Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (Attīstībai/Par) par savu ārštata padomnieku ir paklusām pieņēmis kādreizējo Andra Šķēles Tautas partijas ģenerālsekretāru Aivaru Tiesnesi.

„Aivars Tiesnesis ir mans ārštata padomnieks,” Pūce ir apliecinājis kādā sociālā tīkla Twitter sarakstē. Iepriekš to, ka bijušais Tautas partijas ģenerālsekretārs kļuvis par Pūces padomnieku, bija noklusējis gan ministrs, gan viņa vadītā ministrija.

Tiesnesis pērn mēģināja kandidēt uz Saeimu no Attīstībai/Par saraksta Latgalē, taču parlamentā netika ievēlēts. Medijiem viņš tad bija apgalvojis, ka labs deputāts noteikti būšot, jo „man ir bagāta profesionālā un dzīves pieredze, kā arī vēlme palīdzēt Latvijai, lai šeit varētu droši dzīvot mūsu bērni un mazbērni”.

Tieši Attīstībai/Par bijušais Tautas partijas funkcionārs un lietu kārtotājs, kurš pēc partijas izjukšanas zaudēja arī labi apmaksāto vietu AS Latvijas Valsts meži valdē, esot izvēlējies tāpēc, ka „šajā politiskajā spēkā ir daudz dedzīgu, izglītotu un spējīgu cilvēku, kuriem nav vienaldzīga Latvijas nākotne”.

„Vēlos īpaši pievērsties tautsaimniecībai un ražošanas attīstībai, jo tas ir valsts attīstības pamats,” pirms vēlēšanām bija deklarējis Tiesnesis. Tagad līdz ar paslepeno iecelšanu par Pūces padomnieku viņam šāda iespēja ir radusies.

Novērtē šo rakstu:

92
10