Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Diemžēl,

28.06.2018. 16:46

»

Cionisti - komunisti- čekisti

joprojām pārvalda Latviju. Visas pie varas esošās un jaunās politiskās kustības tiek veidotas par cionistu naudu, maldinot un aiz sevis vedot partijas un tautu...


akūta cionistisko halucināciju plānprātība, sevišķi ar dominējošu noslieci uz tā dēvētās "žīdmasonu" un / vai "krievžīdu" vajāšanas mānijas šizofrēniju, nav ārstējama, kā zināms. Jo īpaši pie tādām diagnozēm, kā tas ir konkrētajā gadījumā, kad pacientam šī smagā psihoneiroloģiskā slimība, kuru visbiežāk izraisa un pastiprina iedzimta garīgā atpalicība, izpaužas strauji progresējošā formā un, kā novērojams pie konkrētā klienta, jau ir neglābjami pirmsletālā stadijā.

Atbildēt

Noris

26.06.2018. 12:16

Ati, Jums nav nekādu cerību pārvarēt 5% barjeru.Tur jau bija 100 afeŗisti, kāpēc lai ievēlētu krāpniekus un idiotu.

Atbildēt

motorhead

25.06.2018. 21:23

Tad nu aptin to jostu sev ap oriņiem un ej gulēt. Nav pat islēgts, ka pēc daudzu gadu pārtraukuma būs kāds pacēlums, vai...

Atbildēt

KPVLV

25.06.2018. 10:09

sākotnēji kā Suņubūdu sponsorēja Meroni, passaulslavens aferists, žīds un cionists. Tad varēja, jo nebija partija KPVLV. Ākstu un klaunu Kaimiņu cionistu vara veido par cietēju, lai tauta pavilktos ar cerību un ticību uz vēlēšanām. Naivā veidā, Tamužu kā KPVLV finansētāju pieslēdza partijai ar visu kompromātu, lai Kaimiņu aizturētu kā cietēju, kas pretojas iluminātu- komunistu - cionistu varai. Cionistu rokasgrāmata Saeimai "Gudro stratēģija un taktika" māca, ka tauta ar valsts finasējumu, veidojot politiskas kustības, partijas, jāgrūž no vienas vilšanās nākošajās.

Sakūdot tautu ar skaļiem lozungiem - komunsti, OIK zagļi utt. KPVLV, nonākot Saeimā, radīs vilšanos, jo nav iespējams ne OIK ierobežot, ne komunistus- cionistus- iluminātus atstādināt no varas, ne radīt apstākļus, kā atdot valsts parādu, ko radījuši komunisti-cionisti, ne atgriezt tautiešus Latvijā. Sekos vēl dziļāka vilšanās.

Tauta ir jānogurdina ar skaistiem solījumiem un runām, pretrunīgiem viedokļiem. Tā tautai nolaiž tvaiku. Lai tikai vilciens neizkustas no stacijas. Komunistu- cionistu- iluminātu- brīvmūrnieku un žīdmasonu.

Atbildēt

josifs

25.06.2018. 10:04

Tauta būs ar Kaimiņu,to mēs parādīsim 6.oktobrī,varu pārņems KPVLV !!!

Atbildēt

A

25.06.2018. 09:43

Vergiem, pēc būtības, nedrīkst dot varu, jo viņi to izmanto tikai personīgā labuma gūšanai un līdzcilvēku pazemošanai, nu tieši kā tagad ir pie mums!

Atbildēt

Izsmiekls

25.06.2018. 09:26

Tādā sabiedrībā dzīvojam, kur ļoti daudzi visa veida likumpārkāpumus un šmugulēšanos uzskata par normu, bet būdami pieķerti kliedz par “policejisku valsti”. Dažiem pat patīk pozicionēties kā citu likumpārkāpumu un korupcijas atmaskotājiem, bet viņiem šausmīgi nepatīk, kad kāds cits atklāj viņu pašu nelikumības. Tad vainīgs ir KNABs, kurš ne tā paskatījās, izturējās ar necieņu ( lasi - ar ķermeņa valodu un sejas izteiksmi neradīja iespaidu, ka tic visam teiktajam uz vārda un pieņem šo versiju kā vienīgo pareizo par spīti visiem citiem pierādījumiem), kratīja vecmāmiņu un neticēja krokodila asarām. Vienvārdsakot dažs domā, ka te ir banānu republika, kurā var viegli kļūt bagāts un ietekmīgs, ja vien dabū sponsorus un stāsta pareizas pasakas vēlētājiem. Tomēr šī ilūzija ir izrādījusies nepamatota. Tagad šie “sistēmas upuri” tēlos mocekļus un cerēs, ka vēlētājs viņiem noticēs. Daļa ticēs. Mazākā daļa, kura akli ticēja arī līdz šim.

Atbildēt

hi hi

25.06.2018. 08:44

Jā dzīvotu policejiskā valstī,tad tādi t.s. maztēvijas sardziņi sēdētu ļoti klusu ar savu demagoģiju.Viss ir OKEI,tipa ukrijas un lavrušijas.

Atbildēt

par četriem metriem

25.06.2018. 08:43

Ja cilvēks ir pieaudzis un viņam nav caureja, vai nodzertas aknas, tad 4 metri pietiek 4 dienām vismaz, ja ne visām astoņām. Ir tāds realitātes šovs "Survival" -- Kaimiņam (un ne tikai) tas būtu, kā fantastika, bez cik daudz lietām ir iespējams izdzīvot.
Ko viņš tur slaucīja tik dikti..??, ka tie izsniegtie metri bija tik šokējoši, ka tas bija jāizmanto, kā ievads vēstījumā līdzcilvēkiem..?? Varūt ēda to, jo tur nebaroja..??
Vai arī uz priekšu ir cerība dzirdēt un lasīt par šī papīra lietošanas niansēm šai "klaunu būdā"??

Atbildēt

Viedais

25.06.2018. 04:54

Reizēm dīvaini lasīt visādas apskaidrības. Kur jūs bijāt pirms 4 metriem tualetes papapīra?!

Atbildēt

der atcerēties

25.06.2018. 00:08

ka Kaimiņš sākumā bija kopā ar Bondaru (kurš teica, ka viņa prezidente ir VVF), ar Ufo, ar Neo, kuri viņu uzmeta. Tad vēl saistība ar kādu no Ventspils grupējumiem (kurš gan tur ir labāks par otru?).

Atbildēt

švamme

24.06.2018. 20:18

Šīs sistēmas iedīgļus saskatīju jau sen, ap 2000.g., kad arī sāku skatīties, kur iespējams nodrošināt nākotni sev un bērnam, jo Latvijā, kā Sandra jau te minēja, "cilvēkiem nav drošības ne fiziski, ne garīgi, ne arī eknomiski. Un uz to brīdi vēl nebija ne jausmas, par ko pārvētīsies uz to brīdi iecienītā UK, kur šodien jau pat briti skatās, kur mukt, kur drošāk. Un ar nožēlu jāsaka, ka neesmu tik advancēts līderis, lai organizētu masas uz pretestību, jo jau tai laikā astoņkājis bija ļoti spēcīgs, bet vēl maskējās. Nu vairs nemaskējas. Bet esmu ļoti pateicīga liktenim, ka man bija iespēja sākt dzīvi relatīvi drošā valstī ASV (tālu no megapolēm šeit ir "small town" idille). Neredzu, kā Latviju varētu restartēt bez spēka no ārpuses.
Par Kaimiņu - atklāsme nāca par vēlu, vajadzēja daudz agrāk domāt par sistēmas taustekļiem, kā arī ievērot kaut jel kādu piesardzību, operējot ar finansēm no šaubīgiem avotiem, kā arī tevis sacītajam ir jāatbilst tevis darītajam.

Atbildēt

Bet ja nu Zakatistovs

24.06.2018. 19:57

»

Zakatistovs ieradies no K'anādas

kā čekiste, brīvmūrniece, VVF...


ir cionists?

Atbildēt

Zakatistovs ieradies no K'anādas

24.06.2018. 19:55

kā čekiste, brīvmūrniece, VVF.

No klaida kā G. Valdmanis, 6.Saeimas deputāts, kas savā grāmatā Starp dzirnakmeņiem atklāj cionistu izdalīto rokasgrāmatu Saeimas deputātiem "Gudro stratēģija un taktika".

Cionisti- komunisti- ilumināti izsmēja G. Valdmani, kad viņš atteicās ar tiem sadarboties, izzogot Latviju, ko viņam piedāvāja.

A. Zakatistovs ir šļurību filosofs, kurš filosofē par Latvijas tautu un valsti, nevis latviešu tautu un valsti. Bet ari viņš nav cionists, tādēļ tiks izsmiets un pazemots savas lētticības dēļ.

Atbildēt

Poltergejs

24.06.2018. 18:56

Sen jau Atis Daiļdirsējs te raksta, vai tikai, kad sāka dirsa degt, samaksāja Lapsam?

Atbildēt

Poltergejs

24.06.2018. 18:55

Ati, tev dirsā mati.

Atbildēt

Žeglovs

24.06.2018. 16:38

Ati Zakatistov, zaglim ir jāsēž cietumā.

Atbildēt

Cionisti - komunisti- čekisti

24.06.2018. 14:38

»

Uldiis

Kur tad tu, mēsls, esi bēdzis, tāpat jau atkal balsosi par Vienotības prokremliskiem zagļiem un pederastiem, vai par to sugasbrāļiem, SC


joprojām pārvalda Latviju. Visas pie varas esošās un jaunās politiskās kustības tiek veidotas par cionistu naudu, maldinot un aiz sevis vedot partijas un tautu.

Par cionistu naudu rada jaunas politiskas kustības ar skaistiem solījumiem, lai cionisti turpinātu cionisma- iluminātu politiku - iznīcināt tautas ( daudz cilvēku, daudz problēmu), valstis pakļaujot ar parādiem (parādu verdzību un augļošanas procentiem).

Atbildēt

Jebkādas aizturēšanas veic ar

24.06.2018. 14:32

»

pilsonis

Ja procesa virzītājiem būtu jāatmaksā valsts budžetā līdzekļi par Zakatistova, Tamuža un Kaimiņa uzturēšanos izolatorā, tad šādi lēmumi tiktu izvērtēti krietni rūpīgāk


tiesneša un prokurora atļauju. Jaunie likumgrozījumi, ko apstiprinājusi cionistu Saeima, atbrīvo no materiālās atbildības tiesnešus un prokurorus par prettiesisku lēmumu ( piem. aizturēt) pieņemšanu. Aizturēšana ir cilvēktiesību ierobežošana.

Žīdmasonu cionistu vadītā Saeima, izdarot šādus likumgrozījumus, atver durvis tiesnešu un prokuroru patvaļai.

Atbildēt

Uldiis

24.06.2018. 14:25

»

Diemžēl

Mēs it kā no vilka (no VIENOTĪBAS) bēgām, uzrāvāmies uz lāci (ZZS+ Saskaņaa un NA Maksātnespējas un Tiesu varas "pornogrāfiju...


Kur tad tu, mēsls, esi bēdzis, tāpat jau atkal balsosi par Vienotības prokremliskiem zagļiem un pederastiem, vai par to sugasbrāļiem, SC

Atbildēt

Sandra Briķe

24.06.2018. 14:21

Sandra Briķe 24.06.2018. 14:13

Bez kaut kāda atbalsta politiskiem spēkiem, arī šim ne, jāpasaka, ka, zinot, kas notiek varas struktūrās, t.sk., policijā, prokuratūrā, tiesās, tiesu sistēmā sistēmā kopumā, es jau sen izjutu bailes dzīvot šajā valstī un vēlējos, lai mani bērni pamet šo valsti, jo ar šādu politiku nav nākotnes un cilvēkiem nav drošības ne fiziski, ne garīgi, ne arī eknomiski. Tas kā izrēķinās ar tiem, kas cenšas kaut ko izmainīt atbilstoši demokrātijai, izrēķinās - ar citiem ar ''smalkākām''metodēm, ar citiem rupjākām. Kādēļ pēc visas šīs šļuras vēl tieslietu ministrs Dz.Rasnačs ir pie varas, kādēļ Saeima tā balsoja, ja es varu pierādīt, ka viņš ir melis un rupji pārkāpj likumus, ir vērts par to padomāt. Esošās varas tā centralizēja varu grupējumu rokās, bīdīja savējos, bet ar zemu zināšanu līmeni un izkropļotu izpratni par demokrātiju un cilvēktiesībām, ka paši tagad baidās no savas radītās sistēmas, jo paši jebkurā brīdī var nokļūt prettiesiski aiz restēm. Domāju, ka arī A.Kaimiņš balsoja par manu atcelšanu, un daudzi citi, kas nav domājoši un ir bailīgi, kā Judins, Egnere, kas ir zem savas koalīcijas pātagas. Es šādas sekas paredzēju jau daudzus gadus atpakaļ, jau 1998.gadā, kad pirmoreiz kandidēju uz Saeimu, jo sapratu, ka tiesu sistēma ir uz sabrukuma robežas, tā tagad ir kā sava mafija. Tie augšējie kungi ir nodrošinājuši savus bērnus ārzemēs un ar naudu un mantu arī nodrošinājušies, bet mūsu tautu ''cērpj kā tādas aitas līdz ādai un drīz izņems pat orgānus'', lai tikai grupējumiem būtu ar ko baroties. Kā šo palaisto ''varas mašinēriju'' un grupējumus apturēt? - Tas tik vienkārši nav iespējams, jo daļa uzskata, ka tā ir norma, un par demokrātiju sauc pie kriminālatbildības. Zinošākiem un gudrākiem pie varas nav iespējams tikt, LR Satversme tiek pilnībā ignorēta, mums pašiem vairs nav iespējams savu valsti atveseļot, cilvēki ir aizdzīti, jo viņiem šeit nav droši, bet ko lai dara tie, kam nav kur braukt, un, kas savu sirdi un dvēseli atdevuši savai Dzimtenei un zemei?

Atbildēt

pilsonis

24.06.2018. 14:03

»

jibiorio

Bet ja viņus tiesa atzīs par vainīgiem, lai šie maksā kā par viesnīcu, vai ne


Šobrīd par to pilnīgi nevajadzīgo iebiedēšanas teātri ar personu ievietošanu izolatorā maksājam mēs visi. Ja tiesa atzīs, ka personu ievietošana izolatorā ir bijusi nepamatota, tad mums kā nodokļu maksātājiem neviens neatlīdzinās izdevumus, kaut gan vajadzētu šos izdevumus piedzīt no procesa virzītāja.

Atbildēt

pilsonis

24.06.2018. 13:23

Ja procesa virzītājiem būtu jāatmaksā valsts budžetā līdzekļi par Zakatistova, Tamuža un Kaimiņa uzturēšanos izolatorā, tad šādi lēmumi tiktu izvērtēti krietni rūpīgāk.

Atbildēt

ŽULIS ŽĻURGA

24.06.2018. 12:58

»

Nevajag dirts - mēs varam !

Navajag jaukt pimpi ar pirkstu tāpat kā demokrātiju ar visatļautību. Latviešu tauta ne ar ko nav sliktāka par pārējām. Daudzviet pat labāka. Ja vienīgais veids, kā izdzīvot ir pārkāpt likumus, tad kaut kas nav kārtībā ar sistēmu un likumiem. Ir nepareizās sistēmas sliktie piemēri( no eiropejiska - nejaukt...


Tie ir mana brāļa vājprātīgā latviešu ķēma deģenerāta portāla PIETIEK pievēmēja latviešu tipiska mēsla ŽUĻA izkārnījumi! Viņu šorīt atkal atmazgāja no kārtējās aptaisīšanās un izlaida pie latviešu tautas.

Atbildēt

jibiorio

24.06.2018. 12:57

Nebūtu pārkāpis likumu, nekad to neuzzinātu? Bet, ja nopietni, par ko žēlaba? Par to, ka paturēja dažas stundas ilgāk? Tā jau palaida vaļā ātrāk, nekā varēja noturēt.

Atbildēt

Diemžēl

24.06.2018. 12:50

»

Imants

Tik vienkārši, saprotami skaidri pateikts par būtisko. Latvija ir patiesi policejiska valsts, "komandas" valsts ar komandieriem vadībā, kuri nosaka politiku un būtību. Pareizi pateikts - šajā valstrī tieši tādēl dzīvot ir smagi. Man nav nekādu sevišķu raižu, bet kad redzu šādas cūcības, man kauns, ka...


Mēs it kā no vilka (no VIENOTĪBAS) bēgām, uzrāvāmies uz lāci (ZZS+ Saskaņaa un NA Maksātnespējas un Tiesu varas "pornogrāfiju").

Ko gribējāt, to dabūjāt. Nevajag padoties musinājuma pret Vienotību, Vaira teica pareizi - viss kas vērst pret VIENOTĪBU, ir pret valsti. Proti, to kā nekorumpēto partiju, bez korupcijas skandāliem, vajadzēja noēst, padzīt, tas ir hibrīdkara elements.

Vienotība nav zelta pīrādziņš, tāpat sistēmas elks, bet nebija tik ļauna, kā klusā, pamatīgā ZZS un NA nekā nedarīšana, plivinoties ar "latvietību" nomācošā politika uz visiem stūriem.

Atbildēt

Edge

24.06.2018. 12:21

»

Nevajag dirts - mēs varam !

Navajag jaukt pimpi ar pirkstu tāpat kā demokrātiju ar visatļautību. Latviešu tauta ne ar ko nav sliktāka par pārējām. Daudzviet pat labāka. Ja vienīgais veids, kā izdzīvot ir pārkāpt likumus, tad kaut kas nav kārtībā ar sistēmu un likumiem. Ir nepareizās sistēmas sliktie piemēri( no eiropejiska - nejaukt...


"Suņi rej, bet karavāna dodas tālāk."
Ierēdniecība darbojas, reālā demokrātija plaukst un zeļ, pilsonīši knosās, kustība notiek vienā virzienā:
"Aizbraucēju skaits stabils – Latviju ik gadu pamet ap 20 tūkstošiem." (la.lv)

Atbildēt

Nevajag dirts - mēs varam !

24.06.2018. 12:06

»

A.P.

LR pareizs nosaukums ir nacionāli reakcionāra un krimināli oligarhiska valsts. Tāds ir teorētiski pareizais nosaukums reālajai valstiskuma formai. Tā ir vēsturiski jauna un unikāla valstiskuma forma. Tā ir sastopama tikai Krievijā un tās klonā Latvijas Republikā. Respektīvi, bijušajā PSRS. Šo valstiskuma...


Navajag jaukt pimpi ar pirkstu tāpat kā demokrātiju ar visatļautību. Latviešu tauta ne ar ko nav sliktāka par pārējām. Daudzviet pat labāka. Ja vienīgais veids, kā izdzīvot ir pārkāpt likumus, tad kaut kas nav kārtībā ar sistēmu un likumiem. Ir nepareizās sistēmas sliktie piemēri( no eiropejiska - nejaukt ar eirogejisku): Krievija, Latvija, Baltkrievija, Ziemeļkoreja (tik traki protams nav :) ), bet ir daudz valstis, ar savā protams niansēm, kuras ir atradušas pareizo virzienu: Visas vecās eiropas valstis, Igaunija(procesā), Lietuva( procesā),Polija(procesā), Čehija(procesā), utt. Ideālu valst nav , bet virzienam ir jābūt. Latvija no sistēmas viedokļa ir sūda bedre un un pat cilvēki , kas šo sistēmu tur pie dzīvības (policisti, ārsti, pedagogi, utt) ti saprot. Tikai liela daļa ierēdniecības un to ģimenes locekļi izliekas neredzam, jo zina ko ZZS, NA, V utt. ir piesolījuši un kā kinkrēt viņu bankas kontu vai darba konfortu tas ietekmēs. Ierēdniecība ir aktīvākie balsotāji, kuri katru gadu ievēl vienus un tos pašus kretīnus. Jūdas graši !

Atbildēt

Mentam

24.06.2018. 11:49

»

kā vienmēr

Par policejisku valsti sāk brēkt brīdī, kad nākas atbildēt par saviem noziegumiem


Cilvēkam, kurš nav sastapies personiski ar šiem dēmoniem un viņu “darba metodēm” , būs grūti noticēt, ka viss ir tādā dirsā. Kontroles nekādas, atbildība 0, bet attaisnojums - mazas algas, attiecīgi morālas tiesības pilnīgai patvaļai !?

Atbildēt

A.P.

24.06.2018. 11:45

LR pareizs nosaukums ir nacionāli reakcionāra un krimināli oligarhiska valsts. Tāds ir teorētiski pareizais nosaukums reālajai valstiskuma formai. Tā ir vēsturiski jauna un unikāla valstiskuma forma. Tā ir sastopama tikai Krievijā un tās klonā Latvijas Republikā. Respektīvi, bijušajā PSRS. Šo valstiskuma formu ieviesa PSKP/VDK nomenklatūras cilvēciski visnevērtīgākais materiāls, pašiem sagraujot savu valsti savas fatālās alkātības interesēs. Policejiskas ir metodes. LR nacionāli reakcionārais un krimināli oligarhiskais režīms lieto policejiskas metodes. Tas ir iespējams tāpēc, ka latviešu tautas vairākums atbalsta noziedzīgo režīmu, jo noziedzīgais režīms savukārt atbalsta latviešu vairākuma lielāko kaislību - zagšanu.

Atbildēt

Edge

24.06.2018. 11:32

»

Ja nedzer , tad pohu nav ;)

1. Tiesībsargājošo iestāžu darbinieku deklarācijas ar realitāti ir jāpārbauda sistemātiski, nevis selektīvi. Mēslus vajg izmest, bet pārējiem vajag pacrlt algas...


Labāk 1 gruntīgs sponsors (spēles noteikumu sastādītājs), nevis 1000 padomdevēju.
"Latvijas politika, ekonomika un kultūra ir attīstījusies pareizā virzienā. Tā nav nejaušība, bet gan samērā konsekventi īstenotas politikas rezultāts. Ar nelielām iebildēm Latviju tagad jau varētu uzskatīt par Rietumvalsti." Egils Levits. Latvijas neatkarības atjaunošanas deklarācijas koncepcijas autors, pirmais tieslietu ministrs pēc Satversmes darbības atjaunošanas, pirmais vēstnieks Vācijā pēc valsts atjaunošanas, pirmais Latvijas pārstāvis Eiropas Cilvēktiesību tiesā, pirmais Latvijas pārstāvis Eiropas Savienības tiesā. Ar viņa pūlēm tapuši daudzi svarīgi likumprojekti, viņš ir arī Satversmes preambulas autors. (LA, 20.05.2017.)

Atbildēt

Ahaaa

24.06.2018. 11:32

Ljoti vnk- saatanistiem patiik skatiities un izjust baudu un guut energjiju laikaa kad kaads ciesh!

Atbildēt

Ja nedzer , tad pohu nav ;)

24.06.2018. 11:26

1. Tiesībsargājošo iestāžu darbinieku deklarācijas ar realitāti ir jāpārbauda sistemātiski, nevis selektīvi. Mēslus vajg izmest, bet pārējiem vajag pacrlt algas;
2. Periodisks melu detektors ar veselības pārbaudi, lai izskaustu vilkačus un nepieskaitāmos;
3. Visu pratināšanu audio/video fiksāciju, lai izskaustu iespēju ietekmēt lieciniekus un sagrozīt faktus;
4. Atbildības ieviešana praksē par nepamatotām apsūdzībām un falsifikācijām. Likums ir, bet tas nestrādā, jo prokuratūra piesedz un dala kukuļus (es tev tu man princips);
5. Tiesnešu ētikas komisijas likvidācija(bezjēdzīgs radījums). Nepieciešams radīt publisku un neatkarīgu kontroles mehānizmu. Analfabēti, maukas un narkomāni tiesās strādāt nedrīkst.
6. Tiesiska valsts nevar būt tukši vārdi , kā lidz šim NA izpildījumā. Tie ir valsts pamati.
7. Cilvēkus ar padomijas izglītību un darba pieredzi klāt tieslietām nelaist;
8. Satversmes tiesību stiprināšana. Tagad satversme ir tualetes papīrs, jo jebkurš ierēdnis var izdot dokumentu, kuram ur vairāk varas. Satversmes likumi netiek ievēroti un tā ir parodija/pornogrāfija.
9. Specdienestu skaita samazināšana un to pastiprināta kontrole. Pārāk daudzir dienestu, kuri darbojas bez kontroles un uzraudzības;
10. Īsa un skaidra definīcija - kas ir Latvijas tautas pamatvērtības un tiesības, kuras NEKAD netiek pārkāptas.

Atbildēt

kā vienmēr

24.06.2018. 11:24

Par policejisku valsti sāk brēkt brīdī, kad nākas atbildēt par saviem noziegumiem.

Atbildēt

Edge

24.06.2018. 11:20

»

Imants

Tik vienkārši, saprotami skaidri pateikts par būtisko. Latvija ir patiesi policejiska valsts, "komandas" valsts ar komandieriem vadībā, kuri nosaka politiku un būtību. Pareizi pateikts - šajā valstrī tieši tādēl dzīvot ir smagi. Man nav nekādu sevišķu raižu, bet kad redzu šādas cūcības, man kauns, ka...


"Anarhists" L.Lapsa pateica pirms 7 gadiem vēl "skaidrāk": Dzīvojam policejiski bandītiskā valstī. (nra.lv)
Cik cilvēku - tik viedokļu par valsti.
J.Peters, dzejnieks: "Faktiski dzīvojam pilnīgi jaunā valstī, ko sauc par Eiropas Savienību. Līdz ar to mūsu izbraukšana patiesībā ir iekšēja pārvietošanās." (kasjauns.lv)

Atbildēt

Imants

24.06.2018. 11:08

Tik vienkārši, saprotami skaidri pateikts par būtisko. Latvija ir patiesi policejiska valsts, "komandas" valsts ar komandieriem vadībā, kuri nosaka politiku un būtību. Pareizi pateikts - šajā valstrī tieši tādēl dzīvot ir smagi. Man nav nekādu sevišķu raižu, bet kad redzu šādas cūcības, man kauns, ka dzīvoju komunistiski- čekistisk\ā valstī, ka nekas nav mainījies, toikai pārvērtoies par savādāku sistēmu ar sludinājumiem - mēs esam demokrātiska valsts, no kā patiesība nav ne sm akas. Tevi apcoietina, tevi apzog ar visādiem OIK un tev j\āklusē, nevari pateikt - komunist Brigmani, ej projām no politikas, no Saeimas, pietiek.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: