Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Pirmdien, 31.janvārī, sasaukta valsts a/s Privatizācijas aģentūra (PA) akcionāru sapulce, kurā paredzēts lemt par izmaiņām PA valdē, no valdes amata pienākumiem atbrīvojot ekspremjera, apvienības Par labu Latvija (PLL) līdera Andra Šķēles znota tēvu Andi Dobrāju.

PA ir Ekonomikas ministrijas (EM) pārraudzībā esoša valsts kapitālsabiedrība, tās akcionāru pilnsapulci pārstāv ekonomikas ministrs Artis Kampars (Vienotība). Uz Pietiek jautājumu, vai Dobrāja amatam jau nolūkots pēctecis, Kampars ceturtdien neatbildēja. Taču noprotams, ka Šķēles znota tēva vieta tukša nepaliks un PA valdē plānots apstiprināt jaunu kandidātu.

PA nekomentē gaidāmās izmaiņas valdē.

Pietiek jau rakstīja, ka runas par to, ka Dobrājam būs jāpamet gadu iesildītais PA valdes locekļa krēsls, izskanēja neilgi pēc parlamenta vēlēšanām.

Dobrājs darbu PA valdē sāka pērn janvārī, pēc tam kad beidzās PA valdes locekļa pilnvaru laiks par Šķēles „pastnieku” dēvētajam Mihailam Pietkevičam, kuram bija domstarpības ar Kamparu. Aizkulisēs jau iepriekš izskanēja, ka Dobrāja kompetence daudzos jautājumus, īpaši saistībā ar Parex un Citadele bankām (PA ir abu banku valstij piederošo akciju turētāja), ir apšaubāma.

Novērtē šo rakstu:

0
0