Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   



Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Gatis

18.04.2022. 01:02

Kaut kur ļoti sen izlasīju tādu atziņu, ka Hitlers bija boļševiku krievijas redzamāko vadoņu uzcītīgākais un talantīgākais māceklis. Šodienas notikumi Ukrainā vēlreiz pasaulei apliecina un pierāda, ka šī atziņa ir patiesa.

Atbildēt

Valdis

17.04.2022. 20:53

Vijai esejas jāraksta neviss jākomentē politiskas lietas kurās nav saprašanas.Ukrainas teritorijā kodolraķetes bija bet palaišanas pogas Maskavā.Tieši ASV uzstāja lai aizvāc patalāk no viņu bazēm Eiropā.Tāpat Budapeštas memorands nebija Krievijas Domē ratificets tā kā nav juridiski noformēts.Zeļenskim bija visas iespējas noverst karu bet pietrūka dūšas izpildīt Minskas vienošanos.Likās ka sponsori kartīgi sabruņos un izdosies atkarot Donbasu.

Atbildēt

Divus gadus vēlāk LPSR VDK komandējums uz Hamburgu

15.04.2022. 15:46

Mēs iepazināmies 1989. gada rudenī profesora Dītriha Andreja Lēbera mājā Hamburgā. Pirms tam profesors man klusiņām pačukstēja: iepazīstināšu tevi ar izcili gudru cilvēku, kam paredzu lielu nākotni, viņa vārds ir EGILS LEVITS. Profesora paredzējums izrādījās pravietisks. Egils Levits ir Latvijas neatkarības atjaunošanas deklarācijas koncepcijas autors, pirmais Augstākās Padomes padomnieks, pirmais tieslietu ministrs pēc Satversmes darbības atjaunošanas, pirmais vēstnieks Vācijā pēc valsts atjaunošanas, pirmais vēstnieks Austrijā un Šveicē, pirmais Latvijas pārstāvis Eiropas Cilvēktiesību tiesā, pirmais Latvijas pārstāvis Eiropas Savienības tiesā. Ar viņa pūlēm tapuši daudzi svarīgi likumprojekti, viņš ir arī Satversmes preambulas autors. Tagad – viens no Valsts prezidenta amata kandidātiem. Es teiktu – cienīgs šā amata kandidāts, kura ievēlēšana būtu liels ieguvums Latvijai. Aicinot Egilu Levitu uz sarunu, zināju, ka tā būs saturīga un dziļa, taču man prātā nebija nācis, ka tajā būs arī piedzīvojumu romāna cienīgi sižeta pavērsieni un gluži negaidīti atklājumi.

Atbildēt

радистка Кэт

15.04.2022. 15:34

Vija Beinerte ar pseidonīmu Kate – dzimusi 1954. gadā, savervēta 1987. gadā

Atbildēt

.

15.04.2022. 15:07

»

Interesents

Vai Beinerte skuj pežu


Palaizīsi, uzzināsi

Atbildēt

Interesents

15.04.2022. 10:58

Vai Beinerte skuj pežu?

Atbildēt

дурак латыш

15.04.2022. 10:27

»

Uzrakstījusi visu,

ko zin


Padalies ar zināšana arī Tu

Atbildēt

kas arī bija jāpierāda

14.04.2022. 21:31

»

kā jau bija paredzams

kremļa fašists uzreiz aktīvi iesaistījās diskusijā par anāliem, bet atsauci uz ziņu pat nepieminēja


ukrānu anālais fašists izmisīgi meklē atsauces uz savām pederastu ziņām lai varētu uzreiz aktīvi iesaistīties diskusijā par izjātiem anāliem.

Atbildēt

kā jau bija paredzams

14.04.2022. 17:28

»

NEkrievu kroplim

tev tie izjātie anāli nemainīgi galvenā prioritāte... Laikam jau attiecīgajā procesā esi tapis līdz smadzenēm traumēts, kuras tavā vienrievu "domātavā" turpat netālu vien smako


kremļa fašists uzreiz aktīvi iesaistījās diskusijā par anāliem, bet atsauci uz ziņu pat nepieminēja.

Atbildēt

krievu kroplim

14.04.2022. 17:19

»

NEkrievu kroplim

tev tie izjātie anāli nemainīgi galvenā prioritāte... Laikam jau attiecīgajā procesā esi tapis līdz smadzenēm traumēts, kuras tavā vienrievu "domātavā" turpat netālu vien smako


Nekad neesi aizdomājies, kāpēc jūs sauc par "рукожопие"? Tāpēc, ka jums dirsa ir centrālais orgāns.

Atbildēt

varētu padomāt, ka

14.04.2022. 16:19

»

Bez domāšanas

Ssien


pats nevari sev sasiet, ja citus aicini palīgā?
Smags tavs gadījums, visticamāk, tāda karma tev...

Atbildēt

NEkrievu kroplim

14.04.2022. 16:15

»

krievu kroplim

Iedod atsauci, jeb savu feiku sarullē trubiņā un iebāz savā izjātā anālā! Atsauci no BBC, bet ne RT


tev tie izjātie anāli nemainīgi galvenā prioritāte... Laikam jau attiecīgajā procesā esi tapis līdz smadzenēm traumēts, kuras tavā vienrievu "domātavā" turpat netālu vien smako.

Atbildēt

to jocīgais

14.04.2022. 15:51

»

Patriots

Krievija jau ir šo karu zaudējusi, krievi jau atkāpjas visās frontēs, šodien uzspridzināja krievu flagmaņkuģi, lidmašīnas ir notriektas, krievu armijai trūkst pārtikas, viņi nespēj izvest laukā savus kritušos, visi kadirovieši ir pilnībā iznīcināti


Kam krieviem kritušie, ja viņi pat ievainotos pamet, kad jāved prom salaupītā sadzīves tehnika? Pēc kritušo/ievainoto attiecības, kas parasti nekad nav mazāka, kā 1/3, ir viss pamats uzskatīt, ka komandieri savējos ievainotos nogalina, vai samet dzīvus un aprok tranšejā, kopā ar kritušiem.
Cieņa pret kritušiem aizgājējiem, tas tikai pie mums, cilvēkiem.

Atbildēt

krievu kroplim

14.04.2022. 15:45

»

Palasiet bbc

BBC ziņo ,ka Krematorska sabumbota ar UBS munīciju , kas piederējusi UBS 13 pretgaisa bataljonam , dzīvības zaudējuši 56 civiliedzīvotāji


Iedod atsauci, jeb savu feiku sarullē trubiņā un iebāz savā izjātā anālā! Atsauci no BBC, bet ne RT.

Atbildēt

Patriots

14.04.2022. 15:31

Krievija jau ir šo karu zaudējusi, krievi jau atkāpjas visās frontēs, šodien uzspridzināja krievu flagmaņkuģi, lidmašīnas ir notriektas, krievu armijai trūkst pārtikas, viņi nespēj izvest laukā savus kritušos, visi kadirovieši ir pilnībā iznīcināti!!!

Atbildēt

sociopāts

14.04.2022. 15:22

Vispār kā sociopāts varu pateikt - spēka valoda nelīdz. Var sociopātu uzvarēt, bet viņš pie pirmās iespējas atriebsies. To es saku jo pats esmu sociopāts. Var tikai ierobežot vai pilnībā iznīcināt. Tāda spēka izrādīšana neko nedod.

Atbildēt

Palasiet bbc

14.04.2022. 14:47

BBC ziņo ,ka Krematorska sabumbota ar UBS munīciju , kas piederējusi UBS 13 pretgaisa bataljonam , dzīvības zaudējuši 56 civiliedzīvotāji .

Atbildēt

lauķis

14.04.2022. 14:28

»

IM

Ir gan tikai neviens to nezina...


Patiesība katram sava,taisnība ir viena.

Atbildēt

IM

14.04.2022. 13:57

»

Fakts

Nav tādas vienas patiesības! Atkarībā no redzes loka un personības konstrukcijas "patiesība" var būt katram sava


Ir gan tikai neviens to nezina.
Praksē patiesība ir kā aisbergs. Ir redzamā patiesība un ir neredzamā patiesība. Patiesība katram sava? Katram sava patiesība var būt tikai pie dažādiem tuvinājumiem absolūtai patiesībai. Kam lielāks tuvinājums tam lielāka patiesība. Ļoti bieži tuvinājums tiek aizstāts ar skaļumu. Tā ka nav dažādas patiesības bet ir dažādi tuvinājumi patiesībai un to palaišanas skaļums. Patiesība ir jāmeklē. Mums, Melu Savienības Muļķu zemē protams nodarboties ar patiesības meklēšanu neiesaka. Nu taču lai nenonāktu konfliktā ar profesionāliem patiesības devējiem. Iesaka pieņemt patiesību tādu kādu to mums pasniedz no tribīnes patiesības devēji. Un pasniedz to parasti ļoti rupjā tuvinājumā un kā likums vienmēr kāda savtīgos nolūkos.

Atbildēt

pēc tiesas

14.04.2022. 13:33

»

he, he

Feiks par kaujas gāzēm Alepo izgāzās tāpat kā izgāzās azoviešu feiks par kaujas gāzēm Mariopolē. Kad fašisti ir iedzīti stūrī un tiek mērķtiecīgi iznīcināti, tad viņiem visi meli ir atļauti. Nekādas Turcijas kolonnas krievi nav bombardējuši. Neizplati atkal feikus


Visas zvērības, kādas vien uz pasaules jebkad ir bijušas, krievi nekad nepalaiž garām iespējas tās izmantot. Lai tam darītu galu, slimā, asinskārā, tumsonīgā, sātanisma apsēstā un pederastijas pārņemtā krievu pasaule ir likvidējama ar visiem tās simboliem un atribūtiem.

Atbildēt

he, he

14.04.2022. 13:02

»

Turca

Un kāpēc krievija lietoja kaujas gāzes Aleppo un bombardēja Turcijas kolonnu kas pārvietojās uz krievu norādīto miera uzturēšanas punktu


Feiks par kaujas gāzēm Alepo izgāzās tāpat kā izgāzās azoviešu feiks par kaujas gāzēm Mariopolē. Kad fašisti ir iedzīti stūrī un tiek mērķtiecīgi iznīcināti, tad viņiem visi meli ir atļauti. Nekādas Turcijas kolonnas krievi nav bombardējuši. Neizplati atkal feikus!

Atbildēt

Precizējums

14.04.2022. 11:40

»

huj gnu

Tu slimais sifilisa cūkas purns, varbūt nezini, bet rietumu sponsorētie nemiernieki Sīrijā ir gandrīz pilnībā likvidēti un to izdarīja nevis vāgnerieši, bet Krievijas armija. Par to, protams, no Vašingtonas tev nav paziņojuši. Un starp citu arī Mariopole ir gandrīz pilnīgi atbrīvota no ukraiņu fašistiem...


Mūsdienās fašisti ir tikai krievijā. Būtu lieliski, ja viņi visi tiktu iznīcināti. Mariupolē zvēriski fašisti iznīcināja ukraiņus - mierīgos iedzīvotājus, kas mīlēja savu savas ģimenes un valsti, un kašķi ne ar vienu nemeklēja.

Atbildēt

iebruka

14.04.2022. 11:23

»

Patiesais

Nav atbildes, kapec krieviha iebruka


jo bruģēja ceļu uz parīzi-eiropas kundzību...glupais aleksandrs tēva slepkava arī jādelēja pa parīzi un un zoldāti varoja preilenes....

Atbildēt

nu nu

14.04.2022. 10:19

»

Diemžēl

Tas ir nopirkts, klusums, jo meliem nav citu zāļu tikai kā tikai citi meli vai klusums. Par klusēšanu, savukārt, mums ļauj un ļauj aizņemties. Tāpat kā ukraiņiem aizdod un aizdod naudu ieročiem. Neaizmirstiet, ka ASV nekad nevienam tāpat par brīvu nekad neko nav devusi


Lai izglābtu krievu sadistu, marodieru un pederastu armiju, ASV demokrātu partija caur lendlīzi investēja karā vairāk kā 10% no sava budžeta un piedalījās karā no pirmās kara dienas, bumbojot Vācijas kara rūpnīcas. Par to nepateicīgās krievu fašistu cūkas, nav atlīdzinājušas pat 5% un pēc tam kad ASV vēl 1945.-46. gados izglāba krievu necilvēkus no neizbēgamas bada nāves, Kremlis uzsāka auksto karu.
Ja nebūtu bijis ASV agresijas pret Vāciju, visdrīzākais tevis šodien nebūtu, jo nebūtu bijis krievu armijas garnizonu, kur tava māte, šļauka, tevi ieņēma.

Atbildēt

Pišjānis Rudzītis

14.04.2022. 10:15

Man kā pussociopātam ir viss saprotams arī ar pusspēku. Pat mazāk.

Atbildēt

pēc tiesas

14.04.2022. 10:06

»

Balagan

prezidents baidens... demokrātijas nesējs Belgradā... apspiesto pastalnieku "brīvības" garants... muahaaaa...


Par serbu pastrādātām zvērībām Horvātijā, Bosnijā un Kosovā, Belgrada bija jānotīra no pasaules kartes, Serbija taisnīgi jāsadala un visi serbu militāristi un popi jāsoda ar nāvi.

Atbildēt

mēslam

14.04.2022. 10:03

»

reņģe

Neērti fakti. Diemžēl patiesībai šobrīd nav pieprasījuma. Precīzāk, pareizā propoganda rullē visam pa virsu bez kaunēšanās, tagad pat vairs sieniņš nav jādod. Citi laiki


Nespēju iedomāties, ko tu, mazais kroplīti, pļūtīsi, kad uz sagrautā Kremļa Spaska torņa būs uzvilkts Ukrainas korogs?

Atbildēt

Diemžēl

14.04.2022. 09:33

»

nopirkts klusums vai neērts jautājums

Kamdēļ par šo faktu noklusē Beinertes kundze un Latvijas preses un diskusiju pārraižu dalībnieki


Tas ir nopirkts, klusums, jo meliem nav citu zāļu tikai kā tikai citi meli vai klusums. Par klusēšanu, savukārt, mums ļauj un ļauj aizņemties. Tāpat kā ukraiņiem aizdod un aizdod naudu ieročiem. Neaizmirstiet, ka ASV nekad nevienam tāpat par brīvu nekad neko nav devusi.

Atbildēt

Tak beidziet…

14.04.2022. 08:59

…te ņemties! Pasaules hegemonam ir pienācis gals. Tas nu ir skaidrs jau pat bērnam. Beidziet te apsaukāties un pieņemiet realitāti! Ir īstais laiks sākt domāt, ko darīsim un kā dzīvosim tālāk. Pietiek uzturēt amerikāņu kundzību! Esam, tai skaitā arī Eiropa, viñiem atdevuši nu jau arī pēdējās apakšbikses. Esam pliki un nabagi ir milzīgu parādu tarbu kaklā.
Tā globālā melu kampaña pret Krievija ir pretīga. Atveriet, ļaudis, acis! Viss ir daudz savādāk, nekā izskatās.
Atklāsme daudziem būs sāpīga.

Atbildēt

gena

14.04.2022. 08:43

Autore tāda plaša profila speciāliste. Gan medicīnā, gan par karu. Kādas Jūsu domas par hadronu pāatrinātāju?

Atbildēt

huj gnu

14.04.2022. 08:43

»

nu nu

Kad es tev piemīztu mutē, slimais mērgli un pēc tam atvainotos, tev gribētos, lai es labāk nebūtu atvainojies. Tev būtu tāda sajūta, ka es tev vēl divas reizes esmu iemīzis mutē. Jūsu galvenam pederastam no Sultāna "atvainošanās" noteikti labāk nepalika, gluži otrādi...


Tu slimais sifilisa cūkas purns, varbūt nezini, bet rietumu sponsorētie nemiernieki Sīrijā ir gandrīz pilnībā likvidēti un to izdarīja nevis vāgnerieši, bet Krievijas armija. Par to, protams, no Vašingtonas tev nav paziņojuši. Un starp citu arī Mariopole ir gandrīz pilnīgi atbrīvota no ukraiņu fašistiem. Vairāki tūkstoši padevās, bet pārējos likvidēja. Toa arī tev cūkas purnam Vašingtonas ziņās nestāsta. Un pat Grizijas karu visa pasaule zina, ka pirmie karu sāka gruzīni 8.augusta rītā no sākuva veicot Chinvalas apsāudi ar artilēriju, pāc tam dodoties uzbrukumā. Krievu miera uzturētāji divas dienas sēdēja savā bāzē ielankumā kāmēr viņiem palīgā atnāca Krievijas karaspēks un uzbrūkošos gruzīnus piespieda bēgt. To gan rakatīja pat rietumu mēdiji. Tev ar laikam ar sifilisu slimas smadzenes, ka vienu atceries, bet citus notikumus negribi atcerēties.

Atbildēt

Хм

14.04.2022. 08:41

Автор "призабыла", что после сбитого самолета Эрдоган лично звонил Путину, было несколько встреч, и в итоге они так наладили контакт, что даже сейчас Турция не поддерживает санкции против России. И при этом никакой критики со стороны ЕС и НАТО в сторону Турции.
А про Грузию хорошо прописано в соседней статье, кто там первый начал и кто потом галстуки жевал.

Atbildēt

Balagan

14.04.2022. 08:28

prezidents baidens... demokrātijas nesējs Belgradā... apspiesto pastalnieku "brīvības" garants... muahaaaa...
prātu izkūkojis sadists un pedofils!
izdzimtenis, kādus Pasaulei reti pieredzēt nācies...
aizstāvis, amunakui... kāreiz oriekš idiotiem latviešiem...
Vam Zhopa... xexexexe...

Atbildēt

mr-swabs

14.04.2022. 07:59

»

Uzrakstījusi visu,

ko zin


un kam tic...

Atbildēt

reņģe

14.04.2022. 07:57

»

muļķīgs sacerējums, kas pilns ar feikiem

Starp citu, kad turki notrieca krievi SU, Putins pieprasīja atvainoties. Sultāns no sākuma atteicās, bet pēc apmēram nedēļas publiski atvainojās un samaksāja kompensācijas bojā gājušo lidotāju ģimenēm...


Neērti fakti. Diemžēl patiesībai šobrīd nav pieprasījuma. Precīzāk, pareizā propoganda rullē visam pa virsu bez kaunēšanās, tagad pat vairs sieniņš nav jādod. Citi laiki.

Atbildēt

Oleksandr Palii

14.04.2022. 07:39

you tube par moskvas etnosu

Atbildēt

vismaz Bučā zīdaiņus nevaroja baškīri

14.04.2022. 07:39

bet pleskavas bičkovi un vēl filmēja un sūtīja bildes...............................................................................................līķiem auskarus-arī meietenēm - plēsa pleskava. Bijusī vācu cariste...................tāds tas līmenis

Atbildēt

?????????????

14.04.2022. 07:35

kas ir bidons-kurš zog un bērni zagļi narkošas, šteinmeiejers-kurš melo, ka Ukraina nepieņem, VIŅŠ NEMAZ NAV PIETEICIES !!!!!!!!!!!!!!!!!-laikam jau ne tikai 'krievi', bet arī KRIEVU IMPĒRIJAS VĀCIEŠI-cari ta' bija vācieši- un visu citu tautību kopmunisti jeb superzagļi...glupie krievi tikai instruments, lai vāciešiem pašiem nav jābūvē konc. nometnes.............................bet krievi gā uz baškiriem.............................

Atbildēt

Patiesais

14.04.2022. 06:57

Nav atbildes, kapec krieviha iebruka.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: