Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Patriotiskais gars

23.11.2022. 14:15

»

lauķis

Tu neticēsi bet sarkanais mēris pār pasauli valda vismaz gadus 200


jā,bet ameriem mazliet vairāk par 200 un jāsaka,ka MĒRIS SARKANZILI,zvaigžņotsvītraini.Pasaulei tas slikti,nemaz nav labi.Bet viss tomēr mainīsies.

Atbildēt

Patriotiskais gars

23.11.2022. 12:10

Kam tas izdevīgi un svarīgi?!No 2019 torpedēt un sabotēt TAUTSAIMNIECĪBAI SVARĪGA JAUTĀJUMA RISINĀŠANĀ!Cik ilgi bezatbildība un LATVJU DZĪVES SADĀRDZINĀŠANA----GESi ir,ko ūdentiņš griež,mežu-ka nezin kur likt,krūmu šķeldai virs galvenes--BET KAUT CIRKS SEN AIZBRAUCIS---KLAUNU ATLIKU LIKĀM.Kas tiek gaidīts JAUNAIS CUGUNDERS----vajag sākt arī atbildēt jau tagad!

Atbildēt

Liekaties mierā

23.11.2022. 11:42

»

Lasītājs

Kā fiziska persona, nē,tas abstrakti. Cara laikā žandarmi bija no Maskavas, padomju miličus kontrolēja Maskava. Tagad viss pašu rokās, zog, jo poliči savējie. Tā tas bija arī Ulmaņlaikos. Nu pa starpu bija arī vācu gestāpo, bet tas īsu laiku, un par senākiem laikiem, lai paliek tikai uzrauga nosaukums...


Pietiks filozofēt par vēsturiskiem laikiem , niansēm un terminoloģiju. Salst jau šodien un rīt sals par vēl lielāku naudas summu , līdz beigsies naudiņa par ko nopirkt siltumu, kamēr urķēsities pa sen pagājušiem laikiem .

Atbildēt

Vai nepietiks jau

23.11.2022. 11:35

Visās jomās un nozarēs čum un mudž visvisādi sertificēšanas kantori - alkatīgas privātfirmas , kas sevi pašiecēlušas par vērtētājiem un kvalitātes uzraugiem . Reāla viduslaiku restaurācija ar vēlmi iedzīvoties un parazitēt. Ir pakalpojumi , preces , produkti , kur kvalitāte ir saistīta drošību , bet to nav daudz ; te sertificēšana ir nepieciešama .Kāds pamatojums pieprasīt atļauju zāģu skaidas ražot ? Tas jau ir vairāk kā absurds .

Atbildēt

Lasītājs

23.11.2022. 11:24

»

Sarkanais mēris

Tie laiki, kad vagars bija fiziska persona ir vēsture, jo ietvēra sevī augstus riskus. Tagad strādā klusa nodevība, finansu sviras un parādu nasta, bet tām pa purnu neiedosi un muižu nenodedzināsi. Ja nu vienīgi izskaitļot un tiesāt nodevējus, bet šīs institūcijas ir likvidētas vai sarkanbrūno kontrolē...


Kā fiziska persona, nē,tas abstrakti. Cara laikā žandarmi bija no Maskavas, padomju miličus kontrolēja Maskava. Tagad viss pašu rokās, zog, jo poliči savējie. Tā tas bija arī Ulmaņlaikos. Nu pa starpu bija arī vācu gestāpo, bet tas īsu laiku, un par senākiem laikiem, lai paliek tikai uzrauga nosaukums--- vagars.

Atbildēt

Kafka

23.11.2022. 07:59

“…atbildīgs ir tieši premjerministrs Krišjānis Kariņš” ietver sevī acīmredzamu absurdu.Pie mums neviens neparko neatbild.

Atbildēt

Sarkanais mēris

22.11.2022. 22:17

»

Lasītājs

Drīzāk kalpa domāšana, ne sarkanie, ne brūnie, te nav vainīgi. Zog--- par tautu un valsti nedomādami. Vagars ar pātagu arī ne uzrauga, kā tas bija agrāk


Tie laiki, kad vagars bija fiziska persona ir vēsture, jo ietvēra sevī augstus riskus. Tagad strādā klusa nodevība, finansu sviras un parādu nasta, bet tām pa purnu neiedosi un muižu nenodedzināsi. Ja nu vienīgi izskaitļot un tiesāt nodevējus, bet šīs institūcijas ir likvidētas vai sarkanbrūno kontrolē.

Atbildēt

ES

22.11.2022. 21:53

Vēl ne par kapeiku gaidāmās šķjeldas cenas nav nosauktas, bet jau zināma megavatstundas sadārdzināšanās. Nemīž riepā! Kurinās ar gāzi, šķelda ir tikai alternatīva. Vēl ir arī Latvija pilna ar vecām autoriepām.

Atbildēt

Latvietiņš.

22.11.2022. 21:28

Raksts novēlots. Kariņš jau ir nominēts par premjeru. Tas, ko tauta uzskata par Kariņa trūkumiem, viņa kungi uzskata par sasniegumiem. Un tieši tāpēc viņš būs premjers arī turpmāk. Sertificēt šķeldu - tas taču ir ģeniāli! Vēl vajadzētu sertificēt arī malku. Un tad lai policija staigā pa mājām un katrai tantiņai, kas kurina ar malku, pieprasa sertifikātu. Ja nav - sods uz kādiem pāris tūkstošiem. Mūsu brīvajā Latvijā vēl ir tik daudz visa kā ko aizliegt, ierobežot un par ko sodīt. Citādi tā tautiņa ir galīgi izlaidusies.Iedomājušies, ka brīvība ir visatļautība. Nekā nebija, mīlīši! Brīvība ir tad, kad jūs brīvi darāt tikai to, ko jums kungi atļauj darīt un brīvi runājat tikai to, ko kungi jums atļauj runāt.

Atbildēt

Sarkanais mēris

22.11.2022. 21:08

»

¯\_(ツ)_/¯

Vai tad ir tādi latvieši kam nebūtu citi latvieši pie vienas vietas


Diemžēl 50 plus 32 gadu okupācija ir izlaidusi saknes arī mūsu tautā. Nevelti to sauc par sarkano mēri, tas organismu inficē neatgriezeniski un izplatās caur muti un kabatām. Vienīgā iespēja izvairīties no sarkanā mēra ir nekontaktēties ar ienaidniekiem un kolaboracionistiem, bet tas savukārt nozīmē trūkumu vai pat badu, uz ko katrs nav gatavs.

Atbildēt

Sarkanais mēris

22.11.2022. 20:00

»

Lasītājs

Vajag aizliegt malkas samalšanu šķeldā! Krūmus vajag malt šķeldā! Visi grāvji aizauguši, bet to mežu, kas der malkā, maļ šķeldā! Malka ir kurināmais, ar ko kurina privātmājas, kā arī daudzus dzīvokļus...


Škeldā aiziet ne tikai malkas koksne, bet bieži arī būvkoki un lietkoki, jo redziet cena ir gandrīz vienāda, bet par saskrūvētajām cenām Latvijā pārdot to grūti. Tad nu maļam un eksportējam kā kurināmo.
Notiekošais jau sen liecina, ka pie stūres ir vienas dienas saimnieki, kam Latvija un latvieši ir pie vienas vietas.

Atbildēt

Lasītājs

22.11.2022. 18:01

Vajag aizliegt malkas samalšanu šķeldā! Krūmus vajag malt šķeldā! Visi grāvji aizauguši, bet to mežu, kas der malkā, maļ šķeldā! Malka ir kurināmais, ar ko kurina privātmājas, kā arī daudzus dzīvokļus.
To šķeldu, pērk Austrumvalstīs! Tad pērciet tur mazutu, gāzi,ogles! Beidziet ākstīties, ka nevar! Bet šķeldu var!?

Atbildēt

interesanti

22.11.2022. 18:00

Kur tad šie grūdīs to dārgo šķeldu? Eksportēs uz Āfriku?

Atbildēt

jaajaa

22.11.2022. 17:48

...pasaulē gāzes, naftas, ogļu cenas iet lejā...nu tad nepirks neviens to šķeldu...

Atbildēt

ha ha ha

22.11.2022. 17:40

Vācijas šrēderizācijā un merkelizācijā arī protams neviens nav vainojams. Francijas makronizācija noteikti nav kremļa pirksts un trampam nav nekādu interešu krievijā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: