Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kauns

11.03.2016. 23:20

Kauna jau tai lacei nav .Visos rautos zimejas un fotografejas ar glazem roka jo galdi pa freijo.Rembrantam ar ir mazas glezninas dosim tas novertet lacei.

Atbildēt

Rasta

09.03.2016. 23:32

»

Jūsu vārds

Aplausi pietiek.com! :D


Jā, mans vārds. Tā glezna tik un tā ilgi noliktavā neglabāsies, jo kāds Kargins to var nopirkt pa poļu naudu. Vai arī pati resnā cūka straujuma. Nevienam nezinot.
Labākais variants tomēr būtu izsole. Lai gribētājs maksā, ja vēlas kaut ko iegūt savā īpašumā.

Atbildēt

Rasta

09.03.2016. 23:28

Tagad zināsim ka vislabākais mākslas eksperts ir Māra Lāce. Un ja būs no valsts jāizved kāds vērtīgs mākslas vai vēstures objekts, tad labākajam nocenotājam dosim darbu.
Un nekāda atbildība.

Atbildēt

Troll

09.03.2016. 16:54

Skauģi un knauzeri tagad var priecāties - glezniņa nonāks kādā noliktavā apputēšanai. Kauns, letiņi - miljonu miljoni aiziet, ka gailis pakaļ nedzied, VID ēka visu acu priekšā stāv kā piemineklis nodokļu naudas izšķērdībai, -klusums, bet te glezniņa, par ko nekas nav samaksāts un kuru izsolē pārdot neviens netaisās, bet kas par troksni ap to tika sacelts... Nožēlojami dažreiz ir letiņi ar savu skaudību un nenovīdību - premjerei dāvina, bet man neviens un neko... Varbūt mūsu maziskuma dēļ kaimiņi mums aiziet priekšā, bet mēs paliekam visiem pakaļā? Kauns.

Atbildēt

w

09.03.2016. 15:52

Vai tad kleptokrātijas istabenei nav atļauts likumģi zagt?

Atbildēt

Vitjok

09.03.2016. 14:49

Ocen interesno posmptretj sostav etovo sia Gegam provlenija : srazu vidno cto etot zadeprivodnoj policajzek tuda zaposal ves svoj praid...

Atbildēt

09.03.2016. 11:53

Izrāva gleznu žurkai no zobiem!

Atbildēt

Jūsu vārds

09.03.2016. 11:09

Aplausi pietiek.com! :D

Saprotu, ka lato jau šo gleznu ir nopircis par 3000 $ vai vismaz ir apņēmies apmaksāt šīs gleznas mūžīgās uzglabāšanas izmaksas? :)

Atbildēt

Zenja

09.03.2016. 11:02

Ja, vel budams policajs, Arturs Hanamirns izcelas ar savu mantkaribu, negodigumu,apmelosanu bez mera izjutas.Tomer policijas vadibai tas apnika un ta artrauca armeni piesegt.Arturins dabuja realu cietumsodu, bet, ari neko neoemacijas ka vien turponat iesakto rupalu:zagt melt krapties pit intrigas-nu piekopt visas armnu nacipnalas ipasibas. Vel iemanijas dot otkatud un lukulus SC spmsoresanai,VID uzpirksanai.Bet tadi jau ir tie pakalpiedzinas tipi, kriem jabeg no savas dzimtenes par savam sastradatajam nelietibam.

Atbildēt

cerams,

09.03.2016. 10:10

ka nebija grūti atvest niecīga izmēra gleznu.

Atbildēt

eksperte cer

09.03.2016. 09:55

ka viņa pati kļūs par muzeja eksponātu ...

Atbildēt

Daugava

09.03.2016. 09:40

Valsts kanceleja arī skaidro, ka, "piekrītot iesaistīties komisijā, komisijas loceklis uzņemas atbildību īstenot Ministru kabineta noteikumos pausto - komisijai jānosaka dāvanu vērtība tās novērtēšanas brīdī atbilstoši Latvijas tirgus cenām, kā arī jāizvērtē, vai dāvanām varētu būt mākslas vai kultūrvēsturiska vērtība. Pieaicinātie eksperti ar savu parakstu apliecina, ka piedalījušies dāvanu izvērtēšanas komisijā un rīkojušies atbilstoši minētajiem noteikumiem". Taču, kā pēcāk izrādījās, Valsts kanceleja ar ekspertiem bija noslēgusi uzņēmuma līgumus, kuros nekāda atbildība tiem nebija noteikta.

Tiek gan apgalvots, ka tagad no šī gadījuma tikšot izdarīti secinājumi. Pēc šī gadījuma Valsts kancelejas direktors Mārtiņš Krieviņš Pietiek atzina: „Attiecībā uz nākamo dāvanu vērtēšanu - pārskatīsim līdzšinējo kārtību un izvērtēsim nepieciešamību veikt tajā izmaiņas, lai nodrošinātu, ka tā maksimāli atbilst aktuālajai situācijai šajā jomā, tostarp ievērojot šai problemātikai pievērsto sabiedrības uzmanību un publiskās diskusijas rezultātā izteiktos priekšlikumus.”

Kā zināms, Pietiek bija nosūtījis oficiālu iesniegumu Valsts policijas priekšniekam, aicinot sākt kriminālprocesu par šo tīšo vai nolaidības pēc notikušo valsts apzagšanas vai apkrāpšanas mēģinājumu, - pašlaik šai sakarā ir sākta resoriskā pārbaude.

----------------------------

Vai šis ir vienīgais "priHvatizācijas" gadījums? Mūsuprāt, pārbaude jāveic par visiem gadījumiem.

Atbildēt

māksla pieder tautai!

09.03.2016. 09:35

Nu beidzot šīs neizmērojamās vērtības ir atgriezušās pie latviešu tautas un ieguls tām vispiemērotākajās vietās-putekļainās noliktavās.

Atbildēt

Arājs

09.03.2016. 09:29

Nu, nav jau nemaz tik grūti izskaitļot tos dažus darboņus no sia Arčers, sai Merks, sia Omis, sia Rbsskals, ar kuru palīdzību sia Gegam darbonis Arturs Hanaminjans iekluvis to paspārnē un brīvi piekopj savu valsts un darbinieku apzagšanas rupalu ka to darīja darbojoties valsts policijā. Par šo periodu materialu ir pietiekosi,kā arī par Artura haminjana prettiesisko darbību PBLC piesegā kad viņš vēl nemaskējās zem sia Gegam izkārtnes, bet pamaz ir detalizētas informācijas per tām iespējams prettiesiskajām darbībam, kuru deļ Arturs Haminijans bija spiests pamest savu dzimteni Armeniju un aizmukt uz latviju... ja kādam ir šada informācija, un precizējosa informacija par Artura Hanaminjana saistību ar viesnīcu Viktorija, sutiet SMS uz 28953306 un es iedosu e-mailu dokumentu pārsutisanai. Bet tas Artura Haminjana dēla autiņš Audi A8, kuru viņš izmanto personigam vajadzibam, ir eģistrēts nejau uz vinu personīgi, bet gan uz juridisku personu. Paldies par informāciju, kuru man sniedza Viktors, Vitjoks, Henrijs, Zeņa, Oļegs, Juročka.

Atbildēt

labi

09.03.2016. 00:47

»

ezis

paldies jums, pietiek.com, bez jums un jūsu darba šāda prihvatizēšana nesodīti turpinātos, zeļot un plaukstot! nu varbūt beidzot ir kāds mazs gaismas stariņš tuneļa galā vismaz šajā jomā! visu cieņu straujumai par to, ka pamodās sirdsapziņa un atdeva vismaz gleznu, kaut gan vajadzētu atdot visu, kas...


Portals Pietiek.com veic Tautas kontroles komitejas funkcijas !ta bija pirma organizacija ,ko 1991 gada likvideja kgb aspirants godmanis Latvija ,tiekot pie varas.jo si organizacija reali butu traucejusi godmanim organizet krasaina metala zagsanu.

Atbildēt

ezis

09.03.2016. 00:36

paldies jums, pietiek.com, bez jums un jūsu darba šāda prihvatizēšana nesodīti turpinātos, zeļot un plaukstot! nu varbūt beidzot ir kāds mazs gaismas stariņš tuneļa galā vismaz šajā jomā! visu cieņu straujumai par to, ka pamodās sirdsapziņa un atdeva vismaz gleznu, kaut gan vajadzētu atdot visu, kas ir "likumīgi" "iegādāts", jo zināms cik viss bija likumīgi. un vēl gribētos sagaidīt no tās pretīgās bezkauņas "ekspertes" lāces, lai viņa atmaksā 70 eirikus, ko viņai samaksāja par tām paviršībām, ko pat par darbu nosaukt nevar! bet spriežot pēc lāces atbildēm, viņa ir izcili pretīga bezkauņa un neko atmaksāt pat netaisās.

Atbildēt

Daunis Aurs

08.03.2016. 23:26

Es atkal jūtos laimīgs, ka latvieši nav pieķērti zādzībā. Es nevienam neticu, kurš saka, ka latvieši ir labi zagļi.

Atbildēt

Peksis

08.03.2016. 22:40

Peietiek ir izdarijis varoņdarbu! Novērsis liela mēroga valsts apkrāpšanu! Par ko būtu jāpiešķir ordenis

Atbildēt

nu ko

08.03.2016. 22:02

Būs jānosūta oficiālu iesniegumu Valsts policijas priekšniekam, aicinot sākt kriminālprocesu pret Lato Lapsu par 20 eiro zaudējumu nodarīšanu valsts budžetam plus vēl nezināmu summu ko izmaksās šīs gleznas uzglabāšana.

Atbildēt

MD

08.03.2016. 21:43

Interesanti par cik Lāces kundze novērtētu Zaļkalna "Cūku"? Visdrīzāk, ka ne vairāk par 70 eiro..

Atbildēt

DD1

08.03.2016. 21:30

Vai dižā "eksperte" - Nacionālā mākslas muzeja direktore Māra Lāce savu honorāru par vērtēšanu netaisās atdot?

Atbildēt

kj

08.03.2016. 21:19

Kā atņēma varu, tā beidzot Straujuma sāk palikt normāla un sāk domāt ar galvu. To pašu novēlu Mākslas muzeja direktorei - ātrāk zaudēt varu un doties pensijā!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: