Menu
Pilnā versija
Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Andris Upenieks · 07.10.2019. · Komentāri (17)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

tev

08.10.2019. 15:06

»

Fēlis

Idioti


personības dubultošanās lēkme, atkal ar spoguli strīdies?

Atbildēt

Par ko pārdomas ?

08.10.2019. 13:40

Ar neapbruņotu aci redzams, ka mērķis ir ar nebeidzamām reformām ( un to laikā ar projektiem vēl arī pašiem organizātoriem nopelnīt miljonus ) degradēt vispārējās izglītības sistēmu līdz 6-gadīgās pamatskolas līmenim. Process arī laikam tuvojas noslēgumam.
Par pedagogiem. Nemaksājot adekvātas algas, regulāri publiski graujot profesijas prestižu , nesanemot reālu arodbiedrības aizstāvību, ir utopija cerēt , ka jaunieši masveidā izvēlēsies šo profesiju. Kad pedagogi- pensionāri beigs darbu skolās, izveidosies situācija, kāda tagad ir medicīnas iestādēs. Nē, nu ,ja vienīgi situāciju glābs profesori no Muceniekiem...

Atbildēt

kaķa smiekli

08.10.2019. 10:41

Nebeidzamās izglītības sistēmas reformas 30 gadu garumā 0 tas ir tas, kādēļ jaunajiem zūd motivācija strādāt skolās. Arī nenormālā papīru birokrātija. Par eksāmenu rezulātu slepenības pakāpi vispār pat kaķiem jāsmejas.

Atbildēt

algu problēma ir šeit

08.10.2019. 08:58

"70% no vidējās algas valstī, kādi 20% no Saeimas deputāta algas" - lūk, tie pie siles piezīdušies visu līmeņu ierēdņi, deputāti, palīgi, konsultanti, pilnvarnieki, pārvaldnieki ir tā liekēžu varza, kas saņem tos 70% no visa budžeta, pārējiem, kas reāli kaut ko strādā, atmet tos 20... Kur paliek vēl 10%? To droši vien ulmaņvīķfreibergzatlerbērziņvējoņlevitveidīgie notrallina savām izpriecām...

Atbildēt

janis

08.10.2019. 00:31

Visam ir jābūt samērīgumā-algām,idejām,idejiskumam,arī zagšanai,bet pie mums tā nav,viss pa abiem grāvjiem. Kāpēc?Tāpēc,ka pie mums nav pie mums,bet ir pie citur.

Atbildēt

zoofilai naciķu sīkrirdei

08.10.2019. 00:16

»

sīkpirdis

akmen, nožēlojamais staļinist, komunists un boļševik - ej izlaizi ždanokai vāveri


ej izlaizi savām skapja partnerēm kājstarpes dzīvās rindas kārtībā, nožēlojamā dermoliberastu lezba!

Atbildēt

sīkpirdis

07.10.2019. 22:04

»

akmens

nomaini pamperus naciķu sīkpirdi


akmen, nožēlojamais staļinist, komunists un boļševik - ej izlaizi ždanokai vāveri!

Atbildēt

Vietējais

07.10.2019. 19:23

A.P. Šajā paaudzē noteikti ir pedagoģiski talantīgi jaunieši, bet pie varas skolās parasti ir pelēkie zvirbuļi, kuriem talantīgs cilvēks ir vislielākais ienaidnieks.

Jāpiekrīt A.P., tāda ir arī manas ģimenes pieredze.
Jo kādā Ogres rajona skolā par skolotāju nederēja persona ar augstāko pedagoģisko izglītību trijās valodās. Vispirms atalgojumu piedāvāja smieklīgu, kad to pieņēma - tad atradās citi iemesli.
Tā ka šis cilvēks skolā vairs neatgriezīsies, iespējams, nekad. Pasniedz privātstundas, dažādus valodu kursus, un jūtas ievērojami komfortablāk nekā skolotājs.
Ja patiesību - tad ir grūti saprast tos IZM darbiniekus, kuri paši skolā nav strādājuši, bet māca skolotājus kā jāstrādā un jādzīvo.

Atbildēt

Tévs no Minsteres

07.10.2019. 15:49

Es jums izdésu ,,ZELTA OLU''Un no tàs olas izskilsies ,,Brïnumputns'',bet katrs nàkamamais brïnumputns turpinàs dét to zelt ol ,un paradize
büs zemes virsü.Bet tagad dziesma no beigàm...
Pienàks 2021.gads, jaunas vélésanas un jauni brïnumputni. Minsteres emisàrs galïgi sakrities ,un zaudéjis optimismu .TV kameras prieksà skali
nopirdàs un pédéjiem spékiem izdvesa.
To Latvies ir ieks vien baur taut ,bet es brauc atpakal uz Fàterland.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: