Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Andrejs Urdze - čekists un LR Ordeņa kavalieris

27.10.2022. 11:10

»

Valdis

Andreju zinu sen: Kas tev teica ka viņs bija čekas aģents? Tu to teici


http://www.la.lv/politkorektuma-ideologi-cekas-noderigie-idioti
Raksturīgākais noderīgā idiota lomas spēlētājs šajā operācijā bija radikālā t.s. Ķelnes grupa, piemēram, viena no tās dalībniekiem – avangarda mākslas kustības „Fluxus” pārstāvja Valda Āboliņa sakarus ar ultraliberālajiem vācu radikāļiem čeka jo īpaši novērtēja. Rezultātā no čekas viedokļa ļoti veiksmīgi noritēja 3. Pasaules latviešu jauniešu kongress 1975. gadā Florefā, Beļģijā (6,7). Par lielu sarūgtinājumu saviem vecākiem un Pasaules Brīvo Latviešu apvienības (PBLA) vadībai jaunieši ieņēma visai konformistisku pozīciju. Kongresa laikā nenotika neviena pretpadomju akcija, turklāt 5 no 14 kongresa delegātiem pauda marksistiski-ļeņinisku pārliecību (G. Pone, A. Urdze, O. Rozītis, M. Būmanis un jau minētais V. Āboliņš). Andrejs Urdze aizgāja pat tik tālu, ka, izmantojot PSRS statistikas datus, atspēkoja PBLA izteiktās bažas par Latvijas rusifikāciju. Kongresā netika pieņemta t.s. Latvijas nacionālās atbrīvošanas frontes programma, taču atbalstu guva divas no čekas viedokļa izdevīgas rezolūcijas. Valdis Āboliņš pastāvēja uz to, ka kultūras sakariem jānotiek, solidarizējoties ar Latvijā valdošo režīmu: Latvijas kultūra uzsākusi jaunu, sociālistisku ceļu, kad pēc 1940. gada Latvijā likvidēts privātīpašums un to turienes izraidīta „kungu šķira”.

Atbildēt

ZZZ

10.10.2022. 08:14

»

Pirātu partija

Varētu kāds apkopot statistikas datus par vēlēšanām...


Visņirdzīgākais, ka visi jūsu murgi par "vēlēšanu nozagšanu" ir izgāzušies. Nekāda krāpšana nav bijusi. Tauta paņēma to, kas izskatījās vislabāk. Ja tevi neizvēlējas, tad sūdzies mammītei.

Atbildēt

ome

09.10.2022. 22:50

katru dienu Latvija ierodas apmeram 200 krievu pa dazhadiem "celjiem" /ari nelegali/,kuri muk no krievijas. No 30.septembra jau ieradushies nelegaali par pa 5000 "beeglju" musu zemee!Otraa okupaacija?! kapeec valdiba izliekas akla un kurla esam?

Atbildēt

ja ticēt

08.10.2022. 09:51

»

Lapele

šī lapele jau naidā pret Latviju pārspēj visas kremla agentūras. Tikai stipri šizoidāka


tad bordaņi bļondari jaunupi steķi vušņevičas....ir tīra čeka, partorgi...ja šādi radījumi viņus aizstāv....

Atbildēt

Lapele

07.10.2022. 20:10

šī lapele jau naidā pret Latviju pārspēj visas kremla agentūras. Tikai stipri šizoidāka

Atbildēt

labāk nu skatit kā un kurs veikli nomaina lielākos zagļus/kretīnus

06.10.2022. 11:49

saucamie pāadalītaji...labi cilvēki, visiem nekauņām citu pelnītu naudu...jo nekauņas ir cilvēki, citi nav cilvēki, bet godīgi muļķi, un kur dala tur atdalās krējums

Atbildēt

?

06.10.2022. 06:59

»

Pirātu partija

Varētu kāds apkopot statistikas datus par vēlēšanām...


vai tavam favoritam baidenam ir regulara vedera izeja,vai tomer aizcietejumi moka ?

Atbildēt

paskaidrojums:

05.10.2022. 10:53

»

Memuāri

LV 90tajos vēlēšanu rezultāti netika koriģēti...


LV 90tajos vēlēšanu rezultāti netika koriģēti.
Cilvēkiem vēl bija ideāli , lielzagļi vēl tikai mācijās zagt pa lielam un bij vēl bailīgi ,
jo bij okupantu atkritumi un labi zināja kas ar viņiem notiktu vecajā režīmā.

Pilnīgas muļķības: Zagšana te sākās jau okupācijas laikos, un Tautas frontes laikos turpinājas ar vēl lielāku jaudu (prihvatizācija) un zaga ne no kā nebaidoties-kas vien varēja...Un tā turpinās vēl šodien, un spriežot pēc vēlēšanu rezultātiem-turpināsies vēl vismas 4 gadus...

Atbildēt

Pirātu partija

05.10.2022. 08:56

Varētu kāds apkopot statistikas datus par vēlēšanām ?
Ļoti aizdomīga liekas NewVemjotības uzvara.
Kam vajadzētu pievērst uzmanību.
Kuros apgabalos vēlēšanu aktivitāte neatbilst vidējai aktivitātei valstī.
Kas visvairāk balsis savāca šajos vēlēšanu iecirkņos.
Kura partija visvairāk balsis savāca pirms vēlēšanu dienas. Par kuru partiju visvairāk nobalsoja pa pastu.
Zinot šos datus pēc varbūtības teorijas, ļoti viegli izskaitļot kā notika rezultātu viltošana.
P.S. Atgādināšu vēlreiz. Pasaule mainās, drīz Eiropā tiks likvidēti līdzšinējās pasaules lielākie zagļi un mahenātori. Tādi kā meŗķeles tantuks, šroders, sarkozī un līdzīgi puķinasosi.
Režīmi nomainīsies visur, arī Latvijā "veiksmes stāstam" nav palicis ilgi, bet mēs, kā parasti, būsim vieni no pēdējiem.
Un jau ļoti drīz lielas avārijas tuneļos. Paskatīsiemies ko uzspridzinās puķins savā agonijā. Jūtu līdz Pēterburgas metro izmantotājiem.

Atbildēt

hakeri

05.10.2022. 07:23

»

Memuāri

LV 90tajos vēlēšanu rezultāti netika koriģēti...


Var jau, var uzticēties internetam un e-balsošanai...

Atbildēt

Andrejs Urdze

04.10.2022. 22:33

Kādēļ KGB aģents un kolaborators Andrejs Urdze no Ķelnes komunistu grupējuma latviešu mītnē Annabergā Vācijā ekspluatē, ņirgājas un moca latviešus un latviešu bērnus? Vai viņam par to nevajadzētu atņemt ordeni, prezidenta kungs? Tādi pseido-latvieši noniecina mūsu valsti!

Atbildēt

?

04.10.2022. 20:34

»

Guntis

autors rakstīja


un ko tad dara Guntis?? Pat nedriķē, tikai kritizē

Atbildēt

larvija amerikai neko nenozīmē - kariņš nav aģents bet blēdis pārdodas vairāksolīšanā

04.10.2022. 20:06

līdēji domā, ka kariņš darbojas asv uzdevumā, un balsodami par viņu cer, ka amerika aiz pateicības nāks pestīt lv no krievu briesmām, gāzes trūkuma un pašu muļķības dēļ dēlī salaistās ekonomikas. patiesībā asv jebkurā mirklī var paģērēt jebko no vienalga kādas krāsas valdības latvijā, un šitādu sīkaļu politkarjerās viņi nekā neiegulda. latvijā ir apm. četri mafijas klani, visi ir kautkādā veidā saistīti ar krieviju, un bez starptautiskās organizētās noziedzības atvēles neviens šeit par premjeru nevar kļūt. labākajā gadījumā kariņš kalpo ne tikai mafijai, bet arī vācijas izlūkdienestam, savukārt cip tādus muļķus neņem pat par ziņotājiem.

Atbildēt

Stute...

04.10.2022. 20:01

Labs raksts, tikai tauta ir tizla, vēl vismaz vairākām paaudzēm jānomainās, lai sāktu ko sajēgt! Vai nebūs par vēlu?

Atbildēt

Memuāri

04.10.2022. 19:52

LV 90tajos vēlēšanu rezultāti netika koriģēti.
Cilvēkiem vēl bija ideāli , lielzagļi vēl tikai mācijās zagt pa lielam un bij vēl bailīgi ,
jo bij okupantu atkritumi un labi zināja kas ar viņiem notiktu vecajā režīmā.

Kad Repše tika godīgi ievēlēts un Jaunā Laika laikā tika apturēts ap 1miljarda izagšana ,
oranžie bandīti solījās to nakad vairs nepieļaut .

Visas vēlēšanas pēc Repšes ir 100% viltojums.
Cimdars ilgi bij paklausīgs ,bet aizejot mainīja "puses" un tika novākts.
Trīs iepriekšējie CVK vadītāji miruši nedabīgā nāvē.

E-balsošana netika ieviesta un tagad to pat vairs nepiemin.
Banku kartes masveidā nenoviltosi atšķirībā no kaut kādiem papīrīšiem maisos.

Gandrīz viss tas pats arī Trampa gadījumā , tapēc tagad tur ir tas dārzenis ,kuru aiz rokas vadā.Atbildēt

cilveks444

04.10.2022. 19:49

»

Guntis

autors rakstīja


Ko Jūs konkrēti vēlaties? Jā, neesmu Gunārs Astra. Man nav tādas jaudas un spēka. Lai upurētu visu. Arī PSRS laikā disidentu bija gaužām maz. Latvijā uz vienas rokas pirkstiem skaitāmi, iespējams. Taču, kad slūžas tika pavērtas vaļā, kad PSRS sabruka (vai tika sagrauta), tad tautas nīgrums lauzās laukā ar joni. Tās pašas tautas, kas 50 okupācijas gadus bija klusu cietusi un zemojusies. Tās pašas tautas, kas disidentus nereti sauca par trakiem. Turklāt, riskēšu apgalvot, ka daudzi tā arī domāja. Reāli domāja. Teica, ka šiem vieta zināmās ārstniecības iestādēs. Vairums, nospiedošs vairums sabiedrības samierinājās ar situāciju. Jā, ieņirdza par kādu anekdoti virtuves atmosfērā, bet pastāstot to, bailēs satrūkās vai logs nav vaļā, vai kaimiņos stukačs nav dzirdējis?! Vai tagad ir citādāki? Nē, nav citādāki! Tagad ir gluži tāpat! Tas, ka pagaidām ļauj runāt nedaudz brīvāk, ir saistīts ar to, ka tas tiek kontrolēts ar modernām tehnoloģijām, kur ļaus runāt tikai tik ilgi, kamēr tas neapdraudēs sistēmu jeb varu. Arī tagad būs tas pats. Kad sistēma bruks, un tā tādu vai citādu apstākļu dēļ bruks, tauta tverot gaisu zibenīgi uzelpos, un centīgi metīsies “nospārdīt” vakardienas kaklakungus. Bet kamēr tas nenotiek, visi ciešas, turklāt vairums pat iepīkstēties baidās. Ne tikai baidās, bet iztapībā varai, cerot, ka tiks atalgoti, metas grūst atpakaļ purvā tos, kas galvas laukā izbāzuši, cenšas izrāpties laukā no purva. Un jā, es rakstu! Rakstu, ko domāju, šodien un tagad! Viedoklis kopumā man nemainīgs, taču man nav tādu informāciju avotu, kādi, piemēram, ir Lato Lapsam. Tāpēc paužot viedokli, vados pēc informācijas, kas pieejama publiski, pēc veselā saprāta un loģikas. Esmu iekšā politikā, precīzāk, politikas vērošanā ilgu laiku, mans skolotājs bija mans tēvs. Viņš vēroja politiskās norises kopš Atmodas laikiem. Es pēc Atmodas strādāju un dzīvoju, politiku vēroju attālināti. Bet, kad sapratu, ka Latvija strauji grimst, tad sāku analizēt un monitorēt notikumus daudzkārt pamatīgāk. Jā, tikai rakstu. Bet 99% pat to nedara!

Atbildēt

cilveks444

04.10.2022. 19:28

»

cilvekam ciparam

Par kaiminzemes caru var balsot visi kaiminzemes iedzivotaji,bet par izbrauceju ar izraelas vizu kabata var vienoties 100 rumpji sava shodnaka


Tur cita nianse, manuprāt. Katrā teritorijā tiek nodrošināta tāda vara, kāda ir vajadzīga zināmiem spēkiem pasaulē, kas pārtiek gan no kara, gan viltus pandēmijām, gan eko fašisma utt., un tā vara tiek nodrošināta ar tādām metodēm, kādas attiecīgajā teritorijā nodrošina mazāku risku, ka kaut kas varētu noiet greizi.

Atbildēt

Karaļa Kīra , Ahmenīdu dinastija .

04.10.2022. 19:19

Mūsu ir 270 miljoni ,neesam maza valstiņa ,kura pārtiek no sēnēm .
NATO man ( Latvijai ,Baltijai ) ļoti daudz radu ,solīja ka uzraudzīs kas notiek mūsu platuma grādos ,mūs uzdevums ,nebūt kūtriem.atmaskot valst ienaidniekus un darīt zinamu Nato par šādiem elementiem.

Atbildēt

Atis Priedītis

04.10.2022. 18:37

»

Tas tavs idiotisms ar pašreklāmu

nav izturams. Nevienu tie tavi sūdi neinteresē, jo neko nevienam nedod


Tikko vēl vienu manu grāmatu iegādājas ārzemju bibliotēka Minhenē. Situācijā kad Latvijas masu mediji par manām grāmatām klusē, pašreklāma ir vienīgā iespēja lai cilvēki par mani kaut ko uzzinātu. Pirms dažām nedēļām starp citu saņēmu ļoti prestižo Siguldas novada Gada balvu kultūrā un tieši par savām izdotajām grāmatām. Tāpēc neņemiet ļaunā - turpināšu.

Atbildēt

Tas tavs idiotisms ar pašreklāmu

04.10.2022. 18:26

»

Atis Priedītis

Jums nav apnicis? Čekistu laiks jau sen ir beidzies. Un viņu "diagnozes" ir smieklīgas


nav izturams. Nevienu tie tavi sūdi neinteresē, jo neko nevienam nedod.

Atbildēt

cilvekam ciparam

04.10.2022. 16:49

Par kaiminzemes caru var balsot visi kaiminzemes iedzivotaji,bet par izbrauceju ar izraelas vizu kabata var vienoties 100 rumpji sava shodnaka !

Atbildēt

Atis Priedītis

04.10.2022. 16:48

»

A. Priedīti!

Steidzami apmeklējiet psihiatru


Jums nav apnicis? Čekistu laiks jau sen ir beidzies. Un viņu "diagnozes" ir smieklīgas.

Atbildēt

A. Priedīti!

04.10.2022. 16:26

»

Atis Priedītis

Kad atkal runās Dieva balss...


Steidzami apmeklējiet psihiatru!

Atbildēt

Atis Priedītis

04.10.2022. 15:12

Kad atkal runās Dieva balss?

Pamazām top Ata Priedīša (Andra Marta) grāmata, kuras saturā ietvertas pārdomas par pašiem aktuālākajiem šodienas notikumiem.

Fragments no topošās fantastikas žanra grāmatas "Kristaps - slepenie protokoli 2.daļa Atgriešanās". Grāmatas saturu galvenokārt veidos Gulbja zvaigznāja planētas sūtņa uz Zemes Kristapa sarunas ar Gulbja zvaigznāja planētas Zinātnieku grupas pārstāvjiem.

Arī Kristapam ļoti bieži radās vēlēšanās iztaujāt Gulbja zvaigznāja planētas Zinātnieku grupas pārstāvjus. Un viens no tiem bija jautājums par šīs planētas cilvēku reliģiskajiem uzskatiem.
- Vai Gulbja zvaigznāja planētas cilvēkiem ir citi reliģiskie uzskati nekā Zemes cilvēkiem?
- Protams, jo informācijas apmaiņa starp mūsu planētām oficiāli nekad nav notikusi.
- Un tomēr arī Gulbja planētas cilvēki tic Dievam?
- Jā, tic un reliģija ir ļoti svarīga mūsu planētas kultūras sastāvdaļa.
- Vai ir bijis kaut kas kopējs mūsu abu planētu cilvēku reliģiskajos uzskatos.
- Jā. Arī pie mums ļoti tālā senatnē notika tieši tas pats kas uz Zemes. Kari un cilvēku nogalināšanas ir arī mūsu planētas ļoti nepatīkamā vēsture.
- Un kad tas viss beidzās.
- Pie mums radās jauna reliģija, kuras pamatnostādne bija, ka katra cilvēka dzīvība ir svēta un neaizskarama. Kad šī reliģija kļuva vispopulārākā pie mums nežēlības un naida laikmets pamazām beidzās.
- Vai šo reliģiju ir iespējams darīt zināmu arī Zemes cilvēkiem?
- Nē, tas nav iespējams, jo mūsu reliģijas ir pārāk atšķirīgas. Arī uz Zemes kaut kad nākotnē pavisam noteikti radīsies līdzīga reliģija, bet tā būs pavisam savādāka nekā mūsu planētas reliģija. Kopēja būs tikai pamatnostādne - "Katra cilvēka dzīvība ir svēta un neaizskarama".
- Kā jūs prognozējat šādas reliģijas rašanos uz Zemes?
- Iespējamākais variants, ka būs cilvēks, kurš pēkšņi sāks dzirdēt Dieva balsi. Dievs piedāvās slēgt ar Zemes cilvēkiem jaunu derību, kuras Svētajos rakstos nebūs naida un nežēlastības.
- Un kad tas varētu notikt?
- Pēc mūsu prognozēm tuvāko 200 vai 300 gadu laikā.
Turpinājums sekos.

Atbildēt

Guntis

04.10.2022. 15:07

autors rakstīja:
Latvijā ir stabilitāte, jeb pārfrāzējot – laižam Latviju stabili uz grunti.


Un pats autors ko? Tikai driķē rakstus te? Vairs neko nevar citu?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: