Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Haralds Kalns

18.01.2024. 07:24

Gausa sandaļu sprādzētājam, "all inclusive" virsganam, pasaules brendu līdzautoram Vītolam, iesaku aprunāties ar Šleseru - viņam jau sen zināmas idejas, kuras patiesi varētu pacelt industriju! P.S. Komentāros te viens tipāžs - nihilists - noliedzošs pret visu un visiem, bez zināšanām, iedziļināšanās būtībā un argumentiem< Vienkārši - man nepatīk tāpēc, ka nepatīk!

Atbildēt

ARGALVU DRAUDZETIES

17.01.2024. 15:39

gausu neizlaist no balsts...lidz nav 600 mlj atmaksati valstij

Atbildēt

govno

17.01.2024. 12:20

»

Akākijs

Idiots


i govno

Atbildēt

OLGA-2

17.01.2024. 10:49

https://youtu.be/6gWuSmw04ow?t 3690

Atbildēt

OLGA

17.01.2024. 10:49

https://youtu.be/6gWuSmw04ow?t 3690 ---NU TAK ŠEIT PASKATAT -KAITNIECĪBA SABOTĀŽA MELI acīmredzami

Atbildēt

Gausais Mārtiņš

17.01.2024. 10:10

Nu,ko var cepties! Man viss ir kārtībā! Tiem kas ļauj man sēdēt šajā krēslā, arī viss ir kārtībā!

Atbildēt

...

17.01.2024. 09:13

»

es uz air baltic durvīm redzu

00


Ka tik tās nulles tur nav daudz vairāk tikai ar kādu cipariņu priekšā un mīnusa zīmi.Perspektīvā tiešām tur paliks tikai 00.

Atbildēt

Orbans

17.01.2024. 09:00

Nevajag man gausus kankariņu valdību gaisa vizinātājus, ne pasaules gala sludinātājus sorosus kā gaisa emisiju kvotu spekulantus. Ungārija no visiem parazītiem ir tikusi vaļā. Arī no antidemokrātiskās mazpartiju varas. Varam tagad brīvi elpot svaigā gaisā. Tā dzīvojam jau pēdējos 15-20 gadus. Mans zelts ir mana tauta un ungāru Civilā Alianse ar tās 100,000 biedriem.

Atbildēt

Taisnība

17.01.2024. 00:18

Nav ap nulli, bet ir krietnā mīnusā! Ņemot vērā, ka lidmašīnas de facto jau ir notirgotas,tur pelna tikai gausa drauģeļu līzinga firmeles, ar Latvijas valsti nemaz nedaloties. Cerība? Ja nu Igauņi un leiši savā naivumā iesaistās, jo tagad akcijas var dabūt pa lēto un ieceļ visu valdi un prezidentu no Igaunijas. Ja turpinās līdzšinējais, tad tur viss būs beigts, cik dzirdēts, ja šobrīd gausis ir devis komandu sākt veikt izmaiņas gan līzinga kompānijās, gan kipras pilotu iznomāšanas firmās, lai slēptu savas afēras pēdas. Jo AirBaltic ir tikai zaudējumi, bet visiem aizrobežas pakalpojumu sniedzējiem ir tikai peļņa. Ceru, ka tās ir tikai baumas.

Atbildēt

jurisx

17.01.2024. 00:18

Varbūt Gausu vajadzētu nomainīt ar Kariņu. Būtu ideāls variants.

Atbildēt

Pirātu partija

16.01.2024. 23:12

Valstīm nav jānodarbojas ar biznesu, valstīm ir jākontrolē resursu sadalīšana saviem iedzīvotājiem par iespējami zemāko cenu, un jārūpejas par drošību.
AirBaltic ir, no valsts, naudas izpumpēšanas projekts.
Latvijai ir pāris mēneši laika, lai atbrīvotos no šīs afēras.
Kāpēc? Tāpēc ka AirBaltic drīz, tā pat nosprāks un par to nevarēs dabūt pat pusplēstu eiro.
Šogad gaidāmas stipras zemestrīces Eiropā! , līdz ar to, nomirs tūrims. Lieli putekļu mākoņi no vulkāniem, traucēs aviosatiksmi. Būs plūdi un vēji. Kurortu sezona tiks norauta!
Ķīnieši kopā ar globalistiem no VEF strādā pie jaunā kovida izstrādes. Globālisti plāno, ka tas būs 20x lipīgags par iepriekšējo! Par ceļošanu ar lidmasīnām variet aizmirst.
Atkal meģinās durstīt ceļotgribošos, vēl neapmirušus kovididiotus. Dažas atkarīgas no globālistiem valstīs ieviesīs kovidlokdaunus. Melus pasludinās par īstenību, bet īstenību par viltus ziņām. Izpildību kontrolēs valsts nopirkti mēdiji, parējiem SEPLP mēģinās aizbāzt muti.
Arī Latvijā pie varas ir globālisdu *irsas laizis knariņš, kuram nauda nesmird.
Normālus cilvēkus gribu nomierināt, globālistu plāni izgazīsies, x vīrus būs bīstams sadurtiem, bet normāli cilvēki no tā varēs izsargāties, ļoti vienkārši.
Mazgājiet visu, ko var nomazgāt, bieži rokas. Dzeriet tikai vārītu ūdeni, nevārītu, pudelēs butilētu ūdeni arī vajadzēs vārīt! Vai to nelietot!
Ja tomēr noķersiet vīrusu, nevajag panikot, jādzer daudz šķidruma un jālieto zirga dozās C vitamīns. Imunitāte tiks galā pati.
Tāpēc, šogad visdrīzāk nekāda ceļošana nesanāks, valstis noslēgsies sevī, uz ES dažām iekšējām robežām izvietos robežsargus.
Vācieši izies ielās un nodedzinās globālistu farmas rūpnīcas Pfaizer un Moderna, kas atrodas Vācijā.
Tā kā Izraēlā ļoti daudz, daudzreiz sadurto, ar Pfaizer, no jaunā vīrusa tie mirs kā mušas.
Globālisti un VEF saprata kādas kļūdas tika pielaistas pirmās kovidafēras laikā, un labi piestrādaja to novēršanai, jaunajā afērā.
Pfaizer vakcīna sadurtiem organismiem liek visu laiku izstrādāt spaikolbaltumvielu, ar kuru cīnās organisma imunitāte. Sadurtiem šīs cīņās rezultātā veidojas trombi, turbovēži, acs katarakta, sirds mazspēja.
Imunitēte mākslīgi novajinās, bet jaunais vīrus vieglāk pieveiks sadurtos.
Būs jautri!

Atbildēt

GAUSS

16.01.2024. 21:57

KO JUS TE SAK...MAN SUPER ALG...OI...SUPERBIZINESSS

Atbildēt

es uz air baltic durvīm redzu

16.01.2024. 19:55

00

Atbildēt

Elementāri

16.01.2024. 19:23

Finanses nav Gausa stiprā puse, taču muldēšana gan. Jau pirmoreiz emitējot obligācijas procentu likme bija tā saucamo "atkritumu" vērtspapīru cenā. Ja Latvenergo tajā pašā gadā aizņēmās zem 2% gadā, tad 6,5% nozīmēja tikai to, ka obligāciju pircēji uzskatīja, ka pasākums ir stipri riskants. Protams, "atkritumu" obligācijas šobrīd maksā tā ap 20%. Jo airBaltik izveidotais bizness arī ir atkritums. Nē, pati kompānija kā tāda strādā un īpaši neizceļas uz pārējo fona nevienā virzienā, bet kā bizness tas ir - atkritums. Gauss visu laiku melo un šitais raksts parāda to, ka pavasarī Gauss stāvēs pie finanšu ministrijas ar izstieptu cepuri. Kam mums tās 100 lidmašīnas? Lai dotētu lidojumus no Tallinas un Viļņas? Ar sūdainu mietu jātriec tas Gauss atpakaļ pie Orbana, lai šim smadzenes čakarē, ja vien prokuratūrai un knabam nebūs jautājumu. Pēc tam airBaltic jāglābj, taču jātiek vaļā no liekajām lidmašīnām un nerentablajiem reisiem. Un daudz daudz jautājumu bijušajiem ministriem, valsts sekretāriem un padomes locekļiem. Tā kopumā par kādiem 600 miljoniem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: