Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā - politiskā teātra skatuves! Nav vairs jātēlo miroņi lētās ludziņās, tagad kopā ar citiem politaktieriem var tēlot valsts vīrus un valsts sievas.

Bet, lai paildzinātu savu politaktiera mūžu, Artusam ir jāatceras, ka politiskā imidža nomaiņa nesekmēs ilgmūžību Saeimā. Man viena jauniešu nihilistu kompānija teica, ka vairāk par Kaimiņu nebalsos, jo viņš sācis tēlot "valstiski domājošu politiķi". Bet viņi balsoja tieši par to, ka Artuss bija ne kā citi... skraidīja ar kameru, provocēja, ākstījās utt.

Kad TV rāda Kaimiņu ar norūpējušos seju, nervozi staigājot Saeimas plenārsēžu zālē vai sēžot iegrimušu juridisko dokumentu lasīšanā - ticiet man, Artuss tajā brīdī nedomā par valsts sakārtošanu vai par pensionāriem (kā solīja). Ar vienu acs kaktiņu viņš profesionāli skatās, vai viņu šajā brīdī filmē... un Kaimiņa vienīgā rūpe un doma ir - vai pietiks vakarā ar to viskija pudeli, kas palika no vakardienas, vai būs par īsu?? Vai varbūt vakarā atkal uzsvingot?

Es nezinu, kur TV raidījumu vadītajiem prāts... ņemt Kaimiņu (tāpat kā Krievijā Žirinovski) katrā politiskā diskusijā. Un visur viņš visu "zina", ir lietas kursā - par NEPLP, lūdzu, Kaimiņš klāt... par jebkuru sabiedrībā svarīgu, apspriežamu un reformējamu lietu vienmēr līdzās studijā būs Kaimiņš un ar iestudētām dežūrējošām frāzēm tēlos zinošu, kompetentu politiķi - valstsvīru, nedodor citiem vārdu. Tie citi, uzlūgtie, pieticīgi klusē, kaut daudz vairāk zina par šo ākstu... bet bailīgi klusē, jo tiem viena rūpe galvā, vai Artuss tajā brīdī viņus nefilmē.

Un tad viņu rāda tuvplānā ar sarkano, nodzerto seju, atšautajām ausīm un muļķīgo smaidu - plaukstu dūrītē savilcis, viņš visai sabiedrībai liek noprast... viss ir okidoki, no pasaran, Lembergs tiks uzveikts!

Ir ļoti skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm. Bet, kā teica klasiķi, - "kādi māli ir, ar tādiem ir jāstrādā”.

Kaimiņa piekabināšana JKP, domāju, ir sistēmas izlaista pīle. Vienkārši šie "kaimīņi" JKP kalpo par spundi valdības nestabilajam, caurumotajam kuģim. Kaimiņš kopā vienā komandā vai partijā ar JKP būtu Lemberga sapnis! Tad nu prieks būtu visai Lemberga sistēmai un JKP konkrentiem Vienotībai, NA un Att/Par.

Domāju, to taču Bordāna kungs un pārējie saprot - Kaimiņš ir zārka nagla jebkurai partijai!

Novērtē šo rakstu:

80
26