Menu
Pilnā versija
Foto

Štokenbergs sāk melot aizvien muļķīgāk

Pietiek lasītājs · 17.09.2012. · Komentāri (15)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Pietiek ziņotais par Aigaru Štokenbergu, kas sāk melot aizvien muļķīgāk, ir pilnīga patiesība. Pārliecinājos par to svētdien, kad šis kungs raidījumā Nekā personīga par Pasažieru vilciena skandalozo iepirkumu teica, ka „tie 400 miljoni, kas ir apkopē, paredzēti no 2. aprīļa līgumā, ka mēs būtu ieinteresēti, ka tā nauda paliek Latvijā, nevis aizplūst uz Spāniju vai uz Kipru".

Laikam Štokenbergs nemaz nav lasījis līgumu, citādi tur būtu atradis, ka apkopei uz 30 gadiem ir paredzēti nevis 400, bet 200 miljoni eiro, bet atlikušie 200 miljoni eiro tur ir paredzēti opcijai - uzbūvēt kādreiz vēlāk vēl 16 dīzeļvilcienus un tos apkopt.

Vēl īpatnējāk ir tas, ka viņš nesaka, ka šādas prasības ir ieliktas Konkursa nolikumā un ka pie tām ir jāvaino tie Satiksmes ministrijas ierēdņi, kuri savulaik apstiprināja šos dokumentus.

Vēl vairāk, raidījums ziņoja, ka Pasažieru vilciena juristiem (laikam Štokenbergs un Dreimane) radusies ideja dibināt māsaskompāniju, uz kuru neattiektos tiesas noteiktie ierobežojumi un varētu sarīkot jaunu konkursu.

Tātad visi Štokenberga izteikumi par vēlmi panākt līguma izpildi ir meli, - viņam jau ir plāns, kā situācijā, kad tiesa būs aizliegusi sludināt jaunu konkursu, izlocīties un ar "māsaskompānijas" palīdzību rīkot jaunu konkursu!

Te ir pāris neatbildēti jautājumi:

1. Kam būs domāts jaunais konkurss? A. Mamikina 14. septembra radījumā pieaicinātais eksperts Vadims Faļkovs secināja, ka vilcienus šādā laikā var uzbūvēt vienīgi Stadler. Pēc Igaunijas lekāliem...

2. Kā Štokenbergs var domāt par jaunu konkursu, ja Satiksmes ministrija ir izsniegusi spāņiem "Komforta vēstuli", kurā ir teikts, ka turpmākos 30 gadus pasažierus pa dzelzceļu pārvadās Pasažieru vilciens? Vai viņa vēlme vienoties ar Stadler tiešām ir tik liela, ka viņam uzspļaut uz saistībām , kuras ir deklarējusi ministrija?

Tai pat raidījumā tika teikts, ka spāņu pārstāvis esot solījies deputātiem, ka viņš ar EK visu nokārtos, galvenais, lai CAF saņemtu pietiekami lielu avansu par vilcienu piegādi. Vai tiešām tie trakie spāņi tā ir publiski teikuši? Vai arī šis izteiciens varētu piederēt melim Štokenbergam?

Novērtē šo rakstu:

0
0