Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

:)

11.05.2017. 14:46

»

mitjka

Domburs:) Delfi:)nu labi ka tā ,ka nav gribu.lv


labais
ja vajadzētu, tad arī tiem iedotu

Atbildēt

fui

11.05.2017. 14:44

Cienītie dalītāji, jūs esat nelieši un personisko interešu bīdītāji. tik laba ideja ir vienkārši izčakarēta!!!

Atbildēt

Hetera Latvija

09.05.2017. 21:12

Incanti, ka atmaskotāji Spriņģe ar pārējiem šobrīd pārtrumpoja un pārspēja zagšanā savus atmaskojamos. Spriņģe atmaskoja, ka Krievija nopirka Latvijas krievu sabiedriskās organizācijas, trijos gados piešķirot tām € 690 tūkst. neskaidra finansējuma. Tas bija par trim gadiem: http://pietiek.com/raksti/skandalozais_valsts_pusmiljons_medijiem_kam,_cik,_par_ko/komentari jeb vienā gadā no Krievijas tautas tika nozagts 230 tūkst. €, bet pati Spriņģe ar bijušo vīru Ingu Bērziņu un pārējiem līdzautoriem par to pašu laika posmu jeb vienu gadu nozaga divreiz vairāk jeb 490 tūkst. €, apzogot protams nevis Krievijas, bet savas LV tautu. Tagad ir skaidrs, ka raksti par citu netīrajām rebēm tiek taisīti, lai pašiem uztaisītu vēl netīrākās rebes: -) Ja nebūtu Spriņģes & Co histērijas par „krievu lāci” ar tās kara draudiem, tad nebūtu arī šīs no LV tautas nozagtās naudas: -)

Atbildēt

Vai

09.05.2017. 16:33

tas ir pederastu pāris? Sejas ir vieplīgas!

Atbildēt

Sauciet Orbanu

09.05.2017. 13:59

Kaut kāda savāda NACIONĀLAS APVIENĪBAS nacionālā politika. Var likt vienlīdzības zīmi ar Vienotību.
Tieši tas pats notika ar 400 000 NVO fonda valsts naudas SIF un Kultūras ministrijas paspārnē. Lielumlielā daļa finasējuma aizgāja Sorosa dibinātām organizācijām Latvijā + vēl citām ārvalstu aģentorganizācijām.

Atbildēt

Haralds Hartm.

09.05.2017. 13:36

Jāraksta ir grāmata "Latviešu žurnālisti kā latviešu nācijas bendes: pederasti, idioti, nelieši, pielīdēji un salašņas".

Atbildēt

09.05.2017. 13:07

»

Ļoti svarīga iecere

Red Dot Media (Nekā Personīga) sola: filma dokumentēs Vairas Vīķes-Freibergas ikdienu desmit gadus pēc prezidentūras beigām. Ārvalstu vizītes - trimdas latviešu dziesmu svētki Eslingenā, Vācijā, kuriem Vīķe-Freiberga ir patronese, un bijušo valstu vadītāju tikšanos ar nākotnes līderiem Zviedrijā, kur...


jā, šis ir ārkārtīgi svarīgi :DDD Un nodokļu maksātāji par šo bulšitu 70k samaksās. Labāk būtu uztaisījuši dokumentālu filmu par to, kā VVF sev to glauno kapavietu izfīrēja un par izšķērdību par dārgajām frizūrām, kā arī par to augstvērtīgo pētījumu Liepājai, par ko viņa tā arī neko sakarīgu nav atbildējusi.

Atbildēt

Fakts

09.05.2017. 08:42

Paldies par info Lato.. Jā, naudas saņēmēji - vispretigākie un glaimīgākie 'elites' apkalpotāji, zilo vērtību aiztāvji, sorosīti un to satelīti. Iztrūkst vien Bogustovs, Streips, Veinberga. Tad būtu pilns komplekts.

Atbildēt

propa ganda

09.05.2017. 07:37

Malēnieši reiz esot ar maisiem nesuši gaismu istabā, jo aizmirsuši mājai izcirst logus.

Atbildēt

Ļoti svarīga iecere

09.05.2017. 06:17

Red Dot Media (Nekā Personīga) sola: filma dokumentēs Vairas Vīķes-Freibergas ikdienu desmit gadus pēc prezidentūras beigām. Ārvalstu vizītes - trimdas latviešu dziesmu svētki Eslingenā, Vācijā, kuriem Vīķe-Freiberga ir patronese, un bijušo valstu vadītāju tikšanos ar nākotnes līderiem Zviedrijā, kur bijusī prezidente aicināta kā goda viešņa. Filmā iecerēts dokumentēt arī prezidentes privāto dzīvi, Latvijas reģionu apmeklējumus, viņas atmiņas par spilgtākajiem momentiem prezidentes amatā un Latvijas ceļā uz Eiropas Savienību un NATO. Filmas seansos piedalīsies arī Vaira Vīķe-Freiberga un mūziķi.

Atbildēt

mitjka

09.05.2017. 04:41

Domburs:) Delfi:)nu labi ka tā ,ka nav gribu.lv:):):)

Atbildēt

Nesaprotu

09.05.2017. 00:06

Nopietni. Es nesaprotu - par ko ir cepiens? Tos Neka personiga melu laboratorijas raidījumus redzēju. Bija labi. Vajadzēja tam Pūpolam un Krēvicam bez atlīdzības strādāt? Saturs tak sabiedrību izglītojošs. Lato cepiens nevietā. Būtu labāk Ušaku tramdījis.

Atbildēt

Ķirks

08.05.2017. 23:54

Delfiem tā ir prēmija par īpašiem nopelniem tautas morālajā audzināšanā - ar īpašu centību reklamējot Kardašjanas pakaļu un pupus - bez to apjūsmošanas latvieši jau būtu izmiruši šī gadsimta sākumā...

Atbildēt

reptilis

08.05.2017. 22:16

Man labāk patiktu,ja būtu atklāti noteiktu politisko virzienu atbalstoši izdevumi,kuri finansējumu saņem no saviem atbalstītājiem.

Atbildēt

dio

08.05.2017. 21:51

Tieši tāpēc es arī Delfi nelasu. Te jau vēl jāpieskaita, cik viņi saņem no citiem valsts vai pašvaldības objektiem. Piem., 31 000 no Ventspils Domes, par informāciju, kā Lembergs cinās ar Sorosu utt.

Atbildēt

Nieeks

08.05.2017. 21:22

Vai KKF var regulēt vai iespaidot projektu ietvaros noteiktās summas?

Atbildēt

b. Nevilks

08.05.2017. 20:20

Režīms par pusmiljonu uzpērk presi... un jūs uztraucaties, ka uzpērk ne īstos.

Vairāk būtu jāuztraucas par to, ka gatavi ņemt ir gandrīz visi.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

08.05.2017. 20:13

Labs! Reāli saraksta priekšgalā, ja ne tikai viņi, lielākie kangaru režīma balsti, meļi, sorosisti, ārzemju finansēti aģenti

Atbildēt

Kolektīvi bezatbildīgi sadalīt

08.05.2017. 17:10

Turpmāk VKKF padomē darbosies Sigita Kušnere – VKKF padomes priekšsēdētāja, Literatūras nozares ekspertu komisijas priekšsēdētāja, Inga Brūvere – VKKF padomes priekšsēdētājas vietniece, Vizuālās mākslas nozares ekspertu komisijas priekšsēdētāja, Andis Mizišs – Filmu mākslas nozares ekspertu komisijas priekšsēdētājs, Ilze Kundziņa – Dizaina un arhitektūras nozares ekspertu komisijas priekšsēdētāja, Anitra Tumševica – Mūzikas un dejas mākslas nozares ekspertu komisijas priekšsēdētāja, kultūras ministre Dace Melbārde, Latvijas Radošo savienību padomes pārstāve Daiga Šiliņa, Finanšu ministrijas pārstāve Jeļena Antropova, Latvijas Pašvaldību savienības pārstāve Jana Bunkus. Teātra mākslas nozares ekspertu komisijas priekšsēdētājs ir Viesturs Meikšāns, Kultūras mantojuma nozares ekspertu komisijas priekšsēdētājs – Jānis Asaris, Tradicionālās kultūras nozares ekspertu komisijas priekšsēdētāja – Daina Kraukle, bet Nacionālās kultūras padomi pārstāvēs Baiba Moļņika.

Atbildēt

PIETIEK

08.05.2017. 16:57

»

?

Lapsa vai Pietiek arī bija iesniedzis pieteikumu, bet nedabūja naudu, paliekot 40 atraidīto pulkā


Publicēsim visu iesniegto projektu sarakstu - varēsiet pārliecināties, kā tad tur ir.:)

Atbildēt

?

08.05.2017. 16:53

Lapsa vai Pietiek arī bija iesniedzis pieteikumu, bet nedabūja naudu, paliekot 40 atraidīto pulkā?

Atbildēt

Latvijas Reģionu Apvienība, "Latvijas attīstībai"

08.05.2017. 16:45

6. Biedrība Ascendum – 31 000 eiro (projekts Interneta žurnāls "Satori.lv" autoru dienasgrāmatas)

KNAB ir izskatījis Pūces iesniegumu ar lūgumu izvērtēt, vai situācija, ka būvuzņēmums "Re&Re" ir veicis ziedojumu biedrībai "Ascendum", kuras valdes priekšsēdētāja ir Pūces sieva, ir vērtējama kā interešu konflikts un vai šāda situācija ir uzskatāma par valsts amatpersonai noteikto ētikas normu pārkāpumu, aģentūra LETA noskaidroja KNAB

Atbildēt

Re kā

08.05.2017. 16:33

Varas inteliģence
(Sakarā ar piedāvāto dalījumu 1) tautas inteliģencē un 2) varas inteliģencē.)
Varas inteliģences portretu nosaka varas inteliģences pamatbūtība – oportūnisms un konformisms. Aktuāla ir likumsakarība: jo netīrāka vara, jo netīrāka varas inteliģence. Aktuālas arī citas likumsakarības: muļķis vislabāk saprot muļķus; nelietis atzīst tikai otra nelieša nelietību u.tml. Tik tikko minētās likumsakarības visprecīzāk formulētas tautas folklorā (parunās) un izcilu personību aforismos. Mūsdienās varas inteliģences ģenēzē un funkcionēšanā milzīga loma ir medijiem, kuri savām vajadzībām (reitingiem) „uzpiarē” varas inteliģences piemērotākos eksemplārus („sabiedrībā pazīstamos cilvēkus”). Padomju laikā savām vajadzībām inteliģences piemērotākos eksemplārus „uzpiarēja” VDK. Saprotams, arī ar masu komunikācijas līdzekļu palīdzību. Taču bija arī citas formas. Piem., zinātniskās, profesionālās, mākslinieciskās karjeras mākslīga veicināšana. Reizē šie eksemplāri kļuva par varas inteliģences simboliem, etaloniem. Praktiski VDK „uzpiarētie” indivīdi veica divas funkcijas: demonstrēja inteliģences (visbiežāk t.s. radošās inteliģences) lojalitāti padomju varai un izpildīja VDK noteiktus slepenus uzdevumus. Varas inteliģences portreta sagatavošanā obligāti ir jāņem vērā vairāki nosacījumi: 1) jo talantīgāks cilvēks, jo idejiski patstāvīgāks cilvēks; 2) jo lielāka personība, jo mazāka šīs personības velme sadarboties ar varu; 3) jo izcilāka personība, jo mazākas izredzes no tās sagaidīt pakļautību varai, žurnālistiem, speciālajiem dienestiem, politiskajām partijām. Ne velti, piemēram, talantīgas, lielas, izcilas personības šodien atbaida žurnālistus. Mūsdienās žurnālisti komunicē tikai ar totālām niecībām, pelēcībām un viduvējībām, kurām nav nekādu cerību iegūt cieņu, apbrīnu, reputāciju attiecīgajā profesionālajā, mākslinieciskajā, zinātniskajā korporācijā. Mūsdienās žurnālistiem, plašāk – varai, nav vajadzīga tautas inteliģence – īstā inteliģence. Kas ir īsts inteliģents? Īsts inteliģents ir radītājs, radoša būtne, cilvēks, kas tiecās pēc patiesības; tas ir racionāls, konstruktīvs cilvēks; reizē arī jūtīgs, atbildīgs cilvēks; noteikti apzinīgs cilvēks un savas sirdsapziņas vergs; viņš nevairās kalpot citiem, būt apgaismotājs, atbrīvotājs, nosodītājs; īsts inteliģents ir kritiskās domāšanas adepts, oportūnisma un konformisma ienaidnieks, kā arī mietpilsonības, primitīvisma, vulgaritātes, šķebīgas sentimentalitātes ienaidnieks. Bet kas ir varas inteliģence? Varas inteliģence ir diametrāli pretēja īstai (tautas) inteliģencei. Varas inteliģence ir varas bezierunu kalpone, veidojot klerku, ierēdņu, „ekspertu”, birokrātijas, masu kultūras produkcijas autoru un tirgotāju kontingentu. Tas ir kontingents, kura galvenā bagātība ir talanta, gudrības un godīguma deficīts.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: