Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

09.11.2015. 22:30

ceru,ka nākošajās vēlešanās viņam vismaz būs mazāk naudas, lai uzpirktu vēlētājus. tiešām lauku mēs esam,ja kaut viens par tādu balsojam. Ko tās skolu direktores viņa partijā dara?

Atbildēt

LNNK/TB+VL

09.11.2015. 19:01

Nu labi ka mēs viņu paspējām izmest no savas partijas. Būtu mūs astkal aptaisījis un smirdētu.

Atbildēt

Ainara draugs

09.11.2015. 14:24

Pašvaldības dzīvoklis un remonts ārpus rindas

Laikraksts “Latvijas Avīze” ziņoja, ka 2006.gadā A.Melders kā Alūksnes domes priekšsēdētāja vietnieks, apejot par dzīvokļu piešķiršanu atbildīgo domes darbinieci un vairāk kā 100 cilvēku garo rindu, piešķīra bijušajm ieslodzītajam A.Mudračenko pašvaldības dzīvokli. Pašvaldības uzņēmums “Alūksnes nami” par pašvaldības līdzekļiem šajā dzīvoklī veica aptuveni 2000 latu vērtu remontu. A.Melders nenoliedza dzīvokļa piešķiršanas faktu, bet apgalvoja, ka nav atbildīgs par dzīvokļa remontā ieguldītajiem pašvaldības līdzekļiem.

Un kas ir Andrejs Mudračenko - A.Meldera draugs


Latgales apgabaltiesa pieciem vīriešiem, kurus tiesāja par jauna džipa nolaupīšanu Balvu rajonā pagājušā gada martā un par izspiešanu organizētā grupā, piespriedusi reālu brīvības atņemšanu no četriem līdz deviņiem gadiem. Vīrieši tika apcietināti tiesas zālē tūlīt pēc sprieduma pasludināšanas. .Sergejs Čaikins, Aleksandrs Lobanovs, Sergejs Gnennijs, Aleksandrs Fiļipovs un Andrejs Mudračenko atzīti par vainīgiem laupīšanā un izspiešanā organizētā grupā. .


Andrejam Mudračenko piespriests piecu gadu cietumsods, mantas konfiskācija un policijas kontrole uz vienu gadu. .

Jau ziņots, ka Latgales apgabaltiesa sākusi skatīt krimināllietu par jauna džipa "Toyota Land Cruiser" nolaupīšanu pagājušā gada 6.martā Balvu rajonā. .

Lietā par dažādiem noziedzīgiem nodarījumiem, tai skaitā laupīšanu, personas sagrābšanu un izspiešanu, bija apsūdzētas sešas personas, viņu vidū viens Krievijas Federācijas pilsonis, kurš Latvijā uzturas nelegāli. Apsūdzībai nepiekrīt tiesājamo advokāti. .


Prokuratūra uzskata, ka tiesājamais Sergejs Č. organizējis un vadījis organizētu noziedzīgu grupu nolūkā izdarīt laupīšanu, personas sagrābšanu un izspiešanu. Viņa vadībā 2004.gada 6.martā tika nolaupīta Alūksnes uzņēmējam piederošā automašīna "Toyota Land Cruiser", vīrietim tika nodarīti miesas bojājumi un pēc tam pieprasīta izpirkuma maksa 10-12 tūkstošu latu apmērā par nozagto automašīnu. .

6.martā ap plkst.12 laupītāji, uzdodoties par kokmateriālu pārdevējiem, norunājuši tikšanos ar 1971.gadā dzimušo Gintu. Vēlāk viens no potenciālajiem pārdevējiem iesēdās uzņēmēja automašīnā un rādīja ceļu uz vietu, kur atrodoties kokmateriāli. Automašīna tika ievesta nomaļā vietā mežā, kur vīrietim piedraudēts ar pistoli un nolaupīta viņa automašīna. Vīrietim tika nodarīti vidēji smagi miesas bojājumi, viņa rokas tika sasietas, galvā uzvilkta spilvendrāna. Tādā veidā vīrietis aptuveni pusotru stundu tika vadāts par Balvu un Rēzeknes rajonu, līdz laupītāji viņu pametuši mežā. Vīrietim tika nolaupīti arī dokumenti, mobilais telefons un vairāk nekā 300 lati. .

Kad vīrietis pats saviem spēkiem atbrīvojās, viņš par laupīšanu paziņoja policijai. .

Prokuratūra uzskatīja, ka noziedzīgajā nodarījumā tika iesaistītas vēl divas personas - Andrejs M. un Mārtiņš M., kuri saistīti nevis ar auto laupīšanu un personas sagrābšanu, bet gan ar izspiešanu. .

Šo apsūdzību par pilnīgi absurdu uzskata tiesājamo advokāti, arī apsūdzētie tiesā savu vainu neatzina. .

Jau ziņots, ka 2004.gada 6.martā Balvu rajonā kādam uzņēmējam, kas nodarbojas ar kokmateriālu tirdzniecību, tika nolaupīta 2003.gada izlaiduma apvidus automašīna "Toyota Land Cruiser", kuras aptuvenā vērtība ir 27 000 latu. Laupītāji, kas uzdevās par kokmateriālu pārdevējiem, viņam piedraudēja ar pistoli un fiziski iespaidoja. .

Pēc nedēļas, 15.martā, kad džipa atrašanās vieta un iespējamie laupītāji policijai jau bija zināmi, uzņēmējam piezvanījis nepazīstams vīrietis un piedāvājis nolaupīto automašīnu atpirkt par 12 000 latu, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību birojā. .

Aizdomās par izdarīto noziedzīgo nodarījumu tika aizturētas sešas personas. Aizturēšanas operāciju veica Valsts policijas Organizētās noziedzības apkarošanas pārvaldes (ONAP) Latgales un Vidzemes reģionālie biroji, piedaloties Balvu rajona Policijas pārvaldes darbiniekiem un pretterorisma vienībai "Omega". .

Saskaņā ar policistu rīcībā esošo operatīvo informāciju aizturētie bija kādas organizētas noziedzīgas grupas dalībnieki, kas nodarbojas ar bruņotām laupīšanām. Vairāki grupā iesaistītie jau 2003.gadā tikuši aizturēti par bruņotu laupīšanu veikšanu. .

Atbildēt

Nedraugs

09.11.2015. 14:17

Tiesa atzīst A.Melderu vainīgu viltotu dokumentu izmantošanā

1996.gadā pret Alūksnes mēru A.Melderu, kurš bija SIA “Dzirnavnieks” direktors un līdzīpašnieks, un vēl četrām personām tika ierosināta krimināllieta par degvielas kontrabandu lielos apjomos, veicot darījumus ar muitas zonā esošu degvielu. A.Melderam tika noteikts apcietinājums, no kura viņš tika atbrīvots pret drošības naudu 20 000 latu apmērā. 2000.gada maijā Rīgas Ziemeļu rajona tiesa piesprieda A.Melderam nosacītu sodu uz diviem gadiem, attaisnojot A.Melderu apsūdzībā par kontrabandu, taču konstatēja, ka SIA "Dzirnavnieks" ir izvairījusies no nodokļu nomaksas, valstij nesamaksājot Ls 1 697 334. 2001.gadā Ziemeļu rajona tiesa atkārtoti izskatīja lietu un notiesāja A.Melderu tikai par viltotu dokumentu izmantošanu, piespriežot naudas sodu — 20 minimālās mēnešalgas jeb 760 latus. Prokuratūra iesniedza apelācijas protestu Rīgas apgabaltiesai, kas tomēr atstāja spēkā iepriekšējās instances spriedumu. Līdz ar notiesājošo gala instances spriedumu A.Melders zaudēja deputāta mandātu. Jau iepriekš, 1997.gadā, domes deputāti bija izteikuši viņam neuzticību un viņš bija atcelts no mēra amata.

2003.gada Alūksnes rajona tiesa pilnībā apmierināja maksātnespējīgās SIA "Dzirnavnieks" prasību par neieguldītās pamatkapitāla daļas piedziņu 5000 latu apjomā no A.Meldera, kurš bija viens no šī uzņēmuma kapitāla daļu turētājiem.

Atbildēt

Nedraugs

09.11.2015. 14:14


Par Alūksnes mēru kļūst kontrabandā apsūdzētais Ainars Melderis

Alūksne, 20.marts. Pieciem opozīcijas deputātiem demonstratīvi atstājot zāli, bet sešiem balsojot par līdzšinējā Alūksnes mēra Ainara Meldera kandidatūru, ceturtdien jaunā sasaukuma pirmajā domes sēdē viņš atkārtoti ievēlēts par pilsētas galvu. Diena jau ziņoja, ka A.Meldera pārstāvētā vēlētāju apvienība 33 vēlēšanās ieguva piecus mandātus. Savukārt vēlētāju apvienības Alūksne un Vienotība. Gods. Darbs - katra ir saņēmusi pa 2 vietām, bet vēlētāju apvienība Mūsu darbs-Alūksnei un DP Saimnieks listes ieguva pa vienam mandātam. Balsošanā kopā ar 33 deputātiem piedalījās arī vienīgais ievēlētais Saimnieka pārstāvis Jānis Žīgurs, kura nostāja izšķīra par labu A.Melderam, kas tiek apsūdzēts naftas produktu kontrabandā. Diena jau rakstīja, ka Organizētās noziedzības izmeklēšanas prokuratūra izmeklē šai sakarā ierosinātu krimināllietu, kurā kā viens no 6 apsūdzētajiem ir arī Alūksnes pilsētas mērs un SIA Dzirnavnieks līdzdibinātājs A.Melders. Pilsētas galvam kā drošības līdzeklis piemērota 20 000 latu drošības nauda, ko viņš ir arī iemaksājis. Skandalozā mēra darbību Alūksnes domē iepriekšējā sasaukuma laikā patlaban pārbauda arī Valsts kontrole, jo presē un sabiedrībā bija izskanējuši pārmetumi par kredītu varbūtēju izšķērdēšanu. Tie ir ņemti gandrīz miljons latu apmērā. Bez tam A.Melders bez pietiekamas atklātības par 4500 latiem nopirktu ēku ir pārdevis par 25 000 latu paša vadītai pašvaldībai bērnu patversmes ierīkošanai. Turklāt nauda viņa kontā bankā tika pārskaitīta dienu pirms domes akcepta šim darījumam. Taču, neraugoties uz troksni minēto kompromitējošo faktu dēļ, A.Melders atkārtoti kandidēja uz deputāta godu. Patlaban līdz visu apstākļu noskaidrošanai viņš ir vienīgi apturējis savu darbību savienībā Latvijas ceļš. Kļuvis par deputātu, A.Melders Dienai izteicās, ka viņam apsūdzību dēļ neesot morālu tiesību kandidēt uz mēra posteni, tomēr savu kļūšanu par mēru komentēja citādi: «Par vainīgu es sevi neatzīstu. Taču lai visu izlemj tiesa, ja lieta tik tālu aizies. Cilvēki man uzticas un aizstāv. Tā ir tautas izvēle.» Uz domes sēdi bija sanākuši arī ap pussimt alūksniešu, kas ar sakāpinātu interesi sekoja A.Meldera ievēlēšanai. Opozīcijas līderis rajona padomes priekšsēdētājas vietnieks Uldis Veldre neslēpa sarūgtinājumu par iznākumu, jo «pašiem vien jāizstrebj, ko savārījuši.»

Atbildēt

Alexa

09.11.2015. 11:21

37 pārkāpumi? Un šim cilvēkam būtu jārāda piemērs citiem! Normālā ES valstī, šāds cilvēks demisionētu, bet tikai ne pie mums! Uzvedās kā grib, brauc kā grib, valda vājprātīga visatļautība.

Atbildēt

Malēnietis

09.11.2015. 10:03

Dzeršana Alūksnes pusē ir milzīga sērga, lielāka kā citur Latvijā. Arī iecietība pret dzērājiem - jo "visi taču dzer". Jo īpaši tāpēc Melders jāatceļ no amatiem - vai tik totāls dzērājs var būt deputāts.

Atbildēt

tv

09.11.2015. 08:27

Viņa brālis ir kādreiz slavenais basketbolists Melderis

Atbildēt

Alūksnietis (Dome)

08.11.2015. 23:02

http://aluksniesiem.diena.lv/forums/sanaca-ka-vienmer/ainarins-100753?cp=3

Ieteiktu Lapsas k-gam palasīt un parakt dziļāk, jo šis "Aluksnes cars", būtu ļoti interesants visām tiesībsargājošajām institūcijām.

Atbildēt

Pīters

08.11.2015. 19:58

to:Pietiek. Vai tā tā ir taisnība, ka ES nepatīk jēdziens "Administratīvais arests" un ka tiek izskatīts jautājums , ka jebkura soda izciešana ( slēgta tipa iestādēs) tiks kriminializēta. Ļeņina laikos bija - administratīvais nāvessods

Atbildēt

Likumpārkāpējs pie valsts vadības!!!

08.11.2015. 18:23

Šim nelietim no amata jaaiziet vai jāpadzen. Policijas darbiniekus uzreiz no darba policijā, kā ari robežsargus padzen. Ar ko tad Melderis labāks?
Lai izvairītos no sēdēšanas cietumā, viens-otrs bagatais sameklē tādu personu, kura būs ar mieru par samaksu sos 13 diennaktis atsedēt. Ne viens ne redz, ne zina, kas tad pa īstām sedēja. Turklāt bezjēdzīga sēdēšana cietumā neaudzina noziedznieku. Tāpēc labāk būtu 80-120 stundas piespiedu darbus veikt.
Valsts policija iedibināja kaut kādu nejēdzību, izvēlēties cietumu. Kur tas ir dzirdēts? Izskatās, ka šāda nejēdzība ir kādām izdevīga - kukuļņēmejiem. Tas būtu noteikti jaatceļ, lai sēd tur, kur norīko tiesa.

Atbildēt

heh

08.11.2015. 17:48

čangaļu tupums. šis zaglis jau pagājušajā gadsimtā Alūksni izģērba. ja vēl viņš ir pie varas tad stulbie lauķi paši vien esiet vainīgi.

Atbildēt

!

08.11.2015. 16:23

lai pakonsultejas pie kila un spolisa !

Atbildēt

ZZZZZZ

08.11.2015. 16:16

darba apstkļu dēļ arests Gulbenē. Kaut ka nesaprotu. Ja jau arests tad arests un visas 13 diennaktis jānosēž aiz restotiem logiem. "isti nevar saprast vai malējs sedes un stradas, vai ka savadak?

Atbildēt

sodien, svetdiena !

08.11.2015. 16:15

Sodien ,pietiek.com isti svetdieniski jaunie 3 raksti !

Atbildēt

vēlētāji

08.11.2015. 14:22

Šis gadījums tipiski raksturo lv vēlētāju prāta spējas.

Atbildēt

andreiko

08.11.2015. 14:13

Fu, cik nepilnīgas ziņas. Melderis (deviņdesmito beigās) ir bijis ilggadējs Alūksnes mērs. Tas, pirmkārt. Otrkārt, atkārtoti par mēru viņš tika ievēlēts arī pēc tam, kad tika apsūdzēts kontrabandā.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

08.11.2015. 13:27

Nesaprotu kas te slikts, bauri rij ko iesēja. Gaidam kad kādu nobrauks.

Atbildēt

vecais tobis

08.11.2015. 13:10

Tātad vajadzīgais cilvēks,jeb ''važnaja persona'',kurai jumts neļauj pat sodu uzlikt.Es ielaižos minēšanā; tātad pieņemu,ka viņa sieva ir tas jumts,kurš šobrīd pilda vadošas funkcijas visam Alūksnes rajonam.Tas ir tikai mans minējums,jo esmu tālu no visa tā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: