Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ēteris>Hi hi

04.02.2023. 21:25

»

Hi hi

Raksturs un zināšanas, ir divas dažādas lietas. Mājas vīru var nolikt pie vietas


Vai vispār saproti, ko es uzrakstīju?

Atbildēt

Hi hi

01.02.2023. 11:14

»

Ēteris>Pēteris

....ka pašreizējā ministre ir ar raksturu un katru noliks savā vietā


Raksturs un zināšanas, ir divas dažādas lietas. Mājas vīru var nolikt pie vietas

Atbildēt

Doks

31.01.2023. 19:29

Ļoti drosmīgi paaugstināt algu ārstiem parv6%

Atbildēt

drosmīgi

31.01.2023. 18:18

Paplašinātā ģimene-no intervijas la.lv.

Atbildēt

Rita

31.01.2023. 18:16

»

Modo

Kāda vaina ministrei? Vai tiešām likumā ir speciālas prasības ka iekšlietu minsitram ir jāprot izsist logu utml? Vainīdais kas raisa uztraukumu ir ka ministre ir nedeklarējot tikusies ar lobistiem t.s. biedrībām


Varbūt nevajadzētu atkārtot LV pseidoliberāļu pekstiņus ka visu jādara pēc likuma..Bez likuma pastāv arī nerakstīti likumi, ko sauc par morāli..

Atbildēt

Modo

31.01.2023. 18:12

Kāda vaina ministrei? Vai tiešām likumā ir speciālas prasības ka iekšlietu minsitram ir jāprot izsist logu utml? Vainīdais kas raisa uztraukumu ir ka ministre ir nedeklarējot tikusies ar lobistiem t.s. biedrībām.

Atbildēt

Pēteris

31.01.2023. 18:01

»

autoram

Nožēlojams raksts...


Tas nav viens autors. Tas ir ārstu mafijas kopražojums, jo paši jūt, ka rieksti būs skrūvspīlēs! Tas, ko pa šiem gadiem "saražojuši" jenotības viņķelēni, čakšas, papļuti u.c., būs jāstrb vēl ilgi. Domāju, ka pašreizējā ministre ir ar raksturu un katru noliks savā vietā. Tikmēr šakāļi turpinās riet...

Atbildēt

Puteklis

31.01.2023. 18:00

Jābūt apveltītam ar fantastiski izcilu stulbumu, lai visas aprakstītās problēmas uzkrāmētu jaunizceptajai ministrei kā lielākos grēkus.

Atbildēt

Prokremliskā politmafija

31.01.2023. 17:35

»

Es

Šo valdību raksturo tagad - un raksturos arī vēlāk - valdības neesamība un Vienotības vienpersoiskās politikas turpinājums, Latvijai slīdot uz stabilu nabagmāju. Plāns skaidrs - teritorija kaut kad tiks brīva no ekonomiskos spaidos izmirušajiem un izbraukušajiem latviešiem - atbrīvosies vieta zvieriem...


Tāds arī ir okupācijas mērķis, pakāpeniski pārkievot un nomainīt etnisko sastāvu, lai paplašinātu krievu impēriju. Ja kāds joprojām apgalvo, ka okupācija esot izbeigta un Latvija ir atguvusi suverenitāti, tad tāds ir pārkrievots vai krievu okupants.

Atbildēt

ZVA

31.01.2023. 17:32

»

Jautājums

Ja izrādīsies kā Mengelsone melo par VZA konkursā rezultātiem, kā kandidāts atteicies, tad būs pamats demisijai


Tas neizslēdz viens otru arī bez melošanas. Uzvarējušo kompetento kandidātu, iespējams, viņa saredz kā kompetentu kam vairāk, nekā ZVA, izsakot attiecīgu piedāvājumu, bet uz to vietu nosūta baiso dreiku, lai nemaitā gaisu ministrijā, bet pilda cēlu uzdevumu, novērst pēkšņo zāļu trūkumu Latvijā.
Man jaunībā pašam tā ir bijis, brauc stāties vienā darbā, bet pēc intervijas piedāvā daudz augstāku amatu.

Atbildēt

Es

31.01.2023. 17:01

Šo valdību raksturo tagad - un raksturos arī vēlāk - valdības neesamība un Vienotības vienpersoiskās politikas turpinājums, Latvijai slīdot uz stabilu nabagmāju. Plāns skaidrs - teritorija kaut kad tiks brīva no ekonomiskos spaidos izmirušajiem un izbraukušajiem latviešiem - atbrīvosies vieta zvieriem, krieviem, poļiem un ukraiņiem. Un tas būs arī šīs valdības nopelns, par tūdaliņiem MAciopātiem pat nerunājot, tie kā padauza visu laiku guļ apakšā.

Atbildēt

aa

31.01.2023. 15:24

»

autoram

Veselības aprūpe nav normala, tagad uz specialista vizīti pat par MAKSU jagaida vaitāki meneši. Tagad nepietiek ar naudu, vajag naudu un PAZĪŠANOS


maksā cik gribi, vienmēr par maz, un galvenais - neārstē, neko nedara tikai runā "gudri".Vajag ieviest, ka par vizīti maksā pēc ārsta apmeklējuma atkarība no tā bija kāds labums vai ne.
citādi naudu plēš, bet labuma nekāda.

Atbildēt

Jautājums

31.01.2023. 15:14

Ja izrādīsies kā Mengelsone melo par VZA konkursā rezultātiem, kā kandidāts atteicies, tad būs pamats demisijai

Atbildēt

MedRed

31.01.2023. 14:02

Izskatās, ka Mengele sāk iebraukt sistēmā. Drīz birijā parādīsies pirmais īstais mediķis, no trakās dreikas būs tikusi vaļā, debīlajām padomēm dots uzdevums tikt galā ar šoferu dēlu valdēm slimnīcās, pirmais jau ir aizlidojis. Ja padomes izrādīsies impotentas, tad tīrīs arī tās, jo nav normāli, ka visādas sētnieka meitas un dēli medicīnas iestāžu padomēs 8 stundu darbu ik dienu apvieno ar vēl dažu citu padomju un valžu vadīšanu tajā pašā laikā. No Finmina semināra ir divas pozitīvas lietas: ministre ir beidzot paaicinājusi igauņus, lai pastāsta, kāpēc igauņu e-veselība rullē, lai gan ir veidota uz paveca, bet citās valstīs pārbaudīta “dzinēja”, bet latviešu e-veselība, 10+ reizes dārgāka, veidota ar moderniem rīkiem, neder ne vellam, ne mātesmeitai. Otrā lieta, ka sāk parādīties fakti, nevis pieņēmumi, kā tas, ka vīrieši pie mums dzīvo 20 gadus mazāk, nekā Ziemeļvalstīs. Svarīgi ir izdarīt pareizos secinājumus. Diemžēl, jau pats pirmais secinājums ir nepareizs, ka Latvijā ir izcila medicīna. Izcila tā ir ļoti ierobežotai pietuvināto iedzīvotāju daļai un maksātspējīgajiem. Manā ģimenē ar savām ārstēšanas vadlīnijām līdz šim nevienu modernā medicīna nav salabojusi, tieši otrādi, visas ārstēšanas beigušās ar ielaistām kaitēm un hronisku saslimšanu. Kādreiz ārstēja cilvēkus atbilstoši saslimšanai, tagad ārstē atbilstoši vadlīnijām. Un kāda te dzīves kvalitāte?

Atbildēt

ZVA

31.01.2023. 13:54

»

Hmmm….

Nu re - jau žurnālisti arī to uzzināja :) Tas gan jau pagājušo piektdien bija nolemts


Tas arī ir iemesls konkursa izbeigšanai, lai no tās dreiku raganaas ministrija tiktu vaļā. Līdzjūtība ZVA!

Atbildēt

Joske

31.01.2023. 12:27

RAKUS 90.g.ārsti spekulēja ar pretvēžu ampulām,viena ampula maksāja 200.ls,bija cilveks,kurš piesolīja,un būs cilvēks kurš iešpricēs.

Atbildēt

IM

31.01.2023. 11:20

»

Miks>IM

....jokdari bez jebkādas atbildības par nezināšanu, nemācēšanu un neapzinātu nolaidību...


To jau tālāk krimināltiesa izskata, bija jāapzinās vai nebija.

Atbildēt

Miks>IM

31.01.2023. 11:13

»

IM

Ko nu ministres un ministri, ko padomes un padomnieki...


Tas nzoīmē tikai vienu: Ka ja nav atbildības-tad nav nekā, tapēc problēma ir atbildības trūkumā, ne Briselē, amerikancos, fašistos, gansos, bendrovcos,utt..

Atbildēt

Miks>IM

31.01.2023. 11:12

»

IM

Ko nu ministres un ministri, ko padomes un padomnieki...


....jokdari bez jebkādas atbildības par nezināšanu, nemācēšanu un neapzinātu nolaidību.....Vai nu tā darīšana viņiem apzināta vai neapzināta-lai tas paliek noskaidrošanai neta komentu autoriem.Bet doma par atbildības (tajā skaitā politiskās atbildības) gandrīz absolūtu trūkumu, ko drīzāk var saukt par bezatbildību ir gan pareiza.

Atbildēt

IM

31.01.2023. 10:59

»

Garderobists

Lielākie slīcēji ir nodokļu maksātāji, kas maksās 1,5 miljardu par neizstāvamu rindu, nesamaksājamu līdzmaksājāmu, nemitīgu ņemšanos ar streikiem, pārslogotiem ĢĀ, onkoloģiju, kas momentāli padara cilvēku nabagu un tādā garā var turpināt … summāri valsts nepilda savas funkcijas, jo nav politiskas gribas...


Ko nu ministres un ministri, ko padomes un padomnieki? .
Tie jau tikai tādi jokdari bez jebkādas atbildības par nezināšanu, nemācēšanu un neapzinātu nolaidību. Slīcēju glābšana ir pašu slīcēju rokās, sertificētu speciālistu (ar kriminālatbildību par nezināšanu, nemācēšanu vai neapzinātu nolaidību) rokās un sertificētu glābšanas darbu organizatoru (tāpat ar kriminālatbildību par nezināšanu, nemācēšanu un neapzinātu nolaidību) rokās.

Atbildēt

Reinis

31.01.2023. 09:56

»

lauķis

Problēma ir daudz globālāka,medicīna no zinātnes ir pārvērtusies par pakalpojumu,biznesu,rezultāts nav būtisks jo būtisks ir pats process,naudas apguve


Patiesībā viss kas šajā pasaulē balstās tikai uz principu ''daudz desas-un pēc tam kaut ūdens plūdi'' kā tas ir latviijciem, ir nožēlojams un kļūdains.

Atbildēt

Haralds Kalns

31.01.2023. 09:48

Saistībā ar amatpersonu (jebkuras) atbilstību ieņemamam postenim, izlasīju uzskatāmu piemēru. Ir pacients, kuram atlicis dzīvot pus gadu. Ir ārsts, kurš "izvelk" nedziedināmo līdz 4 gadu termiņam, bet cits ārsts nokopj dažās nedēļās. Jautājums: Kas mācīja šo dakteri, kurš iedeva diplomu, kurš pieņēma darbā un ierādīja posteni? Šādi jautājumi uzdodami lielākajam vairākumam, valsts pārvaldes nejēgu!

Atbildēt

lauķis

31.01.2023. 08:16

Problēma ir daudz globālāka,medicīna no zinātnes ir pārvērtusies par pakalpojumu,biznesu,rezultāts nav būtisks jo būtisks ir pats process,naudas apguve.

Atbildēt

Vainīgi stulbie liepājnieki

31.01.2023. 05:44

Kurzemes zieds kā teikt, ievēl zagļus un appisējus, tagad sūdzās ka veselības ministre no pīļtēviņa kantora ir ļoti slikta, lai paiet 100 dienas, tad vērtēsim pa īstam

Atbildēt

Garderobists

31.01.2023. 05:05

»

IM

Skaidrs ir viens, ministrija veselības nozari nesakārtos nekad. Mūsdienās slīcēju glābšana ir pašu slīcēju rokās. Tātad, dakteri, uz priekšu! Sāciet kārtot savu medicīnas nozari. Nav citu variantu. Par velti un ārpus darba laika. Savādāk nekas te nebūs. Sakārtojiet un pasniedziet to ministrijai lai ...


Lielākie slīcēji ir nodokļu maksātāji, kas maksās 1,5 miljardu par neizstāvamu rindu, nesamaksājamu līdzmaksājāmu, nemitīgu ņemšanos ar streikiem, pārslogotiem ĢĀ, onkoloģiju, kas momentāli padara cilvēku nabagu un tādā garā var turpināt … summāri valsts nepilda savas funkcijas, jo nav politiskas gribas un vēlētāji to pieļauj.

Atbildēt

Garderobists

31.01.2023. 04:47

»

sanitārs

NMPD ar cipuli bagāžā un ierubīt sirdzējiem cenrādi pa pilno


Vai ta šis kādu brīdi nebija privāts, beidzās ar kriminālprocesu?

Atbildēt

rojs

31.01.2023. 02:33

Jo stulbāki ministri, jo levvit & vanckariņa huntai tādu vajag. 4 gadus vanckariņš gremdēja LV un tagad -to turpina līdz utilizācijai. Tā ir ekonomikas transformācija. Veselības uzdevums- samazināt iedzīvotāju skaitu. Par to miljardier švābs hittlerišhi trekni baro huntas šakāļjus.

Atbildēt

ziniet

30.01.2023. 22:23

»

Parastais, kurš nesaprot...

Vai kāds atceras, kā PSRS lakā strādāja slimnīcas, bez padomēm un valdēm? Kā nokļūt pie speciālistiem nebija nekādu problēmu? Vai toreiz mazāk slimoja, vai dakteru bija vairāk? Neslavēsim pagājušos laikus, taču kas notiek šodien veselības jomā, ir stulbuma kalngali


man uz jūsu CCCP vienmēr bijis dziļi nospļauties kā uz īsteniem agresoriem. Varbūt es ko labu varu teikt par LPSR, bet jusu CCCP man bijis un ir dziļš sūds,kas uz LPSR atsūtīja miljoniem savu kolonistu aiz tankiem, un to sauca par internacionalnuju pomosc.

Atbildēt

kā joskes pa tuksnesi

30.01.2023. 21:52

Letiņiem vajadzēs četrdesmit gadu, lai medicīnu no padomiskās pārtaisītu par mežonīgi kapitālistisku. Ministra krēslā viens gadījuma darbu strādnieks nomainīs otru, taču naudas allaž būs par maz. Un tā kā veselība esot visdārgākais, kas ļautiņam pieder, BEIGU GALĀ tās savešana kārtībā maksās tik, cik maksās. Kas varēs, tas maksās; kas nevarēs - mirs nost ... A huļi; paši taču gribējām?

Atbildēt

Niķelis

30.01.2023. 21:43

Un vel jūtu mīzienu, ka beidzot kāds ar skaidru saprātu varētu tikt galā ar zāļu mnopolu

Atbildēt

Vēlētājs

30.01.2023. 21:37

Slakteri- dakteri Stradiņos

Atbildēt

Niķelis

30.01.2023. 21:07

Jūtu mīzienu, ka tiks izjauktas gadu gadiem būvetas pizģīšanas sistēmas

Atbildēt

alkoloīds

30.01.2023. 21:01

Eiropa atkal varēs smīkņāt par LV, kad dreika aizbrauks uz zāļu aģentūru šefu sanāksmēm...Vai viņa zina, kas ir alkoloīds, kas ir mitohondrijs, kas ir holinoblokators utml.?

Atbildēt

sanitārs

30.01.2023. 20:49

»

garderobists

Kas medicīnā ir privatizēšanas cienīgs, izņemot ēkas Rīgas centrā


NMPD ar cipuli bagāžā un ierubīt sirdzējiem cenrādi pa pilno

Atbildēt

Hmmm….

30.01.2023. 20:44

»

garderobists

Vai tad vairs nekādu medicīnisku saikni vai izglītību nevajag pat ne ārsta, kur nu farmaceita


Nu re - jau žurnālisti arī to uzzināja :) Tas gan jau pagājušo piektdien bija nolemts
https://www.delfi.lv/news/national/politics/vm-valsts-sekretari-dreiku-plano-parcelt-zva-vaditajas-amata.d?id 55173396

Atbildēt

garderobists

30.01.2023. 19:19

»

Hmmm...

Meņģelsone Dreiku tagad bīdīs uz Valsts Zāļu Aģentūru? :D


Vai tad vairs nekādu medicīnisku saikni vai izglītību nevajag pat ne ārsta, kur nu farmaceita!?

Atbildēt

vice

30.01.2023. 18:56

Atkal "atpakaļ nākotnē".

Cienījamais lasītājs bērnīšķīgi naivi (jau atkal jeb kārtējo reizi) mēģina ignorēt to sarežģīto faktu, ka ESOŠĀ sistēma (kārtība) ļauj no Latvijas nodokļu maksātāju kabatām izmakšķerēt milzīgus līdzekļus un IR ļoti IENESĪGA!

Lai to nodrošinātu, vadošos VM amatos sapendelēti "nepieciešamie personāži". Viņu galvenais uzdevums nodrošināt ESOŠO naudas plūsmu vai vismaz novilcināt dažādu bezjēdzīgu, nepamatotu un apzināti sadārdzinātu izdevumu atcelšanu vai naudas izlietošanu atbilstoši reālajām sabiedrības vajadzībām!

Tādēļ secīgi, jāsāk ar visaptverošu kadru maiņu.

Ministriju pēc būtības vada valsts sekretārs, ne ministrs!!
Tas, protams, nekādi neapliecina Meņģelsonas kompetenci!!

Atbildēt

jj

30.01.2023. 18:54

Kad ārstiem jāmācās vairāk kā 10 gadus, tad ministram necik

Atbildēt

kas tur

30.01.2023. 18:50

Kas tur ko brīnīties - tāds jau bija šīs valdības veidošanas princips - salikt visur neprofesioināļus

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: