Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

mm

14.04.2022. 00:34

nāve putļeram un visai rašfašistu ordai!!!!

Atbildēt

varētu padomāt, ka

13.04.2022. 22:48

»

Sasien

savu locekli ,varoni verbālā caureja mitēsies


tev, sava locekļa varoni, pašam tas palīdzēja pret verbālo caureju, ka tik varonīgi rekomendē citiem?

Atbildēt

NEkrievu sadistu, marodieru un pederastu ruporam

13.04.2022. 21:47

»

nu nu

Kad es tev piemīztu mutē, slimais mērgli un pēc tam atvainotos, tev gribētos, lai es labāk nebūtu atvainojies. Tev būtu tāda sajūta, ka es tev vēl divas reizes esmu iemīzis mutē. Jūsu galvenam pederastam no Sultāna "atvainošanās" noteikti labāk nepalika, gluži otrādi...


"pizģjuļas" ir netulkots tiešais patapinājums no slāvu cilmes valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, totāli nozombēti krievžīdu postsavoki, pravoslavnutizēti mongoloīdi, sliktās sievietes defektīvās idiotu atvases, bomžaru izkārnītas dizentērijas gļotas, dizentērijas lēkmē izdzimuši plānprātiņi, zemāko primātu izdzimteņu pabiras, krievu militāristu atvases, okupantu garnizona "podsobkā" taisīti bastardi, krievu kazarmās taisītie kropļi, fašistu līdzskrējēji, maukas bērnu mēsli, maukas un atkritumu krustojumi, krievžidu spermas produkti, absolūti bezprincipa mērgļi, degradēti bidlas, čekas kurmji, prokremliskie zagļi, pederastu skapja fanāti, defektīvi fekāliju stumdītāji, kolorado lenteņi, nospeķotie vatņiki, sasmirdušās partjankas, defektīvi bezvārda bezsugas organismu izkārnījumi, Solsberijas balagāna stipendiāti, reakcionāri Staļina sadisti, masu slepkavas, marodieri, kodol, ķīmiskie un civilās aviācijas teroristi, prātu izkūkojuši politbiroja locekļi, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi, badrijīgi siles sugasbrāļi, alkatīgi OIK afēristi gazpromizatori, bērnu andelētāji, latenti pedofiili, čekas kājslauķi, debiilie Šarikova-Švondera purni, fašisma - rusisma trako suņu izkārnījumi, rusofobie defekti, kuliirado lenteņi, margiināli proāmuriikāniski peediņi, fašistisko naciķu izdzimteņi, zilo draudziņu pidderillas un fašisti no dermoliiberastu zombiju skapja, slepkavību un terora aktu apoloģēti, morāli kropļi, delīrijā murgojošu alkašu šaļavas, sadistu un pederastu smrdeļi, zvēriski tumsonīgi un sātana apsēsti bendes, netīru fašistisko izdzimteņu bidlostānas pērtiķi, netīrie bezsmadzeņu lopi, vājprātīgi sātana apsēti absolūtā ļaunuma nesēji, degradētās sugas negatīvās selekcijas trakie suņi, asinskāru vienšūnnieku organismi, tumsonīgi lupatgalvas, atklāti fekāliju stumdītāji, bērnībā no incesta cietušie, ne tajā caurumā "izbubinātie", kas grib bāzt savus niecīgos izaugumus visur kur nevajag un nepārtraukti rokās paši savu mēslu kaudzēs, rietumokupantu fašistiskie atbrīvotāji ar ģenētisko atmiņu aiz bailēm piepļūtītos kerzavikos, kur fekāliju masas žļurkst nepārtraukti, zarnu infekciju perēkļi un tamlīdzīgi zemākās rases deģenerāti, deģenerātu kuces izdzimumi un koprofili homo pederastus sūdabrāļi, bezsmadzeņu beztiesīgi lopiņi kam nav nekādas vērtības, naudu nepelnoši, nonarkojušies un nodzērušies pederrasti, turklāt vēl pakaļā drrāzti sadisti - kā tu, nicināmais smirdīgais nolādētais izdzimtenis rietumdeŗmohomofilu perdeļu skapja tārps zemākais primāts homo debilatvanus.

Atbildēt

nevis visu ko zin, bet

13.04.2022. 21:38

»

Uzrakstījusi visu,

ko zin


uzrakstīja to, kas bija pasūtīts un apmaksāts - tāds pisness pa lēto pērkamajām ma(čal)kām.

Atbildēt

nu nu

13.04.2022. 21:08

»

muļķīgs sacerējums, kas pilns ar feikiem

Starp citu, kad turki notrieca krievi SU, Putins pieprasīja atvainoties. Sultāns no sākuma atteicās, bet pēc apmēram nedēļas publiski atvainojās un samaksāja kompensācijas bojā gājušo lidotāju ģimenēm...


Kad es tev piemīztu mutē, slimais mērgli un pēc tam atvainotos, tev gribētos, lai es labāk nebūtu atvainojies. Tev būtu tāda sajūta, ka es tev vēl divas reizes esmu iemīzis mutē. Jūsu galvenam pederastam no Sultāna "atvainošanās" noteikti labāk nepalika, gluži otrādi.
Krievu sadistu, marodieru un pederastu armijas rupors "krasnaja zvizda" vēl 07.08.08. bija slavinošs raksts, kā krievi cur Roki tuneli ieveduši Gruzijas teritorijā, Samačablo, lielu daudzumu smagās tehnikas. Es pats to lasīju. Bet karš taču sākās ne 7. bet gan 8. augustā Pēc tam, kad radakcija saņēma no Kremļa pizģjuļas, raksts pazuda.
Par to, kā līdz pat 250 vagneriešu Sīrijā aizdevās uz elli vienā rāvienā, nenodarot amerikāņiem ne skrambiņas, protams, neziņoja ne PBAnāls, ne Sputnik, ne RT, tāpēc arī tev par to nav zināms. Gribi informāciju, nemeklē to kloākās.
Par Makronu vari nestumt, tas ir pederasts, tāpat kā Putins un tā šļura vienmēr sapratīsies. Ko tad tie reizi nedēļā sazvanījās, ja tas nebija pederastiskais "sekss" pa telefonu?
Ne tikai marodierisms un pederastija ir krievu armijas neveiksmju pamatā, bet liela nozīme ir arī padoto melošanai priekšniecībai, tai skaitā par ukraiņu gūstekņiem. Ja mazais paranoidālais sadistiskais krievu virsp-idars nebūtu bijis pārliecināts, ka ukrainietes krievu kropļus sagaisīs ar sarkanām neļķēm un sālsmaizi, tas nebūtu sācis karu. Idiots viņš ir, bet ziepes tomēr vēl neēd.

Atbildēt

Atis Priedītis

13.04.2022. 20:48

Bet reliģiskie līderi klusēja

Fragments no topošās grāmatas "Kristaps - slepenie protokoli 2.daļa Atgriešanās".

- Kad bija sācies pēdējais lielais karš to pārtraukt centās ļoti daudzu pasaules valstu vadītāji, bet reliģiskie līderi uz visu noskatījās it kā no malas. Kā tu uztvēri šo situāciju?
- Patiesībā tieši reliģiskajiem līderiem bija pirmajiem jārīko savstarpējas sarunas lai karadarbību pārtrauktu, bet tas nenotika, - atbildēja Kristaps.
- Kāpēc?
- Svētajos rakstos bija atrodami daudzi rakstu fragmenti, kuri bija pilnīgā pretrunā ar manuprāt, pašu galveno prasību - "Tev nebūs nokaut". Līdz ar to reliģiskos līderus bija pārņēmis apmulsums. Viņi nezināja kā rīkoties.
- Un kāds bija tavs ieteikums?
- Vispirms bija savstarpēji jāvienojas, ka prasība "tev nebūs nokaut" ir pati galvenā. Un jāsāk saprast, ka Svētie raksti ir jārediģē un visi rakstu fragmenti, kuri kaut kādā veidā attaisno cilvēku nogalināšanas ir jāizņem ārā no Svēto rakstu satura.
- Vai tas tiešām bija iespējams?
- Pēdējais lielais karš apliecināja, ka ja tas netiks darīts agri vai vēlu Zeme un visa cilvēce ies bojā globālā atomkarā. Agresīvās valsts līderi bija pārliecināti, ka tieši viņu valdnieks ir Dieva sūtnis, kura misija ir Apokalipses veikšana.
- Kas īsti izglāba Zemi no bojā ejas?
- Agresīvā valsts tā arī nespēja uzvarēt valsti, kurā notika iebrukums un tas iebrucējos radīja šaubas - vai tiešām cilvēku nogalināšana ir Dieva griba? Bet varbūt patiesībā mūs vada un iedvesmo Antikrists.

Turpinājums sekos.

Atbildēt

muļķīgs sacerējums, kas pilns ar feikiem

13.04.2022. 20:40

Starp citu, kad turki notrieca krievi SU, Putins pieprasīja atvainoties. Sultāns no sākuma atteicās, bet pēc apmēram nedēļas publiski atvainojās un samaksāja kompensācijas bojā gājušo lidotāju ģimenēm.
Starp citu karu 2008.gadā uzsāka Gruzija, ne Krievija, bet Krievija to karu uzvarēja nedēļas laikā. ASV padomu, kā rīkoties, neviens toreiz neprasīja.
Starp citu, nekas nav dzirdēts par vāgneriešu sakāvēm Sīrijā. Tas viss, ko raksta Beinerte par Sīriju, ir feiki. Bet ir zinām, ka pēc tam, kad Mali valdība noalgoja vāgneriešus cīņai ar nemierniekiem, vāgneriešu darbība Mali valdību ļoti apmierināja un tā paziņoja Makronam, ka Franču ārzemnieku leģiona palīdzība tai nav vairāk nav vajadzīga. Makrons no sākuma atbildēja, ka Francijas karaspēku neizvedīs, bet pēc divām nedēļām karaspēku izveda.
Starp citu Mariopolē vakar padevās vēl apmēram tūkstotis Ukrainas jūras kājnieku. Lēni, bet neatlaidīgi Putina krievi iznīcina Ukrainas armiju.

Atbildēt

T

13.04.2022. 20:36

»

pasaules starptautisko koorporāciju spēks

Viss jau būtu gan skumīgi, gan skaisti, Vija, ja nebūtu viena bet? Latvijas iedzīvotājs cenšas atteikties no Krievijas dabas gāzes, bet pati Ukraina caur savu gāzesvadu pumpē Krievijas gāzi uz Eiropu un, protams, saņem līguma ietvaros noteikto summu par šo darbību no Krievijas gāzes vadības. Bet ir ...


Varbūt lieta grozās ap to ka daudzi rietumu līderi meklē ieganstu lai izlīdzinātu atbildību par karu un varētu turpināt baroties Krievijā?atceries kāds bija pasaules atbalsts Čečenijas 1kara un pēc beslanas, nordost un mājām Maskavā cik veikli visi novērsās no čečeniem ka no teroristiem un Bušs kas 2001 gadā dabūja saskarties ar terorismu arī kļuva vienaldzīgs pret krievu zvērībām Čečenijas otrajā karā

Atbildēt

IM

13.04.2022. 20:33

Aicina meklēt patiesību. Bet rakstā ne ar vienu vārdiņu nav pateikts ka patiesība Latvijā principā ir aizliegta, un meklēt to nemaz nav ieteicams ja negrib lai piekar birku. Cik portālu vien nav aiztaisīts ciet lai tikai kaut kur patiesība nepaspruktu vaļā. Sociopāti vainīgi?

Atbildēt

Krima

13.04.2022. 20:32

Ukrainai tika pievienota Hruščova iegribu dēļ ,tautas izvēle referendumā 2014 paužot savu izvēli nav aneksija , tas nu Jums ,būtu jāzina .Par azova bataljona nereglamentētajām darbībām ir daudz info neta vidē , gan no neatkarīgiem ārzemju žurnālistiem ,gan vietējiem iedzīvotājiem ,var turpināt oponēt ,bet raksta formāts pasaka nē .Galvenais ka gāzes vads Ukrainā ir vaļā ,jo morālu apsvērumu dēļ LV ir jāatsakās no krievu gāzes.Prasīsim zelenskim piemaksāt starpību ,ka nākotnē izmantosim izteikti dārgāku gāzi .

Atbildēt

Ibars Ijabs- Mujabels (no Briseles)

13.04.2022. 20:20

Draugi! Dāmas un kungi! Ekselences!

“Es jums nepateikšu neko jaunu, kas līdz šim nebūtu jau dzirdēts! Teiksim tā, tās lietas ir visai šķidras! Te par ziepēm vien vairs nevar runāt, tā tīri izsakoties!”

Tā steidzīgi sasauktajā preses konferencē 2022. gada 12. maijā tieši no lidmašīnas trapa Rīgas lidostā izteicās eiroparlamentārietis Ibars Ijabs- Mujabels.

“Teikšu īsi pilnīgi svaigas ziņas no Briseles. Ko vajag un kas līdz šim nav darīts gana labi! Tātad ar steigu apbruņot ar ieročiem Ukrainas aizstāvjus! Atteikties no Krievijas gāzes un naftas! Atslēgt Krievijas bankas! Saukt pie atbildības kara noziedzniekus! Šīs ir vissvarīgākās lietas!”

Tālāk, kā no tribīnes, uzklājis sev Ukrainas karogu, viņš neapstājies turpina, klausītājus aiz šausmām bezmaz iedzenot stāvus zemē : “Šausminošās ainas, ko redzam no Krievijas kara noziegumiem Ukrainas pilsētās un, man ciemojoties Latvijā, atliek atkal un atkal jautāt: ko mēs varam darīt, lai stātos pretī agresoram?”

Viņš satraukts klātesošajiem atklāja: “Latvijas cilvēki tam pašaizliedzīgi ziedo naudu. Tā teikt - Ukrainas armijai. Es vēl pietaupu savus eventuālos feniņus laikam, kad citu ziedojumi beigsies. Es ceru, ka tas kaut kad reiz notiksies. Neesmu dzirdējis, ka eiroparlamentārieši sacenstos ar ziedojumu summām. Algas mums, ja rēķina pret biznesa haizivīm, nav tās lielākās, bet ir visai pieticīgas. Nu teiksim tā, tikai no kādiem divdesmit tūkstošiem eiro mēnesī, vai ne, katru mēnesi.

Latvijas valdība gan ziedo, tā ir piegādājusi Ukrainai visus iespējamos ieročus un ekipējumu no valsts budžeta līdzekļiem. Tai naudas ir! Vislielāko ieguldījumu tomēr dod Latvijas diplomāti, kas turpina strādāt ar saviem ES un NATO kolēģiem pie vēl stingrākas atbildes Krievijai uz tās agresiju Ukrainā. Bet saprotiet paši! Diplomātu ieroči ir tikai vārdi un akcenti tajos! Tos var pamanīt un var neklausīties!

Ikkatra viena diena, kurā Eiropa turpina pirkt Krievijas gāzi, nozīmē vienu miljardu eiro, kas kurina Krievijas kara mašīnu. Ja es tagad arī ziedotu vienu mēnešalgu, tas būtu piliens jūrā. Teiksim tā- ļoti nebūtisks ieguldījums.

Atteikšanās no Krievijas gāzes ir principa jautājums. Un, lai tam būtu jēgpilna efekts, tam ir jāpievienojas visai Rietumu pasaulei.

Lai šo apņēmību īstenotu, vēršu jūsu uzmanību, jau tagad, pavasarī, ir steidzami jāgatavojas nākamajai apkures sezonai, darbs pie tā jāuzsāk nekavējoties:

• jāizmaina likumi, jo no tiem siltums nerodas;

• ja nepieciešams, jānosaka īpašs, enerģētiskās krīzes režīms, izdalot “bezmaksas cirvjus” un tautu sūtot mežā;

• radikāli jāatvieglo ceļš vēja parku būvniecībai, ir zinātniski pierādīts, ka vējš, kas darbina elektrības mašīnas, atjaunojas pats un lielā ātrumā, turklāt vējš ir vairākkārt lietojams resurss. Tas ir tāds resurss, kas, pagriežot vienas mašīnas spārnus, uzreiz ķeras jau pie citas;

Piedalīties uzvaras gājienos pret Putina režīmu mēs varam katrs ar savu rīcību no savām mājām.

Pirmām kārtām, ziedojumiem Ukrainai atliks vairāk, ja samazināsim enerģijas patēriņu:

• mazliet zemāka temperatūra iekštelpās, mazliet siltāks apģērbs; mazāk virināt durvis un logus;

• vēl mazāk karstā ūdens un īsāks laiks dušā; atteikties no vannas, pirts un izklaidēm baseinos;

• atteikties no gāzes katliem, pāriet uz elektrību, sauli, siltumsūkņiem, šķeldu, granulām;

• mazāks auto dzinējs, mazāks degvielas patēriņš, vairāk kopābraukšanas un sabiedriskā transporta izmantošanas. Sekot Itālijas pilsētas Boloņas piemēram, kur jau ieviests “gudrās pilsētas jaudas” pilotprojekts sociālo reitingu sistēmā ar sociālās stimulācijas un soda punktiem;”

“Apturēt Krieviju tagad!”, tāds esot
Gija Verhofstata un antiziedotāja Ibara Ijaba-Mujabela, un vēl (200) Eiropas Parlamenta deputātu aicinājums Eiropas institūciju līderiem – Eiropadomes Eiropas Komisijas priekšsēdētājai un ES Augstajam pārstāvim ārlietās.

“Tāpēc mēs mudinām jūs nekavējoties sasaukt Eiropadomes ārkārtas sanāksmi ar mērķi:

• noteikt pilnīgu naftas, gāzes un ogļu embargo;

• slēgt visas ostas Krievijas kuģiem un precēm;

• pilnībā atslēgt visas Krievijas bankas no SWIFT sistēmas;

• paplašināt Krievijas oligarhu, amatpersonu un ierēdņu sankciju sarakstu. Paplašinātais sankciju saraksts iedvesmos ziedot un ziedot vēlreiz, tostarp sankcionētajiem, bez iztikas palikušajiem bezdarba apstākļos.

Kā eiropieši, kam patikusi smagā artilērija un vācu haubices, mēs vienmēr sakām “nē genocīdam”!

Starptautiskās Krimināltiesas galvenais prokurors jau martā ir devies uz Ukrainu. Ja tiesa atradīs pierādījumus par kara noziegumiem, jātiesā būs ne tikai to izpildītāji, bet arī tie, kas deva pavēles un pieņēma lēmumus. Un ne tikai! Jātiesā militārā uzbrukuma Ukrainai tiešie pasūtītāji un plānotāji, kas sakonfliktēja miermīlīgās un gadsimtiem draudzīgās krievu un ukraiņu tautas!

Man ir pietiekami finansiāli uzkrājumi simtos tūkstošos euro un man noteikti ir jābūt atbildīgam un ir jāpiedalās šo noziegumu dokumentēšanā, izmeklēšanā un juridiskajā procesā, kas ļautu tiesāt visus atbildīgos – no kareivja Ivana līdz Kremļa bunkura Putinam un agresijas plānotājiem kopš 2013. gada, kad Vatikāna galva Francisks izsludināja globāla hibrīda kara apstākļus! Tādēļ šī publiski pieejamā ziņa vien jau norāda, ka Starptautiskās Krimināltiesas galvenais prokurors devies pareizajā virzienā.

Es pat uzņemtos atklāt, ka Gija Verhofstata, mana, Ibara Ijaba-Mujabela, un vēl (200) Eiropas Parlamenta deputātu aicinājums ir vērsts Starptautiskās Krimināltiesas galvenajam prokuroram doties uz Vatikāna Pilsētvalsti (Stato della Città del Vaticano) un nopratināt Pāvestu Francisku. Tā mēs daudz atrāk nonāksim pie patiesības un tiem apstākļiem, kuri zināmi pāvestam Franciskam, paziņojot, ka “2013. gadā sācies globālais karš”, kura asiņaino fāzi šobrīd vērojam Ukrainas stepēs un pilsētās.”


https://jauns.lv/raksts/zinas/497101-galvenais-uzvarai-par-putinu


Redakcijas piezīme: Mēs dodam iespēju izteikties visiem Briseles funkcionāriem, ja arī autoru viedoklis nesaskan ar redakcijas uzskatiem.

Atbildēt

nu nu

13.04.2022. 20:03

Par sociopātu nākas piekrist. Kad turki notrieca krievu lidojošo zārku, Putins tikai piedraudēja ar tomātu sankcijām, kad Tramps deva rīkojumu iznīcināt Vagneriešus un ASV gaisa triecienā 2018. gada 7. februārī Sīrijā Deir ez Zoras provincē vairāk kā 200 krievu aizdevās uz elli, Putins paziņoja, ka tādus nepazīst un arī otrā terorista, pēc Putina, Suleimani, nogalināšanu Irānas lupatgalvas un Putins norija. Visu Trampa valdīšanas laiku, mazais gļēvais krievu pederasts bija palīdis zem škonkas.

Atbildēt

Nekas nav aizmirsts, neviens nav aizmirsts

13.04.2022. 19:52

Interesanti noskatīties kā stukačas ar okupantēm cenšas apmest kažokus.

Atbildēt

pasaules starptautisko koorporāciju spēks

13.04.2022. 19:38

Viss jau būtu gan skumīgi, gan skaisti, Vija, ja nebūtu viena bet? Latvijas iedzīvotājs cenšas atteikties no Krievijas dabas gāzes, bet pati Ukraina caur savu gāzesvadu pumpē Krievijas gāzi uz Eiropu un, protams, saņem līguma ietvaros noteikto summu par šo darbību no Krievijas gāzes vadības. Bet ir vēl viens bet, neviena ne vien bumba, pat mazākā skaidiņa nav izšauta uz šī gāzes vada pusi ne no Krievijas puses, ne no Ukraina karavīru puses. Tajā pat laikā pa Ukrainā palikušajiem iedzīvotājiem dragā visi, kuriem nav slinkums.

Atbildēt

Uzrakstījusi visu,

13.04.2022. 19:04

ko zin.

Atbildēt

1941g,22jūn. 4 no rīta

13.04.2022. 19:03

Krievu fašistiskie iebrucēji(marodieri) tiks sakauti!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: