Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Stalins

29.01.2017. 14:44

Pietiek ir īstie arpolitikas eksperti,jautājums-kapēc šī tikšanās ir neveiksme?tā ir liels LR ārpolitikas sasniegums Ārpolitika nav razborkas aiz bāra durvīm.

Atbildēt

juris

29.01.2017. 12:54

»

w

..tantei kgb alibi pavisam nedroši nostrādāts, ja slepkavu organizācijas līdzskrējējus maisos marinēs vēl 30 gadus


Maisos ir tikai dejotāji un koristi,pat aktieri nav artodami,kur nu vēl....

Atbildēt

777

29.01.2017. 12:10

»

A.Kavacis

Prezidentu priekšzīme kā etalons...


Paldies. Patiesi un korekti. Manās acīs tā saulīte pabalēja jau pašā sākumā, kad Bojārs viņu ieveda saemā. Bet kad viņa atļāvās leģionāru pasākumā pie Brīvības pieminekļa parādīt pirkstu pie deniņiem, viņas gaismiņa izdzisa pavisam, lai neteiktu parādījās kā mēslu čupa. Kā mēs, latvieši tik ātri aizmirstam:kaut vai piemēram Abrene? Viss pārējais ir sīks fenderis, muldēšana utt. Bet laiks visu saliek pa plauktiņiem. Šī persona gozējas un barojas par tautas naudu- tautas, par kuru uzdrošinas necienīgi izteikties. Pretīga, sīka un nožēlojama persona. Un Meža kapi nav taisnais ceļš uz Paradīzi- tā ir jānopelna šeit un tagad.

Atbildēt

no Jūrmalas

29.01.2017. 11:46

Tikai garīgs kroplis tā var vajāt Prezidenti.

Atbildēt

Vairu cienīs

29.01.2017. 10:20

Rubesa, Āboltiņa, Straujuma, Zatlers, Ulmanis (gunča), Sudraba, Dombrovskis, Zīle, Gerkens, Krūmiņš, Straume, Caune, pat Šķēle, Lembergs un Šlesers.
Kas viņiem visiem ir kopīgs?
Tas, ka viņi nav tauta!

Atbildēt

VVF Alpu

29.01.2017. 10:14

namiņā nebija, bet (Vairas Vīģes) masku jau var nopirkt jebkurā lielveikalā?!
Pulkstenis arī paripoja zem skapja un glezna izkalta un sarāvās līdz pastmarkas izmēram. Dzīvokli pils cenā noteikti vajadzēja. Ja mašīnu, tad bruņotu. Ja kapu, tad tādu, lai Rainim ēnu virsū mestu. Un vēl daži "sīkumiņi", lai no cieņas pret bijušo prezideni ne kripatiņas pāri nepaliktu.
Vairai āža kāja izlīda un parādīja ka būtībā viņa ir prasta bāba, nevis cienījama persona.

Atbildēt

Ss

29.01.2017. 09:31

»

A.Kavacis

Prezidentu priekšzīme kā etalons...


100%, labi , ka to kāds redz!

Atbildēt

VB

29.01.2017. 08:35

»

arī domāju, ka tracis nevietā

jā, VVF nepazīst krievus, gribēja runāt, domāja cilvēks kā cilvēks. Nav visi cilvēki, suņus laiž gaiteņos kārtoties, domādams neizdomāsi. Izejamie naktskrekli..... krievu kauns putins un līdzīgie


"Nav visi cilvēki, suņus laiž gaiteņos kārtoties, domādams neizdomāsi."

Šis labs, ja nav piemelots!
Nepazīstamā pasaulē gan jau, ka arī mēs neatšķirtu ūdenslīdēju tērpus no kosmonautu skafandriem..., bet nu suņi viņiem taķs vismaz bija.

Atbildēt

VB

29.01.2017. 08:24

»

Andis

Viss jau VVF darbībā likās atbilstošs viņas statusam un atbilstībai ieņemamajam amatam, ja šaubas neradītu kāds sīkums VVF biogrāfijā, pat ne sīkums, bet kāda fotogrāfija, kur VVF redzama...


Varēja!
Tikai tad parasti veda un kāds pavadīja, kuru, protams, fotogrāfijā neiekļāva - ar to bija jāsamierinās, ja ārpus Rīgas...

Atbildēt

padoms

29.01.2017. 01:06

»

padoms

M.Bondars ir dikti smuks, viņu varētu par karali ievēlēt. Ģimenīte arī laba


Un rezidence varētu būt Rundāles pilī, nevis tajā vācu ordeņa pilī.
Galu galā, vai monarhija nebūtu labāka par kaut kādu oligarhiju vai plutokrātiju, kas slēpjas aiz demokrātijas maskas? :-)

Atbildēt

"R.Zuikam"

29.01.2017. 00:11

Tas ,ka cien.K.Zuika un viņa brālis Roberts ir miruši,nenozīmē,ka nevar citēt viņa rakstīto.Paldies tiem,kas atgādina Kārļa teikto un rakstīto!

Atbildēt

Andis

28.01.2017. 23:58

Viss jau VVF darbībā likās atbilstošs viņas statusam un atbilstībai ieņemamajam amatam, ja šaubas neradītu kāds sīkums VVF biogrāfijā, pat ne sīkums, bet kāda fotogrāfija, kur VVF redzama
uz kādas mājas sliekšņa pagājušā gadsimta septiņdesmitajos gados. Vai kāds var izkaidrot padomju gadus piedzīvojušamiem, ka no rietumiem atbraucis "emigrants" varēja bez atbilstoša akcepta viesoties savā Tēvu zemē un ceļot pa to.

Atbildēt

Par Davosu

28.01.2017. 21:41

Atceros, kā VVF, atgriezusies no Davosas foruma, uz kurieni bija devusies ar A.Šleseru paziņoja, ka "tagad viņš ir kā balta lapa ".Kas mainījās Šleserā, ka pēkšņi viņš kļuva neaiskarams ? Šogad Uz Davosas forumu devās M. Bondars bez ielūguma. Pats par to samaksādams 10000 EUR. Veikls zēns, visur paspēj. Arī par Rīgas mēru tiks, kā to jau pavēstīja bij. IE ministrs M.Gulbis.

Atbildēt

Roberts Zuika

28.01.2017. 21:22

»

Kārlis Zuika

...


Cik man zināms Kārlis Zuika jau labu laiku atdusas Liezēres smiltājā, es atdusos pelnos, bet kā tad vēl var tvītot še šai zemē.... ????

Atbildēt

hm

28.01.2017. 21:18

Krievijas un Kanādas tautiešu tikšanās. Uzvārds Putins ir nedaudz pārkrievots mūsu pašu Putens.
Latviešiem derētu lepoties ar tik ietekmīgu tautieti, ne meklēt utis svešā kažokā.

Atbildēt

juris

28.01.2017. 21:12

Notikums un tā organizēsana aprakstīti ar daudzām kļūdām un neprecizitatēm. ja jau Pietiek gribēja to pavēstīt bāleliņiem, tad vajadzēja tam sagatavoties nopietni un nepieļaut tik daudz neprecīzitātes. Beigās sanāca dzeltenās preses līmēņa raksts. Biju labākās domās par Pietiek rakstniekiem.....

Atbildēt

w

28.01.2017. 20:54

..tantei kgb alibi pavisam nedroši nostrādāts, ja slepkavu organizācijas līdzskrējējus maisos marinēs vēl 30 gadus????

Atbildēt

Re

28.01.2017. 18:50

Labs foto! Laikam pieskata sev jaunu pulksteni vai izmekle Liepajas veju...

Atbildēt

A.Kavacis

28.01.2017. 18:40

Prezidentu priekšzīme kā etalons

Bērnu priekšzīme, uzvedības un darbības etalons ir viņu vecāki. Valstu vadītāji kļūst par visas valsts un tautas reprezentantiem un spēkā uzturēto morālo vērtību etalonu. Ja pieminam Latvijas Valsts un Ministru prezidentu Kārli Ulmani, atmiņās aust viņa vienkāršība, pieticība, darba griba, uzticība un godprātība. Nav neviena no tagadējās valsts varas elites, kas īsā laikā valsts un tautas labā būtu paveicis tik daudz, kas ar tīru sirdsapziņu būtu uzturējis tik labu kontaktu ar tautu. Ja viņam pārmet politisku tuvredzību, tad to var darīt vien tādēļ, ka Kārlis Ulmanis kā godprātības vadīts cilvēks, nevarēja pieņemt domu, ka ir arī tādi staļini, molotovi, ribentropi un hitleri, kuri, jau līgumus slēdzot, domā kā tos pārkāps- cilvēki bez goda un bez sirdsapziņas. Tā Kārlis Ulmanis bija un paliek Latvijas valstsvīru godprātības etalons.
Ambiciozā Vaira Vīķe- Freiberga ne reizi vien piesauca „Ulmaņa autoritāro režīmu”, tā iesaistīdamās patiesi neatkarīgas Latvijas noķengātāju korī un cerēdama kļūt par „spīdekli”, kas apēnos Ulmaņa slavu. Ko viņa ir atstājusi aiz sevis? Tikai nožēlojamus egoisma uzplaiksnījumus. Atzinusies, ka ir bijusi kontaktos ar triju valstu specdienestiem un cerēdama uz augstāko ANO amatu, viņa bez kaunēšanās pazemoja savu valsti un tautu. Ne reizi neapmeklēja Lestenes brāļu kapus, pat formāli nepasakot paldies latviešu leģionāriem, kuri nosargāja arī viņas iespēju emigrēt. Nkad neatdodama godu nacionālajiem partizāniem, viņa „barojās” ar padomju diversanta Samsona padomiem. „Skriedama” uz slepenu tikšanos ar čekistu Putinu Austrijā, „izlēkdama” pret Baltijas valstu vienoto nostāju, braukdama uz Maskavu svinēt boļševiku uzvaras svētkus, viņa ir radījusi gandrīz nepieskaitāmās iespaidu pati par sevi. Kur tad vēl čekista Drozdova vizīte Rīgā un Krievijas patriarha svētība „latvijiešu” tautai! Tas viss tika darīts ar cerību uz ANO ģenerālsekretāres amatu. Eiropas karaļnamu vizītes nobāl uz šo vērienīgo pasākumu fona. Praktiskā labuma no tā ļoti maz, bet Latvija arī te „labi maksāja” par prezidentes ambīcijām uz augstāko amatu ANO. Tā nu V. V. Freiberga Latvijas vēsturē sevi ir iezīmējusi kā neierobežota egoisma etalonu. Viņa ir kalpojusi pirmkārt sev, nevis Latvijai vai latviešu tautai.Prāv. emeritus

Andrejs Kavacis
Tālr. 3761256

Atbildēt

laba izvēle

28.01.2017. 18:40

Grigalis nebija VDK, bet GRU virsnieks! Un sēdēja pie VVF kopā ar Bondaru un Co no rīta līdz vakaram. Labs tulks un teicams speciālists.
Bondars lika mammīti gulēt, Grigalis darīja savu darbiņu.

Atbildēt

Kārlis Zuika

28.01.2017. 18:36
Patīkamākā prezidente!

Ausmas Viļkinas raksts„Nenovēl Ulmanim līdzīgu prezidentu” 2007.gada 19maijā laikrakstā „Latvijas Avīze” izraisija nožēlu par tā laika izpratni. Kāpēc tā notiek?
Vispirms citēju Cienījamās Latvijas Prezidentes teikto: ”Lai nu kā,”sacīja V. Vīķe-Freiberga, „bet es Latvijas tautai nenovēlu tādu nākamo Valsts prezidentu, kurš rīkotos tā vai līdzīgi, kā darīja Kārlis Ulmanis. Viņš atlaida Saeimu, paņēma sev likumdevēja varu un kā Ministru prezidents paturēja arī tiesības izraudzīties un iecelt ministrus. Ulmanis arī atlaida ievēlētos pašvaldību vadītājus un to vietā, līdzīgi kā tagad Vladimirs Putins Krievijā, iecēla gubernatorus. Tiesa, Kārļa Ulmaņa vadītā valsts bija neatkarīga, bet demokrātiska, gan tā nebija.”
Tālāk raksta autore piemin: „Jo,lūk, tādā parlamentārā republikā kā Latvija Valsts prezidenta pilnvaras ir visai ierobežotas, bet arī ar tām pašām Vīķes-Freibergas kundze ir panākusi ļoti daudz.”
Rodas jautājums, ko panākusi?
Tā sauktajos Ulmaņa Laikus, es atļaujos salīdzināt ar šodienu, jo es esmu Kārļa laikā izdienējis Latvijas armiju, pabeidzis Madonas ģimnāziju un izstrādājies tēva sētā. Es uzskatu sevi par pilntiesīgu Latvijas valsts līdzgaitnieku.Piedzīvoju arī „Baigo Gadu” un ar ieročiem rokās cīnijos pret sarkano mēri. Aizvien mazāk paliek to dzīvo liecinieku, kas var salīdzināt tos Ulmaņlaikus ar šodienas laiku pēc 1990. gada. Tāpēc aicinu arī citus dzīvos lieciniekus izteikt savu viedokli, atmiņas.
Latvijas prezidente!
Jums ir vesels pulks palīgu, pieejami Valsts arhīva dokumenti, varat vēl aprunāties ar dzīvajiem lieciniekiem. Kur Jums radies tāds naids pret Latvijas dižgariem?
Pret pirmo valsts valdības vadītāju, prezidentiem Jāni čaksti, Gustavu Zemgali, Albertu Kviesi un citiem dižgariem, pat Andreja Eglīša bērēs Jūs nēsat piedalījusies.
Es atceros arī to, ka laikrakstā „Jaunā Avīze” Jūs nosaucāt Albertu Kviesi par netīkamāko prezidentu bez jebkāda pamata. Kurš tad no Jūsu priekštečiem ir kaut ko labu padarījis Lavijas valsts labā? Varbūt Augusts Kirhenšteins, Vilis Lācis vai Salamons Šustins?
Kārlis Ulmanis aiz sevis atstāja plaukstošu labklājības zemi, kas ar savu dzīves labklājības līmeni atradās Eiropas valstu priekšgalā. Mums no ārzemēm brauca strādnieki, jo trūka darba roku Eksports pārsniedza importu. Tagad viss ir otrādi.
Un to Jūs uzskatat par sasniegumu šodien?
Jūs pēc sevis atstājāt sagrautu tautsaimniecību, izpārdotu zemi un izmisušu tautu. Jūs savā runā pieminat Satversmi, Latvijas valsts pamatlikumu. Cik savarīgi ir to pildīt!
Bet kāpēc Jūs to nepildat? Kam Jūs kalpojat?

Kārlis Zuika,BD
Ulmaņlaiku līdzgaitnieks.

Atbildēt

>LNT

28.01.2017. 17:44

»

LNT

Jānis Grigalis ir Māra tētis


Grigalis av Gaigals

Atbildēt

--> xxx

28.01.2017. 15:59

»

xxx

Šis portāls ir palicis par kaut kādu reālo sūdu bedri, bet kā saka - nauda nesmird


Un ko tad tu te grozies ? Patīk laikam.

Atbildēt

ar marasma sindromiem

28.01.2017. 15:28

Vai vecuma demence draud katram bijušajam saeimas prezidentam pēc 80 gadiem?

Atbildēt

w

28.01.2017. 09:57

atceros dārgo pētījumu par "Liepājas vēju" bez jabkādas vērtības

Atbildēt

Fakti

28.01.2017. 09:01

»

nepareizi

Davosas dalibas nauda ir loti liela. Pats izlasi


Maksā biznesa cilvēki. Politiķus uzaicina.

Atbildēt

ss

28.01.2017. 07:50

Valsts simbols????? Kāds ir prātu izkūkojis- kanādas mēris, un savtiga veca plekste vina ir!!Latvijas kauna traips- kūku Vaira ar marasma sindromiem!

Atbildēt

xxx

28.01.2017. 07:26

Šis portāls ir palicis par kaut kādu reālo sūdu bedri, bet kā saka - nauda nesmird.

Atbildēt

švamme

28.01.2017. 06:08

»

jibiorio

Nu ko, grozies kā gribi - rīt 12.00 bēres


man neaprakstāms kauns par šo manas valsts (it kā) pārstāvi
Man puse no ģimenes dzīvo apkārt Montreālai, un neviens nav dzirdējis par tādu zinātnieci ????
grozies kā gribi - rīt bēres

Atbildēt

LNT

28.01.2017. 04:52

Jānis Grigalis ir Māra tētis.

Atbildēt

jibiorio

28.01.2017. 00:32

Nu ko, grozies kā gribi - rīt 12.00 bēres...

Atbildēt

janis

28.01.2017. 00:29

Mūs iznīcina meli sev un citiem,tas,ka padevāmies prasībām melot.Un šodien viss ir meli,jo uz tiem tas būvēts.
Ar izmisumu un kaunu atceros viņas interviju,laikam,BBC reportierim.Suniska locīšanās pēc kumosa.

Atbildēt

jurisx

28.01.2017. 00:01

No kura laika VVF ir valsts simbols ?Valdošā kliķe galīgi nojūgusies...?Lai paņem savās zaglīgajās roķelēs LV Satversmi un iegaumē uz visiem laikiem, kas ir valsts simboli.

Atbildēt

švamme

27.01.2017. 22:43

»

Robis

Paklausoties VVF, tad, kad runājamais viņai nav sagatavots un iemācīts, tad patiešām - jāatzīst, ka viņa ir krietni zemākā līmenī, kā jebkura mūsu pensionāre. Viņa ir vienkārši ļoti prasta un neiedomājami iedomīga tante gados


Visz ziņojuma kvitesence paslēpta pāris teikumos:
"...ko kāds no V. Vīķes-Freibergas prezidentūras laika premjeriem sev neraksturīgi strupi, pat rupji raksturo ar šādiem vārdiem: „Viņa šajā sarunā pilnībā izgāzās. Viņa nebija gatava, turklāt neņēma vērā faktu, ka nepārvalda krievu valodu. Putins gan bija labi sagatavojies un tad viņš izdr... viņu par visiem jautājumiem – par naftas tranzītu, par krievvalodīgo jautājumu. Un viņa tur stāvēja un klausījās, kā viņš viņu tur strostēja. Pilnīga izgāšanās...”
"...V. Vīķe-Freiberga pazemojās tik tālu, ka sāka pat dot solījumus Latvijas valsts vārdā (tostarp piešķirt pilsonību visiem Latvijā dzimušajiem bērniem, pilngadību sasniedzot) un beigu beigās atklāti lūdza sarunu divatā, kas jau notika vāciski."
Šie teikumi vislabāk raksturo, kas viņa ir patiesībā.
Un atskatoties uz pagātni ir vienkāršāk saprast, kāpēc latviešu stapā bija tik akla "dievības saules" pielūgšana? Tāpēc, ka vēl nebija izaugusi paaudze, ka perfekti pārvalda valodas, uz to laiku tas arī bija viņas trumpis. Bet šodien iepazīstoties ar viņas runām, gara darbiem, šodienas valodu pratēji ir neizpratnē, kā ši persona varēja tikt pie, lai arī mazas, bet valsts vadīšanas??? Viņas vienīgā iekšējā dziņa ir alkatība.

Atbildēt

Robis

27.01.2017. 22:17

»

spēju nav, bet vēlēšanās ir un būs

man skaidrs tikai viens: merkantīlā veča uz Latvijas rēķina gribēja iebraukt pasaules vareno starpā, bet klupdama, krisdama to vienkārši nespēja, savas aprobežotības dēļ, kā jau te viens minēja, viņas vienīgais pluss bija valodu zināšanas, viss, punkts, pilnīgi nekādu diplomātijas dotību, tikai vēlēšanās...


Paklausoties VVF, tad, kad runājamais viņai nav sagatavots un iemācīts, tad patiešām - jāatzīst, ka viņa ir krietni zemākā līmenī, kā jebkura mūsu pensionāre. Viņa ir vienkārši ļoti prasta un neiedomājami iedomīga tante gados.

Atbildēt

muļķības

27.01.2017. 22:04

»

ha

Lapsa sāk līdzināties pusjukušajiem grantiņiem


lapsam vienkārši labi ir samaksāts, un tagad ķengājas par visu naudu.

Atbildēt

spēju nav, bet vēlēšanās ir un būs

27.01.2017. 21:24

man skaidrs tikai viens: merkantīlā veča uz Latvijas rēķina gribēja iebraukt pasaules vareno starpā, bet klupdama, krisdama to vienkārši nespēja, savas aprobežotības dēļ, kā jau te viens minēja, viņas vienīgais pluss bija valodu zināšanas, viss, punkts, pilnīgi nekādu diplomātijas dotību, tikai vēlēšanās. nu bet tas slimīgais narcisizms vēl ilgi ilgi dos atraugas, jo vairāk nāks gaismā, ko vēl nezinām. viņas valodā klausoties, lasot rodas pamatots jautājums: kā, kas viņu iecēlis zinātnieku kārtā??? lielākais ko viņa pelnījusi ar savam prāta spējām, ir pārdot avīzes kioskā

Atbildēt

nekas nav par velti!

27.01.2017. 20:47


An annual membership to the World Economic Forum (required if you want to buy a ticket to Davos) costs $52,000

A ticket to Davos itself costs $19,000, plus tax (That's $71,000 for one person to come).

If you want to go to the private industry sessions, which everyone here agrees are where the real value is, you have to become an "Industry Associate," which costs $137,000 a year.

If you want to bring a colleague, you can't just buy another ticket for $19,000--you have upgrade your membership to "Industry Partner," which costs $263,000 (vs $52,000). Then you have to buy the two tickets, for a total cost for 2 people of $301,000.

Atbildēt

Davos

27.01.2017. 20:44

It has been revealed that members pay about £22,000 (€28,911, $31,473) on average

Atbildēt

Bet kas notiek tagad pašu mājas

27.01.2017. 20:31

Jūrmals tiesas tiesnesi R.Buls taisa spriedumu Gulami lieta par FPP arestētās naudas daļēju atgriešanu uz aidomīgu Ukraiņu papīru pamata. R.Bula sieva advokāte bijusī prokurere Agrita Bule ir garants.

Atbildēt

arī domāju, ka tracis nevietā

27.01.2017. 20:19

jā, VVF nepazīst krievus, gribēja runāt, domāja cilvēks kā cilvēks. Nav visi cilvēki, suņus laiž gaiteņos kārtoties, domādams neizdomāsi. Izejamie naktskrekli..... krievu kauns putins un līdzīgie.

Atbildēt

ha

27.01.2017. 18:55

Lapsa sāk līdzināties pusjukušajiem grantiņiem.

Atbildēt

lapsa ir reāli slims!

27.01.2017. 17:16

Nu ļoti dīvaini, ka Krievijas un Latvijas prezidentu tikšanos organizē Putina padomnieks Baltijas jautājumos. To taču, pēc viņa domām, vajadzēja organizēt Krievijas vēstniekam Pakistānā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: