Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Hm

10.08.2016. 22:31

Diezgan pašķidrs tas raksts sanācis. Nav minēts kādā amatā īsti tie dēli (vai dēls) pieņemti (pieņemts). Vai tas būtu "rupjš administratīvs pārkāpums" ja , piemēram, tēvs pieņem darbā dēlu studentu par sanitāru slimnīcā un turklāt tas dēls nostrādā visas mēnesī paredzētās stundas, saņemot atbilstošu darba samaksu? Tāpat par "Arbor medical". Esmu mediķis un zinu, ka tā kompānija ir viena no lielākajām Latvijā un izplata kvalitatīvas iekārtas. Tad jautājums- vai Arbor medical būtu jāizslēdz no dalības konkursā tikai tāpēc ka ir tās radniecības saites? Rakstā nav minēts vai tiešām pārējo pretendentu piedāvājumi bija objektīvi labāki vai vienkārši kādam sagribējās piemeklēt sensāciju bakstot Mozga vājajās vietās.

Atbildēt

ironiskais

04.08.2016. 17:28

Es pamazām sāku saprast, ko īsti nozīmē prasība "nevainojama reputācija":) Tas nozīmē reāla kompromāta esamību amata kandidātam:) Es pat zinu kāpēc. Tāpēc, ka zagļu un korumpantu vidē cilvēks bez minētās "nevainojamās reputācijas" nav īsti savējais un tiek uzskatīts vai nu par idiotu vai stukaču:) Būt negodīgam un pelnīt ar to naudu mūsu patērētāju sabiedrībā ir cienījami:) 99,9% kritiķi un "taisnīguma meklētāji" ir vienkārši skauģi, kuri kritizē sistēmu tikai līdz brīdim, kamēr paši neiekļūst naudīgā amatā. Sistēmu pie dzīvības uztur tieši vairākuma nabagu iluzorā cerība, ka šī sistēma teorētiski, kaut kad, kaut kā var padarīt bagātus arī viņus:)

Atbildēt

Vasals

04.08.2016. 12:44

»

Lauķis

Cik man ir zināms, Mozgis tomēr ir viens no zinošākajiem un labākajiem bērnu ārstiem Latvijā. Vai nu viņu tik ļoti vajadzēja zākāt


Kāds tam sakars ar administratīvajām prasmēm? Lat turpina ārstēt un visi būs laimīgi

Atbildēt

Lauķis

04.08.2016. 11:50

Cik man ir zināms, Mozgis tomēr ir viens no zinošākajiem un labākajiem bērnu ārstiem Latvijā. Vai nu viņu tik ļoti vajadzēja zākāt?

Atbildēt

Dakters

03.08.2016. 20:21

Mozga k-gam kopā ar J.Stakena k-gu (labākais būvniecības eksperts, potenciālais Mozga k-ga padomnieks slimnīcas būvniecības lietās) kuriem piemīt visas nepieciešamās iemaņas lai kvalitatīvi nokoptu stradiņu jaunās būvniecības lietas. Viss tikai pacientu labā. Vēlēsim izdošanos šiem radošiem, kompetentiem un enerģijas pārpilniem kungiem. Lai veicās!

Atbildēt

Rabarberu Dzintara un Raivja Dzintara partija rullē!

03.08.2016. 19:58

Interesanti, vai Dzintars Mozgis joprojām ir partijas VL-TB-LNNK jeb vienkārši NA biedrs un potenciālais kandidāts uz Veselības ministra amatu? Mozgis laikam nezina, ka nacionālisti pēc viņa (t.i. pēc Mozga, arī pēc Rabarbera, gerhardēna, fantomasa, divsievja u.c.politikāņiem) spriež par visu partiju (Raivītis teiktu, ka par visu latviešu tautu; par laimi, partija nav visa latviešu tauta).

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: