Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

NIKANIS

03.10.2018. 23:35

Esiet uzmanīgi ar komentāriem, kā nekā KPV un Saskaņa būs kooperatīvs, kas būs nākamā brigāde, kas mūs drāzīs. Ņemot vērā to, ka KPV virsaitis Kaimiņš pretēji viņa paša paustajam , pats balsoja par Gestapo parauga cienīgajiem grozījumiem krimināllikumā kas ierobežo vārda brīvību, secināms, ka ar vārda brīvību, viņš bija domājis sava, nevis Jūsu vārda brīvības nodrošinājumu.

Atbildēt

shausmas

18.09.2018. 19:48

»

Nesaprotu

Nevaru saprast kurš ir lielāks muļķis, Kaimiņš, vai tie idioti, kas izplānoja viņa aizturēšanu. Šis melnais PR ir pavēris plašas durvis KPV.LV uz saeimu


durvis uz saeimu sen paveertas normaliem,jauniem cilvekiem,bez komunistu zvaigznes pieree! Sen.Jau 27.gadus skatamies un dzivojam shai komunistelju bardakaa. tagad jums nepatik Artuss,varetu piekrist.Jo vinsh ir tas,kas paradija ista gaismaa,ka darbijas legaali valstii zaglji,shemotaji,kas tagad saucaas oligarhi! kas jums vel nepatik? Gribat,lai ieved sarkano armiju? Tad pietupaties vel zemaak saskanjas un zzs mauku priekshaa,lai var jus visus draazt bez apstaajas lidz nospraagsiet bada un tadiem kremlja lakstigalam,ka lembergiem un parejiem Riga uzcels pieminekli dziiviem esot. dalbojobi,aptaureetie!

Atbildēt

tantinai

18.09.2018. 19:42

»

tante

Nu Kaimiņš vienkārši ar savu bļaustīšanos ir nejauši iekļuvis Saeimā. Bet tai galviņā nekā sakarīga nav. Nu uzvedās kā tāds pusaudzis huļigāns. Un izskatās, ka ir aizspēlējies ne pa jokam. viņam tā būšana Saeimā ir iepatikusies. Nožēlojami lēti triki...…, kas var beigties ar kaut ko nopietnāku...


tava nizhelojama replika par Kaiminju liecina to,ka tev ir smaga shozofrenijas pakape un taa vienmer beidzas nopietni-ar tadu pamulkjishu eksisteshanu darzenja lomaa zemes virsuu. Novelu aiziet pie pshihiatra.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

25.06.2018. 19:56

Ja Kaimiņš ir par godīgumu un taisnīgumu, tad lai savā mājas lapā nopublicē cenrādi - preiskurantu, kur būtu skaidri redzams, cik katrs ministra amats maksā. Tad mums visiem būtu skaidri spēles noteikumi. Ja, piemēram, kāds sajūt vēlēšanos kļūt par finansu ministru, tad viņš skatās cenrādī..aha, FM portfelis - 2500 eur. Fiksi dabū ātrajos kredītos piķi un lieta darīta. Ja kredītiestāde atsaka, Artuss te varētu iestāties, kā galvotājs. Tad arī jānorāda..vai ir lētāk, ja klients samaksā skaidrajā. Un vēl, vai ir iespējams barters..? Piemēram, kāds fermeris no provinces grib tikt par zemkopības ministru, bet viņam uz sitiena nav skaidra nauda. Bet ir sakrājušies nerealizēti burkāni un bietes no pagājušās sezonas. Vai vecim ir kādas izredzes...? Cik saprotu, premjera krēslu Kaimiņš pats sev ir noskatījis..bet uz prezidenta posteni varētu sarīkot vairāksolīšanu.

Atbildēt

par Tamužu

25.06.2018. 13:14

Puika par nelielu pasponsorēšanu grib dabūt EM portfeli, un tad par "atlīdzībām" dalīt OIK atļaujas vai kaut ko citu. Nekas nesanāks, Viestur! Sudrabiņa jau tevi izmeta, jo pārāk nekaunīgi gribēji aizlīst priekšā, arī pie Kaimiņa būs tas pats, jo nekādu lielo naudu negribi dot - esi skops un tā piķīša jau arī daudz nav.

Atbildēt

to KPVLV

25.06.2018. 13:08

»

KPVLV

īr žīdmasonu cionistu produkts. Visi zin, ka Suņubūdu sponsorēja žīds, cionists, Meroni. Tas pats, kas izzog ar prokuroriem naudas līdzekļus, kam uzlikts arests...


"Revolucionārs" A.A.Bērziņš ir prasts huļigāns un ar māmiņas-ēbrejietes palīdzību mēģināja izbēgt no soda, jo viņam izkārtoja it kā mācīšanos Čehijā. Viens slaists un izlaidenis par kuru māte murgo šitos aizstāvības melus un bāžas iekšā portālos, kur ar Bērziņu nav nekāda sakara. Paldies Vējonim, ka neizlaida to ākstu ārā, bet pateica, ka likuma priekšā visi ir vienādi.

Atbildēt

Loģiskais

25.06.2018. 07:48

»

Mermunds

Atbilde ir gauži vienkārša...


Tev uzdeva jautājumu - līdz cik lielām summām tu atļautu politiķiem zagt. Bet tu par ko atbildi? Par ko balso vēlētājs? Tev galvā bezsakars. Vai arī tu tīši neatbildi uz uzdoto jautājumu, jo nav jau ko īsti teikt. Gribas izskatīties godīgam un tajā pat laikā gribas būt negodīgam un attaisnot kaimiņa nelikumības.

Atbildēt

Izsmiekls

25.06.2018. 07:43

»

Skumji

Par Pietiek biju labakas domas


Ja pietiek.com slēptu kompromitējošu informāciju un video par kaimiņu, tad tu būtu labākās domās? Respektīvi, par citiem drīkst, par kaimiņu nē?

Atbildēt

laps

24.06.2018. 18:20

»

bm autā

?kas ir tamužs?kPEEC VINSH DOMAA KA VAREETU BUUT em


Tamužs ir Kaimiņa oligarhs.Viņš par to amatu ir samaksājis.

Atbildēt

Mermunds

24.06.2018. 15:57

»

rezumē

Līdz cik lielai summai tu atļautu politiķiem zagt


Atbilde ir gauži vienkārša.
Par ko balso LV vēlētājs? Par lielāko priekšvēlēšanu budžetu, t.i., par tiem, kuri biežāk TV parādās (kas maksā), kam smukkkāka frizūra (kas arī maksā), utt. Kur lai politpartijas ņem naudu visiem šiem tēriņiem? Biedra naudas? Atvainojiet, - smieklīgi. Kad vismaz liela daļa vidusmēra reņģēdāju papūlēsies paši sev atbildēt uz šiem jautājumiem godīgi, tad, iespējams, sapratīs, kāpēc shēmo, zog, pieņem otkatus, utt. LV politiskā cīņa NAV ideju cīņa, tā ir vistīrākā naudas cīņa.

Atbildēt

Viedoklis

24.06.2018. 14:16

Noskatoties videomateriālus ticība A.Kaimiņam zuda. Tāds pats blēdis, ka daudzi citi Saeimā un Valdībā, kuriem rūp tikai un tikai sava labklājība un turība. Valsts un tauta tiem vajadzīga tikai savu labumu gūšanai.

Atbildēt

Mermunds

24.06.2018. 12:04

... Kaimiņš gribot būt premjers? :) :) :) Un tie citi, nez' kāpēc tur, politikā sēž? Lai varētu ķengas par sevi soc. tīklos vairāk palasīt? Vai citu kādu iemeslu dēļ, jo krēsli tos citus taču laikam lapsasprāt neinteresē, ne?

Atbildēt

Mermunds

24.06.2018. 12:02

Un kas tur tāāāāāāāds ir tajā video? Pats LL savulaik ir uzrakstjis (?) grāmatu par kādu citu personāžu ar skaļu nosaukumu: "Kā nozagt miljardu". Te baznīcas žurkas stumda summas līdz 5000 mēnesī, t.i., - 60000 gadā ... Un tā būtu tā Pasaules līmeņa traģēdija tagad? Es ne taisos par KPV balsot, ne man AK baisi tuvs, bet ... vai sākt lielajam pētniekžurnālistam LL nevajadzēja tomēr ar kādiem citiem vēžiem?

Atbildēt

Atis atceras beigas

24.06.2018. 08:56

Grimst KPLV kugis, panika. Arturs raujas uz glabshanas laivu un kaapj iekshaa. Viesturs vinu aptur:
-Pagaidiet,vai tad neredzat,ka uz klaja vel ir daudz sievietes!
-Liec mani mieraa,nav laika tagad draazties!

Atbildēt

pastaldaunasindroms

24.06.2018. 07:53

agrāk augstigodājamais riebās, tagad, pēc viņa monologa par 80% dzīvnieku pastalijā... sāku viņu pat mazliet cienīt, .. es vienmēr ārzemēs stāstu par mazāku ciparu - + 50%

Atbildēt

homo sapiens

24.06.2018. 01:27

»

pilsonis

Vai varētu būt tā, ka Ufo par šī video nofilmēšanu dabūja siltu labi apmaksātu vietu LG


Nē, nevar būt. Video beigās skaidri un gaiši var dzirdēt, ka Artuss pats ir pasūtījis un apmaksājis kameras uzstādīšanu partijas birojā.

Atbildēt

gārdz

24.06.2018. 00:05$$$$$

AR SMIRDOŠU MILITĀRU PIRDOŅU

TŪLĪTĒJI AUMAĻĀS KAKĀS GĀRDZ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

pilsonis

23.06.2018. 22:32

Vai varētu būt tā, ka Ufo par šī video nofilmēšanu dabūja siltu labi apmaksātu vietu LG?

Atbildēt

???

23.06.2018. 20:21

»

Gvido

Es milu Artusu un esu gatavs adoties vinam vēl un vēl jo vins ir viengaus kurs mani grib


Kas tas vēl tāds par pediņu Skurbis vai kā viņu tur?

Atbildēt

REKĀ

23.06.2018. 19:47

Nav ne vainas Artusam, ja spēj pamodināt letarģiskajā miegā un valdošo propagandā ieslīgušos. Tikai neviens nav spējīgs argumentēt, kā panāks solīto, cik tas maksās un kur ņems naudukus.Labi, ka eksistē Saskaņa, kurai iespējams visu pārmest par šodienu, bet Rīgai par to, kas notiks turpmāk. Būs iespēja savu neprofesionālismu attaisnot gadu garumā.Ar to, ka Rīga tika izsaimniekota "pirms mums ". Vienīgi trūkst Birka, , Inkuļa,Teikmaņa,Purgaiļa, Bērziņa,Ārgaiļa ,Bojāra Aksenoka un Birka, kuri apgalvos, ka viņu laikā Rīga bija paraugpilsēta.

Atbildēt

iQ

23.06.2018. 19:31

Kaimiņam jau sen bija manāmas šizofrēnijas pazīmes, pēc 4 gadiem Saeimā tās tikai pastiprinājušās. Mullāps kas mullāps, tika iebalsots Saeimā, lai taisītu šovu, kaut kādus smieklīgus video...bet nekā, sagribēja ministra portfeli, varu, ietekmi. Gadsimta vilšanās.

Atbildēt

KF6477

23.06.2018. 19:06

Kopš 1990. gada 4. maija tiek radīta jauna latviski slikti runājoša dzīvnieku suga, kura starplaikos starp Dziesmu svētkiem ar izcilu meistarību apzog viens otru.

Atbildēt

A.

23.06.2018. 16:49

»

Hmm

Nez, kāpēc neizbrīna, ka lielais vairums Kaimiņa atbalstītāju raksta ar šaušalīgām gramatiskajām kļūdām


Tāpēc, ka nāburga atbalstītāji ir tie paši 80% par ko viņš runā.

Atbildēt

Pārāk primitīvi izskatās

23.06.2018. 15:48

»

Pietiek melot!

Apzaguši nav, bet Tamužam parādā ekonomikas ministra portfeli. Varbūt vēl kādam vēl kaut ko


un visa tā slepenā filmēšana tai kabinetā. Drīzāk izskatās viss tas kopums ar aizturēšanu Saeimā, dokumentu nepilnības, balsojot par izdošanu aizturēšanai, tā gaidīšana pie KNAB ēkas, TV 24 iesaiste, TV 24 finansē valsts utt. Kaut kāda vārga akcija celt tautu uz aktivitāti. Sacelšanos pret netaisnību. L. Liepiņa publiski TV 24 pauda - KNAB neprofesionalitāte utt. Kaut kas līdzīgs tam, ko ar nekārtībām organizēja SAB un DP - 2009. g. 13. janvārī Doma laukumā, DP policistiem privātās drēbēs sitot Saeimas ēkai logus. Lai tautai nolaistu tvaiku.

Citādi tas neizskatās, ja atceramies, ka Meroni - cionists, žīds, sponsorēja Suņubūdu. Kaut kā VARA par to nerunā vairs publiski! Cionistu VARAskalpi KNAB utt.

Atbildēt

Diemžēl,

23.06.2018. 14:52

»

KPVLV

īr žīdmasonu cionistu produkts. Visi zin, ka Suņubūdu sponsorēja žīds, cionists, Meroni. Tas pats, kas izzog ar prokuroriem naudas līdzekļus, kam uzlikts arests...


akūta cionistiskā plānprātība, sevišķi ar dominējošu noslieci uz tā dēvētās "žīdmasonu" un / vai "krievžīdu" vajāšanas mānijas šizofrēniju, nav ārstējama, kā zināms. Jo īpaši pie tādām diagnozēm, kā tas ir konkrētajā gadījumā, kad pacientam šī smagā psihoneiroloģiskā slimība, kuru visbiežāk izraisa un pastiprina iedzimta garīgā atpalicība, izpaužas strauji progresējošā formā un, kā novērojams pie konkrētā klienta, jau ir neglābjami pirmsletālā stadijā.

Atbildēt

KPVLV

23.06.2018. 14:44

»

A

KPLV nav izcilākā partija, bet atšķirībā no pārējām Latvijas valsti un nodokļu maksātājus nav apzaguši, ja viņi panāks politiskās kukuļņēmēju mafijas tiesāšanu, tad tas varbūt dos pirmo grūdienu pareizā virzienā! Lai veicas


īr žīdmasonu cionistu produkts. Visi zin, ka Suņubūdu sponsorēja žīds, cionists, Meroni. Tas pats, kas izzog ar prokuroriem naudas līdzekļus, kam uzlikts arests.

Nosaukums - ar saturu - kam pieder valsts ideāli atspoguļo galveno jautājumu - valsts nepieder tautai un cionisti to tā pierāda. Valsts ir nozagta ar cionistu atbalstītiem oligarhiem. Noskaidrojot, kam pieder valsts - valstspiederīgiem jāatzīst, ka tā nepieder viņiem un jāsamierinās. KPVLV ir duāls, pretrunīgs projekts. Ar notiekošām aizturēšanām utt. izvirzītām apsūdzībām, nav ticami, ka Tamužs, Zakatistovs, Liepiņa, Kaimiņš tik viegli iekristu, ka varētu KNAB izvirzīt apsūdzības. Neticu, ka Zakatistovs pieļautu, ka no Tamuža tiktu pieņemta nauda tāpat vien, Tamužam solot ministra amatu. Nevienam normāli domājošam tie ministru amati simts gadus nav vajadzīgi!

No otras puses VARA parāda, ka tie, kas uzdod šo jautājumu - kam pieder valsts, no āk problēmās. Iespējams, ka KPVLV ir tāds pat DP un SAB projekts, kāds bija SAB un DP, Valsts policijai organizējot 2009. g. 13. janvāra nekārtības.

Īstais revolucionārs, ko cionisti mēģina morāli salauzt A. A. Bērziņš smok cietumā. Cionistu KGB- VDK stilā viņu mēģina salauzt Čehijas un Latvijas cietumos.Bet Kaimiņš ar KPVLV ir tikai āksti, salīdzinājumā ar A.A. Bērziņu. Nāvi cionistiem un brīvmūrniekiem, kas pazemo un paverdzina latviešu tautu!

Atbildēt

What if ?

23.06.2018. 14:17

»

:-(

Kaimiņş video saka, ka 80% vēlētăju ir dzīvnieki, kas neko no politikas nesaprot


mēs esam tie 20% normālie, bet tu pieder pie dzīvniekiem ;)

Atbildēt

A

23.06.2018. 13:40

KPLV nav izcilākā partija, bet atšķirībā no pārējām Latvijas valsti un nodokļu maksātājus nav apzaguši, ja viņi panāks politiskās kukuļņēmēju mafijas tiesāšanu, tad tas varbūt dos pirmo grūdienu pareizā virzienā! Lai veicas!

Atbildēt

j.v.

23.06.2018. 13:35

»

:-(

Kaimiņş video saka, ka 80% vēlētăju ir dzīvnieki, kas neko no politikas nesaprot


Bet no kurienes tie "dīvainie" vēlēšanu rezultāti?

Atbildēt

:-(

23.06.2018. 12:13

»

Abc

Par Artusu


Kaimiņş video saka, ka 80% vēlētăju ir dzīvnieki, kas neko no politikas nesaprot.
Redz'kā viņš Jūs vērtē...😊

Atbildēt

Potapovs

23.06.2018. 12:08

»

RR

Artusa atbalstītājiem gribētu vērst uzmanību uz to, ka Saeimas lēmums savulaik neizdot Šleseru bija viens no iemesliem Saeimas atlaišanai. Un tas bija pareizi. Likuma priekšā visiem ir jābūt vienādiem. Arī Artusam...


"Saeimas lēmums savulaik neizdot Šleseru bija viens no iemesliem Saeimas atlaišanai"
Kas tie par murgiem? Ja tas arī bija iemesls, tad simtu pirmais.

Atbildēt

tante

23.06.2018. 11:04

Nu Kaimiņš vienkārši ar savu bļaustīšanos ir nejauši iekļuvis Saeimā. Bet tai galviņā nekā sakarīga nav. Nu uzvedās kā tāds pusaudzis huļigāns. Un izskatās, ka ir aizspēlējies ne pa jokam. viņam tā būšana Saeimā ir iepatikusies. Nožēlojami lēti triki...…, kas var beigties ar kaut ko nopietnāku.

Atbildēt

go

23.06.2018. 10:42

Kam pieder Pietiek.com? Kuru intereses ir aizskáris KPVL?
Ne jau tautas intereses, bet gan korumpantu un veco komunistu.
Ká intereses tad aizstáv Pietiek?
Konkrétais video der tikai idiotu uzbudináshanai un lemberveidígo ego apmierináshanai.
Prasts darbs, Pietiek!

Atbildēt

Kika

23.06.2018. 10:09

Šo te rullīti cităm partijăm vajadzĕtu nopirkt un rădit TV reklāmăs.
Varbut, ka lumpeņi atjēgtos

Atbildēt

ha

23.06.2018. 10:05

»

Tikai pārdomas

Kaut kā nešķiet ticami, ka Gobzems tikai iekšējās pārliecības vadīts pārmeties no jurisprudences uz politiku. Vai nu kāds arī viņam maksā, lai ir par ko bendžu ieliet lepnajā mersī, vai netalantīgs advokāts. Pēc vakardienas pesteļošanas tv24 un juridiski analfabētiskajiem spriedelējumies Advokātu padomei...


Domājams, ka aiz Gobzema, kas jurisru aprindās tiek uzskatīts par negodīgu un nekompetentu advokātu, stāv bijušie politiķi un Saskaņa. Ne velti viņš Latviju publiski nolīdzina līdz ar zemi.
Advokātu padomei viņu jau sen vajadzēja izmest, kaut vai tad, kad viņš aktīvi darbojās rēderisma shēmās.
Ja Kaimiņš ir muļķis, tad Gobzems ir valstij bīstams.

Atbildēt

no Jūrmalas

23.06.2018. 09:55

»

Nesaprotu

Nevaru saprast kurš ir lielāks muļķis, Kaimiņš, vai tie idioti, kas izplānoja viņa aizturēšanu. Šis melnais PR ir pavēris plašas durvis KPV.LV uz saeimu


Piekrītu- īpaši tāpēc kā pie mums diezgan daudz kaimiņveidīgo pamuļķu.
Pirms pagājušajām vēlēšanām Kaimiņa ievēlēšanu veicināja Spriņģe no LTV " Tiešajā runā" , tagad - KNAB.

Atbildēt

Nesaprotu

23.06.2018. 07:25

Nevaru saprast kurš ir lielāks muļķis, Kaimiņš, vai tie idioti, kas izplānoja viņa aizturēšanu. Šis melnais PR ir pavēris plašas durvis KPV.LV uz saeimu.

Atbildēt

lauķis

23.06.2018. 07:02

»

josifs

Balsosim par KPVLV-NA-čekistu un komunistu midzenis-vadonis Lembergs


Pagaidām vēl nav paredzētas represijas par nepiedalīšanos balsošanā , var arī nepiedalīties noziegumā.

Atbildēt

Kaimiņš grib būt par MP,

23.06.2018. 06:54

»

Tikai pārdomas

Kaut kā nešķiet ticami, ka Gobzems tikai iekšējās pārliecības vadīts pārmeties no jurisprudences uz politiku. Vai nu kāds arī viņam maksā, lai ir par ko bendžu ieliet lepnajā mersī, vai netalantīgs advokāts. Pēc vakardienas pesteļošanas tv24 un juridiski analfabētiskajiem spriedelējumies Advokātu padomei...


Gobzems TM vadīs, Jurašs EM, Strīķe-Potapova IeM, L. Liepiņa Labklājības un Veselības ministrijas, tās apvienojot, A. Zakatistovs - izglītības ministriju, Bordāns vadīs Saeimas prezidiju. Saeimas prezidijā visi būs Saskaņas mordas - slāvu reālie purni.

Atbildēt

Aizveries, stulbais

23.06.2018. 06:48

»

Atvaino, stulbas pārdomas

Ar šādām "pārdomām" gan varēji sēdēt palīgskolas 5.klases solā


krievmīli Artur Priedīti no 8. palīgskolas skolotājiem.

Atbildēt

Gvido

23.06.2018. 06:37

Es milu Artusu un esu gatavs adoties vinam vēl un vēl jo vins ir viengaus kurs mani grib.

Atbildēt

josifs

23.06.2018. 06:09

Balsosim par KPVLV-NA-čekistu un komunistu midzenis-vadonis Lembergs.

Atbildēt

Es, Indulis Duka,

23.06.2018. 00:14

»


idiots un grafomāns zinu labāk. Esu pat pac, pat pac, pat pac, sarakstīji Aptaurēto zeme XXI kaķsimts. Par māti Latviju, ne par kažokiem un plusām. Traks, izlasot to dārbu, neviens nau palicis. Nau, es ari rakstu kā Rainis. Nau.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: