Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

mona

12.06.2014. 20:37

RUNGAINIS TĀPAT KĀ NAUDIŅŠ, ŠLESERIS MAINĪJIS UZVĀRDU UN VISU LAIKU PUBLISKI TĒLO PĀRGUDRO, BESĪ..

Atbildēt

Rengulis

09.06.2014. 18:54

Nu tas gan ir "investīciju baņķieris" :D:D!!!

Atbildēt

sise

09.06.2014. 14:08

nu Reiram jau arī oficiāli nekas nepieder....

Atbildēt

Dagnija

09.06.2014. 13:30

Varbūt kāds var paskaidrot, kāpēc valdībai jāalgo kaut kāds apšaubāms mākleru kantoris (Rungainis tak savu laiku bija nekustamo īpašumu uzpircējs un pārdevējs), lai kārtotu valstiski svarīgas lietas. Valdības rīcībā (pie Ministru Kabineta) taču ir visvisādi juristi un juriskonsulti. Ar ko tie nodarbojas? Kāpēc tie nevar kārtot, piemēram, airBaltic un Liep.Metalurga problēmas?

Atbildēt

zj

09.06.2014. 11:50

»

GHK

No teksta nav saprotama viena lieta - kāpēc par kaut ko sliktu tiek uzskatīta virsrakstā minētā uzņēmuma īpašnieku maiņa, kas notikusi ...'paklusām'. Vai tas ir kaut kas slikts? Cik esmu novērojis, uzņēmumu īpašnieku maiņa parasti nenorit 'skaļi', vienkārši UR iesniedz dokumentus, bet skaļi pasākumi...


Šajā gadījumā īpašnieku maiņa varētu nozīmēt "galu nokopšanu" sakarā ar kādu lielu projektu sekmīgu pabeigšanu. Un, iespējams, citu projektu sākšanu. Jo personālijas līdzekļu avotiem mainās. Jāsāk no tīras lapas. Uzvārdu maiņa jau ir noiets etaps (no Melbārža uz Rungaini).

Atbildēt

gevijs

09.06.2014. 09:58

re cik daudz saviesušies šie dombrovska siles strebēji bet mēdiji nesauc īstajos vārdos un noklusē ...

Atbildēt

Vidzemes šakālis

09.06.2014. 08:56

»


Jūs izrādāt, nevis es, necieņu komentātājiem vispār - dzēšot komentārus, jo nespējat paciest citādu viedokli, neļaujat ar to iepazīties citiem komentētājiem, kas, iespējams, vēlētos izteikt savu viedokli..

Palaikam atkārtājot kādu komentāru, kas nav ne cieņu aizskarošs, ne naidu kurinošs, ne citādi likumu pārkāpjošs, šai tēmai, KAS KOMENTĀRĀ, tiek pievērsta pastiprināta sabiedrības uzmanība ar mērķi komentārā skartās problēmas risināšanai.. kas nav viegls ceļš..

Procesuāli Jūs ierobežojat vārda brīvību - vārda brīvība nav tikai vienreizēju, Jums interesantu komentāru publicēšana, bet brīvība savu komentāru atkārtot, komentāru, kas nepārkāpj likumu..

Problēma ir citur, ko šoreiz mēģināt nomaskēt ar komentāra dzēšanu. Saskaņā ar likumu Jūs esat atbildīgi arī par komentāriem, to saturu, ja šāds komentārs, kas tikai varētu būt tulkojams kā pretrunā ar likumu, vai kādas valsts iespējamām interesēm, kuras tikai varētu tikt tulkotas kā aizskartas, ir jūsu portālā.. Šādas pazīmes saskatāmas komentārā, ko dzēsāt..

Ņemot vērā, ka neesat pilnībā brīvs portāls, lai kā sevi kā tādu reklamētu, un nespējat arī augt, pārvarot likumu robežas sabiedrības attīstības interesēs, Jūs atpaliekat un tad paliekat klaču un "netīras veļas mazgāšanas" līmenī, tādēļ, L.L. vārdiem runājot - "viss girsā!". Ar aizbildināšanos par kaut kādas „necieņas izrādīšanu”, Jūs mēģināt sevi vnk attaisnot, jo neko nespējar likt pretī – kā vienīgi IZDZĒST!

Jau šoreiz, dzēšot tikai vienu reizi manu komentāru, Jūs mani esat patiesībā nobanojuši un aizskāruši manas vārda brīvības tiesības, atklājot sava portāla patiesās intereses un mērķus.. ja vēlos Jūsu portālā komentēt, liekot man pašam sevi cenzēt pretēji LR Satversmes 100. pantā noteiktajam.

Atbildēt

ABALSTU, jo šoreiz gan nav

09.06.2014. 08:39

»


vajadzība kādu personāžu ar "tautas" komentāriem noskalot kanalizācijā.
Šoreiz domājam kopā un ar informāciju, kompetenci un līdzsvarotību varam panākt, lai pirmo reizi Latvijas vēsturē varai sagādātu kādus ilgus un rezutatīvus kriminālprocesus. Tas nav neiespējami un ir ļoti veselīgi mūsu valstij.

Atbildēt

Vidzemes šakālis

09.06.2014. 07:49

Jā, jā disrā un girsā, Lato Lapsa, viss, ja jau sāk dzēst komentārus. Pieteik.com sevi diskvalificē un sagrūs, viss būs girsā ar pietiek.com..

Būs cits portāls, kas nebūs pērkams kā pieteik.com.

Atbildēt

bāc nu kadi tie purni te lien laukā ...

09.06.2014. 06:48

kārtējais dombrovska siles šnakarētājs ...

tomēr bet galvenais jau panoramā uzturēt ideju ka tie sliktie ir krievi un oligarhhi un ka tā jau viss attīstās pozitīvā itkā virzienā.

Atbildēt

bāc nu kadi tie purni te lien laukā ...

09.06.2014. 06:48

kārtējais dombrovska siles šnakarētājs ...

tomēr bet galvenais jau panoramā uturēt ideju ka tie sliktie ir krievi un oligarhhi un ka tā jau viss attīstās pozitīvā itkā virzienā.

Atbildēt

GHK

09.06.2014. 05:29

No teksta nav saprotama viena lieta - kāpēc par kaut ko sliktu tiek uzskatīta virsrakstā minētā uzņēmuma īpašnieku maiņa, kas notikusi ...'paklusām'. Vai tas ir kaut kas slikts? Cik esmu novērojis, uzņēmumu īpašnieku maiņa parasti nenorit 'skaļi', vienkārši UR iesniedz dokumentus, bet skaļi pasākumi netiek ne rīkoti, ne tādus prasa normatīvie akti. Izņēmums ir lielu uzņēmumu u.c. finansu problēmas, tad gan medijos ir par maiņu. Agrāk Parex, tagad LM. Ko ar klusumu šoreiz gribēja pateikt kāds ar segvārdu Pietiek, pagaidām paliek noslēpums.

Atbildēt

Oho

09.06.2014. 01:21

Atkal viens Martinsons

Atbildēt

Burkas kundze

08.06.2014. 23:38

ta šitie ir mazzagļī? :D

Atbildēt

ekonomists

08.06.2014. 20:47

LAPSAM VAJAG PAPĒTĪT ,VAI BIEDRA IEPĒJAMIE INĀKUMI NO DOMBROVSKA KONSULTĀCIJĀM NEPĀRSNIEDZ KREDĪTU SUMMU? VAI NEDRAUD MAKSĀTNESPĒJA? TIE IR ĪSTIE KONSULTANTI VALSTIJ?

Atbildēt

Vēl viens Dombrovska radīts "veiksmes" stāsts....

08.06.2014. 17:27

Taču ar Prudentia, kas minēta šajā paziņojumā, patiesībā lielākoties ir domāta SIA Prudentia Advisers, kas pagājušo gadu beidza ar 724 tūkstošu latu apgrozījumu (gadu iepriekš - 688 tūkstoši latu) un 156 tūkstošu latu peļņu (gadu iepriekš - 216 tūkstoši latu). Tiesa, lauvas tiesu šī apgrozījuma un arī peļņas nodrošināja Dombrovska valdības bez konkursa veiktie iepirkumi.

Lursoft dati kopā ar Pietiek rīcībā nonākušajiem dokumentiem par Dombrovska valdības nodrošinātajām regulārajām "piešpricēm" Rungaiņa uzņēmumam rāda citu ainu: politiskās tuvības nodrošinātā, nekādu reālu labumu valstij nedevušā līguma ar nacionālo aviokompāniju airBaltic dotie ienākumi 2012. gadā bijuši faktiski vienīgais Rungaiņa uzņēmuma Prudentia Advisers ieņēmumu un iespaidīgās peļņas avots.

Savukārt 2011. gada nogalē noslēgtā airBaltic un Prudentia Advisers pakalpojumu līguma teksts, ko Pietiek jau publiskojis, rāda, ka ik nedēļu SIA Prudentia Advisers no nacionālās aviokompānijas bijusi tiesīga saņemt 13 794 latus (ieskaitot PVN). Cik zināms Pietiek, šis līgums tā arī nav lauzts, kaut gan Prudentia nav spējusi atrast airBaltic potenciālo investoru.

Iepriekš Rungainis savu finansiālo veiksmi Dombrovska valdības pasūtījumu pildīšanā ir skaidrojis šādi: „Nevajag iet lielzagļu pavadā, kam Prudentia traucē izkārtot zaudēto naudu vēlamajā apmērā no airBaltic. Prudentia atlīdzība ir daudzas reizes mazāka un līdz kabatai nonāk tikai daži procenti no ienākumiem. Šāda līmeņa naudas jebkad no valsts ir dabūjuši tikai augstāk minētie lielzagļi.”

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: