Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Konvencija

18.05.2016. 13:05

http://www.lm.gov.lv/upload/berns_gimene/bernu_tiesibas/stambulas_konvencija_02.11.15.pdf

Jā tur ir runa par kkādu sociālo dzimumu, homoseksualitāti utt. Manuprāt jau dokumenta pamatā ir diskriminācija, īpaši izceļot sievietes, jo abi dzimumi taču ir līdztiesīgi, vai es maldos?

Atbildēt

Jūsu vārds

29.04.2016. 23:50

Bezsaturīgs raksts, pat bez mēģinājuma pamatot izteiktos apgalvojumus.

Atbildēt

Rīkojamies!

24.01.2016. 16:27

Portālā manabalss.lv 23. janvārī tika savākti pirmie 1000 paraksti par referenduma ierosināšanu sakarā ar Eiropas Savienības uzspiesto imigrāciju.

Parakstu vākšana manabalss.lv uzsākta pēc Latvijas Nākotnes Institūta valdes priekšsēdētāja Normunda Grostiņa iniciatīvas. Ja iniciatīvu atbalstīs 10 000 Latvijas pilsoņu, tā tiks izskatīta Saeimā.

Iepriekš Normunda Grostiņa iesniegtā iniciatīva par PVN samazināšanu pārtikai manabalss.lv ieguva ap 15 000 pilsoņu atbalstu un tika ilgstoši izskatīta Saeimā, tā tuvinot sabiedrības interesēm atbilstošu risinājumu nākotnē.

Par referenduma rīkošanu sakarā ar ES uzspiesto imigrāciju iespējams nobalsot te: http://manabalss.lv/i/890

Sagatavoja Latvijas Nākotnes Institūts

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

22.01.2016. 17:42

»

Neiedziļinoties detaļās

Ja kādam interesē šeit vēl liecības par iepriekš paustajām "nerēālām", "parastam cilvēkam nekad nepiedzīvotām", "slimu fantāziju" atziņām: liecības par to kā bagāti cilvēki izklaidējas un vēl šis tas...


Angļu elite un pedofīlijas - žurnālistu izmeklēšana, dažādu materiālu apkopojums, kā virzījās izmeklēšana
https://youtu.be/ZGD3wCU6uJk
bijušais FIB aģents par CIP un sātanismu

Atbildēt

!antivienotiba,sorosa antipropoganda

22.01.2016. 17:25

»

Murgains rakstelis ar histērisku virsrakstu, bet bez neviena citāta no konvencijas, kas tādu murgu esamību apstiprinātu


mugainie dombrovska parakstitie slepenie protokoli ar svf,kas vispar nav publiceti ,bet nosaka jebkura individa dzivi Latvija.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

22.01.2016. 17:13

»

Neiedziļinoties detaļās

Varbūt protams tas viss ir pasakas, fantāzijas, meistarīgi aktieri. Kam interesē...


Ja kādam interesē šeit vēl liecības par iepriekš paustajām "nerēālām", "parastam cilvēkam nekad nepiedzīvotām", "slimu fantāziju" atziņām: liecības par to kā bagāti cilvēki izklaidējas un vēl šis tas
https://youtu.be/3XUR9VmE-q0
https://youtu.be/PDwBDs_TjM0
https://youtu.be/YatVCMhwsnA
https://youtu.be/GfkCjYVs0is
https://youtu.be/8JqjpbNIPbs

Atbildēt

Lasītāja

22.01.2016. 13:02

Tieši tā palasīju konvenciju tur gan lielākā daļa ir par sieviešu un bērnu aizsardzību pret vardarbību. Vai tiešām raksta autors domā ka šai jomā mums viss ir kārtībā. Nekādu atbalstu gan neatradu homoseksuālismam vai viendzimumu laulībām varbūt slikti lasīju. Aotors pats ielicis linku.
Kur ir tie bīstamie punkti? lapusi un rindkopu
Ja jau polija ratificēja tie jau vēl konservatīvāki

Atbildēt

Sods EUR 1.50 elektrībai

22.01.2016. 12:45

,,,delfi-raksts: 21. janvārī eiro-Sadales tīkli iesniedza SPRK- regulēšanas komisijai jaunu "Mākslas darbu", tas ir visiem maksāt fiksētu summu EUR 1.50 par to, ka ir pieslēgts elektrotīklam un tērē ļoti maz elektrību vai netērē nemaz!!!!!!!
,,,lieliem elektrības patērētājiem, piem 300 kW mēnesī pakalpojuma cena samazināsies pat par EUR 4.76, bet visi sīkie elektrības tērētāji līdz 75 kW mēnesī maksās fiksēto cenu EUR 1.50,,,,,.
,,,vai tas 1.50 ir sods par to, ka trūcīgais cilvēks ekonomē elektrību!! Kur skatās valsts un ekonomijas ministērija. Actung!!, bēgļiem tiks visi labumi, bet kad trūcīgie cilvēki ekonomēs eleketrību, tad sods būs neizbēgams – 1.50 (Viens eiro un 50 centi).....jāsāk būs svilināt 200 kW mēnesī, lai jau aizrijas sadales tīkli.

Atbildēt

Ū-ū_elektrībai abonēšanas maksa

22.01.2016. 11:19

,,,delfi-raksts: 21. janvārī eiro-Sadales tīkli iesniedza SPRK- regulēšanas komisijai jaunu "Mākslas darbu", tas ir visiem maksāt fiksētu summu EUR 1.50 par to, ka ir pieslēgts elektrotīklam un tērē ļoti maz elektrību vai netērē nemaz!!!!!!!
,,,šausmas, lieliem elektrības patērētājiem, piem 300 kW mēnesī pakalpojuma cena samazināsies pat par EUR 4.76, bet visi sīkie elektrības tērētāji līdz 75 kW mēnesī maksās fiksēto cenu EUR 1.50 vai arī ja neko nepatērēs vai "0" kW patērēs, tad ar 01.04.2016. gadu maksās EUR 1.50 mēnesī ne par ko!!! Vai tad šiem nepietiek, ka par nemaksāšanu atslēdz un par lielu naudu pieslēdz pie tīkla. Kur tad tā otreizējā pieslēguma nauda paliek???

Atbildēt

Vo

22.01.2016. 09:55

1)Stambulas konvencija tiks ratificēta,
2) konvencijas ratifikācijai sekos viss šajā rakstā aprakstītais.
Lai tas nenotiktu, ir reāli jārīkojas, nevis "jāpauž neizpratne" vai "jāizsaka neapmierinātība".
Neviens Latvijā to nedarīs.Tātad atliek tikai divi varianti: 1)sākt gatavot savus bērnus "jaunajai realitātei", 2)apsvērt iespēju doties uz Krieviju patvēruma meklējumos, jo tur vēl vismaz pagaidām šādas nenormālības valsts mērogā negrasās ieviest.

Atbildēt

Fēlis

22.01.2016. 08:31

Laikam pārāk ilgi esam pievēruši acis uz ar vien pieaugošu izdzimteņu uzmācību un ir pienācis laiks adekvāti reaģēt un viņu uzbraucieniem. Viduslaikos zināja, ko ar tādiem jādara un bija miers.

Atbildēt

real

22.01.2016. 02:48

Krievija no apgrozibas tika iznemtas 500 sorosa izdotas gramatas ,kas apdraud valsts drosibu,bet pederasti sacela traci ka sorosa cilveka degradaciju sludinosas gramatas tiekot dedzinatas.

Atbildēt

Hm...

21.01.2016. 23:10

KALERGI PLĀNS - Kristine Liepina Kalergi (1903-1987) savā 1925. gadā izdotajā grāmatā „Praktiskais ideālisms (Praktischer Idealismus) deklarēja, ka nākotnes „Eiropas Savienoto Valstu” tautu neveidos esošās Vecā Kontinenta tautas, bet sava veida dzīvnieciski zemcilvēki, kas būs selekcionēti rasu sajaukšanas rezultātā. " Kalergi pilnīgi atklātā valodā pavēstīja, ka „Eiropas tautas jāsakrusto ar Āzijas rasēm un krāsainajiem, lai radītu multietnisku pūli, kas ir bez kādas identitātes un ir valdošajiem viegli vadāms. „Nākotnes cilvēks būs jauktu asiņu cilvēks. Senajiem ēģiptiešiem ļoti līdzīga nākotnes eiraziātu-negroīdu rase .

Atbildēt

ezis

21.01.2016. 22:20

eiropa ar savām pidaru tiesībām smird arvien vairāk. es ceru ka musulmaņi eiropas savienību drīz vien sagraus un nebūs, kas mums diktē ieviest par normu tādas debīlības, kā šajā "konvencijā".

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

21.01.2016. 21:25

»

Neiedziļinoties detaļās

Visu šo ideju autori viņu saimnieki un vietējie kangari apgalvo, ka cilvēks nepiedzimst par sievieti vai vīrieti. Pēc tādiem apgalvojumiem vismaz vajadzētu sākt interesēties vai viņiem viss kārtībā ar galvu. Realitātē mēs strauji tuvojamies laikam kad tie kuri apgalvos pretējo nekavējoties tiks represēti...


Varbūt protams tas viss ir pasakas, fantāzijas, meistarīgi aktieri. Kam interesē -
Diemžēl viens video vairs nav pieejams, bet tur sieviete stāstīja kā nīderlandes karaliskās ģimenes locekļi savulaik viņu kā mazu meiteni un citus bērnus izmantoja seksa rituālos. Stāstījums, emocijas bija diezgan reālas.Tagad tas video privāts.
Piemēram 2014. gadā Anglijā policijas operācijā aizturēja 660 pedofīlus, tie nebija kautkādi slimie taksisti, laikam sērga izplatījās, ka saimniekiem kļuva pārāk neizdevīgi, bīstami
http://www.theguardian.com/society/2014/jul/16/660-suspected-paedophiles-arrested-uk
Nesen pasauli apceļoja video kur bērni stāsta par tēvu un viņa draugu priekiem ar bērniem, kas reāli izklausās pēc kādas sātanistu grupas. Jā to uzreiz mēdijos nostādījā itkā bērni to visu izdomāja. Protams, ievērtējiet paši https://vimeo.com/121719738
Vai šīs sievietes liecības
https://youtu.be/6bOfsapYNZU
Sātaniskais disnejs
https://youtu.be/fWZYiADYtHE
https://youtu.be/H0ktGlqNBXI
https://youtu.be/QgJj-uT72BU
bijusī pornozvaigzne par to kā tas bija
https://youtu.be/okklnog7ebI
vēl liecības
https://youtu.be/i9sKoqGksXc
liecības no sērījveida slepkavas
https://youtu.be/kgUDoW9dt7Q
Ļoti trāpīgi: ja es būtu velns
https://youtu.be/6XcNoY3thSg
Veca Discovery kanāla dokumentala filma "sātanisms un pedofīlija"
https://youtu.be/zmw8UAGguK0
Vadošās Amerikas pop kultūras zvaigznes visi dažādos veidos atzīst ka ir sātanisti, klipos, dzied par to, atzīst to intervijās - tādu liecību ir pilns
https://youtu.be/HJLxVCmedXY
Piemēram Bobs Dilans
https://youtu.be/yDM7D1teDco

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

21.01.2016. 20:45

Visu šo ideju autori viņu saimnieki un vietējie kangari apgalvo, ka cilvēks nepiedzimst par sievieti vai vīrieti. Pēc tādiem apgalvojumiem vismaz vajadzētu sākt interesēties vai viņiem viss kārtībā ar galvu. Realitātē mēs strauji tuvojamies laikam kad tie kuri apgalvos pretējo nekavējoties tiks represēti. Ja atmest ideju, ka viss notiek nejauši, rodas jautājums kam tas viss?
Atskatoties uz vēstures gaitā notikušajiem notikumiem un to rezultātiem, neizbrīnītu ka to visu bīda reāli sātanisti, kas veic savus rituālus, dzer mazu bērnu asinis utt. Ikdienā protams staigā vismaz četrciparu uzvalkos ar labām manierēm. Varbūt tas viss pasakas, bet viens onkulis tieši tā to visu aprakstīja no savas pieredzes
Путешествие в мир сверхъестественного - 1 часть
https://youtu.be/kvae0isITrE

Atbildēt

Version

21.01.2016. 19:47

Cīņas pret vardarbību aizsegā Konvencijas pamatuzdevums ir Eiropas valstu tiesību sistēmās ieviest un nostiprināt sociālā dzimuma (gender) jēdzienu un tā saucamo gendera teoriju jeb ideoloģiju, kurā dzimums un dzimumidentitāte (gender identity) tiek saprasti kā sociāli konstrukti, ko veido sabiedrība. Konvencija ir pirmais tik augsta līmeņa starptautisks dokuments, kurā sniegta jēdziena ‘gender’ definīcija, ar ko tiek saprastas:"sociālās lomas, uzvedība, nodarbošanās un īpašības,ko konkrēta sabiedrība uzskata par atbilstošām sievietēm un vīriešiem" :

Par Konvencijas patieso orientāciju liecina tās paskaidrojošais ziņojums/komentāri, kuros paskaidrots, ka „Konkrētas indivīdu grupas var tikt diskriminētas, pamatojoties uz viņu dzimuma identitāti, kas, vienkāršāk izsakoties, nozīmē to, ka viņi identificē sevi ar dzimumu ("gender'), kurš neatbilst dzimumam, kas konstatēts, viņiem piedzimstot. Minētais attiecas uz tādām personu kategorijām kā transpersonas vai transseksuālas personas, pretējā dzimuma apģērba nēsātāji, transvestīti un citas tādu personu grupas, kas neatbilst priekšstatam, kāds sabiedrībā izveidojies par to, kas pieklājas „vīrietim” vai „sievietei””.

Viena no bīstamībām ir tā, ka Konvencija paģēr valstu izglītības sistēmās (mācību saturā un audzināšanas darbā) Kārlim un Karlīnai līdzvērtīgu mācību metožu un satura izmantošanu. Labklājības ministrija šim solim ir gatava un ar neiecietību gaida Konvencijas parakstīšanu un ratificēšanu. Latvijas "Plānā dzimumu līdztiesības īstenošanai 2012.-2014.gadā" ir atsauce uz šo Konvenciju":
Ja Latvija pievienosies šai konvencijai, aktuālas kļūs konvencijā noteiktās prasības. Konvencijas 14. un 15.pantā ir īpaši uzsvērta vērtīborientētas izglītības nozīme, kā arī speciālistu, tai skaitā izglītības jomā strādājošo izglītošana par dzimumu līdztiesību un neaizspriedumainām dzimumu lomām".
Precedenti vērtīborientācijas izpratnei jau ir, piemēram, vienā no Labklājības ministrijas ieteiktajām metodikām, ko īsteno ar ministriju satuvinājies cīnītājs pret vardarbību pret sievietēm Resursu centrs sievietēm "Marta", proponēts:

„Zēnu un meiteņu grupās tiek uzskatīts, ka veids, kādā sabiedrība iedala dzimumus un izturas pret tiem, nav iedzimts vai neizmaināms. Dzimumus galvenokārt veido sabiedrības normas un uzskati… Mūsdienās izpratne par dzimumiem ir spēcīgi balstīta idejā par to, ka abi dzimumi ir viens otra pretstati. Trūkst neitrāla iedalījuma.”

Atbildēt

Simsons

21.01.2016. 19:46

Paldies, ka tiekam informēti. Redzams, ka ES konsekventi iet pret Dieva iestādīto pasaules kārtību, Tas nozīmē, ka Eiropas Savienība ir velna varā un ilga pastāvēšana tai vairs nevar būt! Jo pasaules kārtību nosaka Radītājs nevis radība! Kas notiktu ja piemēram autoradītāja Forda automašīnu kāds iedomātos izmantot kā zemūdeni!?

Atbildēt

Latvietis

21.01.2016. 19:25

Vienotībai noteikti jāpaspēj satversmē ierakstīt genderu. Levits var palīdzēt. Tas ir jurists. Lai latvieši būtu pilnīgi brīvi no Putina, krieviem, satversmē vajag būt genderam, jo tas piestāv latviešiem.Levitam atkal jāsola prezidentūra pie genderiešiem.

Atbildēt

21.01.2016. 18:05

Murgains rakstelis ar histērisku virsrakstu, bet bez neviena citāta no konvencijas, kas tādu murgu esamību apstiprinātu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: