Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Levitozaurs

12.02.2020. 21:04

Runā kuluāros, ka bijusī krievu milice Potapova ņemšot Kaimiņu zem sava jumta, un Bordāna Banda JKP turpmāk saukšoties Jaunā Kaimiņa Partija.

Atbildēt

Claudia Klein

06.02.2020. 18:22

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices(at)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices(at)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums, un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

Atbildēt

Kakšers

05.02.2020. 23:42

Klapējiet ciet šo nodevīgo klikšķi kantori.
Fake news
Prostitūta lapsa

Atbildēt

Slīcini alkoholā, bruņiniek,

05.02.2020. 10:42

savas skumjas. Tām nav vērtības!

Atbildēt

Republikas laukums 2

05.02.2020. 08:21

Kad beidzot no Zemkopības ministrijas tiks padzīts Nemirstīgais Kaščejs Arvīds Ozols ar visām savām sapuvušajām olām?

Atbildēt

tam

05.02.2020. 07:51

Tam vajadzētu četras kājas,un viss kārtībā......

Atbildēt

Vorkuta

05.02.2020. 03:57

Pārsmējos no virsraksta vien.
Par bezoligarhu valdību varētu sākt runāt ja laternās izkarinātu vairākus tūkstošus 'dāvanu komplektu' ar visiem viņu kontu izrakstiem, bet austrumos no mums atrastos neapdzīvots tuksnesis.

Atbildēt

oioioi,

04.02.2020. 22:38

»

oi,

man patīk, lai tik drukā


katrā skapī savi pacienti ar saviem tarakāniem

Atbildēt

Atšķirība

04.02.2020. 14:39

»

hm

Pēc oligarha definīcijas (cilvēks, kuram daudz naudas un darbojas valsts pārvaldē), tas nebūt nenozīmē, ka oligarhs vairāk zog, ir dumāks vai kā citādi mazāk piemērots valsts vadīšanai. Tas ir stipri maldinošs uzskats...


tikai tā, ka ASV Kongresā var pretendēt uz vietu, kam jau ir gada ienākums līdz tam, minimumā 200 000 USD. Nevis mēģina ko nozagt, esot tajā.

Atbildēt

Āksts Kaimiņš ir ļoti noderīgs visās TV izrādēs un šovos,

04.02.2020. 14:23

jo.. autors Kaimiņa uzstāšanos nevērtē pret TV sabiedrības prasībām - sabiedrība, kura dzīvo kultūrkapitālusmā, alkst šovu! Kādreiz vienu pimkainu žīdu visur vazāja pa TV studijām un viņš varēja atbildēt uz visiem jautājumiem, kuri sākas ar “Ko varam darīt, lai..” un tad atbildes bija gatavas - pirmkārt, otrkārt, treškārt. Ziniet, Kaimiņš labi aizstāj I. Godmani, protams, vien līmenis zemāks.

Atbildēt

Trāpīts precīzi. Tā ir kocinieku mafija + kūdrinieku. Mūsu visu DABAS RESURSU izzadzēju mafija.

04.02.2020. 13:36

Viens no spilgtākajiem „sistēmas” piemēriem:

Uldis Mierkalns,
PATA īpašnieks ar ciršanas līgumiem ar a/s „Latvijas valsts meži” uz teju 80 gadiem.
Pata AB nopērk ietekmi visā valstī
https://www.db.lv/zinas/pata-ab-noperk-ietekmi-visa-valsti-111538

“Latvijas attīstībai” sponsoram Mierkalnam “PATA” ekskluzīvas atlaides koksnes pārvadājumiem
Viens no «Latvijas-Ķīnas biznesa padomes» dibinātājiem un arī finansētājs ir Mierkalnam piederošais mežsaimniecības uzņēmums «PATA»

«Dienas» rīcībā nonākusī sarakste starp Mierkalnu un «LDz Cargo» vadību rāda, ka Mierkalna uzņēmumam bijušas ekskluzīvas atlaides koksnes pārvadājumiem 15% apmērā no pirmās tonnas, bet, sasniedzot noteiktu kravu apjomu, jau 25% atlaide no maksas par kravu pārvadājumiem. Nozares eksperti uzsver, ka uzņēmumi bez politiskas «aizmugures» pie tādiem nosacījumiem netiktu


+

Arnis Melnis

AS “Latvijas valsts meži”, valdes loceklis, LVM Mežsaimniecība direktors.

Iepriekšējā profesionālā pieredze:

AS “Latvijas valsts meži” iepriekš bijis valdes loceklis, viceprezidents, arī valdes priekšsēdētāja vietnieks, viceprezidents. Strādājis Valsts meža dienestā par valsts galveno virsmežzini, SIA "Silva" izpilddirektora amatā un Saldus MRS galvenā inženiera amatā.
Arnis Melnis par darbu uzņēmuma valdē pērn algā saņēmis 130 428 eiro, kas arī bijuši viņa vienīgie pērn gūtie ienākumi.
Ne vairāk, ne māzāk kā 10 869 EUR mēnesī.

AS "SEB atklātais pensiju fonds" uzkrāti 32 881 eiro, AAS "CBL Life" uzkrājums bijis 24635 eiro, AS "SEB banka" uzkrāti 2000 eiro, bet AAS "SEB Dzīvības apdrošināšana" uzkrājums bijis 13 300 eiro.

Melnim pieder zemes un ēkas nekustamais īpašums Lapmežciema pagastā.

+

Madara Melne, izrādās, Ulda Mierkalna meita.
Bez atbilstošas izglītības nupat kļuvusi par A/S „Augstsprieguma tīkls” padomes locekli!
Ar vēl nepabeigtu Mini MBA izglītību informācijas tehnoloģijās Riga Business School!

Jautāsiet – kālab?

Atbildēt

"sistēmas" intereses kā uz delnas

04.02.2020. 10:54

Bruņinikes saka - Kaimiņa piekabināšana JKP, domāju, ir sistēmas izlaista pīle.
-Nav sistēmas pīle, nav. Tikai tās kārtis "sistēma" saliek bišku savādiņāk. Skatītājiem ciešāk jāpavēro konkrēti 13. Saeimas zemākās kategorijas māli- Staķis, Rancāns, Vitenbergs, Blumbergs, Bergamanis, Pavļuts, un bilde būs skaidra.

Atbildēt

Varbūt

04.02.2020. 09:11

»

kas ir?

Viņi vēl diezgan nav sagrābušies


vienkārši pēc viņiem mums vairāk palika pāri.

Atbildēt

bruņiniekam

03.02.2020. 22:45

Ko nozīmē "bezoligarhu"? Vai tad Meļņiks un Zaharjins, kurus apkalpo Zatļera bandas izdzimteņi, nav oligarhi? Vai Savickis, kam Dombrovskis kalpo par kājslauķi, nav oligarhs? Vai Vienotības "stipendiju" maksātāji: ABLV, un Rietumu banku un valsts pasūtījumu monopolisti: Skonto būve un Binders īpašnieki nav oligarhi?

Atbildēt

nugan

03.02.2020. 20:27

lapsa galīgi švaka palikusi..jau visādu murmuļu paudumus pārdrukā kā rakstus savā e-lapā.......

Atbildēt

Varbūt

03.02.2020. 18:46

labāk pasaukt atpakaļ vecos, labos oligarhus. Tomēr vismaz kāda kārtība bija. Bez oligarhiem pēdējos desmit gados iedzīvojāmies tikai parādos. Plus kādi 10 miljardi. Izskatās, ka būs vēl trakāk.

Atbildēt

hm

03.02.2020. 18:04

Pēc oligarha definīcijas (cilvēks, kuram daudz naudas un darbojas valsts pārvaldē), tas nebūt nenozīmē, ka oligarhs vairāk zog, ir dumāks vai kā citādi mazāk piemērots valsts vadīšanai. Tas ir stipri maldinošs uzskats.
Paraugieties uz esošo valsts pārvaldi! Palīgskolas kontingents un atbilstoša rīcība!
Ja par oligarhiem, tad vēl jāsaka ka ASV kongress 90% sastāv no cilvēkiem, kuriem pieder milzīgas bagātības, ieskaitot Trampu.

Atbildēt

HH

03.02.2020. 17:46

Bez oligarhu valdība? HAHAHA, tikai citi oligarhi - kocinieki! Kā piemēram šāda kundzīte bez jēl kādas pieredzes tiek AST padomē?
Madara Melne - padomes locekle
Darba pieredze

2019 – šobrīd
AS "Augstsprieguma tīkls", padomes locekle
2014 – šobrīd
SIA "CatchSmart", stratēģiskā direktore
2012 – 2014
Fridberg Nordic Timber Ltd., izpilddirektore
2009 – šobrīd
SIA "Baltic Transport Lines", izpilddirektore
2008 – 2009
Riga Wood France Ltd. (Francija), pārdošanas menedžera asistente
2007 – 2009
AS "Latvijas Finieris", pārdošanas menedžera asistente

Lapsas kungs, prasās kāda publikācija!

ah jā, viņa taču ir Mierkalna meita.

Atbildēt

Kaatad

03.02.2020. 16:24

Saucamie pargmātiskie, labējie, konservatīvie, un kādi tur vēl "prātīgie" tāpat ciniski melo no rīta līdz vakaram.Tikai dara to āāārkārtīgi garlaicīgi.Viņu tuksās frāzes klausīties, tas pats kas kādreiz pravdas ievadrakstu lasīt. :)Ļaudīm tas vnk tik tālu noriebies, kad ,ja nu tāpat nekas labs nav gaidāms, tad vismaz , lai kāds ekšens, atrakcijas kamiņveidīgo izpildījumā. :) Ne jau tikai LR šis fenomens. Jādomā, ka visas tās tukšās vērtības, pārstāvniecīgās demokrātijas,utt pamazām aizies podā, un vietā nāks kas cits.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: