Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Pretēji aizvadītajā nedēļā publiski apgalvotajam finanšu ministrs Andris Vilks pēdējās nedēļās tomēr neesot ticies ar Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka vietnieci Jutu Strīķi, lai apspriestu kandidatūras Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektora postenim.

Kā zināms, Vienotības vadībā nav vienprātības par VID ģenerāldirektora amata kandidātiem, - pēc VID vadītājas Nelijas Jezdakovas aiziešanas no šī amata Vilks kā kandidāti publiski minējis viņas līdzšinējo vietnieci Ināru Pētersoni, taču Vienotības vadībā ir arī cilvēki, kas par labāku kandidātu uzskata Finanšu policijas pārvaldes direktoru Kasparu Čerņecki.

Pirms nedēļas televīzijā tika apgalvots, ka pēdējo nedēļu laikā šo jautājumu Vilks apspriedis ar KNAB priekšnieka vietnieci Strīķi, taču nu finanšu ministra pārstāvis apgalvo, ka šāda tikšanās notikusi tikai vasarā un kandidatūras VID ģenerāldirektora postenim nemaz nav tikušas apspriestas, turklāt tieši Strīķe bijusi tā, kas uzprasījusies uz tikšanos.

"No savas puses varu informēt, ka finanšu ministrs darba ietvaros tiekas ar daudzu un dažādu valsts institūciju pārstāvjiem. Šā gada vasarā ministrs tikās arī ar KNAB pārstāvji J. Strīķi, lai pārrunātu ar darbu saistītos jautājumus, nevis lai pārrunātu kandidatūras VID ģenerāldirektora amatam. Ministrs nebija šīs tikšanās iniciators," - šāds ir oficiālais finanšu ministra preses pārstāvja skaidrojums.

Strīķe, kā zināms, ziņas par šādu tikšanos un tajā apspriestajiem jautājumiem publiski nav vēlējusies komentēt.

Novērtē šo rakstu:

0
2