Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zeze

20.04.2021. 19:19

Teksta autore slimību ministrijas uzdevumā var imunizēt savas šūnas, kuras vēlāk pilnībā imunizēs viņas smadzenes. Lai vakcīnai tas labi izdodas! Āmen.

Atbildēt

Aptiekas iela

11.04.2021. 19:08

"Parastie" cilvēki nav tik stulbi lai ticētu šiem valdības murgiem. Valdībā tomēr ir īpaši selekcionētu idiotu izlase...

Atbildēt

MK

08.04.2021. 20:44

Sniedziņš [lasi Pavļuts] vēl nodarbojās ar to, ka organizēja pārējos dzīvniekus stāties, kā viņš teica, Dzīvnieku Komitejās. Tur nu viņš bija nenogurdināms. Viņš izveidoja Olu Ražošanas Komiteju vistām, Tīro Astu Līgu govīm, Savvaļas Biedru Jaunizglītošanas Komiteju (kuras uzdevums bija pieradināt žurkas un trušus), Baltākas Vilnas Kustību aitām un da-žādas citas, turklāt nodibināja arī lasīšanas un rakstīšanas klases. Visā visumā šīs ieceres izgāzās.

Pavļutam un & vajag cītīgāk lasīt Orvelu.

Atbildēt

pareizais jautājums

08.04.2021. 13:53

Kas gan cits sesku-lapsai noķēzīto asti cels, ja ne šī pati?

Pareizā atbilde: sesku-lapsu apkalpos daži vēl atlikušie zombij-fanotāji.

Atbildēt

Pareizs jautājums

08.04.2021. 04:18

»

pareizais jautājums

Kāpēc lapsa vēl netup būrī


Kāpēc Pietiek nenobloķē Induli Duku (Indulli Durku Debillatvānusu)?

Atbildēt

pareizais jautājums

07.04.2021. 23:40

Kāpēc lapsa vēl netup būrī?

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas ar savu murgu palagu.

07.04.2021. 23:39

»

Lynn Forester de Rothschild

www.reutersevents.com/sustainability/lady-de-rothschilds-road-vatican...


Ar savu murgu palagu atkal pieķēzījis visas vietas.

Atbildēt

Jā, Indullis Durka DebillatvĀNUSS

07.04.2021. 21:44

»

Atkal pieķēzījis visas vietas ar savu murgu palagu.


"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus kais mani Durku Indulli, debloīcdu), cejnieku, kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Rovels Muļķu zeme/

"Es ticu, ka šis laiks
izgaisīs kā urīna tvaiks.
Tas do spēku šeit pūt
un elpot."
/ Indullis Durka, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /


-------

“Žopņiki”" ir no slāvu valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, masu slepkavas, marodieri, kodol, ķīmiskie un civilās aviācijas teroristi, prātu izkūkojuši politbiroja locekļi, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi”

Indullis Durka “( O.M.© “Manas Klīnikas piezīmes no vājprāta pjedestāla”, 3. daļa “Žulcsūdi un citi izkārnījumi”– 29.07.2008., Nr.6. )

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas ar savu murgu palagu.

07.04.2021. 21:06

»

Lynn Forester de Rothschild

www.reutersevents.com/sustainability/lady-de-rothschilds-road-vatican...Atbildēt

re ko delfos raksta:

07.04.2021. 20:01

»

Žulis

Pilnīgi pareizi! Un ja Veselības ministrija apgalvo ka: "Visas pašlaik Latvijā izmantotās vakcīnas uzrāda pietiekamu efektivitāti visās vecuma grupās, kurās tās tiek izmantotas.",tad gan šai iestādei bija jāpublicē konkrēti skaitļi par to, kāds procents saslimušo ir pēc vakcinācijas un kāds ir tās iegūtās...


""Vienlaikus EZA atkārtoti norādīja, ka "AstraZeneca" vakcīnas sniegtie ieguvumi ir pozitīvi attiecībā uz tās radītajiem riskiem."",Vai šos vārdus kā mierinājumu nevajadzētu iekalt uz kapu pieminekļa tiem,kuri nomirs? Un ar kādiem ""riskiem"" var salīdzināt ""ieguvumu"" -nāvi?Vai nav pārāk ciniski pret tiem,kuri jau apglabājuši savus tuviniekus? Un vai ļoti ""mazais mirušo skaits"" no vakcīnas,neliek atcerēties par mirušo skaitu no covida? Vai tiešām tie ir tik nesalīdzināmi lielumi,ja ņem vērā inficēto skaitu pasaulē?

Atbildēt

lauķis

07.04.2021. 15:26

»

bērniem no 14 g

kad būs vakcīnas


Gribi indēt savu bērnu?

Atbildēt

cik labi

07.04.2021. 14:42

tagad var riet Bojāru.............

Atbildēt

bērniem no 14 g

07.04.2021. 14:40

kad būs vakcīnas?

Atbildēt

Ponasenkovs , profesors Fovarovs

07.04.2021. 14:39

labi skaidro

Atbildēt

Lynn Forester de Rothschild

07.04.2021. 13:32

»

Bedigi

Jā, cilvēces lielākais kārdinājums ir nauda, vara un iekāre. Bēdīgi ka valdības vīri šodien par Jūdas grašiem ir spējīgi uz tādām nelietībām pret savu tautu, bet naudas vara un kārdinājums ir tiešām liels. Vienīgais vai tas viss patiesi var dot to laimes sajūtu? Jūdas piemērs liek aizdomāties...


www.reutersevents.com/sustainability/lady-de-rothschilds-road-vatican

Lady de Rothschild’s road to the Vatican

By Oliver Balch on Dec 15, 2020


Olivers Balčs intervē finansisti, kura vada Vatikāna koalīciju iekļaujošajam (inkluzīvajam) kapitālismam un kura sadarbojas ar Vatikānu centienos pārveidot tirgus un uzņēmumus, lai tiktu galā ar vēl nepieredzētiem sociālajiem un vides izaicinājumiem- “Klausieties Zemes un nabadzīgo saucienus."

Piecus gadus pēc pāvesta Franciska aicinājuma cilvēcei pievērst uzmanību klimata krīzei un rūpēties par mūsu “kopējām mājām”, viņa vēstījums nonāca pasaules kapitālisma augstākajos ešelonos.

2020. gada decembrī 27 pasaules biznesa “titānu grupa”, kas pārstāv Iekļaujošā (inkluzīvā) kapitālisma padomi, izveidoja partnerattiecības ar Vatikānu un apņēmās palīdzēt veidot taisnīgāku un “uzticamāku” ekonomikas sistēmu gadu pēc tam, kad 2019. gada novembrī bija devušies uz tikšanos ar pāvestu Romā. (skat. galveno fotoattēlu).

Virtuālā uzrunā šiem pašnodarbinātajiem “iekļaujošā kapitālisma aizbildņiem” - viņu vidū COP26 īpašais sūtnis finanšu jautājumos Marks Kernijs un Salesforce, Johnson & Johnson, Mastercard, BP, Visa, State Street, Bank of America izpilddirektori. kā arī Kalifornijas štata kasieri Fionu Ma un ESAO ģenerālsekretāru Anhelu Guriju - pāvests Francisks mudināja viņus padarīt kapitālismu par “cilvēka neatņemamas labklājības instrumentu”.

Būtībā es biju labs, neoliberāls cilvēks, kurš ticēja brīvo tirgu svētumam un saprātīgumam, sacīja pāvests.

Galu galā, kad sistēmas darbojas, lēdijai Linai Foresterei de Rotšildai bizness izdevās labi. Veiksmīga korporatīvā juriste ir kļuvusi par vēl veiksmīgāku uzņēmēju. Amerikā dzimusī de Rotšilds (goda nosaukums ir viņas vīra, britu finansista sera Evelīna Roberta de Rotšilda) ieguva ievērību 80. un 90. gadu agrīnā telekomunikāciju buma laikā. Veiksmīgas attīstības no dažādiem starta uzņēmumiem padarīja viņu par miljonāru daudzkārt.

“Būtībā es biju “nauda”, ​​laba, neoliberāla persona, kas ticēja brīvo tirgu svētumam un saprātīgumam. Pieaugošā plūdmaiņa ekonomikā paceļ visas laivas un visu to, ”viņa saka.

Mūsdienās šī pati Wall St neierobežotā kapitālisma skolniece ir atrodama stāvam plecu pie pleca kopā ar pāvestu, vedot savus korporatīvos kolēģus augšup iekļaujošā kapitālisma ejā. Tātad, kas notika?

Lai saņemtu atbildi, ir jāatskatās atpakaļ 2007./2008. gadu finanšu krīzē. Sašutusi par hipotēku zemākā līmeņa fiasko un tā ietekmi uz 99% iedzīvotāju, kas darbojās ārpus korporatīvo varu gaiteņiem, viņa uzskatīja, ka viņas pārliecība ir negaidīti mainījusies.

Kapitālisms var izraisīt tikai dažu laivu pacelšanos, atklājās krīze, taču ne visiem. Vai tas varētu būt taisnīgi, ka monstru tankkuģi plīvoja atklātā jūrā, kamēr mazlauvas nīkuļoja seklumā?

Rotšildei - vārds, kas ir cieši saistīts ar starptautisko banku darbību, tas nav mazs solis. Tajā laikā viņa bija viņas un viņas vīra izveidotās privātās investīciju korpirācijas EL Rothschild izpilddirektore (‘E’ Evelīnai; ‘L’ Līnnai). Firmas portfelī starp citiem balvu aktīviem ir The Economist Newspaper Ltd.

Salīdzinošā novērtēšana un visas “sacīkstes uz augšu” idejas ir patiešām svarīgas, taču es domāju, ka tās tiek kavētas, kamēr nav standartizētas.

Globālajā konsultāciju firmā McKinsey toreizējais izpilddirektors Dominiks Bartons dalījās ar savām bažām. Pāris sasauca biznesa, politikas veidošanas un akadēmiskās vides vadošo “prāta vētras” darba grupu ar divkāršu mērķi: noteikt, kur kapitālisms ir kļūdījies, un jautāt, kā korporācijas varētu palīdzēt to labot.
Darba grupas 2012. gada nobeiguma ziņojumā Ceļā uz iekļaujošāku kapitālisma formu šis termins ir definēts kā sistēma, kurā “visi - visas ieinteresētās puses, ne tikai akcionāri gūst labumu no uzņēmējdarbības” - saskaņā ar mūsdienu ieinteresēto personu kapitālisma interpretācijām.

Viņa turpināja izveidot koalīciju iekļaujošajam kapitālismam, starpdisciplināru vadītāju tīklu, kurš cenšas virzīt “plašas un ilgtspējīgas labklājības no globālo korporāciju padomēm” lietu. No tā beidzot iznāca projekts, kas, saņemot ievērojamu ieguldījumu no profesionālo pakalpojumu firmas EY, 2018. gada beigās izvirzīja piedāvāto kritēriju sarakstu globālajai cilvēkkapitāla vērtības noteikšanai.

Šajā sarakstā ir tādi rādītāji kā brīvprātīgais apgrozījums, dažādība visos uzņēmumu un korpirāciju līmeņos un dalība labklājības programmās.


Ilgtspējīgi domājošus globālo korporāciju investorus sarūgtina aktuālu salīdzināmu datu trūkums par nefinanšu jautājumiem, viņa norāda. Viņas cerība ir, ka projekta priekšlikumi, kurus apstiprina ietekmīgā Ilgtspējības grāmatvedības standartu padome (SASB), var kaut kādā veidā nodrošināt globālo korporāciju investoriem to, ko viņi vēlas.

Vienā brīdī iekļaujošā kapitālisma koalīcijas darba grupa piesaistīja prezidenta Obamas galveno padomnieku ekonomikas jautājumos Leriju Summersu un bijušo Hewlett Packard izpilddirektoru Karliju Fiorinu.

Divu šādu ievērojamu politisko figūru - viena demokrāta, otra republikāņu - dalība runā par lēdijas de Rotšildas sīvo pārliecību par divpartiju atbalstu inkluzīvā globālā kapitālisma projektam.

Bet lēdija de Rotšilda nav ieinteresēta nosaukt lielus vārdus projekta labā, pat ne pāvestu. Tāpat kā Pontiff, arī viņa saka, ka, lai sasniegtu taustāmus, grūti sasniedzamus daudzpartiju koalīciju rezultātus, ir nepieciešams smalks grūdienu un vilkmes līdzsvars, kā arī daudz klausīšanās.

Mana ideja par panākumiem ir tāda, ka neviens pasaulē nav simtprocentīgi laimīgs.

Es vēlos, lai daži cilvēki sajustu, ka esam aizgājuši pārāk tālu, bet citi uzskata, ka mēs neesam aizgājuši pietiekami tālu.

“Ar koalīciju iekļaujošā kapitālisma projektam nav runa par to, kam, manuprāt, vajadzētu notikt. Jautājums ir par mērķa noteikšanu un sadarbību ar cilvēkiem, kuri ir gatavi panākt, lai šis mērķis būtu ilgtspējīgs. Tātad, mana ideja par panākumiem ir tāda, ka neviens nav simtprocentīgi laimīgs. Es vēlos, lai daži cilvēki sajustu, ka esam aizgājuši pārāk tālu, un citi uzskata, ka neesam aizgājuši pietiekami tālu. ”

Viņa izmanto šo pašu pieeju citam koalīcijas jaunajam projektam, kas koncentrējas uz noteikumu un vadlīniju izstrādi aktīvu pārvaldītāju strauji augošajam ESG (vides, sociālajam un pārvaldības) ieguldījumu tirgum.

Projekts joprojām ir agrīnā stadijā, taču lēdija de Rotšilda nekautrējas paust savas jūtas par tirgus nespēju sniegt būtisku atbildi uz pasaules aktuālākajām sociālajām un vides problēmām.

Viņas vislielākā kritika ir vērsta uz biržā tirgotajiem fondiem [ETF], kuros investori redz mērķi pasīvi sekot iepriekš noteiktam it kā “ilgtspējīgu” krājumu indeksam. Runājot nesenajā Reuters Events ilgtspējīga biznesa tīmekļa seminārā, viņa apgalvoja, ka lielākajai daļai uz ESG vērsto indeksu piesaistīto fondu “90% ir tādi paši krājumi kā parastajos ETF fondos”.

Tā vietā, lai radītu nozīmīgu ietekmi, novirzot kapitālu ilgtspējības novatoriem nozarēs ar augstu oglekļa dioksīda emisiju līmeni, viņa piebilda, ka ESG investori parasti izvēlas “drošus” krājumus, piemēram, lielās tehnoloģiju firmas, kas rada lielu atdevi, bet maz ietekmē materiāli oglekļa emisijas vai citus. kritiski ilgtspējības jautājumi.

“Viņiem [ESG fondiem] ir veicies labi, jo, kad esat ieguldījis Apple, Amazon un Microsoft, tad jūsu ETF ir veicies labi. [Bet] vai šie uzņēmumi tiešām ir virzījuši kompasu uz taisnīgāku sabiedrību vai tīrāku vidi? Iespējams, ka atbilde ir “nē”. ”

Viņa iesaka, ka alternatīva ir aktīvāka nostāja. Tātad, ne tikai iziet kontrolsarakstu ar ilgtspējības amatpersonu un “pārbaudīt izvēles opciju”, bet faktiski “rakties uzņēmumos un ietekmēt to uzvedību”.
Viņas jaunā ieguldījumu fonda Inclusive Capital Partners, kuram viņa pievienojās vasarā kopā ar aktīvistu aktīvistu Jeffrey Ubben un diviem citiem partneriem, mērķis būs ieņemt vairākuma amatus publiski kotētos uzņēmumos, kas proaktīvi (un izdevīgi) cenšas sniegt atbildes lielajām globālajām korporācijām, uzņēmumu ikdienas ilgtspējības izaicinājumiem. Fonds līdz šim jau ir piesaistījis 1,4 miljardus ASV dolāru.
Ir daudz pūļu, lai kapitālisms kļūtu iekļaujošs un ilgtspējīgs, taču mums pietrūka morālā pamata - dzejas mūsu darbības prozai.

Globālo korporāciju skaits, kas patiešām pāriet uz iekļaujošāku uzņēmējdarbības modeli, joprojām ir mazs, atzīst De Rotšilds, taču Vatikāna partnerībā piesaistīto globālo korpirāciju saraksts parāda, ka pat pirms pieciem gadiem hipotētisks arguments tagad ir patiesa, šeit un tagad iespēja.

Partnerība paver arī sarunu par globālā kapitālisma morālajiem pamatiem. Covid-19 un klimata krīzes laikmetā pat arhajiskā tirgus kapitālisti vairs nevar ignorēt ļoti reālos atzarojumus, kas attiecas uz tirgu izturēšanos tikai pret aukstajiem skaitļiem un stingro loģiku.

"Ir jāpieliek daudz pūļu, lai padarītu kapitālismu iekļaujošu un ilgtspējīgu, taču mums trūkst kustības morālā pamata - dzejas līdz mūsu darbības prozai," viņa atspoguļo.
"Pāvesta Franciska vadība paredz, ka dzeja ir kustībai, bet cilvēces vajadzību būt atbildīgam vienam pret otru iedvesmo visu ticību sociālās mācības."
Globālās ekonomikas rādītāji atklāj, ka pasauli gaida vēl biedējošāka ekonomiskā krīze. Ideja par iekļaujošu (inkluzīvo) kapitālismu vēl nekad nav bijusi tik zināma. Pēc desmit gadu darba pie šī projekta ir pienācis laiks tam lapot un ziedēt.

Atbildēt

Bedigi

07.04.2021. 13:17

Jā, cilvēces lielākais kārdinājums ir nauda, vara un iekāre. Bēdīgi ka valdības vīri šodien par Jūdas grašiem ir spējīgi uz tādām nelietībām pret savu tautu, bet naudas vara un kārdinājums ir tiešām liels. Vienīgais vai tas viss patiesi var dot to laimes sajūtu? Jūdas piemērs liek aizdomāties.....

Atbildēt

pareizais jautājums

07.04.2021. 11:26

Kāpēc trakumsērgas traumētā lapsa vēl negaudo būrī kopā ar saviem dažiem zombij-faniem?

Atbildēt

Žulis

07.04.2021. 10:43

»

KKK

Raidījumā Bojārs uz to nepretendēja, tikai demonstrēja faktus. Tos lūdza izskaidrot pārstāvjiem no tām iestādēm, kuras tagad sūdzas...


Pilnīgi pareizi! Un ja Veselības ministrija apgalvo ka: "Visas pašlaik Latvijā izmantotās vakcīnas uzrāda pietiekamu efektivitāti visās vecuma grupās, kurās tās tiek izmantotas.",tad gan šai iestādei bija jāpublicē konkrēti skaitļi par to, kāds procents saslimušo ir pēc vakcinācijas un kāds ir tās iegūtās imunitātes ilgums. Bet šādu datu nav pat visas pasaules mērogā, jo vēl jau pat pus gads nav pagājis, kopš tās lielās vakcinācijas sākuma. Un šobrīd tāda muldēšana par šūnu imunitāti vispār ir absurda. Šūnu imunitī "in vivo" var konstatēt tikai ilgākā laika periodā. Vakcīnu efektivitāti šobrīd var notiekt tikai un vienīgi pēc antivielu daudzuma asinīs pēc vakcinācijas. Un to tad arī dara visā pasaulē. Tāpēc labāk nu būtu paklusējuši lielie ministrijas "speciālisti".

Atbildēt

Cietnis

07.04.2021. 09:33

Sākas cenzūra un kontrole par tikai pareizas informācijas iespējamību. Žurnālisti, tas Jums liela pārbaudījums

Atbildēt

Es

07.04.2021. 09:11

Vēršanās pret žurnālistu, kas nepūš propagandas stabulē, atbilst valsts kursam uz policejisku valsti, ko tā uzņēma, daļēji atsakoties no ANO Cilvēktiesību hartā paredzētajām cilvēktiesībām un brīvībām. Tagad valdības dibenzellim nākises pariet uz Krieviju un Baltkrieviju, lai novērstu uzmanību.

Atbildēt

Ja VDD cionisti komentē, ka kāds kautko pieķēzījis

07.04.2021. 07:09

»

Atkal pieķēzījis visas vietas

ar savu murgu palagu


vērts izlasīt komentāru.

Atbildēt

lauķis

07.04.2021. 05:30

»

nu protams

Bojārs jau mums medicīnas zinātņu dktors, infektologs un nākamais Nobela prēmijas laureāts medicīnā


Apspriedīsim Bojāru vai apspriedīsim Bojāra teikto?
Starp citu,Nobela prēmijas laureāti lielākā daļa ir šarlatāni.

Atbildēt

KKK

06.04.2021. 23:41

»

nu protams

Bojārs jau mums medicīnas zinātņu dktors, infektologs un nākamais Nobela prēmijas laureāts medicīnā


Raidījumā Bojārs uz to nepretendēja, tikai demonstrēja faktus. Tos lūdza izskaidrot pārstāvjiem no tām iestādēm, kuras tagad sūdzas.
Tad kāda vella pēc tādas nejēgas tika uz raidījumu nosūtītas, ka tagad tracis jāceļ? Murgs kaut kāds!
Vai kariņam ir apsolīta kāda balva par piecgades plāna izpildi vakcinēšanā no saviem kaklakungiem, ja tik klaji cenšas demonstrēt reto cilvēku, kuri atļaujas paust taisnību, publisku linčošanu un kancelēšanu, lai jauni sekotāji nesarodas? TOTALITĀRISMS UN JAUNAIS PASAULES TAUTU CIETUMS!

Atbildēt

Pox, poxdemokrāts

06.04.2021. 21:25

»

TV vērotājs

Paga,vai tad G.B.netranslēja speciālistus no kompetentajām iestādēm,kuras tagad sūdzas


Hm, prasa atsaukt to, par ko paši nav pārliecināti? Bessakars!

Atbildēt

Okupācijas mantojums

06.04.2021. 21:06

»

lauķis

Deģenerāti sāk panikot.Tas labi,bet drīz tie jau sāks stenēt un vaidēt


Puse Latvijā dzīvojošo ir Latvijas ienaidnieki, kas steidzami būtu jāizolē uz roģinu.

Atbildēt

TV vērotājs

06.04.2021. 20:08

Paga,vai tad G.B.netranslēja speciālistus no kompetentajām iestādēm,kuras tagad sūdzas?

Atbildēt

Valsts vakcināciju pret C19 pasniedz kā labdarību

06.04.2021. 19:52

»

Valentīna!

Paldies Bojāra k-gam par rakstu. Tauta nav aunu bars kā uzskata vakcinatori. Latvijā ir pietiekami daudz cilvēku kas lasa svešvalodās, kas domā un secina. Nu jau aiziet tik tālu kā padomju laikos, kad mēs savā starpā sen jau runājam vienu , bet skaļi to nedrikstam teikt- ka nesāk ķert rokā! Raidijumā...


Faktiski eksperimentē ar iedzīvotāju veselību. Atklāti atzīst, ka nekādu skaidrību par vakcinācijas rezultātiem pret C19 viņiem NAV! Tas tāpēc, lai neatrastos vainīgie, kad vakcinētie masveidā mirs.

Atbildēt

Valentīna!

06.04.2021. 19:42

Paldies Bojāra k-gam par rakstu. Tauta nav aunu bars kā uzskata vakcinatori. Latvijā ir pietiekami daudz cilvēku kas lasa svešvalodās, kas domā un secina. Nu jau aiziet tik tālu kā padomju laikos, kad mēs savā starpā sen jau runājam vienu , bet skaļi to nedrikstam teikt- ka nesāk ķert rokā! Raidijumā nebija neviens personisks viedoklis vai nepatiesa informācija...
Nelaime ka paši vakcinatori saputrojušies savos melos un tagad mēğina uzvelt kadam savu neizdaribu un vainu... Un- ir riebīgi klausīties cik nekaunigi tiek uzspiesta AstraZeneka!! Ar varu mīļš nekļūsi!!

Atbildēt

Mumsim jumsīm

06.04.2021. 19:32

»

Pēteris

Lūk ir piemērs, ja pilnīgu indogo pūtēju ieliek par veselības ministru. Nākamais kultūras ministrs būs džudists, aizsardzības ministrs vetārsts, bet kariņa vietā klauns no cirka


aizsardzības ministrs vetārsts, JAU BIJA, to mēs piedzīvojām, kavalērijas goda sardzi nepaspēja ieviest, nākošais pēcVeldre varbūt ieviesīs, Nū!!!

Atbildēt

millers

06.04.2021. 19:27

»

Pēteris

Lūk ir piemērs, ja pilnīgu indogo pūtēju ieliek par veselības ministru. Nākamais kultūras ministrs būs džudists, aizsardzības ministrs vetārsts, bet kariņa vietā klauns no cirka


pļavpļūti,tu pat kā muzikants esi nekāds,bet,pretendē uz ves,min,amatu,jēgas no tevis,kā no pērnā sniega,godīgi- -pat piekaut tevi negribas

Atbildēt

"programmās un raidījumos nedrīkst ietvert saturu,

06.04.2021. 19:12

programmās un raidījumos nedrīkst ietvert saturu, kas apdraud sabiedrības veselību vai varētu radīt nopietnus un smagus tās apdraudējuma riskus"...
Tad jau tūlīt būtu jāpazūd no ekrāniem visiem sižetiem, kas propagandē covid afēru un reklamē cilvēku ģenētiskās programmēšanas vielas, kas nepamatoti nosauktas par vakcīnām!

Atbildēt

vispār

06.04.2021. 18:49

»

Mani

izbrīna paziņojuma autoru komunikāciju stratēģija ! PIETIEK diez vai ir īstā mērķauditorija


Kāda tur stratēģija, nosūtīja visiem, kas bija e-pastu datubāzē.

Atbildēt

nu protams

06.04.2021. 18:46

»

Pēteris

Lūk ir piemērs, ja pilnīgu indogo pūtēju ieliek par veselības ministru. Nākamais kultūras ministrs būs džudists, aizsardzības ministrs vetārsts, bet kariņa vietā klauns no cirka


Bojārs jau mums medicīnas zinātņu dktors, infektologs un nākamais Nobela prēmijas laureāts medicīnā.

Atbildēt

Mani

06.04.2021. 18:31

izbrīna paziņojuma autoru komunikāciju stratēģija ! PIETIEK diez vai ir īstā mērķauditorija!
Taču ja samaksas kritērijs ir adresātu skaits tad nekā parsteidzoša !

Atbildēt

Atis

06.04.2021. 18:14

Ja jau tas TV raidījums kādus tik ļoti uztrauc, tad tiešām tautai ir vērts nopietni padomāt, kādēļ tas notiek un acīmredzot ne bez pamata. Ceru ka nākotnē atklāsies šīs vakcināšanas aizkulises un tiks saukti pie atbildības, bet noteikti tie nebūs žurnālisti. Mēs nepieļausim Staļina laiku atgriešanos, zem "demokrātijas"aizkara.

Atbildēt

Pēteris

06.04.2021. 17:52

»

pilsonis

Covid bizness uzņem apgriezienus! Būtu mums tāds riktīgāks tas KNĀBis


Vecīt, kas mums Latvijā ir riktīgāks?
Bandītisms, korupcija, zagšana un prievītes!

Atbildēt

pilsonis

06.04.2021. 17:11

Covid bizness uzņem apgriezienus! Būtu mums tāds riktīgāks tas KNĀBis!

Atbildēt

REPORTS

06.04.2021. 17:02

internetā var atrast smuku informāciju, cik cītīgi Itālijā aģentūra analziē situāciju.

https://www.ilmessaggero.it/salute/focus/astrazeneca_trombosi_vaccino_ema_aifa_cosa_ha_deciso_ultima_ora_6_aprile_2021-5879933.html

AstraZeneca, Ema: «Su eventuali legami vaccino-trombosi la revisione è in corso. Domani o giovedì l'esito»
SALUTE > FOCUS
Martedì 6 Aprile 2021
1
390
Su eventuali legami vaccino-trombosi la
Sul vaccino AstraZeneca il sottosegretario alla Salute Pierpaolo Sileri anticipa che «è possibile che l'Ema dica di non utilizzare le dosi per certe categorie». Un'indicazione dell'Agenzia europea dei medicinali, dunque, che potrebbe giungere per maggiore precauzione. «Non sarà probabilmente oggi l'Aifa a prendere la prima decisione sugli eventuali rischi del vaccino AstraZeneca, ma la dovrà prendere l'Ema a livello centrale. Le decisioni possibili sono o che si o si andrà avanti così, o si sospenderà o, cosa più probabile, si decideranno delle limitazioni per età o raccomandazioni per determinate fasce d'età per via di una complicazione estremamente rara in soggetti giovani di sesso femminile», ha detto Sileri a Skytg24. «Se l'Aifa dà una linea, la Germania un'altra, poi si fa confusione. È a livello centrale dell'Ema che vanno date le indicazioni - continua il sottosegretario alla Salute -. Il vaccino di AstraZeneca è sicuro e ci sono più vantaggi nel farlo che nel non farlo». Alla domanda, se toccasse a lui scegliere, Sileri ha risposto che si consulterebbe con gli enti regolatori, ma «siccome in questo momento le dosi non bastano per tutti, dobbiamo proteggere gli anziani, per cui oggi il beneficio è senza ombra di dubbio. Per le donne più giovani in questo momento consiglierei comunque il vaccino AstraZeneca».

Atbildēt

RE- : cheking-

06.04.2021. 16:59

Re kas publicēts apollo.lv :

Eiropas Zāļu aģentūras (EZA) amatpersona otrdien publiskotā intervijā atklājusi, ka tomēr pastāv saistība starp "AstraZeneca" Covid-19 vakcīnu un trombu veidošanos.

"Pēc manām domām, ir skaidrs, ka pastāv saistība ar vakcīnu. Taču mēs vēl nezinām, kas izraisa šo reakciju," intervijā Itālijas laikrakstam "Il Messaggero" sacīja EZA Bioloģiko veselības apdraudējumu un vakcīnu stratēģijas vadītājs Marko Kavaleri.

Viņš atklāja, ka drīzumā EZA paziņos, ka saistība pastāv, bet norādīja, ka vēl nav izprasts, kāpēc tā notiek.

Atbildēt

lauķis

06.04.2021. 16:53

Deģenerāti sāk panikot.Tas labi,bet drīz tie jau sāks stenēt un vaidēt.

Atbildēt

Pēteris

06.04.2021. 16:39

Lūk ir piemērs, ja pilnīgu indogo pūtēju ieliek par veselības ministru. Nākamais kultūras ministrs būs džudists, aizsardzības ministrs vetārsts, bet kariņa vietā klauns no cirka!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: