Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Bijusī žurnāliste Baiba Strautmane nesaskata nekādas ētiska vai citāda rakstura problēmas tajā, ka viņa publiski pārmetusi Latvijas Televīzijai "pārspīlētu ņemšanos" ar viņas mediju treniņa klienta Olafa Pulka "siles amata" tēmu. Publicējam Strautmanes atbildes uz viņai uzdotajiem jautājumiem par šo tēmu:

"Esmu piedalījusies vienā (1) mediju treniņā ar Jūsu minētajiem cilvēkiem (izņemot G. Dālderi, kurš neieradās), izmantojot iespēju uzdot šiem vīriem jautājumus, kuri mani nodarbina. Reizēm - vidēji vienu reizi gadā - piekrītu vadīt mediju treniņus kompānijām, kas man šķiet interesantas.

Vērīgākam "lasītājam" būtu tapis skaidrs, ka vairāk par to, ko LTV ZD Panorāma ziņo, mani uztrauc tas, ko viņi neziņo. Tas arī bija manas komunikācijas ar TVP producenti Dagniju Neimani saturs. Un neslēpšu prieku par to, ka nieka trīs dienas vēlāk sabiedriskās televīzijas ziņu (!) raidījums tomēr veltīja sižetu arī atsevišķu valdības locekļu iecerētajam darījumam ar vērtīgu valsts īpašumu.

Neliekuļošu arī attiecībā uz gandarījumu par to, ka mana līdzdalība sociālajā tīklā Twitter nepaliek nepamanīta ne tikai tādiem PR biznesā dziļi un ilglaicīgi integrētiem profesionāļiem kā jaunā LTV ZD direktore Iveta Elksne, bet, acīmredzot, arī vēl kādam citam Pietiek.com klientam.

Nē, neuzskatu, ka mana līdzdalība iepriekšminētajā mediju treniņā būtu iegansts man nekad un nekur (vai, kā varētu secināt no Jūsu jautājumiem - gada laikā) neteikt neko, kas saistās ar Vienotību. Vēl jo vairāk tādēļ, ka pēdējie notikumi liecina, ka konkrētās personas nav sapratušas pilnīgi neko no minētajā mediju treniņā runātā."

Novērtē šo rakstu:

0
0