Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Es

25.11.2021. 11:49

»

Aga

Skaidrs ir viens. RB mēģina norakt autopārvadātāji, kuri ar ļoti bagāti un piedirsuši visu Eiropu ar dīzeļu atgāzēm. Otra gruoa ir Kremļa atbalstītāji, jo RB ir politiski nozīmīgs projekts. Tas beidzot pa īstam savieno Baltiju ar ecob Eiropu. Un tas Kremilniem galīgi nepatīk


Iesākumam tādi interneta dirsēji kā tu varētu izpildīt 1. klases mājasdarbu loģistikā un noskaidrot, kādi elementāri nosacījumi padara izdevīgus pārvadājumus 1) ar fūrēm, 2) pa dzelzceļu, 3) ar aviāciju. Un tikai tad nākt ar savu ielaisto krievu uz tejieni.

Atbildēt

Justiņam

25.11.2021. 11:44

»

Mareks Justs

Čekistus Aldi Plaudi, Juri Savicki un Gunti Indriksonu kā latviešu tautas nodevējus un nagu maucējus vajadzēja notiesāt jau pēc 1990.gada 4. maija. Tagad viņi visi uz apzagtai latviešu tautas rēķina ir miljonāri. Viņiem kopā ar Aivaru Lembergu, Andri Šķēli un Aināru Šleseru tiesa ir vēl priekšā. Jāņa...


Zaglīgāku un melīgāku bandu par JKP grūti iedomāties! Bordāns, Feldmanis un Co kopā ar žuļiku Ragausi no jeņķu pusplikiem letiņiem plāno kā apzagt visus Latvijas nabagus ar gāzes termināļa būvi, caur kuru patiesībā vedīs šķidro gāzi no Krievijas, tāpat kā leišiem caur Butiņģi.

Atbildēt

Es

25.11.2021. 11:43

»

Jansons

Projekts ļauj pietuvinātajiem tikt pie lielas naudas. Ieguvumu skaitļi ir uzpūsti kā liels balons. Nekur ne viena vārda par uzturēšanas izdevumiem Latvijai, kas pārsniedz ienākumus


Tiem, kas nāks piekariņu bandas vietā, būs ļoti grūti nepacelt nodokļus. Arī RB dēļ.

Cilvēkam būtu jāsmej kā kutinātam, iedomājoties, ka divvirzienu līnija ar dažiem punktiem tās kartē kaut kādā veidā ir saistīta ar valsts iedzīvotāju vairākuma mobilitāti darbam un atpūtai, vai to ceļošanas paradumiem. Piemēram, kā šī līnija palīdzēs ierasti aizceļot uz Ēģiptes vai citiem dienvidu kūrortiem? Kā Kurzemes vai Latgales iedzīvotājs uz šīs līnijas atrisinās savas darba, sociālās vai izklaides vajadzības? Arī fanošana par šī dzelzceļa izmantošanu militārām vajadzībām būtu tieši tik ilga, cik šāda līnija vai tās tilti funkcionētu, nesabombardēti. Nekas kopš 19. gs. pašos pamatos daudz nav mainījies.

Atbildēt

Es

25.11.2021. 11:37

Ezim skaidrs, ka šis projekts tiek slavēts nepamatoti. Es nekad neticēšu sistēmai, kas pieļāva Ipiķu, Ērgļu un citu dzelzceļa līniju nojaukšanu ar pompu, lai ar pompu slavētu citas līnijas celtniecību. Tas viņiem ir tikai otkatu - pietuvinātas apzagšanās jautājums, dzelzceļš viņus neinteresē vispār.

Atbildēt

Kremlinam

25.11.2021. 11:31

»

Aga

Skaidrs ir viens. RB mēģina norakt autopārvadātāji, kuri ar ļoti bagāti un piedirsuši visu Eiropu ar dīzeļu atgāzēm. Otra gruoa ir Kremļa atbalstītāji, jo RB ir politiski nozīmīgs projekts. Tas beidzot pa īstam savieno Baltiju ar ecob Eiropu. Un tas Kremilniem galīgi nepatīk


Izskatās, ka Tu tāds gudrs politikā!? Patiesībā krievs smej par ļoti dārgu projektu ar šaurākām sliedēm un novecojušu ātrumu. Citur projektē platsliežu trases ar 500km/st, lai izdevīgi aizvietot lidošanu, mums muld par stratēģisko svarīgumu un stūķē savās korumpantu kabatās ES piķi. Kur būs tie braucēju tūkstoši? Ja nu vienīgi ķīniešu bari pārcelsies no Ķīnas. Plaudis malacis, izmanto duraku sarūpētu situāciju.

Atbildēt

Bankas klerks

25.11.2021. 08:21

par ko ir šis burtu savārstījums par to, ka autoram nepatīk RB? nu nelieto viņu.... Stulbā īdētāju tauta, darbavietas grib, algas grib, bet neko darī negrib. Kartupeļi.

Atbildēt

Jansons

25.11.2021. 06:16

Projekts ļauj pietuvinātajiem tikt pie lielas naudas. Ieguvumu skaitļi ir uzpūsti kā liels balons. Nekur ne viena vārda par uzturēšanas izdevumiem Latvijai, kas pārsniedz ienākumus.

Atbildēt

Manuprāt

24.11.2021. 22:16

Projekts nav nekāds izņēmums - vienkārša naudas apgūšana. Latvijas un konkrētās personas nevar eksistēt bez ES finansējuma. Naudas ietekmi ir aprakstījusī Marksisma klasiķi un nav nekādu indikāciju kā tā ir tikai teorija.

Atbildēt

Per aspera adastra

24.11.2021. 21:37

Prieks, ka Latvijā dzīvo uzńēmīgas, sievietes ar plašu skatījumu uz lietām. Šajā portālā publicētā raksta autors ir seksists parastais, kuram skauž jaunu sieviešu spēja domāt, skatīt un aptvert lietas horizontā, piedosim šim indivīdam mazo trūkumu.

Atbildēt

zzz

24.11.2021. 21:16

Labs projekts

Atbildēt

nu, ģevka stulba

24.11.2021. 20:56

bet tagad tādu kā malkas un visas grib runāt un vadīt

Atbildēt

bla bla bla

24.11.2021. 20:18

»

Uh

Es neatsakājos no čekistu vecās paaudzes, bet cenšos viņus glābt, panākot viņu izvietošanu pēc katra nopelniem, attālāk no pārējās sabiedrības un politiskajiem procesiem...


Ja tu domā, ka tev tas padodas, tad šis teksts ir ļoti spilgts apliecinājums tam, ka tu stipri kļūdies.

Arī visa šī publiskā cīņa pret čeksitiem, maisa atvēršana un tā tālāk ir farss. Ne jau tā cīnās ar čekistiem.

Cīņa pret čekistiem ir ideoloģiska cīņa, bet mūsu tautai, ideoloģija ir grūta un garlaicīga. Ideoloģija prasa pašaizliedzību, uzupurēšanos. Un mēs nevēlamies pat no mājas iziet bez maksas. Tādā klimatā kā mušas sūdos vienmēr uzplauks visādi gīki, arī čeksīti.

Atbildēt

Deokupāciju dekolonizāciju starptautisko novērotāju un NATO uzraudzībā.

24.11.2021. 20:15

»

tribunāls

Latvijā jāatjauno tiesiskums un jāatdod latviešu tautai atpakaļ visu nozagto, tiesājot čekistus Aldi Plaudi, Aivaru Borovkovu, Ivaru Godmani, Gunti Indriksonu, Juri Savicki, Andri Šķēli, Aivaru Lembergu, Aināru Šleseru utt


Skaisti skan, bet kamēr šeit atrodas 700 000 krievu militāro un civilo okupantu, nekāda čekistu un kremļa marionešu tiesāšana netiks pieļauta pavisam demokrātiski ar vairākuma atbalstu.

Atbildēt

Uh

24.11.2021. 20:06

»

bla bla bla

Varbūt tā. Bet varbūt, ka tu šodien ar vienu roku mēģini atsakāties no latviešu čekistu vecās paaudzes, bet ar otru, nemanot, audzini jaunu latviešu čekistu jaunu paaudzi...


Es neatsakājos no čekistu vecās paaudzes, bet cenšos viņus glābt, panākot viņu izvietošanu pēc katra nopelniem, attālāk no pārējās sabiedrības un politiskajiem procesiem.
Par narkomāniem nesaprotams murmulējums, ko drīzāk varētu attiecināt uz čekistiem, kuri ārzemēs izskolojuši sev cienīgu jauno maiņu. Ar to problēmu noteikti saskarsimies pēc gadiem, ja vien neizravēsim sērgu saknē, liedzot tādiem ieņemt amatus.

Atbildēt

tribunāls

24.11.2021. 20:00

Latvijā jāatjauno tiesiskums un jāatdod latviešu tautai atpakaļ visu nozagto, tiesājot čekistus Aldi Plaudi, Aivaru Borovkovu, Ivaru Godmani, Gunti Indriksonu, Juri Savicki, Andri Šķēli, Aivaru Lembergu, Aināru Šleseru utt.

Atbildēt

burvis

24.11.2021. 19:49

Par čekas brīnumieročiem mani informēja izbijušais LPSR Ministru Padomes priekšsēdis Vilis Krūmiņš. Jau būdams Dabas muzeja direktors, viņš bija sācis rakstīt memuārus, par ko ļoti satraucās čeka. Viņam pat ieteikts nerakstīt neko, lai neizmuldētos. Taču patiesību nenoslēps. Par Aldi Plaudi ir zināms viss. Laiks Aivaram Borovkovam ierakstīt viņu savā Nekropoles arhīvā, pievienojoties arī pašam. Pie viena var paņemt arī Baibu Plaudi un Līgu Plaudi.

Atbildēt

bla bla bla

24.11.2021. 19:35

»

Uh

Vot je bioloģisko maķ, nebija ienācis prātā. Tātad ja latvieši un Latvijas nebūtu, tad nekādas okupācijas arī nebūtu bijis. Tā teikt, paši vainīgi ka neesat krievi vai laicīgi pārkrievojušies


Varbūt tā. Bet varbūt, ka tu šodien ar vienu roku mēģini atsakāties no latviešu čekistu vecās paaudzes, bet ar otru, nemanot, audzini jaunu latviešu čekistu jaunu paaudzi.

Interesanti, ka narkomānu vecāki gandrīz nekad neuzņemas vainu par to, ka vairumā gadījumu viņu bērni arī izaug par narkomāniem.

Atbildēt

kaktuss

24.11.2021. 19:29

Domāju ka murgi ir dziļāki un dižāki!Ņemsim ka taisnā līnijā no Ainažiem līdz Bauskai būtu 400 kilometri.
Uzliekat 17 stacijas un sapratīsiet ka tiek karināti makaroni par ātrgaitu???Būs tramvaja variants!!!

Atbildēt

Uh

24.11.2021. 19:16

»

bla bla bla

Nevajag izlikties, ka čekisti ir kaut kādas citas kastas pārstāvji. Tā nav taisnība. Čekisti ir tādi paši latvieši kā tu, viņi ir tāda pati latviešu tautas daļa kā tu. Viņus audzināja nevis citplanētieši, bet gan Latvijas tauta, un tāpēc par viņiem atbild nevis PSRS bet Latvija...


Vot je bioloģisko maķ, nebija ienācis prātā. Tātad ja latvieši un Latvijas nebūtu, tad nekādas okupācijas arī nebūtu bijis. Tā teikt, paši vainīgi ka neesat krievi vai laicīgi pārkrievojušies.

Atbildēt

hm

24.11.2021. 18:11

Vācija un pārējā Eiropa atrodas dziļā enerģijas krīzē. Jau iepriekš tika runāts par aizkavēšanos finansējumā. Vai pēc C19 un enerģijas krīzēm, draudošajām globālajām krīzēm ES vēlēsies maksāt par RB būvniecību?
Pastāv šaubas. Kā turpmāk būs ar ES dotācijām? Vai mēs jau esam 2. ātruma valstiņa? utt.

Atbildēt

Nu

24.11.2021. 18:01

Līgas murmulējumi vēl būtu štrunts, tā meitene vairs attapīgāka nekļūs, bet darbu nezaudēs. Aldim ir ļoti laba informatīvā bāze, viņš labi zina kuru īpašumu vajag pievākt, lai pēc tam savāktu kompensāciju. Piemēram, kad izvaroja Pārdaugavu, lai nojauktu arhitektoniski vērtīgus objektus, un uzbūvētu to graustu, ar nosaukumu Nacionālā bibliotēka (pastaigājiet apkārt un apskatieties kā tur viss brūk - neviena flīze nav vietā), tad varat 3 reizes minēt, kurš uzvārijās.

Atbildēt

Nezinu, ko cepiens

24.11.2021. 16:54

Tēlaini, simboliski 20 min no Bauskas uz Rīgu.

Atbildēt

bla bla bla

24.11.2021. 15:34

»

Tiesiska valsts sākas ar deokupāciju un dekolonizāciju

Lasot komentārus redzams, ka aizvien vairāk cilvēku sāk izprast visu nelaimju cēloņus un čekistu/komunistu ieinteresētību tiesiskas valsts neesamībā un latviešu kā tautas, ekonomiskā iznīcināšanā. Zaļā gaisma protams tika iedegta tiem latvieteļiem, kas metās Latvijas izlaupīšanā un latviešu noķengāšanā...


Nevajag izlikties, ka čekisti ir kaut kādas citas kastas pārstāvji. Tā nav taisnība. Čekisti ir tādi paši latvieši kā tu, viņi ir tāda pati latviešu tautas daļa kā tu. Viņus audzināja nevis citplanētieši, bet gan Latvijas tauta, un tāpēc par viņiem atbild nevis PSRS bet Latvija.

Atbildēt

Tiesiska valsts sākas ar deokupāciju un dekolonizāciju

24.11.2021. 15:26

Lasot komentārus redzams, ka aizvien vairāk cilvēku sāk izprast visu nelaimju cēloņus un čekistu/komunistu ieinteresētību tiesiskas valsts neesamībā un latviešu kā tautas, ekonomiskā iznīcināšanā. Zaļā gaisma protams tika iedegta tiem latvieteļiem, kas metās Latvijas izlaupīšanā un latviešu noķengāšanā, kopā ar krievu iebrucējiem un komunistu/čekistu izveidoto sistēmu.
Daļa no čekistiem/komunistiem pasaulei un ASV uzdevās kā galvenie PSRS sagrāvēji, bet daļa saglabāja tēlu kā uzticīgie kremlim, tā radot maldīgu iespaidu par diviem pretpoliem. Procesi kremlī 90tajos norisinājās līdzīgi un tādēļ ieguva pasaules uzticību avansā, ko ar sev piemītošo nekaunību, sekmīgi izmantoja acu aizmālēšanai.

Atbildēt

Aigars

24.11.2021. 14:56

Tāda sajūta ka raksta autors un liela daļa no komentētājiem vēlas turpinàt dzîvot Eiropas nomalē un viņiem ir labi kā ir.., nevajag ne normālu dzelzceļu, ne autobāni.., pietiek ar zirgu un zemes ceļu.., laikam tālāk par savu pagasta robežu nav bijuši..,

Atbildēt

Jā sapratu

24.11.2021. 14:09

Ar RB tanku armādas kursēs turp un atpakaļ un Putins nezinās ko bombardēt! un mēs būsim drošībā!

Atbildēt

26M2

24.11.2021. 13:45

»

2M62

Interesanti, ka pats sacerējuma autors gan nav savu vārdu norādījis. Saturs kā tāds garlaicīgs, kādam vienkārši privāta sāpīte pret ģimeni un/vai uzņēmumu


Komunistiskās partijas iebīdītā tiesneša Andra Guļāna ģimenes draugs Jānis Maizītis ņirgājās par citu cilvēku sirds sāpīti. Tagad Jānis Maizītis jau ir zem zemes ellē. Tātad nekādi mūžīgie nebūs arī Andris Guļāns, Aldis Plaudis, Baiba Plaude un Līga Plaude. Esiet nolādēti Andri Guļān, Aldi Plaudi, Baiba Plaude un Līga Plaude!

Atbildēt

neklusēsim

24.11.2021. 13:35

Rail Baltic ir vajadzīgs. Taču jāatkratās no Krievijas specdienestu aģentiem un čekistiem, kuri kā dēles piesūcas visur kur ir ļoti liela nauda. Nost čekistu Aldi Plaudi un viņa spermas produktu Līgu Plaudi. Paldies Lato Lapsas, kurš atmasko padomju jurista R.Vonsoviča studija un darba biedrus.

Atbildēt

Mareks Justs

24.11.2021. 13:24

Čekistus Aldi Plaudi, Juri Savicki un Gunti Indriksonu kā latviešu tautas nodevējus un nagu maucējus vajadzēja notiesāt jau pēc 1990.gada 4. maija. Tagad viņi visi uz apzagtai latviešu tautas rēķina ir miljonāri. Viņiem kopā ar Aivaru Lembergu, Andri Šķēli un Aināru Šleseru tiesa ir vēl priekšā. Jāņa Bordāna vadītā Jaunā Konservatīvā partija solīja atjaunot tiesiskumu Latvijā.

Atbildēt

fakts

24.11.2021. 13:15

»

Hi Hi

BAM ved ķīniešu kravas. Un ir pabeigts. Gluži kā somu kvalitātes autoceļi visā krievijas eiropas daļā. Tur nav bedru, draugs. pabraukā


BAM nekādas Ķīniešu kravas neved,Ķīnas konveijers jau labu laiku kā apturēts neatgriezeniski.Par tim somu kvalitātes autoceļiem nezinu,nav viedokļa.
Latvija PSRS laikos cēla staciju Tinda,tur tagad jau zaļo mežs.

Atbildēt

Es

24.11.2021. 13:14

Latvijā varu un naudu ir sagrābuši Padomju okupantu radītie komunistiskie čekisti un viņu bērniņi. Pie tādiem pieder arī čekists Aldis Plaudis, viņa sieva Baiba Plaude un meita Līga Plaude. Atjaunojot Latvijā tiesiskumu, viņiem visu būs jāatdod atpakaļ apzagtai latviešu tautai. Baiba Plaude lielījās, ka viņa citus pārdzīvo. Nolādam Aldi Plaudi, Baibu Plaudi un Līgu Plaudi, viņu bērnus un mazbērnus! Lai Dievs viņus soda tāpat kā nelieto Aivaru Borovkova, kurš avārija zaudēja bērnu, un neko lielais biedrs nevarēja izdarīt. Lūk tā Dievs soda tos sprāgoņus.

Atbildēt

Žulis

24.11.2021. 11:57

RB projekta realizēšana Latvijai ir tik pat vajadzīga, kā zaķim piektā kāja. Neskatoties uz tām Eiropas naudām, Latvijas budžetam dalība šajā projektā ir kārtējā katastrofa, kas, izņemot ārējā parāda palielinājumu, nekā vairāk nedos.

Atbildēt

???

24.11.2021. 10:45

Plaude ir Rododendra pusmāsa?

Atbildēt

Hi Hi

24.11.2021. 10:42

»

pilnīga garlaicība

PSRS milzu projekts BAM sabruka neuzsācis darbu.Tas pats notiks ar RB


BAM ved ķīniešu kravas. Un ir pabeigts. Gluži kā somu kvalitātes autoceļi visā krievijas eiropas daļā. Tur nav bedru, draugs. pabraukā.

Atbildēt

faktissimo

24.11.2021. 10:36

RB ir koruptīvs līdzekļu izķērdēšanas projekts!

Atbildēt

nepaliec mājās

24.11.2021. 10:17

»

2M62

Interesanti, ka pats sacerējuma autors gan nav savu vārdu norādījis. Saturs kā tāds garlaicīgs, kādam vienkārši privāta sāpīte pret ģimeni un/vai uzņēmumu


Sacerējuma autors ir Plaude. Šeit ir tikai Plaudes melu atšifrējums. Nevienā citā apdzīvotā vietā Latvijā ,izņemot Rīgu , pieturas nav paredzētas. Vēl Salaspilī preču stacija. Tā dz.ceļa līnija virzās 5km līdz 10km no Bauskas un Iecavas. Kādas var būt stacijas.

Atbildēt

mitjka

24.11.2021. 10:14

p.s. aldis un liga - notirgoja to poligona zemi adazos kur projekts gada laiki pazuda no kiss ezera; krasta un pensionaru parcelsanu
sekli rokat

Atbildēt

vēsture

24.11.2021. 09:26

Rail baltic nav dzīvotspējīgs projekts.Apvienotajos Baltijas Izmirātos nav cilvēku.Turklāt krīze, kas tuvojas lieliem soļiem, noslaucīs visu. Vācijai nāksies cīnīties par savu vietu zem saules, nevis sponsorēt tos, kas jau pēc definīcijas atrodas Krievijas un Kīnas ietekmes zonā. Visādas plaudes vēl mēgina uzvārīties, gluži ka pie varas esošie untermenši.Kā es ienīstu šo huntu.Kaut drīzāk te viss sabruktu, būtu vismaz iespēja izveidot ko jēdzīgu un ne tik bīstamu tautas pastāvēšanai.

Atbildēt

Secinājums

24.11.2021. 08:59

»

Aga

Skaidrs ir viens. RB mēģina norakt autopārvadātāji, kuri ar ļoti bagāti un piedirsuši visu Eiropu ar dīzeļu atgāzēm. Otra gruoa ir Kremļa atbalstītāji, jo RB ir politiski nozīmīgs projekts. Tas beidzot pa īstam savieno Baltiju ar ecob Eiropu. Un tas Kremilniem galīgi nepatīk


Zinātniski pamatots un izsmeļošs viedoklis.Kremlis jau ierāvies kaktiņā un nervozi pīpē.Par tādu nieku kā ekonomiskais pamatojums un cilvēku neērtības nav vērts runāt.

Atbildēt

Aga

24.11.2021. 08:31

Skaidrs ir viens. RB mēģina norakt autopārvadātāji, kuri ar ļoti bagāti un piedirsuši visu Eiropu ar dīzeļu atgāzēm. Otra gruoa ir Kremļa atbalstītāji, jo RB ir politiski nozīmīgs projekts. Tas beidzot pa īstam savieno Baltiju ar ecob Eiropu. Un tas Kremilniem galīgi nepatīk.

Atbildēt

Ngff

24.11.2021. 08:30

Tam pasakumam tacs trusts maids tur buus tik puse no sakotnejiem planiem

Atbildēt

ansis

24.11.2021. 08:29

Izrādās pietiek lasītāji ir arī citās valstīs.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: