Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus dalībniekus! PĒC 15.NOVEMBRA GADATIRDZIŅUS RĪKOT IR AIZLIEGTS! Un līdz ārkārtējās situācijas beigām – līdz 11.janvārim! Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Visiem amatniekiem un mājražotājiem, kuri vienīgie ienākumi ir no pārdotās preces gadatirgos, īpaši Ziemassvētku periodā!

Aizliedzot Ziemassvētku tirdziņus, mums visiem tiek nodarīti finansiālie un morālie zaudējumi, un neviens mums nesola tos atlīdzināt - nedz ieguldīto naudu, nedz laiku, kuru pavadījām, darinot Ziemassvētku dāvanas, Adventes vainagus, rotas, adījumus, izstrādājumus no dzintara, sudraba, koka u.c.!

Ir patiesi skumji, ka, aizliedzot Ziemassvētku tirdziņus, piemēram, Rīgas parkos un dārzos, tajā pat laikā ir atļauta ielu tirdzniecība lielajos tirgos, kur viss notiek nedrošajā jeb “sarkanajā zonā”. KĀPĒC? Kādi argumenti un kritēriji ir šādam lēmumam? Diemžēl tos mums neviens neizskaidro.

TĀPĒC! Mēs rīkojamies! Pašreiz no My Expo un citu gadatirgu rīkotāju un biedrību puses, tiek gatavota oficiāla vēstule Ekonomikas ministrijai. Ceram, ka ministrija un valdība sapratīs, ka arī mazie un vidējie uzņēmēji - amatnieki un mājražotāji - IR SPĒKS, AR KURU JĀRĒĶINĀS!

Mums izdosies!

Novērtē šo rakstu:

203
11