Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Svētdienas pīpmanis

18.01.2022. 08:53

Apini, tavu palagu "ņeosiļil". Pietiktu ar īsāku tekstu: "zārka naglu" lobists reklamē īsāku ceļu uz aizsauli - pretkovida potes.

Atbildēt

Twitter at bogdanovs123

16.01.2022. 23:28

»

Twitter at bogdanovs123

Nesaprotu, kāpēc komentārus nelasošajam Pēterim Apinim būtu par visu šo te jāmelo...


Starp citu, ir diezgan skaidrs, ka 2021-mā gada mirstība būs vismaz 17 uz katriem 1000 iedzīvotajiem. Tomēr aizinu panikas piekritējus nesākt svinēt uzvaru.

Ir tā, ka liela daļa no palielinātās mirstības var izrādīties uz to rēķina, kuriem tika liegtas veselības procedūras un ārstēšana, aizbildinoties ar covidu. Turklāt, ir uzmanīgi jāizpēta, vai nav tā, ka vispārējā mirstība ir lielāka uz 1000 cilvēkiem tieši vakcinēto vidū, lai arī no ar covid nesaistītām slimībām... Vajadzēs riktīgi visu izpētīt...

Atbildēt

SOS

16.01.2022. 00:10

Ievērojami zinātnieki arvien vairāk par vakcīnu izraisītām neiroloģiskām kaitēm, t.sk. parkinsonu..- "Nekādā gadījumā neduriet bērnus" https://www.brighteon.com/1dcecc18-c711-40b5-841a-ebe73092f18f

Atbildēt

Nu

15.01.2022. 20:19

»

Nevajag biedināt

Žulis ir ekstrasenss? Zinātnieks? Ārsts? Pīpmanis...


Šim komentāram lieku daaaaudz plusu!

Atbildēt

Twitter at bogdanovs123

15.01.2022. 17:46

Nesaprotu, kāpēc komentārus nelasošajam Pēterim Apinim būtu par visu šo te jāmelo???

Protams, smēķēšana ir kaitīga, un kā viens no pirmajiem pionieriem šīs patiesības izplatīšanā bija pasaulslavenais vadonis, Ādolfs, Šikelgrūbers... Un viņam bija taisnība par to, tāpat kā ir Apinim. Tomēr, Apinis izplata skaidrus un acīmredzamus melus par smēķēšanas lomu covid nāvēs, un ignorē skaidri pierādāmas patiesības par vispārējo mirstību Latvijā kopumā, kura pierāda, ka nekādas pandēmijas nav un nav bijis.

Ir tā, ka 2020-tā gada mirstība bija pilnīgas normālības robežās. Un to es pierādīšu drusku vēlāk, kad te iekopēšu manis paša komentāru kādam karstgalvim, kuru rakstīju zem apollo.lv raksta. Man nezināmu iemelsu dēļ Apinis pilnībā ignorē šo faktu, un spēlē uz vienu roku ar visiem tiem melīgajiem farmācijas uzņēmumiem un ir viens no panikas izplatītājiem un ekonomikas graušanas polittikas piekritējiem...

Protams, ja smēķētāja plaušas ir jau pamatīgi sagrautas, tad arī viegla saslimšana ar respiratoru vīrusu var izraisīt smagas sekas un nāvi. Tomēr, lielākā daļa smēķētāju tādu stadiju nav sasnieguši. Un tad izrādās, ka smēķēšana, patiesībā, palīdz cīņā ar vīrusu. Kāpēc es paar to vau būt drošs? Tāpēc, ka karstums iznīcina vīrusu. Zinātnieki vēl 2020-tā gada sākumā bija izpētījuši, ka pie 65 grādu temperatūras šis vīruss mirst apmēram 3 minūšu laikā, un pie temperatūras kas ir ap 50, vajag vien 20 minūtes lai tas nobeigtos. Tātad, pirtī iešana un augsta temperatūra saslimšanas laikā ir ļoti labas, jo tas novājina un pat nogalina vīrusu... Bet smēķējot arī cilvēks ieelpo karstu gaisu. Man nezināmu iemesslu dēļ valdība aizliedza arī piršu apmeklēšanu, un Apinim par to nekas nekad nav bijis sakāms... Nožēlojami!

Saprotu Apiņa nepatiku pret smēķēšanu, un atbalstu viņa centienus ar to cīnieties. Tomēr, tā vārdā nesākšu melot vai piekrist meliem. Turklāt, NE APINIS, NE JEBKURŠ CITS TĀ SAUCAMAIS EKSPERTS, NE REIZI NAV IZTEIKUŠIES, KA REGULĀRA IEŠANA PIRTĪS VAI KARSTU TVAIKU ELPOŠANAS PROCEDŪRAS, JA PIRTS NAV PIEEJAMA, ĻOTI LABI PALĪDZĒTU CĪŅĀ AR ŠIEM VĪRSUIEM. LĪDZ AR TO, VISI ŠIE EKSPERTI VAR IET BEZDĒT, JA GODĪGI, JO JŪSU PARACETAMOLI, KURUS ĀRSTI IZRAKSTA KĀ PIRMOS, UN KURI NODZEN TEMPERATŪRU, PAT JA TĀ IR NELIELA, IEDZEN SMAGĀ SASLIMŠANAS GAITĀ VAI PAT KAPĀ DAUDZUS.

Stāsts par temperatūru un šiem vīrusiem ir atrodams šeit:

https://www.healthline.com/health/what-temperature-kills-coronavirus#research

Pēteri - saprotot, ka mans viedoklis jums ir vienaldzīgs (un komentārus jūs tāpat nelasāt...), tomēr gribu pateikt, ka jūsējais viedoklis man arī ir pie vienas vietas, jo liela daļa no tā ko sakāt vienkārši ir meli vai puspatiesības, kas tāds pats melu paveids vien ir!

Atbildēt

Es

14.01.2022. 10:32

Liberālekonomikas noziedzības ceļs tiek brists jau ļoti ilgi: https://www.lrt.lt/en/news-in-english/19/1406217/neoliberal-zeal-spelled-two-decades-of-absolute-tragedy-for-baltic-development-interview

Šis ir tikai cits ceļa līkums.

Atbildēt

Ivars

13.01.2022. 23:19

Apinis galīgi sviestā sagājis. Kāda saistība smēķēšanai ar kaut kādu izdomātu slimību kovid19 kuru līdz šai dienai neviens pasaules zīnātnieks nav atklājis un izolējis to vīrusu.

Atbildēt

Stoga

13.01.2022. 22:39

Akcīzi no ietaupījumiem pirms bada nāves tācu jāpaņem budžeta lāpīšanai.

Atbildēt

ha

13.01.2022. 13:55

Apinis-pipelis nupat jau galiigaako sviestu murgo. Kaartiigs tuudalinsh dzer un piipee un piedevaam veel ir lepns par to ka smoljii kontrabandas cigaretes un dzer krutku.

Atbildēt

Žulis

13.01.2022. 10:30

»

Nevajag biedināt

Žulis ir ekstrasenss? Zinātnieks? Ārsts? Pīpmanis...


Nē, Žulis nav ne ekstrasenss,ne pīpmanis, ne zinātnieks, kaut medicīniskā izglītība Žulim ir. Viņš vienkārši seko ar kovid saistītajiem notikumiem pasaulē bez "Panorāmas" starpniecības un izdara secinājumus.

Atbildēt

biedējošs uzraksts uz paciņas

13.01.2022. 09:33

nav nekāds sasniegums.
Kā ārstēsi nikotīnatkarīgos?

Atbildēt

Reirs ir no Vienotības

12.01.2022. 22:24

Vienotību atbalsta arī publiiste Sandra Veinberga, kas nule uzrakstījusi rakstu tvnet. Šādu:

Kāpēc vācu karavīrs par „pasaulē brutālāko tautu“ holokausta laikā nosauca latviešus.

Saprotams, Maskavā diversijām skolotais cilvēks ir garīgi slims, taču ir arī robežas.

Atbildēt

Mjā

12.01.2022. 22:18

»

Žulis

Domāju, ka nepaies ilgs laiks, kad atklāsies, ka tā saucamā kovid vakcīna Latvijas iedzīvotāju veselībai un dzīvībai ir nodarījusi tik lielu kaitējumu, pret kuru tabakas kaitējums ir kā oda sīciens pret pērkona grāvienu


.... tad ātrās palīdzības dienestu arī vajag likvidēt. Ātrie taču steigā nav spējīgi 100% noteikt pareizo diagnozi, kādu spēj izdarīt smalkā klīnīkā.
Uguns dzēsēji arī jālikvidē, jo tie nespēj nodzēst tik kvalitatīvi, kā stacionāra dzēšanas iekārta. Domu saprati, nu kaut kā tā.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

12.01.2022. 19:18

»

Nevajag biedināt

Žulis ir ekstrasenss? Zinātnieks? Ārsts? Pīpmanis...


Nestreso!

Ievērtē kaut tepat blakus: https://www.pietiek.com/raksti/veselibas_ministrija,_ir_laiks_atzit_sakavi,_patiesiba_par_koronavirusa_politiku_sak_atklaties/

Atbildēt

motorhead 1916

12.01.2022. 19:02

Uzpiipee, idiot Apini, varbuut smadzenju darbiiba uzlabosies.

Atbildēt

Nevajag biedināt

12.01.2022. 18:44

Žulis ir ekstrasenss? Zinātnieks? Ārsts? Pīpmanis?
Riebjas šie visgudrie pareģojumi. Ko biedini? Ja jāmirst, tad mirsim, bet Tu, Žulīt paliksi - neuztraucies. Un mēs vakcinētie ļausim Tev laimē diet. Bet Tev būs garlaicīgi bez mums! Antivakseri taču ir tik neinteresanti - kā oda sīciens pret pērkona grāvienu !

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

12.01.2022. 18:21

»

Žulis

Domāju, ka nepaies ilgs laiks, kad atklāsies, ka tā saucamā kovid vakcīna Latvijas iedzīvotāju veselībai un dzīvībai ir nodarījusi tik lielu kaitējumu, pret kuru tabakas kaitējums ir kā oda sīciens pret pērkona grāvienu


Latvijā tas neatklāsies.
Ja nu vienīgi starptautiski sāksies procesi, kurus, lai kā censtos meinstrīms, Latvijā nevarē ignorēt.

Iegrieztā mašinērija ir tik varena, ka pat it kā izglītoti cilvēki kā aptrakuši pūš kopējā stabulē.

Atbildēt

Žulis

12.01.2022. 17:44

Domāju, ka nepaies ilgs laiks, kad atklāsies, ka tā saucamā kovid vakcīna Latvijas iedzīvotāju veselībai un dzīvībai ir nodarījusi tik lielu kaitējumu, pret kuru tabakas kaitējums ir kā oda sīciens pret pērkona grāvienu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: