Menu
Pilnā versija
Foto

Slava, ko nenomazgāt

Viedais Manels · 27.03.2021. · Komentāri (22)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos. Pēc manām domām, – primitīvs pops ar lesbisku piesitienu. Pašā laikā jau sen zem seškrāsu karoga noritošajam Eirovīzijas dziesmu konkursam.

Visus, kas sūkstās: “Ai, ai, kā mums iespļauts dvēselē,” aicinu pārstāt liekuļot. Latvija atrodas ES, kur LGBT ir sakrāla, tāpēc brīnīties, ka tieši Samantas dziesmu LTV grasās prezentēt mūslaiku Sodomas un Gomoras vokālistu konkursā, ir pat nepiedienīgi. Tradicionālās vērtības godājošam latvim nevis jāgaužas, cik slikti, ka uz Eirovīziju tiek izpildītāja, kas klājas zem LGBT standartiem, bet jāauro, kālab Dievzemīte vispār piedalās šajā perversumu slavinošajā pasākumā.

Lasīju dziedātāja Kaspara Pudnika raudas par to, ka uz Eirovīziju no Latvijas nozīmēta mīlestību sievišķu starpā slavinoša Sniegbaltīte (7 rūķiem garām). Pats Pudniks uz sodomītu tusiņu, kā sapratu, dotos labprāt un ne jau, lai savu dupsi iebīdītu slavas olimpā, bet visticamāk dziedoša misionāra lomā (te jābūt smaidiņam, kas ar pieri dauza sienu).

Baltkrievi kaut ko tamlīdzīgu izmēģināja, sūtot uz konkursu grupu Галасы ЗMеста. Taču batjkas mīļi nenokļuva pat līdz izsvilpšanai un tika noņemti no distances.

Ir vien normāli, ka uz konkrētu pasākumu dodas tam atbilstoši izpildītāji. Uz pagāniskās mūzikas vai rokfestivāliem vieni, uz Dziesmu svētkiem otri, uz izrūnītās varavīksnes vīziju trešie. Auditorija gan reizēm pārklājas. Taču smagās metalurģijas grupai Lordi no Somijas piedalīšanās Eirovīzijā gandrīz beidzās ar anatēmu savu fanu vidē. Nomazgāt kaunu par uzstāšanos gaiļu korī patiešām ir grūti.

Pat labi, ka LTV skatītājiem šogad nevajadzēja līdzākstīties balsošanā par saldāko bombongu pasākumā, ko simbolizē bārdainas sievietes vieplis. Problēma jāravē saknē, un tā nav, manuprāt, derdzīgajā The Moon is Rising klipā. Vispirms jāsāk ar sevi, ar sīkumu – izsvītrojot Eirovīziju no savu vērtību skalas.

Novērtē šo rakstu:

129
7