Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Karalis Mindaugs

15.12.2021. 16:10

Tikko bijām vienā valstī ar Baltkrieviju,Krieviju,,,vaidējām,ka esam aiz saucamā dzelzs priekškara,nodalīti no pārējās planētas.
Tagad '''humānās''ES valstu sastāvā,notiek identisks process,iebiedēšana ar kaimiņiem baltkrieviem,,,,ne kauna,ne goda.
Kad jūs tik intensīvi no kaimiņiem ,un galvenais mūsu radiem,pūlaties mūs nodalīt,pat ar ieteikumu aizmirst slāvu valodu,ņemiet vērā,ka nevis slāvi postija mūsu zemi,bet 2 ģenētiskie žīdi,Džuga,švilli un Ādolfs Gitlers Šekeļgrūbers.
Nemēģiniet man iestāstīt,ka manai balt-slāvu tautai jānīst slāvi,ar kuru miesām piesedzāsžīdsionista ,Osetijā dzimušā tirāna,kaukāza izcelsmes kriminālais gruppējums.
Faktiski,daudzi tika pamatoti izsūtīti,tam bija iemesls,jo rija un zaga ,kā patlaban politiskās cūkas,kuras tautai melo acīs skatīdamiies,ieņem augstākos vadošos amatus,kaut tauta to nav akceptējusi,tie ģenētiski pieder iepriekš minētajam tirānam,kurš noslepkavoja mūsu diktatoru Ulmani.
Žīdiem ierasts ,kārtīgus valsts galvas ,saukāt par diktatoriem,un par Muhamedu karikatūras zīmēt,labi,ka musulmaņi racionālāk pieet cieņas un goda aizskaršanas jautājumiem,un likvidēja karikatūristus,žīdeļus,kuriem nekas nav svēts,ne Latvija,ne mēs ,tāpēc jātīra valsts ienaidnieki laukā,nevis jānaidojas ar slāviem.
Jūsu zināšanai,baltslāvu tautas senatnē apdzīvoja teritoriju līdz pat Maskavaai ieskaitot.
Putino,atrodas pie Zilupes,bijusī Lietuvas karaliste,tulkojumā no lietuviešu valodas,putinas-pīlādzis.
Lukošenko pieder baltu Rjūriku,Gedimina zaram,,,,pret ko cīnīsimies,pret saviem brāļiem..
.https://www.familytreedna.com/groups/pol-lithnobility/about/background


Atbildēt

Хм

13.12.2021. 15:35

Gribu atzīmēt gadījumu ar kādu nu jau bijušo SAB augsta ranga darbinieku, kurš ir apsūdzēts par valsts noslēpuma nelikumīgu vākšanu, un kura nelikumīgās darbības, starp citu, tika fiksētas, pateicoties drošības iestāžu labai koordinācijai.

Да? А злые языки говорят, что наши заокеанские друзья уже так прифигели от дел этого "товарища", что уже попросту потребовали его убрать из славных рядом САБ. А то сколько лет о его делах писали, но вот что-то никак эта координация не срабатывала.

Atbildēt

$

13.12.2021. 00:08

»

Valdis Kalnozols

Ieprieksejos Pietiek com rakstos tika minets ka Maizitis bija 100% uzticams Skelem, pat uztucamaks Skelem ka CIP rezidentam Latvijā. Cik saprotu ari nakamo SAB vaditaju noteiks Skele , ka neka visas drosibas dienstu darbibas leiicna ka jau desmitgadem tas piesedz valsts izsaimneiksoanu it ipasi celtnieku...


Māris Kučinskis arī visticamāk ir tulpju anša cilvēks, jo visu dzīvē sasniedzis TP laikā. Pirms tam bijis trešais līdzīpašnieks celtniecības materiālu veikalam, kas atradās padomju skārda angārā Valmierā.

Atbildēt

Valdis Kalnozols

12.12.2021. 22:20

Ieprieksejos Pietiek com rakstos tika minets ka Maizitis bija 100% uzticams Skelem, pat uztucamaks Skelem ka CIP rezidentam Latvijā. Cik saprotu ari nakamo SAB vaditaju noteiks Skele , ka neka visas drosibas dienstu darbibas leiicna ka jau desmitgadem tas piesedz valsts izsaimneiksoanu it ipasi celtnieku karteli, kura labi zinu ka notiek lietas un sprieozt pec noteiksosa jau dsmitgadem Skele kontrole so miljardu gada biznesu Latvija

Atbildēt

PadLatvijas droshiibnieku tradiicijas

12.12.2021. 14:09

Tachu nedriikst mainiit...

Atbildēt

jbo

12.12.2021. 11:03

»

bnf

Kartejo reizi "profesionalis" tiks iecelts, lai neaiztiktu valdoso "rezimu" un "nonemt no trases" jebkuru jauno politisko censoni, kurs "iedomasies" nomainit un izmainit "politisko debilismu", kas notiek LV...


nevajag muldēt,viss būs augstākos pārredzamības,tiesiskuma,caurskatāmības,bez ideoloģijas nokrāsas,ar pretendentu izvērtēšanu RĀMJOS!Nekādi locekļi no tā saucāmām grantu nevalstiskām organizācijām NEPIEDALĪSIES!

Atbildēt

bnf

12.12.2021. 01:19

Kartejo reizi "profesionalis" tiks iecelts, lai neaiztiktu valdoso "rezimu" un "nonemt no trases" jebkuru jauno politisko censoni, kurs "iedomasies" nomainit un izmainit "politisko debilismu", kas notiek LV.
Izskatas ka valmierietis grib iebidit jau augsta amata esoso citu valmierieti sab prieksnieka kresla!!!

Atbildēt

ROFLMAO

11.12.2021. 17:53

Smiekli nāk. Latvijas "drošības iestādes" VDD, SAB un KNAB tik vien ir spējīgas kā lekcijas lasīt par korupcijas un spiegošanas kaitīgumu...

Atbildēt

VAU

11.12.2021. 17:35

»

ha ha

Moskovijas punduris aplauzīsies - jebšu uzreiz, jebšu pēc tam


tādi kā tu jau,labi sen OBLOM,tikai neapjēdz tukšgaitā!

Atbildēt

Tiesiskums

11.12.2021. 15:14

nu ļoti saviļnojoši daudze par KRIEVIJU un BALTU KRIEVIJU,kur,pardon,nekādas daļas savienību un bloku dalībvalstij,NELIENIET PIE KRIEVIJAS ROBEŽĀM,sevišķi otanieši,KRIEVIJU NENOBAIDĪSIET,bet NEPATIKŠANAS SEV SAGĀDĀSIET ĻOTI NOPIETNAS!Tāpēc jau KANTORĪ vajadzīgi spečuki ne ideologi,bet reālisti,analītiķi,pragmatiķi,kuri arī otaniešus var pasūtīt ar šo vērtējumiem!

Atbildēt

hi hi

11.12.2021. 13:28

»

Nu

Kazahijā ir uzsākta derusifikācija. Moskovija turpina trakot. Rietumi turpina čammāties. Bidens apliecina, ka ar demokrātiju ir dirsā. Vajag derusificēt Latviju


ukrijā zapadenciem izdevās organizēts HAOSS---huntas apvērsums,BALTU KRIEVIJĀ garām,jo BATJKA LUKA un PUTINA KUNGS to paredzēja,jā TIEŠĀM zapadenci ķērušies ŠŪPOT sagaikavodus kazakus(iesākumam nepatīk krievu valoda),tas pirmais "šūpotājs" jau apgūst "zinības" ukropabanderijā.NEIZDOSIES!

Atbildēt

Patriotiskais gars

11.12.2021. 13:22

Pietiek BABRA KUNGAM ņemties ar tām reņģēm,vajag atgriezties KANTORU apritē,Latviju pārzinošs,spēcīgs tautsaimnieks,pārzin latvanu "biznesu",pārzin drošibas sistēmu un vērojis to no malas,lojāls valstij un droši var teikt:GODS IR VIŅA UZTICĪBA KANTORU DIENESTAM un LATVIJAI.sorosisti un nažuki pabļaustīsies un norims,sabiedrotie un partneri cerams atbalstīs!

Atbildēt

Nu

11.12.2021. 12:37

Kazahijā ir uzsākta derusifikācija. Moskovija turpina trakot. Rietumi turpina čammāties. Bidens apliecina, ka ar demokrātiju ir dirsā. Vajag derusificēt Latviju!

Atbildēt

kurš vairs kam tic

11.12.2021. 10:22

čangaļi kaujas un kaujas un viens uz otru

Atbildēt

Nu nē, Māris K. runā pareizi, bet ...

11.12.2021. 01:42

»

Kārtējais tukšais Kučinska bla bla bla

Jau 30 gadus stāsta, kam jābūt.. tik stāsta un stāsta


Bet jautājums: Kas notiek Latvijā, mūs dārgā TĒVIJĀ? Jau 30 gadus Latvijā valda korupcijas un organizētās noziedzības pandēmija, kurai nav ne vakcīnas, ne medikamentu ārstēšanai!

Organizētā noziedzība stiprāka par pašu Latvijas velnu!

Man bija tas god visu redzēt vai dzirdēt. Labi ka no tā visa, ko redzēju, esmu tālu projām. Ja gribi zināt, pa visām šīm un citām "augšām" staigāja ši otganizētā noziedzība, kā tieši, tā netieši, arī pastarpināti un attālināti, ģimeniski un ārpus tās.

Visusa, kuri grib labu tautai, valstij, tiesiskumam, izstumj no ierindas, ar visādiem "godīgiem" paņēmieniem, kā savējie, tā svešie, okupācijas atjaunošanas tīkotāji, bet kas raksturīgi - Latvijā šiem "svoločiem"pavelkas līdzi un mauj arī daudzi iz tautas. Tā ir nopulgošanas maksla - panāk, lai pašu personības, gudrākos un darītājus noniecinātu pašu tauta un cildinātu čekistisko tēvzemiešu kastas brāļus, kuri gremdē Latviju ar mūsu rokām. Un šie nelieši palīdz cildināt TB/LNNK/NA.

Nav variantu, kā padzīt no politikas NA un Saskaņu.

Atbildēt

Tālavas gavnomjots!

11.12.2021. 01:02

»

Tālavas taurētājs

Latvju zeme vaļā stāv...


Uzminēju!

Atbildēt

Tālavas taurētājs

10.12.2021. 23:38

Latvju zeme vaļā stāv ....
Starp citu, par sludinājumu nav slikta ideja, to varētu izvietot abās valsts valodās SSā pie čekista un miljonāra, biedra līņa, tur labākais kandidāts būs ar garantiju. Otrā iespēja, mēģināt caur valsts iepirkumu atbalstīt trūkumā nonākušās spēļu zāles, kur laimesta vietā izsludināt vietu uz galvenā kegebista sēdekli. Kā zināms ap šiem aparātiem apgrozās apķērīgi ļaudis, it sevišķi lielo laimestu brīžos.

Atbildēt

Uzminēju!

10.12.2021. 22:49

»

hm

Kaka šauj ar kaku,un šautenei ir līks stobrs


Gavnomjots!

Atbildēt

Zāles pārzinis

10.12.2021. 22:47

Mārčam vairāk nelejiet!

Atbildēt

hm

10.12.2021. 22:32

Kaka šauj ar kaku,un šautenei ir līks stobrs.

Atbildēt

biedrs Hamlets

10.12.2021. 21:26

»

Tomas de Torquemada

Es šo bandu un jeb kuru pielīdēju , neatzīstu


(Pa)zīst vai ne(pa)zīst - tāds ir jautājums!

Atbildēt

Kārtējais tukšais Kučinska bla bla bla

10.12.2021. 20:30

Jau 30 gadus stāsta, kam jābūt.. tik stāsta un stāsta..

Atbildēt

Ja nu

10.12.2021. 20:09

Ja nu varbūt pieneņpūkgalvai jau ir kāds savs ieteicamais kandidāts, kā, piemēram, Trautmanis, vai kāda piemērota dāmīte ir aizķērusies, viena jau prom... L.Lapsas grāmatās jau arī ir minēti iespējamie kandidāti - tā ka tikai uz priekšu, uz bezprecedenta tiesiskuma uzvaru Latvijā.

Atbildēt

Kam šodien var ticēt?

10.12.2021. 19:44

Diviem "Ādamsona failu" personāžiem māju - piļu pagalmos gadiem plīvo sarkanbaltsarkanie karogi...Nihilisms

Atbildēt

Kucis pamodies

10.12.2021. 19:25

Sunu precibas tuvojas martà,laiks pavairot kàdu ministri

Atbildēt

Solī

10.12.2021. 19:09

Grūti saprast cik nopietni ļaudis mums tai drošības padomē. Nav runa par krieviju, baltkrieviju vai pat kovidbrīnumu. Kā var pārraudzīt valsts drošību ja nav laicīgi zināmi otrie ,treši numuri. Pat skolas puikām skaidrs, ka visi mirstīgi. Bet te, skandina par briestošiem kariem un nu lielie meklējumi.
Kaut kāds loģikas trūkums. Taču, ja paskatamies cik loģiski ir bijuši pēdējo divu gadu lēmumi.....

Atbildēt

Tomas de Torquemada

10.12.2021. 19:00

Es šo bandu un jeb kuru pielīdēju , neatzīstu!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: