Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

govjuzēns

12.01.2021. 07:27

nu Lv nekad nav trūkuši idioti kuri balsos par šitādiem muļķu ķeŗājiem, paspiedīs vienā virzienā tad otrā un dabūs 5% lai var sēdēt saeimā un smīnēt. šis jau kpv sastāvā parādīja ka balsis smuki var dabūt ar tukšu muldēšanu vien, ko ta vairāk vajag, piesaistīs citus šarlatānus - caurkritējus - a la tas ūdens pārdevējs un aituzēns klimaksovičš kuri bojā gaisu pa visu Lv, ja pareizi strādās 5% kā minimums nosmels es jums saku

Atbildēt

Gddfhhh

12.01.2021. 01:10

Būtības viss pareizi bet kamēr nelikvidēs ierēdņu mafiju tikmer nekas nebuus, tagad uzzinām ir imunizācijas departaments kovid saprotu , bet ko vins darīja vasaraa un iepriekšējos 20-30 gadus , drosi vien svarīgs tāpat kaa visi parejie ok bet maksājat algas 700-1200 un buus labi

Atbildēt

āksts ar psihiskiem traucējumiem

11.01.2021. 08:33

Visiem Latvijā jau pasen skaidrs, ka tiem kovid brīvības cīnītājiem klimovičiem un govzemiem no galvas izkritušas visas skrūvītes, ja tādas vispār bijušas. Kurš gan ņems vērā psihiski slimu cilvēku murgus....Govzems pats tukši muld bez mitas un viņa darbi rāda vien pretvalstisku un destruktīvu rīcību. Jautājums - kas viņa aktivitātes finansē, jo darba viņam nav. Acīmredzot ir kādi lielzagļi un Krievija vienīgie, kam varētu būt interese Latvijas sagraušanā un izlaupīšanā izmantojot pamuļķus vai neliešus.

Atbildēt

patiesībā

10.01.2021. 00:17

»

VĀJPRĀTA bloķēts (un politiski represēts)

Pieprasu visiem bloķētiem piespiedu sterilizāciju un izolāciju


"ad-hominem" kretīnismā "bāzētas" izpildīšanās, kā vismaz absolūti prioritārās (ja ne pat vienīgās) pseido "argumentācijas", izmantošana šajā pietiek.pie*irst.com mikroburbulī ir ikdienišķi dominējoša negācija, jau no pašiem šīs w-bedres izdzimuma pirmsākumiem. Gan dažādu "mazo meža dīvainīšu", ieskatot arī pietiek.lapseni, tiražētajās murgoloģiskajās "publikācijās", gan arī komentāru zōnā.

"Ad-hominem" – tulkojumā no latīņu valodas nozīmē “pret personu”, “pret cilvēku”.

Tas ("ad-hominem") ir agresīvās demagoģijas "instruments", kas tiek vērsts pret konkrētu subjektīvi netīkamu (iedomāti / reāli bīstamu, melni apskaužamu, trulā barā linčojamu un taml.) personu kā uzbrukums tai personīgi, piekopjot tipisku "naida runu" – tā vietā, lai elementāri cilvēcīgi, kā arī loģiski pamatoti un taml. adekvāti kontrargumentētu šīs personas proponēto viedokli.

Visbūtiskākais – "ad-hominem" agresīvās demagoģijas jeb šāda veida "naida runas" izmantošana nozīmē šīs destruktīvās draņķības iniciatora sakāves atzīšanu, kā arī cilvēka cieņu apkaunojošu nespēju (visbiežāk) komunicēt pienācīgi adekvāti (loģiski, respektējami argumentēti un taml. konstruktīvi) ar saviem (iedomātajiem) oponentiem.

-------

Ir sacīts: "Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo "kaujas uz dzīvību un nāvi" ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu "ienaidnieku"), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu "pretinieku / ienaidnieku" padarīt par savu sabiedroto."

Un, arī: "Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokārt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni rumpi nepiegāna." ;)

Atbildēt

Ventspils

09.01.2021. 23:41

Redxot Gobzema histēriskos gājienus, kad neizdevās tikt premjera krēslā, pieļauju, ka viņa partijai būs apmēram tāts pats liktenis kā Kaimiņam.

Atbildēt

Ed

09.01.2021. 23:29

Govzēns savu lohu elektorātu apjās kā ezīšus. Šitas ir slīpēts frukts kurš lohu atpazīst jau pēc skatiena. Kopā ar aituipsēju klimaksoviču un ūdensapvārdotāju labu komandu savāks un nosmels lohus.

Atbildēt

šito labāk nevajadzēja rakstīt

09.01.2021. 22:21

»

Gobzema fans

Latvijas krievu savienībaa ir šovinistiska partija, kas neveicina saticību un draudzību latviešu un krievu starpā...


Ar pēdējo teikumu jūs rokat kapu savam fanam,ja tādas ir arī viņa domas.Laikam jau ir.Bet viņš to pagaidām nesaka.ja būtu tik mazā valstī divas valsts valodas,tad latviski vispār neviens nemācītos un nerunātu,bet tie,kas te dzimuši,var naturalizēties,kaut arī tas ir netaisni pret latviešiem un Latvijas pilsoņiem.

Atbildēt

Haralds Kalns

09.01.2021. 20:12

Biedri Gobzem!Jūsu domu apkopojuma novērtējumu var satilpināt dažās frāzēs.Li Kuan Ju spēja nodrošināt varas pēctecību 30 gadu garumā!Kāpēc? 10% valstī strādājošie nespēs nopelnīt algām valsts pārvaldē dirnošiem karapūļiem un pensijām!Nedaudz teikumos, Jūsu Vasts glābšanas planu,lūdzu,galdā!

Atbildēt

Gobzema fans

09.01.2021. 19:48

»

Gobzema fanam

Krievu kopienai taču ir pašiem sava partija-Latvijas krievu savienība,kuras biedri lielākoties ir ebreji,kuri visās vēlēšanās piedalās ar lozungu -krievi nāk,bet viņu reitings krievu kopienā un Latvijā vispār ir ļoti zems.Pēdējās RD vēlēšanās gan dažiem ir izdevies iešmaukt Rīgas Domē.Tad par kādu krievu...


Latvijas krievu savienībaa ir šovinistiska partija, kas neveicina saticību un draudzību latviešu un krievu starpā.
Gobzema partija no latviešiem un krieviem izveidos vienotu, draudzīgu, integrētu un stipru latvijiešu nāciju!
Par diskrimināciju...ja Latvijā krievu ir 50%, tad būtu taisnīgi, ja Latvijā krievu valodai būtu otras valsts valodas statuss. Un nav normāli, ka daudziem Latvijas krieviem nav piešķirta Latvijas pilsonība, lai gan šie krievi dzimuši Latvijā un visu mūžu nodzīvojuši Latvijā.

Atbildēt

Gobzema fanam

09.01.2021. 18:22

Krievu kopienai taču ir pašiem sava partija-Latvijas krievu savienība,kuras biedri lielākoties ir ebreji,kuri visās vēlēšanās piedalās ar lozungu -krievi nāk,bet viņu reitings krievu kopienā un Latvijā vispār ir ļoti zems.Pēdējās RD vēlēšanās gan dažiem ir izdevies iešmaukt Rīgas Domē.Tad par kādu krievu kopienas diskrimināciju jūs te muldat?Kur ir tie "50%?Un kas ir tā otra kopiena,ja ir divas?Lai taču cīnās,ja jūtas diskriminēti.Kas tā par diskrimināciju,ja var piedalīties vēlēšanās pat uz Eiropas parlamentu?

Atbildēt

jāsaprot tā

09.01.2021. 18:12

»

Gobzema fans

Latvijā 60% iedzīvotāju dzimtā valoda ir krievu! Latgalē 80% iedzīvotāju dzimtā valoda ir krievu


ka viena no lielajām kopienām ir krievu kopiena,bet kura tad ir otra kopiena.Statistika rāda,ka Latvijā krievu ir kādi trīsdesmit procenti.Kā tieši viņi tiek diskriminēti?Latvijā vispār ir ļoti daidz dažādu kopienu,bet neviena nesūdzas par diskrimināciju,izņemot lgtb algotņus.

Atbildēt

Gobzema fans

09.01.2021. 17:53

»

jaajaa

...50% krievu ?...kurā vietā ?...Krievijā


Latvijā 60% iedzīvotāju dzimtā valoda ir krievu! Latgalē 80% iedzīvotāju dzimtā valoda ir krievu.
Tie, kuri strādā valsts iestādēs un latviskos kolektīvos, tie nav pamanījuši, ka LAtvijā ir 2 lielas kopienas un krievu kopiena tiek diskriminēta.

Atbildēt

VĀJPRĀTA bloķēts (un politiski represēts)

09.01.2021. 16:38

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Pieprasu visiem bloķētiem piespiedu sterilizāciju un izolāciju!

Atbildēt

Zigfrīds

09.01.2021. 16:10

»

D. Pavļuts sāk ar teroru un demagoģiju

Pavļuts izdod rīkojumu sākt visu mediķu vakcināciju...


Pieprasu piespiedu vakcināciju un izolāciju!

Atbildēt

RP

09.01.2021. 14:43

»

Žulis

Labāk nu nebūtu rakstījis šādu muļķīgu rakstu...


Piekriitu 100% Tukshas dveeseles grabeejiens. "Meernieku laiki" plagjiaats.

Atbildēt

Georgijs Peks

09.01.2021. 14:33

»

Balsošanai vairs nav nozīmes

Likumgrozījumi devuši CVK pr-jai pielaidi valsts noslēpumiem un prasību tai pakļauties- balsis skaitot pareizi - pēc VDD norādiem...


Ielu terorisms Latvijā kā gussi un tukki cilšu kara laikā Zambezi prikšpilsētu graustos ar kalašņikoviem. veikali izlaupīti jau sen, ūdens praktiski nav pieejams. suņi un kaķi pazuduši, jo ir apēsti. Latvijā ir vēl sliktāk - taisnība tam, kam ir pielādēts ierocis.

Atbildēt

D. Pavļuts sāk ar teroru un demagoģiju

09.01.2021. 13:32

Pavļuts izdod rīkojumu sākt visu mediķu vakcināciju
POLITIKA Šodien 13:02
  LETA

Veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP) izdevis rīkojumu, kas nosaka, ka no 11.janvāra tiks vakcinēti visi mediķi, informēja veselības ministra komunikācijas padomniece Lāsma Bindere.

Vakcinācijas process būs jāorganizē arī brīvdienās un svētku dienās, paredz ministra rīkojums.
Pavļuts norāda, ka līdz šim vakcinēja lielo slimnīcu darbiniekus, šodien sāk vakcinēt ģimenes ārstus, bet no pirmdienas šī iespēja būs visiem mediķiem - ārstiem, ārstu palīgiem, māsām, zobārstiem, vecmātēm un citiem. 

"Ārsts, kas neizmanto iespēju vakcinēties, to liedz kādam citam, kas nepacietīgi gaida savu vakcinācijas kārtu. Nevaram atļauties nepotēt tos, kas ir gatavi," saka  Pavļuts.
Viņš atzīst, ka Latvijas sabiedrības viedoklis par vakcinēšanos ir nogaidošs, un ļoti nepieciešams ārstu labais piemērs.
Ārstniecības iestādēm būs savās mājaslapās jāpublicē mediķiem viegli pieejama informācija par vakcinācijas kārtību un pieteikšanās iespējām. Vakcinācijas kabinetu adreses un kontaktinformāciju varēs atrast Nacionālā veselības dienesta (NVD) mājaslapā.

Vakcinācijas kabinetos būs jāveido elastīgas gaidīšanas rindas gadījumam, ja kāda no vakcinējamo personu pierakstā iekļautajām personām dažādu apstākļu dēļ nevarēs ierasties uz vakcināciju noteiktajā laikā.
Lai vakcinēties gribētājiem būtu vienkāršāk pieteikties, nākamajā nedēļā plānots rast risinājumu vienotai pieteikšanās sistēmai un meklēt risinājumus elastīgai rindu vadības sistēmai.
Rīkojumu ministrs izdevis saskaņā ar 1.decembrī valdībā apstiprināto informatīvo ziņojumu "Par Covid-19 vakcīnu ieviešanas stratēģiju". Rīkojums stāsies spēkā pirmdien, 11.janvārī.

Kā vēstīts, kopumā līdz šim vakcinētas 6076 personas, tajā skaitā 4602 ārstniecības personas un 1474 ārstniecības iestādes darbinieki.
Latvija līdz šim ir saņēmusi 23 400 farmācijas uzņēmuma "Pfizer" un "BioNTech" ražotās vakcīnas "Comirnaty" devas. Tās paredzētas kopumā 11 700 cilvēkiem, jo viena vakcinēšanai nepieciešamas divas devas. Tādējādi līdz šim vakcinēti 51,9% šo cilvēku, liecina aģentūras LETA aprēķini.
Kā ziņots, lai paātrinātu vakcinācijas pret Covid-19 tempu, Veselības ministrija (VM) kopā ar lielo slimnīcu vadību piektdien pieņēma lēmumu sākt brīvprātīgu visu ārstniecības personu vakcināciju, piektdien preses konferencē paziņoja Pavļuts.
Sestdien Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca un Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca uzsākušas ģimenes ārstu vakcināciju pret Covid-19.

Tikmēr Latvijas Televīzija ziņo, ka viens no pirmajiem jau piektdienas vakarā Covid-19 vakcīnu saņēma lauku ģimenes ārsts Ainis Dzalbs un viss Staļģenes doktorāta kolektīvs. Saņēmuši uzaicinājumu veikt vakcināciju sestdien vai svētdien, staļģenieši sazvanīja Paula Stradiņa klīnisko universitātes slimnīcu un jau piektdienas vakarā tika pie vakcīnas.
Kā ziņots, pirmās farmācijas uzņēmuma "Pfizer" un "BioNTech" ražotās vakcīnas "Comirnaty" Latvijā tika nogādātas 26.decembra rītā. Pirmajā piegādē Latvija saņēma 9750 vakcīnu devas. Savukārt pēc nedēļas Valsts asinsdonoru centrā nogādāta arī otrā piegādes krava ar 13 650 "Pfizer" un "BioNTech" ražotajām vakcīnu "Comirnaty" devām.
Piektdien, 8.janvārī, valdība vienojās, ka Latvija iegādāsies papildu līdz 1,4 miljoniem "Pfizer" un "BioNTech" vakcīnas pret Covid-19 devu. Šāds lēmums tika pieņemts, jo piektdien Eiropas Komisija (EK) pieņēma lēmumu dalībvalstīm nodrošināt vēl papildu 300 miljonu "Pfizer" un "BioNTech" vakcīnas pret Covid-19 devu.

Atbildēt

AA

09.01.2021. 13:22

1. Visu skaisti runā, gribas applaudēt. 2. Esmu pieradis skatīties uz darbiem - un darbi rāda, ka Gobzems vienreiz jau apmānīja visus savus vēlētājus ar KPV - otrreiz es uz grābekļa nekapšu, paldies. 3. Ja izdosies LV izvilkt no bedres - būšu priecīgs un pateicīgs Gobzemam.

Atbildēt

Balsošanai vairs nav nozīmes

09.01.2021. 13:16

»

Oki

Pielnīgi piekrītu . Balsojiet par JKP , AP vai kā nu tur tagad pārējā vienotība nosaukusies - tie vismaz skaidri pasaka : 3x500 utt


Likumgrozījumi devuši CVK pr-jai pielaidi valsts noslēpumiem un prasību tai pakļauties- balsis skaitot pareizi - pēc VDD norādiem.

Vienlaikus noticis valsts apvērsums - LV slepeni atsakoties no cilvēktiesību ievērošanas Latvijā 13. martā 2020. gadā un ar VDD centealizētu valsts un sabiedrības kontroli.

Ar komendantstundām liegti politiski protesti. Diktatūra.

Atbildēt

vispār

09.01.2021. 13:16

»

Sen zināms

Vienīgie, kas ir pret latvijiešu nācijas izveidošanos - ir aprobežotie nacionālisti no NA. Tas nav nekāds miljons latviešu


nav viss tikai no NA. Pārsvarā tie, kas ražo pārtiku, ārstē cilvēkus,kopj vecos cilvēkus,zvejo zivis, māca bērnus. Un prognozes ir tādas, ja šī kompānija tiks pie varas, Latvija sašķelsies vēl vairāk, kā Amerika patlaban. Ar varu nekādu mīlestību panākt nav iespējams. Tikai ar cieņu, toleranci, lojalitāti.

Atbildēt

nu

09.01.2021. 13:11

»

Robis

Ko darīs ar pārējiem apmēram miljonu latviešiem,kas nepiekrīt mordoru savienībai? Nošaus izvedīs aizsūtīs vai, kādas atbildes


vispār, kā ar Stepaņenko vīra rebēm Rīgas Domē gadu garumā?Kristāltīrs un skaidrs?Lai cīnītos par tīrību, pašam jābūt tīram. Lai nomainītu "īlenu pret ziepēm"(šilo na milo)daudz prāta nevajag.

Atbildēt

Gobzema fans

09.01.2021. 12:52

»

?

Vai gobzems samazinas latviesu ierednu skaitu vismaz uz pusi un vai vins spes likvidet oik


Tas nav normāli, ka Latvijā gandrīz 100% ierēdņu ir latvieši!! Latvijā, kur ir 2 kopienas - 50% latviešu un 50% krievu.
Ceru, ka Gobzems panāks izmaiņas un Latvijā no visiem ierēdņiem 50% būs krievi! Tas pats skolās - 50% skolotāju jābūt krieviem! Tas pats slimnīcā - 50% no medicīnas personāla jābūt krieviem. TAs pats policijā - 50% no policistiem jābūt krieviem. Tas pats armijā - 50% no karavīriem jābūt krieviem.
Un arī Saeimā jāievieš mazākumtautību kvota - 50 deputātiem jābūt krieviem. Un Ministru kabinetā pusei no ministriem jābūt krieviem.

Atbildēt

Oki

09.01.2021. 12:48

»

Vierry

Augstākā demagoģijas paraugstunda,jau sākumā godīgi uzraksta, ka uz papīra nekā konkrēta nebūs, savādāk varēs norādīt uz meliem un tukšiem solījumiem...


Pielnīgi piekrītu . Balsojiet par JKP , AP vai kā nu tur tagad pārējā vienotība nosaukusies - tie vismaz skaidri pasaka : 3x500 utt .

Cik procenti no tiem miljardiem , kuri būšot jāatdod tautai , ir nonākuši līdz tai ? 1%? 2%? Balsojiet tik tālāk par tādiem , un izbaudiet .

Atbildēt

Uldis

09.01.2021. 12:45

Daiļdiršanas čempions 2021 (2020. gadā - Levits). Kategorijā "gada tukšdirsējs" tomēr līdera pozīciju saglabā Kariņš.

Atbildēt

Oki

09.01.2021. 12:42

»

Ed

Govzēns turpina pļūtīt un ķert lohus


Ko ? Gobezms ? Nēē, nekad . Gudri un zolīdi cilvēki balso par Kariņu, Reiru un citām viņķelēm.

Atbildēt

lauķis

09.01.2021. 11:29

»

kā rīkoties???

kā???? muldoņas


Ja tu būtu cilvēks,vīrietis,tāda jautājuma nebūtu.Brīva cilvēka dvēsele baiļu nepazīst,brīvam cilvēkam dvēseles tīrība augstāka par dzīvību,ej un rīkojies kā vīrietim jārīkojas.

Atbildēt

Pēteris

09.01.2021. 11:24

»

Aldi

BEIDZOT VISIEM PASTĀSTI PAR SAVU ĢIMENI- KUR IZMESTA DZĪVO TAVA SIEVA AR BĒRNIEM UN KĀ ATBALSTI UN CIENI SAVUS VECĀKUS


Pastāsti tu, ja jau visu zini. Pastāsti arī par Kariņa skolas gaitām, par Levita izglītību, Reira virpotāja-komjaunieša karjeru, Pavļuta-Rinkeviča savienību, Viņķeles ģimenes draugiem no austrumiem, Pūces OIK afēru u.t.t.

Atbildēt

?

09.01.2021. 10:15

Vai gobzems samazinas latviesu ierednu skaitu vismaz uz pusi un vai vins spes likvidet oik ?

Atbildēt

nelej udeni

09.01.2021. 10:14

»

Ed

Govzēns turpina pļūtīt un ķert lohus


lohi ir dzintarjugends,sorositu un nacionalo atkritumu elektorats.

Atbildēt

Ed

09.01.2021. 10:00

Govzēns turpina pļūtīt un ķert lohus.

Atbildēt

Aldi

09.01.2021. 09:29

BEIDZOT VISIEM PASTĀSTI PAR SAVU ĢIMENI- KUR IZMESTA DZĪVO TAVA SIEVA AR BĒRNIEM UN KĀ ATBALSTI UN CIENI SAVUS VECĀKUS.
MELIS!

Atbildēt

Gobzems ir vergturu kalps

09.01.2021. 09:24

https://www.instagram.com/tv/CJtjkDxKwGD/

Atbildēt

motorhead 1916

09.01.2021. 09:19

Ja papiirs nepatiik, pirmsveeleeshanu soliijumus iesaku ietetoveet uz pieres. Un tas logo vairaak peec iepirkumu maisinja izskataas...Bet vispaar lai veicas!

Atbildēt

juzis

09.01.2021. 09:08

Stepaņenko, viena no retajām ,kas ir deputāta vārda cienīgA ! lAI VEICAS!

Atbildēt

Piekrītu,jo tālāk nav kur.

09.01.2021. 08:41

»

Gobzema fans

Prieks, ka partijas valdē darbosies Jūlija Stepaņenko, Karīna Sprūde un Ļubova Švecova. Ideāli būtu, ja no 10 valdes locekļiem 5 būtu krievi. Tikai tā var izveidot saliedētu latvijiešu nāciju


Tikai māc šaubas,jo valdības tarakāni darīs visu iespējamo,lai Aldim neizdotos-neatzīs partijas izveidošanu par leģitīmu,banka atteiks reģistrēt,pieņems labojumus steidzamības kārtā u.t.t.Kautkā tā.Lai veicas,protams,bet jābūt gatavam šķēršļiem.

Atbildēt

Secinājums

09.01.2021. 07:19

»

Galvenais !

Labi ,ka Gobzema partija nav neviens sorosa iso kursu abiturents.Tas vies ceribu nakotnei


Labi ka galvā caurvējš.Nu kāpēc cilvēks pats negrib būt sev saimnieks?Varbūt tāpēc ka nav cilvēks?

Atbildēt

Galvenais !

09.01.2021. 05:11

Labi ,ka Gobzema partija nav neviens sorosa iso kursu abiturents.Tas vies ceribu nakotnei !

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: