Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

opozicionārs Skolnieciņš

27.04.2021. 21:19

Алексей Навальный очень смелый и мужественный оппозиционер. Он является правозащитником, который защищает такие ценности демократии как свободу слова, свободу мысли и свободу выбора. Алексей Навальный великий человек, который готов отдать жизнь, чтобы изменить Россию в лучшею сторону. Он как острый меч в руках Богини правосудия Фемиды. Пусть Боги благословят Алексея Навальнова! Да защитят его Боги от гонений и репрессий!
С уважением, opozicionārs Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
П.С. Свободу Алексею Навальному!

Atbildēt

to ?

25.04.2021. 17:11

»

?

tu par Afganistanu ,Iraku un Mali satraucies


Neviens krievu sadists, marodieris un pederasts neizvairīsies no atbildības par 1,5 miljonu afgāņu zvēriskām slepkavībām. Septembrī koalīcija aizies un talibiem būs brīvas rokas, un vēl šogad tie būs pārņēmuši varu Centrālāzijā, bet nākošajā jau Kaukāzā, Tatarstānā un Baškartostānā.
Drīz pēdējais krievs Tulā un Jaroslavā būs uzšķērsts

Atbildēt

?

24.04.2021. 23:45

»

Ivo

Okupantu iznīcināšana ir terorakts tavā skatījumā


tu par Afganistanu ,Iraku un Mali satraucies ?

Atbildēt

Es

22.04.2021. 10:26

»

Patiesais

Kārtējais Kasīkļa melu receklis. Aizbrauc pats kā zūrnālists uz Donbasa republikām, un paskaties kāda ir patiesība, kāda ir Ukrainas īstā uzvedība. Ko ?, uzreiz palika bail, jo ieraugot tur patiesību, tu uzreiz no pārsteiguma nomirsi. Ir viegli pielīst un melot, kad neviens tev nevar sadot pa purnu...


Ne tikai tas, ka no attāluma viegli tēlot varoni, bet arī ļoti savdabīga rindkopa raksta beigās. Proti, ka Turcija kā agresīva valsts var atbalstīt karu ārpus savas valsts teritorijas un uzskatīt uzbrukumu tās gaģužņikiem na koļosikah par uzbrukumu Turcijas valstij, līdzīgi ASV retorikai. Šādi tiek radīti leģitīmi precedenti visām valstīm, arī Krievijai. Un viens mācās no otra, arī Krievija. Ar potenciālām sekām mums, nevis Azerbaidžānai, Armēnijai vai citai tālai valstij.

Atbildēt

Patiesais

22.04.2021. 07:18

Kārtējais Kasīkļa melu receklis. Aizbrauc pats kā zūrnālists uz Donbasa republikām, un paskaties kāda ir patiesība, kāda ir Ukrainas īstā uzvedība. Ko ?, uzreiz palika bail, jo ieraugot tur patiesību, tu uzreiz no pārsteiguma nomirsi. Ir viegli pielīst un melot, kad neviens tev nevar sadot pa purnu.

Atbildēt

Ivo

22.04.2021. 00:04

»

to Ivo

Uz pasaules vēl nekad nekā nav bijis, kas varētu līdzināties Absolūtam ļaunumam, no kā cilvēci izglāba Hitlera ģēnijs un viņa konsolidētā vācu tauta. Ja nebūtu bijis Trešā Reiha, pēc cilvēku asinīm izslāpušie krievu nezvēri, vēl 1941. gadā būtu visu Eiropu noslīcinājuši asinīs, būtu salauzuši Vestminsteras...


savējie vienmēr tavā skatījumā dara visu pareizi..tai pat laikā tu noliec valstī kurā esi okupantus,un slavē krieviju, kas ir tavā dzimtene..kāpēc tu nebrauc uz dzimteni?tur taču ir tik labi?Pēc taviem vārdiem..kā tur ir es zinu. Nu re..un tavi bērni būs tādi paši..

Atbildēt

Viedais Manels

21.04.2021. 23:15

Kasīklis labs komjauniešu propagandists būtu. Tikai rakstītu par ASV satrunējušo imperiālismu. Šitādu di*slaižu mums diemžēl nekad nav trūcis. Dodu 100%, ja Krievija te patiešām atnāktu, pēc laiciņa kļūtu par šo vietējo ruporu.

Atbildēt

Ivo

21.04.2021. 22:10

»

to Ivo

Uz pasaules vēl nekad nekā nav bijis, kas varētu līdzināties Absolūtam ļaunumam, no kā cilvēci izglāba Hitlera ģēnijs un viņa konsolidētā vācu tauta. Ja nebūtu bijis Trešā Reiha, pēc cilvēku asinīm izslāpušie krievu nezvēri, vēl 1941. gadā būtu visu Eiropu noslīcinājuši asinīs, būtu salauzuši Vestminsteras...


Pilnībā piekrītu..Tikai Ādolfs nebija gatavs karam 1941.g..bet viņam nebija izvēles..viņš ar psrs miera līgumu noslēdza tikai tāpēc, lai attālinātu karu..ja karš sāktos kaut vai 1943.g,3 mēnēši un padomijas nebūtu..psrs gribēja uzbrūkt vācijai kad tā karoja ar francijā..psrs armija okupētajā polijas teritorijā jau bija izejas pozīcijas lai uzbruktu..vienīgi ātra uzvara francijā apturēja staļina uzbrukumu..tas tika uz laiku atlikts..

Atbildēt

to Ivo

21.04.2021. 21:53

»

Ivo

Viņš jau piedzimstot necilvēku ģimenē ir tāds pats kā tēvi un vectēvi


Piedzimstot, pat neskatoties uz visu iedzimtību, vēl neviens nav krievs. Par tādu kļūst, klausoties savu vectēvu un vecvectēvu varoņu sāgas par Eiropas sievietēm nogrieztām krūtīm, dzīvi sadedzinātiem sirmgalvjiem un durkļiem sadurtiem zīdainīšiem, par nošautiem vīriešiem novilktiem pulksteņiem un izvarotām un nogalinātām sievietēm novilktām vešiņām.

Atbildēt

to Ivo

21.04.2021. 21:49

»

Ivo

Civilizētajā pasaulē padomju armija ir piwlidzinata hitlera armijai. Starpība ka hitlera armiju tiesāja kā noziedzniekus bet staļina armiju vēl nē..abas šīs armijas izraisīja otro pasaules karu. Uzbrūkot un sadalot Poliju..pēc tam staļins uzbruka somijai, hitlers francijai. Abus reizē izdzina no tautu...


Uz pasaules vēl nekad nekā nav bijis, kas varētu līdzināties Absolūtam ļaunumam, no kā cilvēci izglāba Hitlera ģēnijs un viņa konsolidētā vācu tauta. Ja nebūtu bijis Trešā Reiha, pēc cilvēku asinīm izslāpušie krievu nezvēri, vēl 1941. gadā būtu visu Eiropu noslīcinājuši asinīs, būtu salauzuši Vestminsteras abatijas solus, izlakuši Porto vīna pagrabus un dirsuši no Eifeļa torņa. visu Eiropu šodien apdzīvotu tikai izbadējusies, noskrandusi, zvēriska naida pārņemta krievvalodīga bidlomasa.

Atbildēt

to hm

21.04.2021. 21:41

»

hm

Tu karo? Vai no Sīrijas raksti komentārus


No Sīrijas uz elli nedēļā aizdodas pāris simti krievu dvēseļu

Atbildēt

nepaliec mājās

21.04.2021. 21:20

Kasīkli , ko tu esi salietojies? Laikam kovid vakcīnu. Tavi draugi pindosi nepārtraukli kūda ukrus uzsākt karu pret Krieviju un tu te gvelz kaut kādas stulbības ka krievi gatavojās uzbrukt ukriem.
Teikšu tev vēlreiz: ja cilvēks ir stulbs tad uz mūžu.

Atbildēt

Benis Aijo okupācijas auglis

21.04.2021. 21:04

»

hm

Tas nabaga pusītis bez rociņām un kājas rādās sapņos


Nu tad prasi savam slepkavu barvedim kremlī, kāpēc krievu apdzīvotajā un no krieviem okupētajā Ukrainas teritorijā, šķūnīšos mētājas sprāgsvielas.

Atbildēt

Ivo

21.04.2021. 20:54

»

hm

Kas tad nu


Tu vēl vari būt iciks, bet tas tavu būtību nemaina..Tikai viena nianse atšķiras. Icikam tas vēl ir bizness..varoņi tie paši..

Atbildēt

Mūsu vilks grauž kāpostus

21.04.2021. 20:52

»

6. palātas sanitārs

Kopies nu atpakaļ uz savu palātu pie pārējiem iedzimtiem galvas slimniekiem, diezgan būsi izpsihojies. Sen jau bija laiks nomierinošai špricītei, tad žigli uz podiņu un naktsmiers. Ja nesačurāsi un nesapļūtīsi atkal pilnu gultu, varbūt tevi vēl kādreiz palaidīsim pie interneta


Vēl simts gadi nav pagājuši, kā tie paši krievi tādus sanitārus apēda laizīdamies. Palasi vēsturi par cilvēku ēšanas tradīcijām tumsonīgajā krievijā, tad varbūt sapratīsi ar cik specifiskiem radījumiem ir pārpludināta Latvija okupācijas laikā.

Atbildēt

Ivo

21.04.2021. 20:50

»

hm

Kas tad nu


Okupantu iznīcināšana ir terorakts tavā skatījumā???

Atbildēt

Ivo

21.04.2021. 20:48

»

hm

Un tāpēc jānogalina


Terorismu izgudroja un sāka pielietot krievijā cara laikā, tavi varoņi..slepkavas un laupītāji.spridzinaja ierēdņus, laupīja bankas..profesionāli revolucionāri..tāpat turpina..tikai ar svešām rokām,bet par rubļiem..90%visu teroraktu ir pasūtīti no krievijas.

Atbildēt

Ivo

21.04.2021. 20:42

»

hm

Un tāpēc jānogalina


Es neteicu ka viņš jānogalina.es teici ka man vienalga kas ar viņu notiek..

Atbildēt

Ivo

21.04.2021. 20:40

»

hm

Tu patiesi esi jucis. Puisītis, kuram 4 gadi kurā armijā


Redz piemēram, ņemsim tevi..krievs,dzimis visticamāk,okupantu ģimenē.tev varoņi ir slepkavas un laupītāji, ļeņins, staļins utt.psrs uzsāka karu izlaupīja pūš eiropu, varoņi, tāpēc ka savējie..tev termins savejie aizstāj visu pārējo..savējie slepkavo un laupa, malači..savējie vienmēr tavā skatījumā dara visu pareizi..tai pat laikā tu noliec valstī kurā esi okupantus,un slavē krieviju, kas ir tavā dzimtene..kāpēc tu nebrauc uz dzimteni?tur taču ir tik labi?Pēc taviem vārdiem..kā tur ir es zinu. Nu re..un tavi bērni būs tādi paši..

Atbildēt

hm

21.04.2021. 20:33

»

Ivo

Viņš jau piedzimstot necilvēku ģimenē ir tāds pats kā tēvi un vectēvi


Un tāpēc jānogalina?
Vai tavi uzskati ar kaut ko atšķiras no ierindas terorista uzskatiem?

Atbildēt

Ivo

21.04.2021. 20:29

»

hm

Tu patiesi esi jucis. Puisītis, kuram 4 gadi kurā armijā


Viņš jau piedzimstot necilvēku ģimenē ir tāds pats kā tēvi un vectēvi..

Atbildēt

Ivo

21.04.2021. 20:26

»

hm

Protams! 4- gadīgs puisītis ar granātas norautām ekstremitātēm ir izdzimtenis


Padomju izdzimteņiem un necilvēkiem nevar piedzimt cilvēks..tas kā diviem kaķiem nevar piedzimt suns..tāpēc krievu pasaulē nekas nemainās no ļeņina, staļina laikiem..cilvēkus iznīcināja, palika tikai izdzimteņi un necilveki..viņi vairo tādus pašus. Nekas nemainās..

Atbildēt

Ivo

21.04.2021. 20:20

»

hm

Nevēlos iežēlināt. Tu esi vienkārši dzimis nelietis, kam viss cilvēcīgais aizslēgts ar 9 atslēgām


Civilizētajā pasaulē padomju armija ir piwlidzinata hitlera armijai. Starpība ka hitlera armiju tiesāja kā noziedzniekus bet staļina armiju vēl nē..abas šīs armijas izraisīja otro pasaules karu. Uzbrūkot un sadalot Poliju..pēc tam staļins uzbruka somijai, hitlers francijai. Abus reizē izdzina no tautu savienības..tagad ANO..9.maijā kara noziedznieki svin svētkus..kā normāls cilvēks var pret to izturēties???

Atbildēt

6. palātas sanitārs

21.04.2021. 20:19

»

to hm

Pat ja es ik dienas sūtītu šaitanam 1000 krievu dvēseļu, es nevarētu būt terorists. Kara apstākļos un kamēr miljardais krievs vēl nav sodīts ar nāvi par noziegumiem pret cilvēci, ir kara apstākļi un tātad manas darbības varētu tikt klasificētas, tikai kā diversijas...


tu pilnīgi veltīgi centies piesaistīt publikas uzmanību ar savām galvasslimnieka problēmām - tava metālā invalīda izpildīšanās normāliem cilvēkiem neinteresē.

Atbildēt

6. palātas sanitārs

21.04.2021. 20:18

»

Ivo

Man nav žēl neviena padomju izdzimteņa,kas tika likvidēts 2.pasaules karā..tu te mani ar kaut kādu vienu atkritumu gribi iežēlināt


Kopies nu atpakaļ uz savu palātu pie pārējiem iedzimtiem galvas slimniekiem, diezgan būsi izpsihojies. Sen jau bija laiks nomierinošai špricītei, tad žigli uz podiņu un naktsmiers. Ja nesačurāsi un nesapļūtīsi atkal pilnu gultu, varbūt tevi vēl kādreiz palaidīsim pie interneta.

Atbildēt

hm

21.04.2021. 20:15

»

Ivo

Kā reiz viss cilvēcīgas man ir atvērts. Tikai necilvēku un izdzimteņu aizvērts..man cilvēki ir cilvēki un izdzimteņi ir izdzimteņi..tā es pret viņiem arī izturos


Protams! 4- gadīgs puisītis ar granātas norautām ekstremitātēm ir izdzimtenis.
Nevilšus rodas jautājums - tev visi mājā?

Atbildēt

to hm

21.04.2021. 20:13

»

hm

Tu esi terorists


Pat ja es ik dienas sūtītu šaitanam 1000 krievu dvēseļu, es nevarētu būt terorists. Kara apstākļos un kamēr miljardais krievs vēl nav sodīts ar nāvi par noziegumiem pret cilvēci, ir kara apstākļi un tātad manas darbības varētu tikt klasificētas, tikai kā diversijas.
Neapvainojas, ja kas atgadās, karā kā jau karā.

Atbildēt

Ivo

21.04.2021. 20:10

»

hm

Nevēlos iežēlināt. Tu esi vienkārši dzimis nelietis, kam viss cilvēcīgais aizslēgts ar 9 atslēgām


Kā reiz viss cilvēcīgas man ir atvērts. Tikai necilvēku un izdzimteņu aizvērts..man cilvēki ir cilvēki un izdzimteņi ir izdzimteņi..tā es pret viņiem arī izturos..

Atbildēt

to hm

21.04.2021. 20:04

»

hm

Nevēlos iežēlināt. Tu esi vienkārši dzimis nelietis, kam viss cilvēcīgais aizslēgts ar 9 atslēgām


Nevar 1,5% planētas atkritumu spriest par visu pārējo cilvēci. Mums jūsu vērtība ir vēl nesalīdzināmi zemāka, nekā jūsu feodāļiem, kuri vismaz izmanto jūsu anālās vagīnas.

Atbildēt

jaunākās ziņas

21.04.2021. 20:04

Kasīklis esot bioatkritums.

Atbildēt

protams

21.04.2021. 19:59

»

hm

Jautājums elementārs. Vai apzinies, kas ir kara noziegums un kas ir valsts terorisms? Ir kāda nojausma


Tās ir jebkuras krievu darbības uz Cilvēku planētas.
Nav ko apspriest, kamēr pēdējais krievs, kurš labprātīgi ir uzmaucis krievu pederastu un sadistu armijas, vai FSB uniformu un paņēmis rokās ieroci, nav pie sava radītāja ellē.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

21.04.2021. 19:58

»

Ivo

Sveikt veterānus??15.divīzijas, 19.divīzijas, 20.igauņu divīzijas veterānus sveikt goda lieta..tikai ne 9.maijā..izdzimteņu,necilvēku,slepkavu un laupītāju dienā..vakar bija ādolfa dzimene..atzīmējam..kā katru gadu


Tevi, smirdīgais hitlera pielūdzēj, vajadzēja aiz olām pakārt 19.divīzijas svētkos, actiņas tev izdzimteni ar armijas nazi izdurt un granātu pakaļā tev iebāzt, lai tu skaļāk varētu pakliegt - heil hitler!

Atbildēt

hm

21.04.2021. 19:58

»

Ivo

Man nav žēl neviena padomju izdzimteņa,kas tika likvidēts 2.pasaules karā..tu te mani ar kaut kādu vienu atkritumu gribi iežēlināt


Nevēlos iežēlināt. Tu esi vienkārši dzimis nelietis, kam viss cilvēcīgais aizslēgts ar 9 atslēgām.

Atbildēt

tu tiešām neesi normāls

21.04.2021. 19:55

»

hm

Tas nabaga pusītis bez rociņām un kājas rādās sapņos


Kam rādīsies sapņos līdz to 40 000 krievu, ko paši krievi ir gadus nogalina? Varbūt būtu jāpārdzīvo arī par tiem, kas ielūzuši ateju bedrēs un noslīkuši, kas nosprāguši no bojarkas, vai iemanījušies veikalā pagrābt un izlakt pudeli roku dezinficētāja?

Atbildēt

Ivo

21.04.2021. 19:52

»

hm

Es jau sākumā rakstīju - ko citu var


Man nav žēl neviena padomju izdzimteņa,kas tika likvidēts 2.pasaules karā..tu te mani ar kaut kādu vienu atkritumu gribi iežēlināt..

Atbildēt

hm

21.04.2021. 19:51

»

kāpēc neseko līdzi?

Paši Lugandonas teroristi jau atzinuši, ka nekāda drona nav bijis un visticamākais, ka viņš uzsprādzis spēlējoties ar tēva - alkaša nomesto mīnu...


Jautājums elementārs. Vai apzinies, kas ir kara noziegums un kas ir valsts terorisms? Ir kāda nojausma?

Atbildēt

kāpēc neseko līdzi?

21.04.2021. 19:46

»

hm

Kopš tu to 4-gadīgo puisīti, kuru ukraiņu vadīts drons nogalināja, noraujot gandrīz visas ekstremitātes, nosauci par bioatkritumu, manā izpratnē tu pat neesi atkritums


Paši Lugandonas teroristi jau atzinuši, ka nekāda drona nav bijis un visticamākais, ka viņš uzsprādzis spēlējoties ar tēva - alkaša nomesto mīnu.
Pēc loģikas, kas krievam protams ir ķīniešu ābece, riskēt dronu sūtīt tālu ienaidnieka aizmugurā, kur to pa ceļam visdrīzākais notriektu, lai nogalinātu mazu kverpli, tā vietā, lai izmantotu to piefrontes joslā, kur bruņoti krievu deģenerāti biezā slānī, ja bezpilota lidaparāts var iznīcināt РСЗО «Град» ar visu apkalpi.

Atbildēt

hm

21.04.2021. 19:45

»

Ivo

Ja viņu būtu miljons, arī tad es gulētu mierīgi


Es jau sākumā rakstīju - ko citu var
sagaidīt no smirdigas asenizācijas pļeckas?

Atbildēt

Ivo

21.04.2021. 19:43

»

hm

Tas nabaga pusītis bez rociņām un kājas rādās sapņos


Ja viņu būtu miljons, arī tad es gulētu mierīgi..

Atbildēt

Ivo

21.04.2021. 19:41

»

galvasapes kasiklim un histerija ivo !

Eiroparlamentariesi 9 maija apsveic Liela tevijas kara veteranus Latvija ! https://sputniknewslv.com/Latvia/20210420/15534434/Usakovs-Latvijas-veterani-sanems-no-Briseles-davanas-par-godu-9-maijam.html


Sveikt veterānus??15.divīzijas, 19.divīzijas, 20.igauņu divīzijas veterānus sveikt goda lieta..tikai ne 9.maijā..izdzimteņu,necilvēku,slepkavu un laupītāju dienā..vakar bija ādolfa dzimene..atzīmējam..kā katru gadu..

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: