizi minēta dokumentos. Šī dzimta gandrīz vienmēr saimniekojusi Liestraupes pilī, līdz pat 1939. gadam, kad fon Rozeni bija spiesti izceļot uz Vāciju" [delfi.lv] Pēc bijušo muižnieku piespiedu izceļošanas, kādu laiku tai pilī bija dzērāju profilaktorijs, kurš vairs neesot aktuāls.

Atbildēt

Kāpēc muļķi iestājas pret ekonomikas daudzveidību?

20.06.2023. 21:35

»

Veto

Varbūt jāsāk ar "profesora" Saukas pētījumu analīzi? Banku apmaksāts pētījums, kurš balstīts uz subjektīvu "uzņēmēju" aptauju, kur šie fantazē, cik tad liela tā ēnu ekonomika varētu būt...


Jo nezin, kas ir ekonomika. Ai no tās kaut ko jēdz Jaunzeme vai Ašeradens, Kariņš? Viņi imitē darbu.

Viņi aizņemas 2 miljardus katru gadu. Lai turpina izlikties! Šī valsts irnolemta ūtrupei un katrs cīnās pats par izdzīvošanu.

Atbildēt

Veto

20.06.2023. 21:20

Varbūt jāsāk ar "profesora" Saukas pētījumu analīzi? Banku apmaksāts pētījums, kurš balstīts uz subjektīvu "uzņēmēju" aptauju, kur šie fantazē, cik tad liela tā ēnu ekonomika varētu būt.
Jau pasen šo pieeju ir atzinuši par nevalidējamu, tā vietā pārejot uz reālu skaitļu analīzi, proti, apgrozījumiem, IKP, importu-eksportu, algu līmeni, izdevumu līmeni un tā tālāk, nevis prastu papļāpāšanu par tematu.

Atbildēt

JKL

20.06.2023. 21:14

Tas labi: par to visu jau kā gadu te rakstīja komentos. Beidzot tie ir sadzirdēti.

Atbildēt

Huļi bļoda netīra

20.06.2023. 20:36

»

To sauc par “ekonomikas transformāciju”

1. Slepkavot ekonomiku visos veidos...


Perfekti raksturots *tekošais moments* !Kur mazā, efektīvā mūsu valsts pārvalde?

Atbildēt

fakts

20.06.2023. 19:34

»

nodokļu zagļi nav trūcīgi

alga aploksnē, pabalsti,viss par velti


Deputāti un augstākā ierēdniecība tiešām nav trūcīgi.

Atbildēt

?

20.06.2023. 19:29

»

nodokļu zagļi nav trūcīgi

alga aploksnē, pabalsti,viss par velti


Kur maksā aploksnēs? Zinu daudzus vienkāršā darba strādniekus, nevienam nekur aploksnē nepiemaksā!

Atbildēt

nodokļu zagļi nav trūcīgi

20.06.2023. 19:15

alga aploksnē, pabalsti,viss par velti

Atbildēt

IM

20.06.2023. 19:05

Naudu atņems visiem, medicīnu trūcīgajiem? Trūcīgajiem laikam domāts miesās trūcīgajiem. Nu bet protams! Kam vergam vajadzīga nauda un kam miesās trūcīgam vergam medicīna? Ēnu ekonomika neiespējama.

Atbildēt

Domātājs

20.06.2023. 18:58

Kāda ēnu ekonomika bija Padomijas laikā? Spekulācija, kas bija kriminālsodāma? Piemājas dārzā varēji audzēt un pārdot tirgū ko gribi!
Paskaidrojiet man nepotētajam. Citādi es domāju, ka cilvēki masveidīgi sajūk prātā.

Atbildēt

izcilības pārskats

20.06.2023. 18:42

»

vel dzivajiem barikadniekiem

redziet pie ka noveda nacionalkomunistu valsts apversums 4 maija


Vidējais latvietis, rēķinot pēc iedzīvotāju skaita un ekonomikas lieluma, kijivijas atbalstīšanai tērē daudzreiz vairāk nekā vidējais amerikānijietis vai vidējais vācijietis.

Atbildēt

Negribas kliegt!

20.06.2023. 18:31

»

Gribas kliegt

Šitā VIDistiem nekas nesanāks , nemāk atšķirt celoņus no sekām. Ja nezināt , paprasat kaut Krištopānam! Un visuzticamākie ir vecs suns un skaidra nauda


Plāns sarakstīts labs, kā apkarot alternatīvo ekonomiku.

Tik labi uzrakstīts, ka neizdosies. Tas ir labi. Jo, ja alternatīvo ekonomiku iznīcinās, vai mazinās, apgrozībā būs tikai banku kredītu nauda un niecīgās pensijas plus Eiropas fondu nauda ekonomikas sildīšanai. Ar to ir par maz, lai ekonomika attīstītos. Jo mērķis ir to slepkavot, valsti novest ūtrupē, izpārdodot valsts uzņēmumus Ņujorkas žīdu biržā.

Atbildēt

To sauc par “ekonomikas transformāciju”

20.06.2023. 18:26

1. Slepkavot ekonomiku visos veidos;

2. Ar sodu sistēmu atbrīvot privātpersonas no vēlmes nodarboties ar uzņēmējdarbību;

3. Ar sodīšanu atbrīvot privātpersonas no “brīviem naudas resursiem”, kurus varētu ieguldīt uzņēmējdarbības attīstībā;

4. Uebiedēt medijis ar valsts teroru ikvienu, kas pretosies huntas plāniem slepkavot ekonomiku;

5. Ar teroru panākt, ka cits par citu ziņo “valsts veļasmašīnai”, kas caur VID atmazgā Pasaules bankas aizdoto, svaigi izlaisto naudu baz seguma.

Izklausās neticami, bet Paaules Bankai atdotie aizdotās naudas augļu procenti ir Latvijas VID atmazgātā ēnu ekonomikas nauda.

Atbildēt

Koka rublis

20.06.2023. 18:11

»

Gribas kliegt

Šitā VIDistiem nekas nesanāks , nemāk atšķirt celoņus no sekām. Ja nezināt , paprasat kaut Krištopānam! Un visuzticamākie ir vecs suns un skaidra nauda


Ja uz to skatās no kolaboracionistu pozīcijām, tad jā, jāprasa kādam no sarkanajiem lielzagļiem.

Atbildēt

pietiek.skapja plānprātiņš demences invalīds ŽH

20.06.2023. 18:05

»

yes

ierednu specalgam vajag pievienot ierednu specveikalus un ierednu specslimnicas


Ļoti talantīgs un ģeniāls komentārs! Man tikai ģeniāli talantīgas pļutkas izdodas! Jo neko citu nekad nemācēju un nespēju, tikai pļutkoju kā plānprātiņš. Paldies par man izrādīto uzmanību! Cenšos cik varu! Tad nomainu piepļūtītos pamperus un turpinu spiest savas pļutkas, atkal cenšos cik varu! Un tā katru dienu. 👍👍👍👍💪

Es, plānprātiņš ŽH, tik skapī ierau no plastmasnieka un iesten te!
Aumež darbinu savu talantīgo pļutku ventilatooru!:)😂

Atbildēt

pietiek.skapja plānprātiņš demences invalīds ŽH

20.06.2023. 18:03

»

nu tad

čemodan, vokzal, rossija un visas problēmas paliek pagātnē


Kāda tev transekzuālā orjentācija? Man patīk vīr.dz. no 8+ līdz 98+ gadi. Passīvaiz esu tagat.

Atbildēt

Marss

20.06.2023. 17:54

Sākumā vajadzētu VID attīrīt no korumpantiem, reketieriem . Kur šīs iestādes darbiniekiem dārgas mašīnas, mājas , bagāti vecāki, nekustamie īpašumi ārzemēs?. Vadība piesedz un atbalsta.

Atbildēt

lauķis

20.06.2023. 17:22

»

!

Krievija skaidras naudas lietosanas aizliegums nepastav


Nu,nu,ar ko tad Krievzemes pārvaldnieki atšķiras no citu koloniju pārvaldniekiem?

Atbildēt

nu tad

20.06.2023. 17:04

»

!

Krievija skaidras naudas lietosanas aizliegums nepastav


čemodan, vokzal, rossija un visas problēmas paliek pagātnē.

Atbildēt

nain

20.06.2023. 16:55

»

Ziedojiet ziedojiet

Varētu padomāt,ka nav specveikalu un specslimnīcu ar specdakteriem


"dakteri" tagad arī VALODNIEKU KASTĀ---tiešām specdakteri?!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: