Menu
Pilnā versija
Foto

Staķa stabiņi faktiski apdraud satiksmes drošību

Ceļu satiksmes drošības direkcija* · 21.07.2021. · Komentāri (46)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kaktuss

22.07.2021. 17:24

Žetonss Darasam!Laikam jau domē daudz dīviņu piekritēju!!!

Atbildēt

Ne stabiņi, bet graujošā nomenklatūra

22.07.2021. 17:20

Nevis stabiņi grauj satiksmes drošību, bet gan Nila izveidotā vecā NOMENKLATŪRA grauj Staķi un Co un arī stabiņi grauj satiksmes drošību, kuri tos stabiņus ieviesa.
Staķis, Ķirsis un Ozola ir par vāju darīt otrādi - sagraut nomenklatūru.

Atbildēt

Andris

22.07.2021. 17:07

Un ko CSDD gadu gaidīja? Vai nav viņu tiešais pienākums šādas lietas kontrolēt?

Atbildēt

Zinošais

22.07.2021. 14:44

»

Es

Principā nevienā brīdī, ja nav žēl auto piekares daļu vai plastmasas daļu auto ar zemu klīrensu, jau tagad ir iespējams tos noplēst nost ar rokām, kā no brauktuves nones nolietotu riepu, vai braukt tiem pāri. Jo šīs konstrukcijas/elementi ir nelikumīgi


re kur lauciņš izvērsties jaunai industrijai. Līdz šim bija pazīstami ķengursitamie, tie mazliet pārveidojami un varēs nosaukt par stabiņsitējiem vai stakīšsitējiem !

Atbildēt

pauze

22.07.2021. 12:37

Ļeņisn jau nesda tikai vienu baļķi kopā ar 10 palīgstrādniekiem, te staķēns parspēj visus roduktivitates ziņā-- vienkārši sēj un ripoLai taču vienreiz tas bardaks bezatbildībā būtu tāds paliekošāks un izmērāms avārijās, nesniegtajos pakalpojumos vai kavets līdz par vēlu.. Stķīša sponsoriem un faniem taču vēlētāji deva iespēju izpausties

Atbildēt

Es

22.07.2021. 11:41

»

Buks

Esot izsludināts konkurs par stabiņu samīļošanu reizi mēnesī un psiholoģisko atbalstu, ja nu kāds uzbrauc virsū trauma tomēr


Principā nevienā brīdī, ja nav žēl auto piekares daļu vai plastmasas daļu auto ar zemu klīrensu, jau tagad ir iespējams tos noplēst nost ar rokām, kā no brauktuves nones nolietotu riepu, vai braukt tiem pāri. Jo šīs konstrukcijas/elementi ir nelikumīgi.

Atbildēt

Es

22.07.2021. 11:39

Birokrātiska valoda, protams, bet adresāts varbūt tikai tā sapratīs. Jo tautas reakcija viņam kā politikas zaglim ir kā pīlei ūdens.

Atbildēt

no ss uz dd

22.07.2021. 11:22


csdd šļupstiņš Latvijas lukašenko , kurš 30 gados nav izdarījis neko ceļu drošībai .

Un parazītiem vēl vajag dizainētus krēslus pa 2000 e , lai vieglāk imitēt strādāšanu

Atbildēt

Andris

22.07.2021. 10:48

Jā, vajag uzlabot satiksmes drošību, taču ne tādā veidā. Ja vajag novirzīt transporta plūsmu no centra - tad jāveido citas trases centra apbraukšanai, nevis jārok stabiņi un jāsamazina ielas platums samazinot plūsmu. Dažu cietušo, dažu desmitu kājāmgājēju un velobraucēju, cieš tūkstoši autobraucēju un vietējo iedzīvotāju uz ielām, un par piesārņojumu nerunāsim, jo "Pasēdēt pārdesmit minūtes sastrēgumā nav traģēdija, dažas tonnas nosvilinātas degvielas nav nekāds kaitējums dabai un pie loga rūcošs dīzelis tikai nodrošina mieru un klusumu, ko tā vēlējušies Rīgu pametušie iedzīvotāji."
Tā ka domāt vajag kungi, domāt! Pirms pieņemat sabiedrību ietekmējošus lēmumus, taču, ja ar domāšanu ir problēmas, tad sanāk kā tagad - tiek sabojātas pat vēsturiskas vērtības.

Atbildēt

Sliktāks

22.07.2021. 10:32

par muļķi ir tikai muļķis ar iniciatīvu!
/sakāmvārds vē no padomju laikiem/

Atbildēt

rieksts

22.07.2021. 09:53

»

Jūsmiņš

Teiktu labs raksts, ja būtu mazliet skaidrāk pateikts tas, kā tas ir virsrakstā...


zetons komentaram, 200% piekritu....drosibas salinas ir iznestas no trotuara uz ielas!!! projektetajs ir beidzis 3 klases, tagad gajeji stav uz ielas gaidot pareju-idiotisms. Brunenieku iela vinam ambalim vajadzetu padomat ka izkapt no auto , jo pa labo pusi del sauribas durvis nonesis garambraucosais auto , pa otru pusi velosipedists, es gribetu redzet kas notiks tur septembri kad skolas saks stradat. Tam visam nav vardu ,lai aprakstitu stulbuma pakapi, terejot naudu kur nevajag un risinot jautajumus ,kas nav jarisina . Pilseta tiek parversta par pedinu mitekli

Atbildēt

vietējais

22.07.2021. 09:32

»

no Zilupes

Tādēļ tu esi tikai vietējais!Būtu pielicis atsauci uz normatīvo aktu,kur noteikts nerakstīt kā palagu,bez verbālās caurejas.Laikam tev lasīšana un saprašana sagādā grūtības un izraisa reflektīvu vemšanu uz podziņām


Kā jau no zilupes, tālu no Rīgas un tālu no saprašanas, jo stabiņus ir redzējis tikai fotogrāfijās,nabadziņš, bet kaut ko uzrakstīt tomēr gribas.

Atbildēt

Žēl

22.07.2021. 09:16

Žēl, tādu biznesu sačakarēs. Viss taču bija tik labi. I uzlikt labi sanāca un mazgāt varētu uz nebēdu. Labi, ka Bentleju nepaspēja pasūtīt. šitā luksus mašīnu tirdzniecības biznesu pavisam izputinās.

Atbildēt

X+y

22.07.2021. 08:41

»

Sniegbaltīte

Kaspar, tu arī te


Par kuru Kasparu iet runa?

Atbildēt

Buks

22.07.2021. 08:37

Esot izsludināts konkurs par stabiņu samīļošanu reizi mēnesī un psiholoģisko atbalstu, ja nu kāds uzbrauc virsū trauma tomēr.

Atbildēt

Lukstiņa kantorim

22.07.2021. 08:22

Kāpēc CSDD reaģē tikai pēc iedzīvotāju protestiem? Lukstiņš - pensionārs 30 gados mīkstajā krēslā tā iesēdējies, ka aizmirst strādāt? Vajag apvienot visas šīs direkcijas - CSDD, Autransporta un vēl pārējās, lai netērē lieki simtiem miljonus un beidz imitēt darbu.Algā pāri par 5000.- eiro, bet kāda izskatās Rīga???

Atbildēt

Viltīgs nav sinonīms vārdam gudrs

22.07.2021. 08:18

Visvairāk tracina tas, ka vienkārši viltīgi cilvēciņi bez labas izglītības un profesionalām spējām viegli spēj apmuļķot tautu ar "debess mannas" solījumiem, tiek ievēlēti, bet rezultātā viņu darbība tautai un valstij rada tikai zaudējumus un kaitniecību .

Atbildēt

aa

22.07.2021. 07:46

kas Rīgā ir darīts, lai uzlabotu autosatiksmi? Pagaidām viss ir pretēji. Centrs stāv un kurina degvielu - kam tas der? Tikai ne rīdziniekiem.

Atbildēt

Darass

22.07.2021. 05:07

Un praidam par godu visus stabiņus pārveidot daikta formā

Atbildēt

Loceklis

22.07.2021. 01:02

Šā stulbuma autorus, kaut arī 20-30, jāvadā pa stabiņu ierobežotiem veloceliņiem ķeŕrās, lai visi redz idiotus vaigā.

Atbildēt

Par drošību!

22.07.2021. 00:11

Aicinājums brīvprātīgajiem bez maksas demontēt stabiņus un paturēt kā suvenīrus piemiņai par RD debilo vadību...
Citādi tie zagļi arī par demontāžu iztērēs miljonu!

Atbildēt

muļku zeme

21.07.2021. 23:51

Nu un? Stabiņu projektu parakstīja kādi 20 ierēdņi... Nav kolektīvās atbildības likumos! Latvijā nav likumu un tiesas. Divi andri 90 gadu vidū radīja likumus, kas neļauj sodīt valsts izzadzējus. Vēl vairāk - soda tos, kas vēršas pret izzadzējiem! Visas valsts drošības un tiesībsargājošas struktūras aizsargā valsts izlaupītāju. Ipaša loma knābistiem, kas ir augstākais jumts... OIK afēra, e-skola un e-veselība, Liepājas metalurgs, puzes baņģugāns, digitālgeita uc miljonu lietas ir izčākstējušas vējā, jeb kā teica kāds drošibnieks, kā tas izskatīsies, ja sāksim sēdināt prezidentus, premjerus un prokurorus? Game is over! Jāgaida nākamie pārvaldnieki.

Atbildēt

Vēl sliktāk, ja

21.07.2021. 21:57

»

ASV protektorāts Latvija

Slikti ir, kad pie varas tiek korumpēti politiķi, un vēl sliktā, kad muļķi


Vēl sliktāk, ja deputātos un komentētāji ir bilingvālās izglītības kadri, kuri grauj Latviju, valsti, šķeļ un sarīda pret vadību, nomelno.

Atbildēt

RD nomenklatūra domes vadītājus tur īsā saitē

21.07.2021. 21:54

»

Jūsmiņš

Teiktu labs raksts, ja būtu mazliet skaidrāk pateikts tas, kā tas ir virsrakstā...


Rīgas domes kapitālsabiedrību nomenklatūra grauj Mārtiņu Staķi un visu RD vadību ar ielu stabiņiem un ar veloceliņiem.
Tas vis it kā ar labu nodomu pievilināt vēlētājus, bet muļķi nesaprot, ka ar o tiek grautas partijas, kas pie varas domē.
vecā nomenklatūras gvarde nostiprināta pie Ušakova un tur viņa kanti - ar tagadējās varas prestiža graušanu.
Teiktais nozīmē, ka NOMENKLATŪRA Rīgas domes vadību tur īsā saitē.

Atbildēt

Jūsmiņš

21.07.2021. 20:17

Teiktu labs raksts, ja būtu mazliet skaidrāk pateikts tas, kā tas ir virsrakstā.
Tas, ka tie stabiņi ir vēl lielāks idiotisms nekā velojoslas Čaka ielā - nav pat debatējams jautājums.
Vai to nevar saukt par idiotismu, ja laikā, kad kāds auto iegriežas no Tērbatas ielas Stabu ielā, satiksme Tērbatas ielā taisni ir bloķēta, vēl kādam jāvelkas pāri Stabu ielai pa gājēju pāreju, un auto rinda stāv mutītes ieplētuši, un kurina degvielu - "izcils" zaļais dzīves veids.
Tas pats - izgriežoties no Ģertrūdes ielas uz Tērbatas ielu.
Par sacūkoto Bruņinieku ielu vispār negribas pat runāt - to projektētājs ne savādāk, kā prāta aptumšuma brīdī ir projektējis.
Izsaku gandarījumu, ka CSDD, lai arī piesardzīgi, bet ir puslīdz adekvāti novērtējis šo marasmu.

Atbildēt

atceros

21.07.2021. 19:45

»

Niknais

Kāpēc vispār satiksmes organizācija atrodas deputātu (iespējams bez vadītāja apliecības vai garīgi nelīdzsvarotu) intrigantu pārziņā, kas pienākumus pilda uz laiku...


Vecīt,savulaik pie Mūkusalas apļa piestrādāja spečuks,kurš pats nebrauc,un viņš, ieradies varoņdarba vietā, nevarēja paklusēt un teica -uz vietas viss izskatās savādāk nekā uz papīra.Bet skādi neatmaksāja.

Atbildēt

Fēlis

21.07.2021. 18:40

Varoni studijā! Gribas to skatīt vaigā un pēc tam izpārdot orgāniem, lai segtu kaut daļu zaudējumu.

Atbildēt

neesi naivs

21.07.2021. 18:19

»

Pamuļķis Staķis, pamuļķis Ķirsis?

Divi pamuļķi vada Rīgas domi....Mazāku skādi nodarīti divi zagļi, kas bija iepriekš, nekā šie divi pamuļķi. Jo zagļi tikai nozagtu, bet šie divi pamuļķi gan zog, gan izčakarē Rīgu, sajāj ceļus un ielas, Rīgas vēsturisko izskatu un rada ne tikai ekonomisku slogu Rīgai (arī ikdienā apkopjot ne tikai pašus...


Iepriekšējie nebija tik talantīgi, kā šie abi putinososi, kuru uzdevums, padarīt Latviju par nevalsti.
Kādu vēl SAB, vai to pašu, kas atņēma pielaidi ministram Nemiro, kad tas taisījās tikt skaidrībā ar JV(Dombrovska/Ašerādena) un A/Par(Pavļuta/Pūces) OIK afērām?

Atbildēt

rīdzinieks

21.07.2021. 18:14

»

vietējais

Tipiskais tukšmuldētājs, uzdriķelējis rakstu kā palagu un pašam laikam liekas ļoti gudrs esam. To visu varēja pateikt pāris teikumos, bez verbālās caurejas


Ir jābūt kolektīvās vainas principam un bargu sodu jāsaņem arī visiem morāliem kropļiem, kuri par šiem abiem balsoja.

Atbildēt

Pirmais solis izdarīts

21.07.2021. 17:51

»

ASV protektorāts Latvija

Slikti ir, kad pie varas tiek korumpēti politiķi, un vēl sliktā, kad muļķi


Vismaz labi ka apzinies savu nedabisko tieksmi uz naudu.

Atbildēt

Mierinātājs

21.07.2021. 16:52

Priekšlikums - “mierināt” vajag visus, kas uz ielām: stabiņus un vaļņus velosipēdistiem, skūteriem, skrejriteņiem. Gājējiem dažādus sliekšņus uz trotuāriem - kur mēs tā steidzamies? Tagad visi solidarizēsimies ar mietiņiem un kustēsimies lēni, lēni, pārdomājot - kāpēc man vispār kaut kur jāiet? Varēsim arī piesēst uz brauktuves noliktā soliņā un vēlreiz padomāt un pasniegt roku garāmbraucējiem. Laimes zeme!

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

21.07.2021. 16:51

Slikti ir, kad pie varas tiek korumpēti politiķi, un vēl sliktā, kad muļķi.

Atbildēt

Antoņina Progresīvā

21.07.2021. 16:50

Stabiņi un Staķis ir un būs! Un neko mums nepadarīsiet!

Atbildēt

no Zilupes

21.07.2021. 16:07

»

vietējais

Tipiskais tukšmuldētājs, uzdriķelējis rakstu kā palagu un pašam laikam liekas ļoti gudrs esam. To visu varēja pateikt pāris teikumos, bez verbālās caurejas


Tādēļ tu esi tikai vietējais!Būtu pielicis atsauci uz normatīvo aktu,kur noteikts nerakstīt kā palagu,bez verbālās caurejas.Laikam tev lasīšana un saprašana sagādā grūtības un izraisa reflektīvu vemšanu uz podziņām.

Atbildēt

Pamuļķis Staķis, pamuļķis Ķirsis?

21.07.2021. 15:52

Divi pamuļķi vada Rīgas domi....Mazāku skādi nodarīti divi zagļi, kas bija iepriekš, nekā šie divi pamuļķi. Jo zagļi tikai nozagtu, bet šie divi pamuļķi gan zog, gan izčakarē Rīgu, sajāj ceļus un ielas, Rīgas vēsturisko izskatu un rada ne tikai ekonomisku slogu Rīgai (arī ikdienā apkopjot ne tikai pašus stabiņus, bet arī tīrot to apkaimi - ziemā tas vispār nebūs iespējams), bet rada arī būtisku ekonomiski negatīvu efektu tautsaimniecībai. Un te ir jautājums, vai šie divi pamuļķi, pārkāpjot būsvniecības likumu un virkni normatīvu, tiešām ir tikai divi pamuļķi, vai arī viņi veic sabotāžu pret valsts ekonomiku un tēlu. Vizticamāk, ka šie divi nav vis pamuļķi, bet Krievijas specdienestu ietekmes aģenti apvienojumā ar kriminālās pasaules darboņu apkalpošanu. Šī stabiņuu afēra ir jāpēta SAB un DB, ka arī KNAB un ekonomiskajai policijai.

Atbildēt

vietējais

21.07.2021. 15:40

Tipiskais tukšmuldētājs, uzdriķelējis rakstu kā palagu un pašam laikam liekas ļoti gudrs esam. To visu varēja pateikt pāris teikumos, bez verbālās caurejas.

Atbildēt

lauķis

21.07.2021. 15:34

»

Niknais

Kāpēc vispār satiksmes organizācija atrodas deputātu (iespējams bez vadītāja apliecības vai garīgi nelīdzsvarotu) intrigantu pārziņā, kas pienākumus pilda uz laiku...


Vispār tiem stabiņiem ne vainas.Uz katra stabiņa pa vienam domniekam,deputatam,partijniekam.Viņiem tas patiks.

Atbildēt

Niknais

21.07.2021. 15:26

Kāpēc vispār satiksmes organizācija atrodas deputātu (iespējams bez vadītāja apliecības vai garīgi nelīdzsvarotu) intrigantu pārziņā, kas pienākumus pilda uz laiku.
Manā skatījumā, vislabāk satiksmes problēmas un risinājumus pārzin ceļu policija un paši autovadītāji, kuru viedokli var noskaidrot aptaujās.
Ceļu projektētāji vispār ir fenomens un sazīmē krustojumus un apļus kur fūrām nav iespējams izlocīties. Kuri idioti tos zīmējumus (par projektu nevar nosaukt) apstiprina.

Atbildēt

Lupata

21.07.2021. 15:25

Gribu tīrīt stabiņus par 14 eirām gabalā!

Atbildēt

atkal ķirsītis!

21.07.2021. 15:18

Vilksim tās līnijas.Būs atkal pateicības,tas ir labi.

Atbildēt

to jau tikai

21.07.2021. 15:15

staķis nesaprot. Negrib grabažu tačkas pilsētā-nodokļus, visus maksas stāvvietās u.t.t.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: