Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zobs pret zobu

31.03.2016. 21:29

A kukuli ta ņēma un diez vai to varetu pierādīt korumpētā valstī, kur informācija par piemērotajām sankcijām drīz vien nonāktu to,kuru klausās, ausīs. Ievērot visas Lembja advokātu piņķērīgi sarakstītās procedūras tā, lai Lembja finansētajam Lapsam viss patiktu ... a varbūt nemaz nevajag.
Mežonīgie 90-tie atgriežās...

Atbildēt

Andris

24.03.2016. 13:19

KNAB mazais utu vanags kopā ar resno cāļu māti ir uz kara takas pret tur vēl esošo izmeklētāju korpusu, kuri vismaz dara un iespēju robežās arī darbojās!!!! Abi iepriekš minētie personāži no tautas pasakām to vien vēlas kā iznīcināt KNAB kā korupcijas apkarotājus, lai pavērtu ceļu uz nelikumībām tādiem kā jaunizceptais tēvs no pilsētas ar rītdienu un vēl daudziem viņam līdzīgiem, kuri tagad rokas vien berzē pēc Saeimā nesen veiktā balsojuma par labu utu vanagam!!!!!!! Skumji jau tas, ka KNAB-am nav atbalsta no prokuratūras, tur viena otra kompānija ir sadarbībā ar žuļikiem, bet , ko padarīsim, esam laikam mēs kā valsts tādu iekārtu pelnījuši un neko labāku! Skumji , bet fakts!

Atbildēt

Likums un sods

23.03.2016. 22:14

»

miervaldis

Dabas kļuda laikam ir, jo esmu par godīgu sabiedrību! un cinīties ar barbariskām metodēm par godīgu sabiedrību


Ir likumi,kuri ir jāievēro visiem, barbarisms un godīguma deformācija Jutas Strīķes un viņas tiešo sekotāju izpratnē kategoriski nav savienojama ar tiesiskuma izpratni demokrātiskā sabiedrībā.

Atbildēt

miervaldis

23.03.2016. 11:40

»

Eiženija

Miervaldis varētu būt dabas kļūda


Dabas kļuda laikam ir, jo esmu par godīgu sabiedrību! un cinīties ar barbariskām metodēm par godīgu sabiedrību!

Atbildēt

arhivs 2014.

23.03.2016. 09:52

Rīgas brīvostas pārvaldnieks Leonīds Loginovs, kura darbība bieži nonak zem Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) lupas, nule sagādājis labi atalgotu darbu KNAB Operatīvo izstrāžu nodaļas vadītāja Jura Juraša (attēlā) sievai, bijušajai KNAB izmeklētājai Allai Jurašai. Loginovs neuzskata, ka tādā veidā būtu centies panākt, lai KNAB uz viņa darbībām skatās “caur pirkstiem”.

KNAB vadošā darbinieka sieva Alla Juraša nesen kļuvusi par Rīgas brīvostas pārvaldei piederošā uzņēmuma Rīgas brīvostas flote ģenerāldirektori ar 4000 eiro lielu mēnešalgu, - šo Pietiek rīcībā esošo informāciju otrdien apstiprināja arī uzņēmuma valdes loceklis un Rīgas brīvostas pārvaldnieks Leonīds Loginovs.

Alla Juraša pie jaunā amata tikusi “pirms pāris nedēļām”, un viņu darbā ar vienpersonisku lēmumu pieņēmis pats Loginovs. Nekādas plašas pretendentu atlases uz šo amatu neesot bijis, Loginovs vien “apspriedies ar dažiem juristiem”. Rīgas brīvostas flotē līdz šim nav bijis ģenerāldirektora amata, tas izveidots speciāli Allai Jurašai, nenoliedz Loginovs.

Loginova darbība Rīgas brīvostas pārvaldnieka amatā ik pa laikam nonāk zem KNAB lupas, kas rada iespaidu, ka labi atalgotā amata radīšana KNAB vadoša darbinieka sievai ir mēģinājums panākt, lai birojs brīvostas lietas vētītu caur ne tik smalku sietu.... )))

Atbildēt

tad

23.03.2016. 06:36

»

Tev

Nē, paši ņem


faktus studijā!

Atbildēt

Tev

22.03.2016. 22:43

»

tev

traucē zagt un ņemt kukuļus


Nē, paši ņem

Atbildēt

tev

22.03.2016. 22:39

»

JANKA

kad beidzot Strīķes grupējumu novāks nost no turienes


traucē zagt un ņemt kukuļus?

Atbildēt

Eiženija

22.03.2016. 21:07

»

miervaldis

vai tev ir arī vārds, vai arī māte tev tāpat izstūma laukā


Miervaldis varētu būt dabas kļūda?

Atbildēt

zed

22.03.2016. 17:43

»

oma

Lai slēdz


Stabiņ,Tu?

Atbildēt

klucis

22.03.2016. 17:11

Kādēļ nevienu neinteresē, korupcijas cēloņi? Kādēļ visi tik kaismīgi metas diskutēt, bet neredz kopsakarības???

Atbildēt

miervaldis

22.03.2016. 17:09

»

To miervaldim

tu labāk darba laikā strādā, nevis netā aizstāv savu sūdaino kolēģi Jurašu


vai tev ir arī vārds, vai arī māte tev tāpat izstūma laukā???
Neviens nevienu neaizstāv, bet korumpantiem gan rokas nocirstu...

Atbildēt

JANKA

22.03.2016. 14:30

kad beidzot Strīķes grupējumu novāks nost no turienes?
Strīķe, Jurašs, "operatīvie" darbinieki Prusaks ar savu galu (domāta sieva) Finanšu policijā, muhļotājs Jānis Miķelsons, debīls Savenkovs un Co.

Atbildēt

Remarks

22.03.2016. 13:40

Jūs pasakiet, kāpēc Latkovskis un Vienotība tik klaji aizstāv Jurašu un Strīķi?:) es domāju atbildes ir Satiksmes ministrija, Finansu ministrija u.c.

Atbildēt

Hi hi

22.03.2016. 12:31

»

temida


Strīķe, Jurašs, Vienotība, Martinsons....ķēde gara...Dambītis, Āboltiņa, Kampars...

Atbildēt

temida

22.03.2016. 10:31


juraša &strīķes grupējums vines no ietekmīgākajiem un bagātākajiem Latvijā.

Atbildēt

BT

22.03.2016. 10:19

nožēlojams kantoris un nožēlojami ļauži tur "strādā"!

Atbildēt

22.03.2016. 09:38

»

tiešām

Nevajag melot


Interesanti gan! Par ko tad sūdzība ECT? Un ECT spriedums par noklausīšanos piespriež morālā kaitējuma atlīdzināšanu - nieka 2500 euro prasīto 50 000 vietā.

Prasība atzīt telefonsarunu noklausīšanos par prettiesiskam darbībām ECT bija mērķis panākt, lai pierādītu, ka noklausoties telefonsarunas prettiesiska veidā - pretēji Satversme noteiktam tiesībām, gūti pieradīšanas līdzekļi, kas iegūti prettiesiska veidā un nedrīkst būt akceptēti tiesas procesā.

Bet LV tas skaitās normāli, ka it kā sabiedriskās drošības interesēs noklausās telefonu sarunas, kontrolē korespondenci – e-pastus u.c.. Prokuratūra, tiesa, policija jebkurā brīdi, kad personu iespējams sasaistīt ar kādu kriminālprocesu, var pieprasīt un pieprasa telefonsarunu atšifrējumus, īsziņu atšifrējumus no mobilo un internetpakalpojumu sniedzējiem, kas arī izsniedz šo informāciju, neuzdodot jautājumus.

Vācijā, piemēram, 4 gadus likums liek mobilo pakalpojumu operatoriem saglabāt visu telefonsarunu ierakstus.

Sapratīgi cilvēki šodien personiskās lietas apspriež pat izslēdzot mobilos telefonus..

Atbildēt

To miervaldim

22.03.2016. 09:21

»

miervaldis

kungi un dāmas, piedodiet, bet vairāk tādu Jurašu un korupcijas valstī nebūtu...


tu labāk darba laikā strādā, nevis netā aizstāv savu sūdaino kolēģi Jurašu.

Atbildēt

Post factum

22.03.2016. 08:06

»

tiešām

Nevajag melot


KNAB Juraš & Juta, ejiet izgulieties un rakstiet paskaidrojumus par savu prettiesisko rīcību Īpaši pilnvarotajiem prokuroriem, nerakstiet te muļķības. Pēc jūsu loģikas sanāk, ka esat augstāki un neaizskaramāki par jebkuru tiesu, tostarp, ECT, t.i.jau psihiatrijas vērts gadījums !

Atbildēt

tiešām

22.03.2016. 06:48

»

Nevajag melot...


Nevajag melot!

Nebija nekādas patvaļīgas sarunu noklausīšanās! Viss notika tā kā paredzēts likumā, tikai pēc noklausīšanās pabeigšanas kāds neaizgāja pēc pilnīgi bezjēdzīga papīra!

Atbildēt

Dil

22.03.2016. 04:23

A kur Ginys ? Seit nav vina.kur tu esi ?

Atbildēt

22.03.2016. 03:22

»

Nevajag melot...


ej tak tu ārstēties ar visu savu ECT. pie galvasdaktera vai uzreiz pie veterināra..

Atbildēt

K

22.03.2016. 01:23

Nu tiesu sistēmas prostitūtai baltai visi nelikumīgi iegūtie pierādījumi ir izmantojami. Tāda viņas izpratne par tiesiskumu.

Atbildēt

21.03.2016. 22:46

»

labvēlis

Eiropas spriedums ir sīkumaina piekasīšanās, kas pilnīgi nekā nemaina lietas būtību, ka kukulis tika paņemts. Veiksmi Jurim arī turpmāk korumpantu izķeršanā


Nevajag melot!

Runa nav par kukuļiem, bet par tiesību pārkāpumiem, patvaļīgi noklausoties telefonsarunas, ar šiem prettiesiski iegūtajiem pierādīšanas līdzekļiem gūstot pierādījumus, kas saskaņā ar likumu uzskatāmi kā prettiesiski iegūti un nav izmantojami kā tiesiski nostiprināti, un nav izmantojami tiesas procesā.

Tāpēc jau lieta par telefonsarunu noklausīšanos tika rosināta ECT, lai ar ECT spriedumu pierādītu, ka pierādījumi kukuļošanas lietā iegūti prettiesiskā veidā un nav tiesā izmantojami kā pierādīšanas līdzekļi, jo iegūti prettiesiskā veidā.

Atbildēt

miera mika

21.03.2016. 22:41

»

liela auss

svf no asv interesejas kapec tu grauv asv ekanomiku un nelieto kreditkartes,neapmekle makdonaldus un neskaties holivudas muviz


Ar tādam lietam neņemos.Hamburgeru neesmu pamēģinajis,holivudu esmu pāraudzis,kreditkartes,kā jau reņģēdajam,nav,tā ka laikam esmu stipri nelojāls.

Atbildēt

Lex

21.03.2016. 22:13

KNAB pārkāpumi agrāk tika notušēti tajā pašā Īpaši pilnvaroto prokuroru nodaļā, kad priekšniece bija Usāne, tagad laiki mainījušies - viens likums, viena taisnība visiem, tas attiecas gan uz Strīķēm, gan Jurašiem, gan Circeniem, Prusakiem, Kļaviņiem utt.

Atbildēt

miervaldis

21.03.2016. 21:29

»

Nemiervaldis

Miervaldis ir Juta, partnere SIA KNAB


Kurš te tā pukst?

Atbildēt

zed

21.03.2016. 21:17

Neskatoties uz dažām konkrētām pretrunām,Jurašam nav alternatīvas!Aizejot no KNAB Jurašs var izslēgt gaismu.

Atbildēt

liela auss

21.03.2016. 21:13

»

miera mika

Manā telefonā bieži pazib uzraksts-notiek noklausišanas.Ko tas varētu nozīmet


svf no asv interesejas kapec tu grauv asv ekanomiku un nelieto kreditkartes,neapmekle makdonaldus un neskaties holivudas muviz .

Atbildēt

loģiskais

21.03.2016. 20:48

»

favorīts

Tā vien šķiet, ka daži nemaz nesaprot vai negrib saprast, par ko ir runa. Likums ir jāievēro visiem. Neviens nav devis tiesības nevienai iestādei, nevienam iestādē strādājošajam stāvēt pāri likumam. Nekāda "revolucionārā pārliecība" nevar aizstāt likumu un nevienam nav dotas tiesības "revolucionāro ...


Nē, izskatās, ka Tu nemaz nesaproti vai negribi saprast par ko šeit ir runa un klārē tikai savu versiju nemaz nelasot rakstu. Tur tak viss skaidrs, operatīvo darbību veica nevis pēc "revolucionārās pārliecības", bet pēc konkrētas informācijas un noformējot gan operatīvo eksperimentu gan noklausīšanos steidzamības kārtībā. Jā, bija kļūda, ka pēc tam neaizgāja pie tiesneša apstiprināt noklausīšanās lēmumus, bet līdz ar to arī pierādījumi, visticamāk, tiesā tika atzīti par nepieļaujamiem un tos neņēma vērā. Tomēr, visticamāk, ar pārējiem pierādījumiem pietika, lai pieņemtu notiesājošu spriedumu. Tas, ka advokāts uzrakstīja uz ECT ir sīkumaina kļūdas izmantošana, kas kopējo rezultātu nekā neietekmēja. Te ir mēģinājums no mušas uzpūst ziloni it kā ar to kāds būtu attaisnojams.

Atbildēt

sarunas par darba tēmām

21.03.2016. 20:31

nav privātā dzīve. Un kas godīgam cilvēkam varētu būt slēpjams, drīzāk var palepoties.
Ja pieķer zagli, viss bijis likumīgi un pamatoti.

Atbildēt

miera mika

21.03.2016. 19:25

Manā telefonā bieži pazib uzraksts-notiek noklausišanas.Ko tas varētu nozīmet?

Atbildēt

favorīts

21.03.2016. 18:45

Tā vien šķiet, ka daži nemaz nesaprot vai negrib saprast, par ko ir runa. Likums ir jāievēro visiem. Neviens nav devis tiesības nevienai iestādei, nevienam iestādē strādājošajam stāvēt pāri likumam. Nekāda "revolucionārā pārliecība" nevar aizstāt likumu un nevienam nav dotas tiesības "revolucionāro pārliecību" izmantot likuma vietā. Visi šie papīriņi, parakstiņi, formalitātes ir vērstas uz to, lai tiktu ievērota viena lieta - LIKUMS. Tas attiecas arī uz JJ. Nekur neatradīsiet, ka būtu rakstīts citādi.
Šis kantoris nav vienīgā vieta, kur veic operatīvo darbību. Telefonsarunu noklausīšanās nav vienīgā operatīvās darbības izpausme. Ja nu kāds nolemj ko tādu sākt pret pašu JJ. Gan jau "draugu" šajā laikā iemantots daudz. Pat tas, par ko runā spriedumā strādā ne jau domē pie dzīvokļa dalīšanas. Ko teiktu JJ , ja uzzinātu, ka pret viņu kāds veica vai veic kādas operatīvās darbības, ne visai ievērojot likumu, bet aiz tīras "revolucionārās pārliecības".

Atbildēt

JUSTS

21.03.2016. 18:34

Lai gan informācija ir paveca, te ir saskatāma ļoti līdzīga shēma VID amatpersonu mantas pieaugumam.

Valsts amatpersonas deklarācija

Atgriezties uz valsts amatpersonas deklarāciju sarakstu

Deklarācijas veids: Kārtējā gada deklarācija - par 2007. gadu
Vārds, uzvārds: JURIS JURAŠS
Darbavieta: 'KORUPCIJAS NOVĒRŠANAS UN APKAROŠANAS BIROJS'
Valsts amatpersonas amats: Nodaļas vadītājs
Iesniegta VID: 31.03.2008

2. Citi amati, kurus deklarācijas iesniedzējs ieņem papildus valsts amatpersonas amatam (t.sk. amati biedrībās, nodibinājumos, politiskajās, reliģiskajās organizācijās un arodbiedrībās), un citi darbi, kurus deklarācijas iesniedzējs strādā, kā arī informācija par uzņēmuma līgumiem vai pilnvarojumiem, kuros noteiktās saistības tas pilda

3. Deklarācijas iesniedzēja īpašumā (kopīpašumā), valdījumā vai lietošanā esošie nekustamie īpašumi (arī tie, kurus tas nomā no citām personām un kuri atrodas tā valdījumā sakarā ar nodibināto aizbildnību vai aizgādnību)


Nekustamā īpašuma veids

Nekustamā īpašuma atrašanās vieta (valsts, pilsēta/apdzīvota vieta)

Atzīme par to, vai ir īpašumā (kopīpašumā), valdījumā vai lietošanā

Ja ir valdījumā, lietošanā vai kopīpašumā, norādīt īpašnieka vai līdzīpašnieka vārdu un uzvārdu


Zeme ar nepabeigtu celtni Latvija, Stopiņu nov. kopīpašumā ALLA JURAŠA

Māja ar zemi 18.2 ha Latvija, Burtnieku pag. īpašumā -
Zeme 24.66 ha Latvija, Burtnieku pag. īpašumā -
Zeme Latvija, Burtnieku pag. īpašumā -

4. Komercsabiedrības, kuru dalībnieks, akcionārs vai biedrs ir deklarācijas iesniedzējs, kā arī norāde, ka deklarācijas iesniedzējs ir individuālais komersants. Deklarācijas iesniedzējam piederošās kapitāla daļas, akcijas un vērtspapīri (privatizācijas un kompensācijas sertifikātiem norāda tikai skaitu)


Juridiskās personas nosaukums

Reģistrācijas numurs Komercreģistrā un juridiskā adrese

Kapitāla daļu skaits

Summa

Valūta


"BURTNIEKU ZIRGAUDZĒTAVA" SIA 44103018401 Latvija, Burtnieku pag., Burtnieki, Jāņa Vintēna iela 13 2800 28000.00 LVL


Vērtspapīru emitenta nosaukums

Reģistrācijas numurs Komercreģistrā un juridiskā adrese

Vērtspapīru veids

Skaits

Summa (nominālvērtībā)

Valūta


Akciju sabiedrība "VENTSPILS NAFTA" 50003003091 Latvija, Rīga, Elizabetes 1 "Ventspils nafta" 24 24.00 LVL

5. Deklarācijas iesniedzējam piederošie reģistrējamie transportlīdzekļi, kā arī tā valdījumā vai lietošanā esošie transportlīdzekļi un transportlīdzekļi, kurus tas ir iegādājies uz līzinga līguma pamata


Transportlīdzekļa veids

Marka

Izlaides gads

Reģistrācijas gads


Vieglā pasažieru AUDI 100 1992 2004
Vieglā pasažieru VAZ 2103 1974 2007

6. Deklarācijas iesniedzēja skaidrās un bezskaidrās naudas uzkrājumi, ja to summa pārsniedz 20 Ministru kabineta noteiktās minimālās mēnešalgas (attiecīgās valūtas vienībās)


Bezkaidrās naudas uzkrājuma summa

Valūta

Bezskaidrās naudas uzkrājumu turētāja vai norēķinu kartes izdevēja nosaukums

Juridiskai personai - reģistrācijas numurs Komercreģistrā un juridiskā adrese


1248.80 LVL "Swedbank" AS 40003074764 Latvija, Rīga, Balasta dambis 15

7. Visi deklarācijas iesniedzēja pārskata periodā gūtie ienākumi, piemēram, darba alga, piemaksas pie darba algas, prēmijas, honorāri, ienākumi no saimnieciskās un komercdarbības, apdrošināšanas izmaksas, kompensācijas, ienākumi no kustamās un nekustamās mantas realizācijas un nomas (īres), laimesti un dividendes, mantojumi, dāvinājumi un citi ienākumi


Ienākumu gūšanas vieta (avots) – juridiskās personas nosaukums, reģistrācijas numurs komercreģistrā un juridiskā adrese; fiziskās personas vārds un uzvārds

Ienākumu veids

Summa

Valūta


JĀNIS JURAŠS Dāvinājums zemes iegādei 6000.00 LVL
ANDA JURAŠA-GEIGE Zemes pārdošana 65000.00 EUR
'KORUPCIJAS NOVĒRŠANAS UN APKAROŠANAS BIROJS', 90001427791, Latvija, Rīga, Brīvības 104 / 2 Alga 26326.37 LVL
'KORUPCIJAS NOVĒRŠANAS UN APKAROŠANAS BIROJS', 90001427791, Latvija, Rīga, Brīvības 104 / 2 Mācību maksas kompensācija 187.50 LVL
'KORUPCIJAS NOVĒRŠANAS UN APKAROŠANAS BIROJS', 90001427791, Latvija, Rīga, Brīvības 104 / 2 Komandējumu dienas nauda 20.00 LVL

8. Deklarācijas iesniedzēja pārskata periodā veiktie darījumi, ja to summa pārsniedz 20 Ministru kabineta noteiktās minimālās mēnešalgas


Darījuma veids

Summa

Valūta


Zemes pirkums 6000.00 LVL
Jāņa Juraša "Burtnieku zirgaudzētava" SIA 2800 kapitāla daļu dāvinājums 28000.00 LVL
Jāņa Juraša dāvinājums zemes iegādei 6000.00 LVL
Zemes pārdevums (Allas Jurašas kopīpašums) 65000.00 EUR
Aizdevuma palielinājums 15000.00 EUR

9. Deklarācijas iesniedzēja parādsaistības, kuru apmērs pārsniedz 20 Ministru kabineta noteiktās minimālās mēnešalgas


Summa ar cipariem

Valūta

Summa ar vārdiem


133430.85 CHF Viens simts trīsdesmit trīs tūkstoši četri simti trīsdesmit Šveices franks 85

10. Deklarācijas iesniedzēja izsniegtie aizdevumi, kuru summa pārsniedz 20 Ministru kabineta noteiktās minimālās mēnešalgas

11. Informācija par citiem faktiem, kas, pēc deklarācijas iesniedzēja domām, attiecas uz viņa mantisko stāvokli un tā izmaiņām pārskata periodā un nav norādīti citos deklarācijas publicējamās daļas punktos


Publicējamā daļa


Deklarējamā periodā tika veikti vairāki darījumi, kas ir saistīti ar privātmājas būvniecību. Katra atsevišķa darījuma summa nepārsniedz 20 minimālās mēnešalgas.

12. Deklarācijas iesniedzēja laulātais, brāļi un māsas, vecāki (arī adoptētāji), bērni (arī adoptētie)


Vārds, uzvārds

Radniecība


ALLA JURAŠA Sieva
JĀNIS JURAŠS Brālis
JĀNIS JURAŠS Tēvs
REINIS JURAŠS Brālis
Atgriezties uz valsts amatpersonas deklarāciju sarakstu
IzdrukaiInformācija atjaunota: 21.03.2016 00:45:02

VID Publiskojamā datu bāzē valsts amatpersonu deklarācijās norādītā informācija tiek publiskota atbilstoši valsts informācijas reģistros esošajai aktuālajai informācijai.

Vēršam uzmanību, ka sākot ar 2015.gada 1.janvāri informācija par valsts amatpersonas nepilngadīgajiem radiniekiem netiks publiskota VID Publiskojamo datu bāzē.

Atbilstoši 2014.gada 30.janvāra likuma "Grozījumi likumā "Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā"" 2.punkta noteiktajam publiski nepieejamā deklarācijas daļa ir deklarācijā norādītais valsts amatpersonas personas kods un dzīvesvieta, informācija par amatpersonas nepilngadīgajiem radiniekiem (arī adoptētajiem), informācija par deklarācijā norādītajiem saistību un darījumu partneriem, kā arī šā likuma 24.panta pirmās daļas 13.punkta "a" apakšpunktā norādītā informācija.

Atbildēt

Nemiervaldis

21.03.2016. 18:31

»

miervaldis

Diemžēl, šādu skribelējumu dēļ noziedzība tik pieņemas spēkā...


Miervaldis ir Juta, partnere SIA KNAB

Atbildēt

miervaldis

21.03.2016. 18:23

»

aha

Spriedums apliecina ziņas par KNAB operatīvo darbinieku patvaļu, jo KNAB darbinieks neuzskricelēja papīru, kura saturs nav svarīgs, Augstākās tiesas priekšsēdētājam vai viņa īpaši pilnvarotam Augstākās tiesas tiesnesim, kura lēmums tāpat nav svarīgs, jo noklausīšanās ir pabegta...


Diemžēl, šādu skribelējumu dēļ noziedzība tik pieņemas spēkā!
Kā zināms pirmā KNAB vadītāja dēlam arī ir problēmas ar likumu! Tādēļ klusums par šo faktu un KNAB vadība ganjau šo nesmukumu mēģina noslēpt :(!
Ineresanti, ko pats Jurašs par viņa dārgo dzīvesveidu var pastāstīt, jo tiko par viņa nevainīgumu mani pārņema drebuļi un apmūlsums! Gribētos skaidrību!

Atbildēt

aha

21.03.2016. 18:17

Spriedums apliecina ziņas par KNAB operatīvo darbinieku patvaļu, jo KNAB darbinieks neuzskricelēja papīru, kura saturs nav svarīgs, Augstākās tiesas priekšsēdētājam vai viņa īpaši pilnvarotam Augstākās tiesas tiesnesim, kura lēmums tāpat nav svarīgs, jo noklausīšanās ir pabegta.

Atbildēt

bullshit story from echr

21.03.2016. 18:13

»

Nu nu

Ar uzsvaru uz "smuks zēns"? Kurš neievēro likumu un iespējams pats korumpējas, sievu iebīda pie Loginova darbā par 4000 utt


Smuks viņš ir. Tekstu par inteliģenci un godīgumu atsaucu! Gadās kļūdīties ;)
Apskatīju veco deklarāciju, jauno nav. Tīrs viņš laikam gan nav. Žēl. Vai pareizāk sakot, pretīgi.

Atbildēt

miervaldis

21.03.2016. 18:06

»

Terēze

Jurašs nekad nav bijis tīrs, KNAB kā savs sia


vai ir pierādījumi, vai atkal tik bla bla bla

Atbildēt

Nu nu

21.03.2016. 18:05

»

bullshit story from echr

Jurašs ir smuks zēns! Izskatās inteliģents un godīgs (nu, varbūt es kādreiz varu arī kļūdīties), tāpēc piekrītu - Vairāk Jurašu...


Ar uzsvaru uz "smuks zēns"? Kurš neievēro likumu un iespējams pats korumpējas, sievu iebīda pie Loginova darbā par 4000 utt?

Atbildēt

bullshit story from echr

21.03.2016. 18:02

»

miervaldis

kungi un dāmas, piedodiet, bet vairāk tādu Jurašu un korupcijas valstī nebūtu...


Jurašs ir smuks zēns! Izskatās inteliģents un godīgs (nu, varbūt es kādreiz varu arī kļūdīties), tāpēc piekrītu - Vairāk Jurašu!

KNAB prestižu degradē padumjais vadītājs - strēlnieciņš, kuram uz pieres rakstīts - priduroček! Un tā resnā bāba, kā viņu - jurča?

Uz echr spriedumiem es vispār šķaudītu, zinot, kā tiek cepti spriedumi šajā "taisnīguma" citadelē. Echr kompensācijas saņem tikai reālie noziedznieki, kuri sazagušies labi daudz naudiņas, lai varētu algot dārgos advokātus - starpniekus. True story.

Atbildēt

Terēze

21.03.2016. 17:58

Jurašs nekad nav bijis tīrs, KNAB kā savs sia

Atbildēt

Andrievs

21.03.2016. 17:58

"Nevienam "nešuj klāt lietu"! Ir vienmēr pamats!"

Un precīzi tieši ar šādu atrunu boļševistiskie mietpilsoņi apsveica 37-38 gada nošaušanas.

Atbildēt

miervaldis

21.03.2016. 17:49

Dēļ tādiem kā Streļčenoks virkne lietu ir izdzisušas nebūtībā, vai arī atgūlstas kādā plauktā!

Kur ir rezultāti: Rīgas Domes, Daimlera, Latvenergo, Celu parvaldes, Stabinas, Vaskevica utt lietās? Ja noziedzniekiem ļauj savā starpa kontaktēties un bīdīt lietas? ja viņi zin, ka viņu sazagtais ir drošībā?
P{aldies par šo jāsaka, kā tieslietu ministrijāi, ta uzraugošo iestāžu vadītājiem un sabiedrībai kopumā, kura ir sapuvusi līdz mielēm!

Atbildēt

miervaldis

21.03.2016. 17:43

»

Viesturs

Vajadzētu tā kā saprast vienkāršu atškirību fundamentālajos principos - kādu notiesā uz reālu pierādījumu pamata vai vienkārši tāpēc ka izmeklētājam ir radusies "revoluciomārā" pārliecība ka aizdomās turamais ir noziedznieks un tāpēc likumi uz viņu neattiecas...


Nevienam "nešuj klāt lietu"! Ir vienmēr pamats! Tas, ka tiesā un prokuratūrā ir idioti, kuri slinkuma/neizdarības vai pārslodzes dēļ atmet lietas vai arī izbeidz tās nav noslēpums! pietiek, diemžēl nav rādītājs, jo raksta to ko pasūta, diemžēl :(! Es kādreiz ticēju rakstītajam, līdz pieķēru safantazētos rakstos!
bet ne par to, korupcija ir viens no smagākajiem likumpārkāpumiem, tādēļ ir jābūt īpaši bargiem pret šādiem subjektiem. Bet Streļčenoks, to tikai diskriditē!
JJ strādā, sabiedrības labā! Ja arī nav kautkas kārtībā operatīvajā darbā, tad vajag iekšējo nolikumu sastādīt tā, lai pēc kada paraksta no vadītāja nebūtu jāskraida pakaļ!
Vai kāds zin, kas ir Streļčenoka labā roka, kas atbild par iekšējo komunikāciju utt., atbilde, neviens, jo neviens to nav redzējis! lūk kāds ir mūsu KNAB! Protams viņa priekšteči nebija labāki, it īpaši musu misters "stostītājs" Loskutovs! Kauns par šādu iestādi, bet prieks, ka tur vēl strādā cilvēki, kuri aizstāv sabiedrības intereses!
Paldies par to!

Atbildēt

:(

21.03.2016. 17:40

Neko tas neapliecina. Spriedums ir un viss. Bet lietā figurējošais kadrs - iesniedzējs, nav tas, par ko būtu jāsajūsminās. Ceru, ka viņš saņems savu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: